Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 155 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 3095
  1. #41

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See minraise on ju jube, nii mängides sa müüd oma positsioonilise eelise kõige odavamalt maha. Pealegi saab ta oddse edasi mastiga callimiseks ning võib vabalt drawga sisse lükata ja sa võid foldida best handi või callida halvemaga.

    Calli ta minraise ja vaata, mis juhtub turnil.
    Ma tean, et see tavaolukorras on jube, aga see oli praegu eriolukord, sest see oli maailma kiireim minraise ;D

    ah jaa tuli veel meelde, ära Jumala eest bustoks mine ranka, laos tööl on ikka jube käia ;D
    Või siis kui downswing on ja motivatsioon kaduma hakkab, siis mine küsi kuskilt üx öövahetus ja oled taas pokkeri jaoks motivatsiooni täis laetud :)

  2. #42

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tra, täna jälle mingi kebberniidi maailm hakkas pihta. Mingi 3300 kätt mängisin hetkel ja oli selline tavapärane väike miinus algul, aga kuskil 1800nda käe juures sain monotone boardil bottom set vs top set, mõtlesin, et foldiks ära, sest flopil tuli 4Bet , aga ikka pidin uskuma, et Tal ehk ülepaar flush drawga ja sain põske ja sealt algas üx uppumine. Kuskil 2700nda käe juures käisin -200$ peal ära ja siis asi enamvähem stabiliseerus, sain sealtmaalt lõpuni ka 3 suuremat potti, kuid pärast kahte esimest oli kohe mingitmoodi vaja ikka tagasi kukkuda kohe. Lõpus kui juba laudu kinni panin tuli veel üx päästev käsi, mis tõi mind siis -150$ peale vähemalt tagasi. Krt, ise tegin ka suht palju halba mängu ja kõik suuremad kaotatud all ini, mis eriti täna üle poole stackiste tegelaste vastu polnud õnneks olid mul väga halva equitiga. Aga noh, täna lihtsalt fishid floppasid hästi ja raske mingit fishi seti peale panna.

    Panen siia siis viimase käe, mis suht naljakalt mängitud.
    Võtsin hoo maha flopil, sest Tal oli suht meeletu 3Bet ning samuti oli Ta suht agrssiivne ning lootsin Teda bluffima saada, sest kui Tal just KK'd polnud, siis oli K Tema jaoks scarecard.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($56.05)
    CO ($146.60)
    Button ($50)
    SB ($53.30)
    BB ($50)
    Hero (UTG) ($50.60)
    MP1 ($32.60)

    Preflop: Hero is UTG with A, A
    Hero bets $2, 1 fold, MP2 calls $2, CO raises to $5.50, 3 folds, Hero raises to $13.50, 1 fold, CO calls $8

    Flop: ($29.75) 10, K, 3 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Turn: ($29.75) K (2 players)
    Hero checks, CO checks

    River: ($29.75) K (2 players)
    Hero bets $37.10 (All-In), CO calls $37.10

    Total pot: $103.95 | Rake: $3

    Results:
    Hero had A, A (full house, Kings over Aces).
    CO mucked J, J (full house, Kings over Jacks).
    Outcome: Hero won $100.95


    Igatahes nüüd on laudadesse tagasi vaja minna, eelmine laupäev oli samamoodi, et -178$ esimene sess ning teine ülipikk sess tõi ligi +400$. Loodame, et ajalugu kordub :)

  3. #43

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täiesti pael, ma ei tea, mis mu nonSD winningsitega täna toimub, upun nagu Titanic tra!

    -330$ käisin juba ära, siis sain väikse AA vs AK ning flop tuli AKx, sain kohe all ini kah. Turn tuli juba K, mõtlesin, et KK imes ära rsk!

    Tõmbasin nüüd sealt maniakaalsest eestlaste lauast ka uttu ja päev siis -284$ >:(

    Tra ma ei tea, täna calliti lihtsalt kõik ära igalpool, üxki 3Bet ja üxki Cbet ei õnnestunud. Showdown winnings oli natukene plussis ja kuskil poole peal olin veel 70$ üle EV, täiesti sick!
    Lõpus jõudis juba EV ka tagasi nulli igatahes.

    Kuu on pmst poole peal ja kuu kasum on 214$.

    Mõned tournad tegin ka vahepeal, haige mismoodi jälle suhu sain. Sain nightly seventy grandile pileti, olin juba natuke stacki suurendanud ja nüüd olin suures potis AT'ga , turnis vend reraisis ja lükkasin all ini, A9 vastas, obv river 9. Siis oli üx Sunday millioni sat, haige hea run, sitaks suuri paare ja olin suht suure stacki saanud, siis SB limbib ja mul J8'ga BB peal flopist top2. Saan all ini ja obv on set vastas, gg! Ja siis kahes väixemas tournas sain ka mingil suht haigel moel.

    Vahepeal õnneks tiltasin ja tegin mõned nightly 70 grandi satikaid 5 tükki korraga, sest hea struktuur oli ja 6maxi SNGst panin kinni 4 tükki 5st, seega üx oli pilet, aga 3 tükki läxid siis automaatselt Tournament dollariteks 165$ väärtuses. Seega homme saab nendega natuke downswingi leevendada 20$ Double or nothing SNG'si mängides. Või siis mõned teised SNG, vaatab, mille tuju tuleb, igatahes tuleb võimalikult kindla peale minna, et hea cash kokku teha.

    Ei tea, mix ma ei või vahepeal rahus 20BI'id üles joosta, aina mingi 10BI üles maximum ja siis on downswing järgmine sess garanteeritud. Tra, kui kuu kasum peaks nulli ka jälle tagasi kukkuma, siis ma ei tea enam, mis toimub.


  4. #44
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Noojah, sul läks eile päris kehvasti siis, aga noh, mis teha. Tahest tahtmata tuleb selliseid sessioone vahepeal ette, kus lihtsalt mitte midagi ei õnnestu. Tean täiesti omast käes. Mul on hetkel tunne, et ma teen elu parimat mängu, obv on kerga heater ka peal, imestaks kui ei oleks ka (20k sai break even oldud).


    Edu sulle :) Mul on kena bb/100'le, 6.66 (maffia teema ) :D

  5. #45

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mine *****, kuidas sessioon algas täna jälle

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($42.25)
    CO ($118.20)
    Button ($35.85)
    Hero (SB) ($48.75)
    BB ($58.20)
    UTG ($29.60)
    UTG+1 ($47.10)
    MP1 ($50.75)

    Preflop: Hero is SB with K, J
    1 fold, UTG+1 calls $0.50, 1 fold, MP2 calls $0.50, 2 folds, Hero bets $3, 1 fold, UTG+1 calls $2.50, MP2 calls $2.50

    Flop: ($9.50) 7, J, 3 (3 players)
    Hero bets $7.50, 1 fold, MP2 raises to $15.50, Hero raises to $45.75 (All-In), MP2 calls $23.75 (All-In)

    Turn: ($88) Q (2 players, 2 all-in)

    River: ($88) 2 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $88 | Rake: $3

    Results:
    Hero had K, J (one pair, Jacks).
    MP2 had Q, J (two pair, Queens and Jacks).
    Outcome: MP2 won $85



    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($26.80)
    CO ($41.25)
    Button ($24.45)
    Hero (SB) ($47.25)
    BB ($28.65)
    UTG ($10)
    UTG+1 ($45.65)
    MP1 ($68.80)

    Preflop: Hero is SB with K, K
    2 folds, MP1 bets $2, 1 fold, CO calls $2, 1 fold, Hero raises to $8.50, 2 folds, CO calls $6.50

    Flop: ($19.50) 10, 5, 10 (2 players)
    Hero bets $15, CO raises to $30, Hero raises to $38.75 (All-In), CO calls $2.75 (All-In)

    Turn: ($85) A (2 players, 2 all-in)

    River: ($85) A (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $85 | Rake: $3

    Results:
    Hero had K, K (two pair, Aces and Kings).
    CO had 8, A (full house, Aces over tens).
    Outcome: CO won $82


    Laksti 150$ alla EV :'(

  6. #46
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kas stars jamas või Sa ei kasutagi auto rebuy-d?

    Teine käsi on päris nutune ja edu EV joone jälgimisel :)

  7. #47
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    no worries .. ma tõmbasi -6BI .. hakkasin õlut jooma .. pean midagi muutma, karma on halb

  8. #48

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Kas stars jamas või Sa ei kasutagi auto rebuy-d?

    Teine käsi on päris nutune ja edu EV joone jälgimisel :)
    Stars on suuht lagine hetkel ja viskab aina seda reload errorit, aga mul vist reloadib ka alles 45$ pealt. Et mõni ranka sugune arvaks, et olen fish, kui mul 47.56$ on lauas :P

  9. #49

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    No täiesti perses, tõmbasin selle alguse jama peaaegu nulli tagasi, aga pole lootustki. -175$ jälle ning kuu kasum on nüüd pärast 26k kätt 37$

    Eelmine kuu NL25's oli 27k kätt vist kokku ja kasum 600$.

    Tra, mix NL25's siukest paska ei näe? NL50's on nagu teine kaardipakk. tõstan 2$ 33'ga EP'lt, mingi yrood tõstab 3.50$ peale, flop on 378, saan flopil all ini, obv mängiti 77'ga sedasi.
    Siis mingi faking idioot slowplayb oma topsetti ja mul on obv vaja 88'ga madalam set riverisse hittida täiesti puhtal boardil ja all ini ikka ja stack läind jälle
    Siis on vaja turnis top2 omale tõmmata, kui flopis on idikal set juba.
    Ning non SD langeb ka lihtsalt valusa kraadiga alla viimased 6k kätt, enne oli evenis.

    Tra , peaks äkki NL50 6maxi proovima. Kõik aina postitavad igalpool mingeid 6maxi heateri graafikuid.
    Üx nädal veel kooli, siis tuleb mingi enamvähem vaba nädal, grindin end pooleks siis.

  10. #50

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    MILLEGA CALLITAKSE NOH?

    Teen praegu 6 maxi, sain peale selle veel ühe korra set over set ka fishi käest , kuid nii palju actionit on, et hetkel veel olen evenis.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($55.20)
    SB ($60.05)
    Hero (BB) ($50.50)
    UTG ($96.25)
    MP ($115.75)
    CO ($16.60)

    Preflop: Hero is BB with A, K
    UTG bets $2.50, 1 fold, CO (poster) calls $2, Button calls $2.50, SB calls $2.25, Hero raises to $12, 1 fold, CO (poster) calls $9.50, 1 fold, SB calls $9.50

    Flop: ($41) 5, 10, 10 (3 players)
    SB checks, Hero bets $38.50 (All-In), CO calls $4.60 (All-In), SB calls $38.50

    Turn: ($122.60) 7 (3 players, 2 all-in)

    River: ($122.60) 2 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $122.60 | Rake: $3

    Results:
    SB had 7, 9 (two pair, tens and sevens).
    Hero mucked A, K (one pair, tens).
    CO mucked K, 9 (one pair, tens).
    Outcome: SB won $119.60

  11. #51

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    sinu sitt

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    mul oli sama case umbes kaks päeva tagasi NL10s.. tohman raiseb 1taala peale, teine callib.. ma reraisen AK'ga 5 taala peale.. mõlemad callivad..
    flop 223.. cbet 9 taala.. esimene tohman allin, teine fold.. callin.. mehel 34s.. tunne oli õige et tal ei ole kaarti... aga ikkagi et kolmele pihta sai ja ei kartnud, et mul overpair o.O p.s. minu call oli muidugi ka halb.

  13. #53
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    pole hullu rudi .. mul on 8BI downswing :) mõtlen kas mängin täna yldse or not :D

  14. #54
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ja mul oli 11BI downswing nl50's. I hope it's over, ptuiptuiptui.

  15. #55

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas mihke666
    sinu ****
    Sina kolmbeti edasi oma QT'ga ja ole kuss!

  16. #56

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    See siis selle nädala kokkuvõte, hea, et nädala sees vahepeal väike pluss õnnestus teha. Aga uskumatu kui stabiilselt nonSD läheb alla. Ma ei tea, see vb sellest, et 3 betitud pottides ei hittinud või siis on need idioodist limp caller regularid minu mängust sotti saanud ja aina floativad ja võtavad mult potte ära. Muidugi viimased käed olin ikka päris tiltis ka ja suur osa lollusi ka sees vist.
    See nädal siis panen rõhku rohkem kvaliteedile ja üritan mingeid reade regularide kohta rohkem saada, mängin vist maximum 9 lauaga, et käigud rohkem läbi mõelda, eelmine nädal kohati võtsin juba üle 12 laua ja natuke rutates tegin otsuseid ja läbimõtlemata. Aga kuna mu kuukasum kukkus nulli tagasi, siis ma ei teagi, kui nüüd veel miinus peaks jätkuma, siis kaua ma julgen siia NL50'sse jääda. Jubedalt ikka vihkan seda limiiti Pokerstarsis rsk!
    Kui peaks siis failima NL50's see nädal, siis tegelen vb millegi muuga natuke. Nädalavahetusest algab vaba nädal koolist, siis ehk teen mõned SNG eksperimendid jälle. Äkki saab sellest NL50st üle hüpatud kuidagimoodi :)


  17. #57
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Panen sulle lohutuseks enda nädala graafiku ka, kus on näha, et nädalalõpp oli UP AND DOWN .. perses ühesõnaga



  18. #58

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Panen sulle lohutuseks enda nädala graafiku ka, kus on näha, et nädalalõpp oli UP AND DOWN .. pe**es ühesõnaga


    Einoh, valus 800$'ine run enne seda, kui asjad perse läxid :)

  19. #59
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    teen üle pika aja turnat täna. 4 mindi pärast hakkab 10+1 30k gua ..äkk ihitin

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    teen üle pika aja turnat täna. 4 mindi pärast hakkab 10+1 30k gua ..äkk ihitin
    loodame :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES