Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3341424344455393143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 3095
  1. #841

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Kolmandat korda õnnestus see kuu flush vs straight flush suhkamisse saada . Mängin sitasti, aga selline tunne, et kaardid mind ka väga ei soosi siiski :D

    Sain täna ise ka ilusa Spade Royali , aga tuli kõigest mediocre pot

    Teist nädalat järjest siis mängin sedasi, et tulemusi ei vaata, ev bb/100 on kuskil 6 kandis pärast 15k kätt

  2. #842

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tegin siis väixed arvutused ja pärast 11 kuud eemalolekut siis suutsin laudades enda jaoks 7,5 Euri tunnis kasulik olla, mis pole tegelt sugugi paha number võrreldes töölkäimisega :D Nii, et pokker veel endiselt existeerib minu jaoks sissetulekuallikana, mis on muidugi positiivne :)

    Tunde tuli muide kokku suve kuu kohta võimsad 145h! Sellest hoolimata olen jõudnud randa , väljas käia, IGA PÄEV jõusaalis mõne puhkepäevaga ja muid asju. Lihtsalt arvuti taga olles olen 80% ajast Cardrunnersi videoid vaadates veetnud või laudades istunud, DISTSIPLIIN!

    Arvatavasti vist üks siteim kuu NL25's winrate poolest üldse, aga sitta mängu veel küllaga ja esimene pool kuud mängisin väga passiivselt, mis minu jaoks üldse ei sobi, seda on ka väga hästi näha SD/nonSD joontega graafikust! Graafiku lükkan siis graafikute teemasse, nagu ikka, kui teema tekib !

    Mängisin juba see kuu vaheldumisi ka 6Maxi ja dunno, siiamaani tulemused päris head, seega järgmise kuu eesmärgiks võtangi mängida 6Maxis lühikesi võimalikult kvaliteetseid sessioone ja kui päeva jooksul palju tahan mängida, siis 1.5h-2h sesside vahele vaatan CR'ist videosi. Neid on seal ikka sitaks vaadata. Vb teen ka FR'i kui tuju tuleb, aga loodan, et ei tule tuju :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 30.06.11 at 17:48

  3. #843

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    FU, sain nelja Bronze stariga lauda istutud ja nett kadus, ffs!

  4. #844

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tõmbasin lühikese sessi jooksul praegu nii mitu korda suurematele paaridele suhkamisse, et ma kardan tulevikku nüüd :D:D
    Õnneks olin natuke alla EV see kuu juba ning loodetavasti oli see mineviku balansseerumine :D

    Kellel Cardrunnersi membership, soovitan Nikachu videosi! Entertainment ning suurepärane faktidega ja puust ja punaseks tehtud teooria ühes! Pmst Chireni tüüpi nutcase, kuid biidib Midstakes skilliga!

  5. #845

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Päise päeva ajal selline sick laud :D


    Ning paar gutshotti :D

    PokerStars No-Limit Hold'em, €0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG (€30.53)
    MP (€25.21)
    Hero (CO) (€29.18)
    Button (€25)
    SB (€8.74)
    BB (€26.58)

    Preflop: Hero is CO with A, 8
    2 folds, Hero bets €0.75, 2 folds, BB calls €0.50

    Flop: (€1.60) 10, 7, 6 (2 players)
    BB bets €0.25, Hero raises to €1.62, BB raises to €2.99, Hero calls €1.37

    Turn: (€7.58) 9 (2 players)
    BB bets €22.84 (All-In), Hero calls €22.84

    River: (€53.26) A (2 players, 1 all-in)

    Total pot: €53.26 | Rake: €2

    Results:
    BB had 6, 10 (two pair, tens and sixes).
    Hero had A, 8 (straight, ten high).
    Outcome: Hero won €51.26


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($22.45)
    BB ($27.28)
    UTG ($25.86)
    MP ($27.69)
    Hero (CO) ($25.93)
    Button ($27.53)

    Preflop: Hero is CO with Q, J
    1 fold, MP bets $0.75, Hero calls $0.75, 2 folds, BB calls $0.50

    Flop: ($2.35) 8, 10, 2 (3 players)
    BB checks, MP checks, Hero bets $1.52, BB raises to $3.04, 1 fold, Hero calls $1.52

    Turn: ($8.43) 9 (2 players)
    BB bets $23.49 (All-In), Hero calls $22.14 (All-In)

    River: ($52.71) 9 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $52.71 | Rake: $2

    Results:
    BB had 10, K (two pair, tens and nines).
    Hero had Q, J (straight, Queen high).
    Outcome: Hero won $50.71

    Lisaks peaxin nüüd vist olema ka career peakis ! :)
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 06.07.11 at 15:42

  6. #846

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    mitmel laual 6maxi mängid?

  7. #847

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    5-7 on põhiliselt. Üle 8 ei mängi kunagi hetkereeglite järgi !

  8. #848
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    A8o käsi; kas kellelegi peale minu ei meeldi flopi raise ?

  9. #849
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Suht standard raise IMO.

  10. #850

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Standard call imo.

  11. #851
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Suht standard raise IMO.
    Ja mis räägib raise kasuks sinuarust ?

  12. #852

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    saab pulsi üles kui 3 barrelit paneb ja vastane riveris foldib.

  13. #853

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Tsitaat Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
    Ja mis räägib raise kasuks sinuarust ?
    Minbeti puhul on alati päris palju fold equitit ning saab poti suureks kui hitid.Lisaks suurem töenäosus, et vastane checkib turni ja saame ka tasuta riveri. Ning jah, kõvemate meeste jaox kui board käest ära ei lähe on see 3 Barreli koht, kuigi seljuhul peax olema varasemalt minbettija poolt showdowni nähtud mõne readi jaox, et Ta seda nutside ja TPTK'dega ei tee :)

  14. #854
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Üldiselt on minu kogemusel nii, et selline min-donkbet mitte just nõretaval boardil on fishi "kontrollin kus ma olen oma 3rd paariga, A-higha või mul on gutshot laadi s*tt". Seega 99,43% kordadest tasub siin üle tõsta iga equitypojaga käega(ülekaart, bd- tõmbed jne), sest enamasti see toimib ja rahad meie. Kui kõik toimib ootuspäraselt, siis saab kirjutada ühe toredamatest notedest - MDF (min-donk fold). Vastupidisel juhul tuleb teistmoodi kirjutada :).

  15. #855
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Üldiselt on minu kogemusel nii, et selline min-donkbet mitte just nõretaval boardil on fishi "kontrollin kus ma olen oma 3rd paariga, A-higha või mul on gutshot laadi s*tt". Seega 99,43% kordadest tasub siin üle tõsta iga equitypojaga käega(ülekaart, bd- tõmbed jne), sest enamasti see toimib ja rahad meie. Kui kõik toimib ootuspäraselt, siis saab kirjutada ühe toredamatest notedest - MDF (min-donk fold). Vastupidisel juhul tuleb teistmoodi kirjutada :).
    Kirjutan alla.

  16. #856

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Winners have spoken! :D

  17. #857
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kirjutan alla.
    Panen duublisse.

  18. #858

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Nüüd viimased 3 päeva olnud suht KK AA'line see asi ja praegu tuli veel ulme coolerid ja kõik Euri laudades, ilus kuu algus kukkus praegu nii perse ära !
    Sellepärast vist varem polegi 6Maxi püsima jäänud, et ilgelt sitt on variatsiooni läbi grindida kui ei saa mingeid megasesse teha, aga seekord grindin ikka kuu lõpuni, ex vaatab mis saab, ehk lendan samamoodi üles tagasi, nagu hetkel alla kukkusin :)

    Tuleb töine nv!

  19. #859

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Kolmandik kuust läbi ja kui algul tundus, et 6maxiga nii palju volume ei suuda teha, siis praeguseks on mängitud 52h ja 150h graafikus siis sellega ning käsi on ka lootust saada 75k kuu lõpuks kui samamoodi jätkata.

    Profiti ja winrate koha pealt ei ole asi hetkel väga hea. Aga nuh, kuu algul olnud 6BI üle EV on muutunud 3BI alla EV ning Eurolaudades kohutav coolerite meri. Tuleb lihtsalt Euri laudade heater ära oodata, siis peax kõik paika minema :D

    Tänase sessiga sai vist graafik taas õigesse suunda lükatud ja mäng on taas paigas, vahepeal olin vist juba calling station spewwar monkey!

    Ma hullult märgistan mängijaid ka ning ikka kes silma jääb ja kellega rohkem käsi, vaatan jälle PTR'ist järgi, mis tegelased on ja see ikka uskumatu kui sitad kõik regularid on seal. VÄGA VÄHE on leida mängijaid kellel 1.5BB+ winrate. Suudaks nende kõigi leakid üles leida poleks fishe vaja otsidagi!

  20. #860

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Ptsi, iga Cbet callitakse ära, kõik medium käed raisitakse üle suka. Ühtegi riverit elusees ei checkita ja maha ka callida ei saa, top pair on alati olemas. ptside maa küll! Suht tilt hakkab peale tulema

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES