Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3139404142435191141 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 3095
  1. #801

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    wow, well done!

  2. #802
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    is niiice...
    Sellisest kohast jätkata on meeldiv:)

  3. #803
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    seksikas

  4. #804
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Mahepõllunduslik graafik. Edu.


    Endalgi läheb kaks sõpra homme väkke(Kuppi). Eeldan, et tuleb täna suuremat sorti napsutamine :D

  5. #805

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    olen Kuperjanovis Luurekompanii 2. Rühm. siiamaani tundub, et heasse kohta sattunud. Hetkel mobiiliga netis, terve pühapäev peaks suht vaba olema

  6. #806
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    olen Kuperjanovis Luurekompanii 2. Rühm. siiamaani tundub, et heasse kohta sattunud. Hetkel mobiiliga netis, terve pühapäev peaks suht vaba olema
    On ikka ajad, mobiilid sõjaväes, netis jne, mida veel tahta Kui ma käisin, siis esimesed kolm kuud vabast päevast võis unistada

    Edu

  7. #807
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    olen Kuperjanovis Luurekompanii 2. Rühm. siiamaani tundub, et heasse kohta sattunud. Hetkel mobiiliga netis, terve pühapäev peaks suht vaba olema
    Jõudu. Loodame siis palju öist, mudast ja sääsest luuretegevust kuskil metsas.

  8. #808
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    ma olin ka kunagi kupi luurekompaniis.

  9. #809
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ma olin ka kunagi kupi luurekompaniis.
    Anna rudile vihjeid mis elu kergemaks teevad seal

  10. #810

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Anna rudile vihjeid mis elu kergemaks teevad seal

    auto värava taga pidi solid + olema, kuna kunagi oli tihti linnaloale reede õhtul siis lastud, kui viimane tlna buss oli läinud just....

  11. #811

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    nädal metsas, siis natuke kasarmut ja löpurännak ja siis on 10 päeva puhkust, mis tuleb seikluste ja grindimise vahel ära jaotada. Enamus Supernovani jäävatest 7.5k'st vpp'st tuleb kätte pingutada :) eks näeb kuidas kaks kuud pokkerist eemalolekut mängu möjutab, edaspidi peaks juttude järgi iga nv kätt soojas hoida saama.

  12. #812
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    nice!

    Ja mis su edu saladus siis on?

    mängid 100BB stackiga? su suur winrate on?

  13. #813

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Nii ja puhkusenädal ongi siis lõppemas ning praegu on hea olla, sest puhkus läks pokkerimõttes suurepäraselt :D
    Supernovani oli jäänud veel natuke alla 7.5k VPP ning pokkerist pidin siis eemal olema 2 kuud.

    Algus oli natuke bumpy ride ning kuna rahaline seis kitsas, siis mindset natuke paigast ära ja mäng oligi rohkem vaimselt paigast ära kui skillipoolest. Mingil hetkel siis tajusin ära, et fishe ikka jagub ja sain rööpasse ja nädalaga jõudsin siis ära grindida 36h ning sai ka Supernova täis grinditud. Nüüd on tuju hea , sest fishe oli oi vittunen kui palju ja tulevik tundub positiivne




    Mehed, kel vabadust, ärge slangige, fishidel on jooksuaeg

  14. #814

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Pole veel kuuli saanud ja olen ka endiselt elus. Cashiga on viimased nv'd olnud swingi küüsis, kuid eile õnnestus väike lisarakeback 1M GRT Vip Touneylt teenida ja 400$ tuli.

    Tundub, et ülikõva Starsi supportiga õnnestus ka diil kokku rääkida, et kui jään 2011 sõjaväe tõttu Novast ilma ning saavutan selle uuesti enne 2011 oktoobrit, siis annan neile teada ja lisatakse mu kontole FPP'si nii palju nagu ma poleks vahepeal Supernova staatust kaotanud. Ehk siis PS (L) :)

  15. #815

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Pole veel kuuli saanud ja olen ka endiselt elus. Cashiga on viimased nv'd olnud swingi küüsis, kuid eile õnnestus väike lisarakeback 1M GRT Vip Touneylt teenida ja 400$ tuli.

    Tundub, et ülikõva Starsi supportiga õnnestus ka diil kokku rääkida, et kui jään 2011 sõjaväe tõttu Novast ilma ning saavutan selle uuesti enne 2011 oktoobrit, siis annan neile teada ja lisatakse mu kontole FPP'si nii palju nagu ma poleks vahepeal Supernova staatust kaotanud. Ehk siis PS (L) :)
    GG!

    Pean ka mingi kirja saatma, et SN säiliks.
    Saatsid mingid tõendid ka, et kaitseväes oled ?

  16. #816
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Ülivõimas, et selline diil üldse võimalik :)

  17. #817

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    GG!

    Pean ka mingi kirja saatma, et SN säiliks.
    Saatsid mingid tõendid ka, et kaitseväes oled ?
    Kusjuures isegi tõendit pole küsitud :D Öeldi, et olen tõesti valuable klient olnud ja kahjuks SN'i ilma reegleid täitmata säilitada ei saa, kuid selline diil oleks võimalik. Saatsin eestikeelse kirja support.ee ja sealt saadeti vipklubisse edasi. Vastused olid väga kenas Eesti keeles, aga kirjutaja oli keegi William. Dunno, kas siis keegi vahepeal tõlgib neid asju või on tõesti olemas keegi Eestikeelne William suppordis tööl :D

    Igatahes kohe algab taas 300km'ine sõit masendusmaailma poole

    See nädal mul tulemas C Kategooria ARK'i eksam, õppesõitudel panen küll kenasti veatult, loodetavasti ei luckboxi mingit anaalset examinaatorit! 11 meetrise Volvoga Võru tänavatel, SUHT FUN

  18. #818

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tuttav tunne, endal 220km sõit täna nn. masendusmaailma poole:P. Eelmine nädal sai isegi Paide kitsastel tänavatel C-kati ARK-i eksam tehtud. Nagu ma aru olen saanud siis sõdureid ARK eksamil väga ei peenestata, kui vähegi sõita oskad ja liiklust mõistad siis load samahästi kui taskus!
    EDU EKSAMIL!!!!

  19. #819
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Pokkerit ka veel mängid?

  20. #820

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Oijah.

    Jõulupuhkusele tulles siis oli eesmärk teenida vajaminevad 30k FPP'd, et osta 1500$ boonus. Well, pool puhkust on läbi, 6k FPP'd boonuseni, aga samas puhkuse miinus on juba üle 1500$:( Tra, tuli doomswitch, mängida olen saanud vähe sõjaväe pärast, distsipliin sitt, tilti ka natuke ja mäng on nüüd lagunenud, enesekindlus läinud . Kuna ma olen siiski ajudega BRi mees ja tänu sellele probably olen jõudnud kaugemale kui mõned minust paremad mängijad, siis pärast boonuse vabanemist saan taas BR'i üle 4k$, kuid sellegipoolest ei ole mõtet hetkel jätkata NL100. Liigun tagasi NL25 ja katsun 6maxiga oma mängutunnetust kevadeni säilitada niipalju kui suudan. Ei usu, et söjaväe kõrvalt NL25'ga see BR kasvada suudab, et enne reservi NL100 tagasi saan liikuda.

    Kuna sihid silme ees ja tulevik on minu jaoks hetkel siiski pokker, siis pärast sõjaväest vabanemist on vaja taas NL25 distsipliini näidata ja BR mugavaks NL100's mängimiseks üles ehitada. Loodetavasti läheb samamoodi nagu 2010 aasta algus. Igatahes praegu on tuju ****** ja jälle rohkem põhjust sõjaväge vihata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES