Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 155 EsimeneEsimene ... 2937383940414989139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 3095
  1. #761
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Wow, see paarisaja tuhande käeline praktiliselt ilma langusteteta sollidne tõus seal keskel on totaalselt boner. Pluss, sulle ollakse ikka päris korralikult veel võlgu ka ju :D Nicenicenice!

  2. #762

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Wow, see paarisaja tuhande käeline praktiliselt ilma langusteteta sollidne tõus seal keskel on totaalselt boner. Pluss, sulle ollakse ikka päris korralikult veel võlgu ka ju :D Nicenicenice!
    No kui mängida elu lõpuni NL25, siis annaks ka miljonikäelise langusteta tõusu teha! :)

    Kui mängite kuni 15 lauda, table selectite, võtate fishidelt valuet ja ei kujuta asju ette, siis NL25's ei eksisteeri downswinge!

  3. #763
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Kui mängite kuni 15 lauda, table selectite, võtate fishidelt valuet ja ei kujuta asju ette, siis NL25's ei eksisteeri downswinge!
    Need on kuldsed read. Soovitan kõikidel "appi ma jooksen nii halvasti" NL25 ja madalama limiidi meestel selle peale mõelda.

  4. #764
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    mitu BI ond ownswing?

  5. #765
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    mitu BI ond ownswing?
    Puhtalt tunde järgi - mikrost rääkides ma pakun, et -5BI on juba midagi viga ikka mänguga. -10 kindlasti ebareaalne korralikku mängu tehes.

  6. #766
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    mul on standard korra 100k käe jooksul -10BI. tänan südamest rudit ja pastilaad. viimane aeg VALUET võtma õppida. ja ma räägin tõsiselt, mitte ei ironiseeri.

  7. #767

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    No -10BI on ka mul mõne haruldasel juhul ette tulnud, kuid see on lihtsalt obv sitt run, kus on suckoudid ja setupid, kus lihtsalt pole midagi teha, kuid kuna run on nii obv ning enesekindlus on paigas, siis tavaliselt tuleb väheke pikem sessioon ning sama sessi sees annab nulli lähedale tagasi mängida. Kuigi otseselt ühes sessioonis pole ma vist NL25 alla -160$ langenud ning sealt on andnud pea alati mõnetuhande käega tagasi heaterdada.

  8. #768

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Valujevit, ikka Valujevit.

  9. #769
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Kaua miljoni käeni aega läks siis ? :D

  10. #770
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Palju nl100s käsi ja mis winrate?

  11. #771

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    HEM sai ostetud kuskil 2008 aasta novembris vist, 2009 aasta jaanuarist alates eriti alla 35k käelisi kuid enam teinud Pokerstarsis.

    Hetkese mänguplaaniga kätearvu enam nii palju ei väärtusta, pigem mängitud tunnid on tähtsad.

    100h kuus võiks ikka ära tulla

  12. #772

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Palju nl100s käsi ja mis winrate?
    NL100 graafiku peab ikka joonekesega panema, sest short termis on need potid ikka kõva tilti ja mängukvaliteedi halvenemist tekitanud ning tänu sellele siis hetkel ongi selline 1.5bb/100 kanti jääv winrate.
    Aga noh, selle aastane naasemine NL100'sse, mis algab sealt kuskil 250k käe juurest näeb siiski suht positiivne välja, kuigi see 2.5k'ne swing oli küll natuke uskumatult järsu langemisega, kuid nagu näha, olen ka järsul comebacki suunal


  13. #773

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($92.25)
    UTG+1 ($98)
    MP1 ($116)
    MP2 ($158.30)
    Hero (CO) ($157.45)
    Button ($87.90)
    SB ($100)
    BB ($168.25)

    Preflop: Hero is CO with K, K
    UTG bets $3, 2 folds, MP2 calls $3, Hero raises to $12.20, 3 folds, UTG calls $9.20, MP2 calls $9.20

    Flop: ($38.10) 5, 10, 3 (3 players)
    UTG checks, MP2 bets $36.20, Hero raises to $144.80, 1 fold, MP2 raises to $146.10 (All-In), Hero calls $0.45 (All-In)

    Turn: ($328.60) K (2 players, 2 all-in)

    River: ($328.60) 2 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $328.60 | Rake: $3

    Results:
    MP2 had 10, A (one pair, tens).
    Hero had K, K (three of a kind, Kings).
    Outcome: Hero won $325.60

  14. #774
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Krt, mulle ei anna ikka rahu, et sa miljon kätt nii alla EV jooksed, see pole lihtsalt reaalne :D ma ei tea miks, aga hullult hakkas häirima see mõte, et nii võib joosta...sellisel juhul on EV joon on ming random joon, mis ei peegelda mittemingisugust tõest informatsiooni...variatsioon ei saa ju ometi nii suur olla.

  15. #775
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Miks ei saa variatsioon nii suur olla? Sest sa ei talu seda nii suurena? See kui suur on variatsioon on omaette variatsioon.

  16. #776
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Miks ei saa variatsioon nii suur olla? Sest sa ei talu seda nii suurena? See kui suur on variatsioon on omaette variatsioon.
    Jah, mina ei taluks pooltki nii suurt, läheks lihtsalt pillid kotti ära, ei suudaks. See ei ole ju normaalne, et a la terve aasta vuhid head mängu ja siis lõpuks oled ikka persest saanud, sest sul "ei vea"...ei tea kas tolle poker mindseti lugemine aitaks? Ma viimasel ajal tunnen, et tõsiseid probleeme sellega.

    Kui lihtsalt halb jooks ja standard coolerid, võin 10 BI kaotada ka, silm ka väga ei pilgu, aga kui variatsioon ära võtab, siis tõmbab seest õõnsaks ja alb akkab.

  17. #777

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Jah, mina ei taluks pooltki nii suurt, läheks lihtsalt pillid kotti ära, ei suudaks. See ei ole ju normaalne, et a la terve aasta vuhid head mängu ja siis lõpuks oled ikka persest saanud, sest sul "ei vea"...ei tea kas tolle poker mindseti lugemine aitaks? Ma viimasel ajal tunnen, et tõsiseid probleeme sellega.

    Kui lihtsalt halb jooks ja standard coolerid, võin 10 BI kaotada ka, silm ka väga ei pilgu, aga kui variatsioon ära võtab, siis tõmbab seest õõnsaks ja alb akkab.
    Nu, miljonikäe kokkuvõttes see nüüd polegi nii suur, winrate on see hammustanud ainult 0.65bb/100'le võrra umbes. Kuigi jah, miljoni käe peale olexin ainult NL100 mänginud, võrdux see 6500$'iga ja võiks ju tegelikult üle EV kah joosta, lucky player olexin, vb oleksin 8k$ suurema BR'iga hetkel?

    Aga jamh, see kuu on taas EV joon üle 3k$ profiti, reaalne kasum 2k$, eile AA vs AK preflop all in, board jooksis QxxK, boardil on 3 teemanti , mul Ace of diamonds, river K nondiamond, roffels.

    Kõige hullem on see, kui palju need suckoudid esimese 600k käe jooksul tilti tekitasid ja usku oma mängu mõjutasid, sealt omakorda veel suht suur kaotus lisaks.

    Aga noh, ma pole allaandja tüüp ja kuna ma olen siiski võitev mängija, siis allaandmismõtteid pole tekkinud

  18. #778
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Mitu lauda sa lased muidu korraga ja palju optimaalne oleks madalamal limiidil ?

  19. #779

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mitu lauda sa lased muidu korraga ja palju optimaalne oleks madalamal limiidil ?
    Mina olen alati tundnud, et alates 14 lauda umbes toimub väga järsk kvaliteedi langus. Minuarust võix olla laudu nii palju, et enne kui uus laud uue otsusega ette hüppab on enne seda alati väike hetk vaikust. Ning kui kuskil 16 lauast alates juba seda hetkelist pausi kahe otsuse vahel ei teki, siis pmst muutud väga ruttu robotiks, kus kõikides laudades vajutad ruttu ära, et saaks uue laua otsuse kallale minna. Ma mängin fast ja normal lauad segamini, seega vahel võib see nr olla suurem väixem, aga ex ma seda tunnetangi mängu ajal.

    See väike paus on ülitähtis imo, see annab ajule puhkust ning ei tekita Sulle seda kiirustamise tunnet, et Sul on vaja ruttu otsuseid teha, muidu nad kuhjuvad.

    NL2-NL10 mängige nii palju laudu kui jaxate, NL25 ei tasuks üle 16 rabada, NL50+ 12-14 lauda.

    Ülesliikudes on loogiline laudade arvu vähendada, sest mida fishisemad lauad, seda rohkem mängitakse postfloppi ning lauad on keskmiselt aeglasemad, mida kõrgem limiit, seda rohkem potte lõppevad juba preflop ning otsused tulevad kiiremini taas Sinuni.

  20. #780
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ülesliikudes on loogiline laudade arvu vähendada, sest mida fishisemad lauad, seda rohkem mängitakse postfloppi ning lauad on keskmiselt aeglasemad, mida kõrgem limiit, seda rohkem potte lõppevad juba preflop ning otsused tulevad kiiremini taas Sinuni.
    Üsna huvitav! :) Sa oled vaadanud HEM-ist a la käte arv jagatud multitable ratio limiiditi? Midagi võiks see näidata imo, aga mul endal pole praegu võtta andmebaasi. See multitable ratio peaks näitama palju sul laudu keskmiselt lahti on, aga iseasi kuidas HEM seda arvutab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES