Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3543444546475595145 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 3095
  1. #881

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Tra, hommikul sain ülikõvad lauad avatud, paar 100% venda oli 250bb stackidega deep laudades ja internet hakkas nussima. ghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh . Pidin magama minema :/

  2. #882

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    hm, siiamaani internet kaob ära mõneks minutiks. Ja iga kord kui olen windows profiilist korra välja loginud ja tagasi sisse, on jälle tagasi, aga mõneks minutiks ainult. Local area connectionis on mul sent packeteid rohkem kui received, kas see võib olla mõni worm? Tegin igasuguseid scanne juba, eriti midagi ei leidnud, AVG ainult väidab, et HEM'i folder on igasuguseid trojaneid ja asju täis. Aga mäletan, et kunagi oli mingi jama selle HEM'iga ka, et mingi viiruse tarkvara arvas seal mingeid asju viirustena olevat.

    Väljalogimise värk oli vist ikka juhus, suht random, lihtsalt tuleb ja läheb! grrrr, nv grind on rikutud!
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 30.07.11 at 18:00

  3. #883
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]


  4. #884

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Vist jah mingi Starmani üldine jama, uudistes oli ka kirjas vist, et 9000 ilma netita....

  5. #885

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    LOL donkuments

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($29.18)
    BB ($63.36)
    UTG ($25)
    MP1 ($41.69)
    MP2 ($27.97)
    Hero (CO) ($62.50)
    Button ($62.87)

    Preflop: Hero is CO with Q, J
    1 fold, MP1 calls $0.25, 1 fold, Hero calls $0.25, 1 fold, SB calls $0.15, BB checks

    Flop: ($1.35) 6, 4, 9 (4 players)
    SB bets $1.25, 1 fold, MP1 raises to $3, Hero calls $3, SB calls $1.75

    Turn: ($10.35) J (3 players)
    SB checks, MP1 bets $6, Hero calls $6, 1 fold

    River: ($22.35) 9 (2 players)
    MP1 bets $10, Hero raises to $53.20 (All-In), MP1 calls $22.39 (All-In)

    Total pot: $87.13 | Rake: $2

    Results:
    MP1 mucked 8, Q (one pair, nines).
    Hero had Q, J (flush, Queen high).
    Outcome: Hero won $85.13

  6. #886
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    lol, n1. Miks PF ei isoleerinud?

  7. #887

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Nu sellise onu vastu ei ole mõtet Q higha kui Ta võidab 9 potti 10st mu vastu. Parem potcontrollin juba preflop ja saan nutsi kätte enne kui pot suureks läheb :D

  8. #888
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Nu sellise onu vastu ei ole mõtet Q higha kui Ta võidab 9 potti 10st mu vastu. Parem potcontrollin juba preflop ja saan nutsi kätte enne kui pot suureks läheb :D
    nh.
    22-66 oleks ka limpinud siin?

  9. #889

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Vist küll jah, väikestel paaridel ju veel vähem playabilityt. See järgi limpimine ja isomine on tuju ja laudade arvu küsimus pmst, vahest ison, vahest limbin järgi :P

  10. #890

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Hey, kuidas pokkeris läheb? Ja küsimus - miks sa nl25 nii palju mänginud oled (profit 10k) ammu oleksid võinud nl100 ju lasta?

  11. #891

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Nu enne sõjaväge olin juba päris pikalt NL100. Ja hetkel NL25's olemise põhjus ongi sõjavägi, tuleb vaikselt BR taastada, võlad ära maksta ja siis võib hakata jälle downswingima :)

    Ega ei tea ka, kas pärast Black Fridayd minusugune enam sealt raha suudab korjata kah. Ex millalgi ikka selgub :)

    Hetkel vist on väikene swing, aga ei tea ka, pole 3 sessi HEM'i vaadanud, ei taha tuju ära rikkuda :D

  12. #892

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Bestest AA vs KK in NL25 ever ! :)


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($39.79)
    UTG ($17.83)
    UTG+1 ($61.37)
    MP1 ($34.76)
    MP2 ($84.07)
    Hero (CO) ($65.66)
    Button ($62.50)
    SB ($25)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    1 fold, UTG+1 bets $5.25, 2 folds, Hero raises to $20.75, 3 folds, UTG+1 raises to $61.32 (All-In), Hero calls $40.57

    Flop: ($123.39) 9, 9, 6 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($123.39) Q (2 players, 1 all-in)

    River: ($123.39) 4 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $123.39 | Rake: $2

    Results:
    UTG+1 had K, K (two pair, Kings and nines).
    Hero had A, A (two pair, Aces and nines).
    Outcome: Hero won $121.39

  13. #893

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Sain just veel AA'ga ühe cold4Beti deep laudades flopini, aga KKQ flop ei lasknud mind showdownini :P

  14. #894

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

    See kuu selline väga kasulik komme tekkinud, et kui tunnen, et natuke sitema jooksuga sess, siis ei vaata sessiooni tulemusi, et mitte endal tuju rikkuda :D Ning vaatan alles siis, kui tunnen et olen taas kuu peakis! :)

    Tekkis täiesti planeerimata ka pidin ühele naisele külla minema üx õhtu ja tegin väixe sessi enne, mis Eurilaudades ülisitasti läx ja mõtlesin, et ei taha sita tujuga minna :D

    Enesetunne ja mindset laudades palju parem, kui seda täpset swingisuurust ei tea, just keep grindin!
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 15.08.11 at 02:49

  15. #895
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

    +11. Ma vaatan korra nädalas tulemusi ja tuju kõvasti parem. Tegelikult praktikas juhtub mõnikord 2x nädalas, aga see on siiski parem kui peale igat sessiooni vaadata.

  16. #896
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

    vahva idee.
    teen esialgu kord päevas PT3-me piilumise (peale viimast sessi).
    nädal on natuke liiga pikk aeg,kuna olen harjunud peale igat sessi PT3-me vaatama.

  17. #897
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Bestest AA vs KK in NL25 ever ! :)


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($39.79)
    UTG ($17.83)
    UTG+1 ($61.37)
    MP1 ($34.76)
    MP2 ($84.07)
    Hero (CO) ($65.66)
    Button ($62.50)
    SB ($25)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    1 fold, UTG+1 bets $5.25, 2 folds, Hero raises to $20.75, 3 folds, UTG+1 raises to $61.32 (All-In), Hero calls $40.57

    Flop: ($123.39) 9, 9, 6 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($123.39) Q (2 players, 1 all-in)

    River: ($123.39) 4 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $123.39 | Rake: $2

    Results:
    UTG+1 had K, K (two pair, Kings and nines).
    Hero had A, A (two pair, Aces and nines).
    Outcome: Hero won $121.39
    Solid avangud ja 3betid teil seal :D

  18. #898
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    See kuu selline väga kasulik komme tekkinud, et kui tunnen, et natuke sitema jooksuga sess, siis ei vaata sessiooni tulemusi, et mitte endal tuju rikkuda :D Ning vaatan alles siis, kui tunnen et olen taas kuu peakis! :)

    Tekkis täiesti planeerimata ka pidin ühele naisele külla minema üx õhtu ja tegin väixe sessi enne, mis Eurilaudades ülisitasti läx ja mõtlesin, et ei taha sita tujuga minna :D

    Enesetunne ja mindset laudades palju parem, kui seda täpset swingisuurust ei tea, just keep grindin!
    mul on alati filter seatud "Today" peale ja vaatan kuu tulemusi 2-3x kuus.

  19. #899

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    mul on alati filter seatud "Today" peale ja vaatan kuu tulemusi 2-3x kuus.
    Mul on just vastupidi, kuna today on short term ja kuu on long term, siis pigem vaatan ,et pikas perspektiivis on kõik siiski hästi kuigi päev oli mingi -10BI :D

  20. #900
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Mul on just vastupidi, kuna today on short term ja kuu on long term, siis pigem vaatan ,et pikas perspektiivis on kõik siiski hästi kuigi päev oli mingi -10BI :D
    Kui sul ainult today siis 1-2 päeva pärast sa ei tea palju sa up/down oled. Samuti mindile on see mega hea. Sest siis mul kuu tulemustest pohhui, sest ei tea, kas rikkusin või päästsin kuu mõne "kõva" päevaga. Reeglina mõtlen tulemusi alati halvemaks ja kui lõpus kuu tulemusi vaatan siis mõtlen: "ohoo, nii hästi w?". Teeb tuju rõõmskas.

    Samal põhjusel ma ei näita Starsis kaarte kui ma olen all-inis. Lähed miski AK-ga allini ja laud täiega mööda ja tead, et ei saa võita ala QJ98 ning siis vastane muckib... Olid valmistunud täielikult kaotuseks aga kui võidad käe tõmbab klahvi ikka paljaks. Eriti kõvad käed on kui sa võidad miski 9 higha. Alles postitaisn käe kus mul oli 94cc, flop miski 765cc. Läksime allin ja whiffisin täiega ning teadsin, et kaotan poti ning vastasel oli miski 8X. Võtab ikka tõsiselt muigama. Kui kaardid oleksid nähtaval olnud oleksin röökinud kui sega,e et "dodge, dodge" ja kui dodgeni siis pühin higi "phew".

    Tulemus sama aga mind muutub.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES