Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 155 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 3095
  1. #61

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    teen üle pika aja turnat täna. 4 mindi pärast hakkab 10+1 30k gua ..äkk ihitin
    Mõtlesin, eile, et teeks 11$ 200k GRT eile ja siis mõtlesin veel, et mix mitte üritada võita pilet läbi satelliitide ning leidsin ühed põnevad satelliidid, mis mulle meeldivad väga ja olen varem kallimatele tournadele pileti saanud.

    Et siis 500 chipsi ning iga 3 minuti tagant tõusevad blindid ning 6 mängijat laua peale. Ning umbes iga kolmas mängija saab pileti, võtsin kohe kolm tükki ja hittisin kõik 3 tükki ning sain siis peale pileti ka 22$ Tournament dollarit :)

    Aga tournamendil obv preflop AQ vs AJs oli juba flopil drawing dead.

    Ning IMO mingid sellist sorti satelliidid on jõhkralt +EV SNG mängijatele, sest seal on enamuses mingid tohmanid, kes lihtsalt tahavad kallimale tournamendile oma sitaste viimaste kontol olevate dollaritega pääseda. Kuigi mõni üxik kavalam vend multitableb neid kah meeletult, aga eile üle 3 ei hakanud pullima, sest registreerumine laagis täiega.

  2. #62
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Soovitan sul laudu vähemaks võtta kui oled just üles liikunud. Võta mingi 4-5 lauda ja jälgi heade regularide mängu, kus nad cbetivad, kus floadivad etc. Non-SD joone järgi ytleks, et ilmselt laksid Cbette kõvasti ja annad turnil alla? Hakka 2nd barreleid laskma headel turnidel või siis hoopis IP järgi chekkima jne... edu.

  3. #63

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Oijah, eelmine kord jõudsin 1575$'ini vist BRi tipphetkel, kuni uberswing peale tuli ja end 300$ peale kõige hullemaks hetkeks tiltasin.

    Nüüd oli jõutud juba vahepeal 1765$ kanti ning NL50 swingi ja tänase Double or nothingute katsetusega olen pea taas alla 1000$ kukkumas, no täica pael, miks ma 2000$'eni ei jõua!
    Triobetis on ka vist bankrolli suurim point olnud kusagil 1500$ kanti, aga jah, sealt olen ma ligi 3500$ väärtuses cashoute teinud, kui tööd pole palju saanud või teha viitsinud.

    Tänaseks vist aitab mängimisest, aga proovin vist siis ühe NL50 sessi veel mingi 6-9 lauaga upswingi lootuses ning kui see ei õnnestu, siis grindin end NL25's üle 2000$ piiri seekord , sest NL25's ei juhtunud üldse imeasju nagu KK AA ja set over setid jne või siis oli seal nii palju donkamente, kes pidevalt stacke kinkisid ja need ära varjutasid? Aga üldiselt ei mäleta küll, et olexin seal üle 3-4 set over seti saanud või, et top set olex ära crackitud mitmel korral.

    Krt ja Unibetis peaks ikka natuke gamboolima, ilma mängimata olen juba 12ndaks tõusnud ning see hullar kajamees on ka kõvasti kaotanud ja teisel kohal oli hetkel ainult ligi 600 Euri :)
    Tegelt ma ei teagi, miks need kohad olulised on, sest peamine eesmärk olex vist punktid täis teha, aga võistlusmoment vist ikkagi tekib sisse, kui näed, et pole nad nii kaugel :)


  4. #64

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mängisin täna nagu mingi passiivne ahv. No vähemalt ei langenud nagu kivi, aga poole pealt jooxis showdown winnings jumala otse, lihtsalt mõni suurem pot ja biit balansis vahepeal.

    Aga üx krdi idiootne pot oli, board oli A23, bettisin 3 way potis välja AJ'iga, positsioonis olev reg callis. Turn oli 5, bettisin samuti suht normaalselt, aga mitte väga suurelt. River 4 ja bettisin suurelt, et ehk saab split potti vältida, vastane all ini. No palju polnud mul järgi nagunii ja mitte mingi loodusseaduse järgi ei tohiks siin regularil kuute olla, aga WTF, idioot oli callinud flopi ja turni 65o'ga. Täiesti pe**es!

    No vähemalt ei tulnud stoploss ette, et NL25 liikuma peab ja saab vb Platinum Stari veel NL50's ära teha, 1192VPP'd veel vaja


  5. #65

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Oled veel elus NL50s või liikusid alla?

  6. #66

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Olen viimased päevad natuke SNG'dega end tilti ajanud, tsipakene miinuses, aga täna peaks NL50't proovima veel, nädalavahetuse fishid ju siiski.
    Aga pean natuke praegu puhkama, elu tilt praegu tournamendist

    Sellel ahvivändal on nüüd hetkel kahekordne chipsilead teise koha ees ja 13 lammast on järgi, see kõik peaks minu olema tra nahhui.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00+$0.20 Tournament, 6000/12000 Blinds 1200 Ante (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO (t190996)
    Button (t205124)
    Hero (SB) (t196356)
    BB (t104639)
    UTG (t80034)
    MP (t27274)

    Hero's M: 7.79

    Preflop: Hero is SB with Q, Q
    3 folds, Button bets t203924 (All-In), Hero calls t189156 (All-In), 1 fold

    Flop: (t409512) J, K, A (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t409512) 9 (2 players, 2 all-in)

    River: (t409512) 6 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t409512

    Results:
    Button had 7, A (one pair, Aces).
    Hero had Q, Q (one pair, Queens).
    Outcome: Button won t409512



    Muide see tournament on ainult Skandinaavia ja Balti riikide mängijatele Pokerstarsis ja täna oli ligi 700$'ine overlay.
    4000$ Guaranteed, muidugi see on jõhker turbo, kuid ma mängin seda suht üliharva ning olen seal ühe korra jõudnud final table, ja tänasest kaks korda top20, kui 2$'iste BI'dega alguses gamblimine pole probleem, ja siis mõned flipid pärast Esimest pausi ära tulevad, siis oledki rahas ja FT poole teel. Täna tegin isegi 2x double rebuyd, sest mingi KK laks sai A5 käest 4 way all inis algul pähe ning veel üx laks oli, kus lihtsalt liigselt mehi lendas preflopist sisse.

  7. #67

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mõtlesin, et lähen mängin mõnes nädalavahetuse fishises lauas NL100.

    Üx regular sai mult päris kõvasti ahtrisse, kui esimene pot kohe AKs'iga ta suurelt üle tõstsin flopil pärast tema suurt Cbetti. Ning seejärel 3Bettis mind, aga tema kahjuks oli mul AA ja lükkasin sisse,kuid ta siiski ei callinud. Kuid teises lauas nagunii tuli peagi AA vs KK mul tema vastu ja sealt sain lõpuks talt kogu stacki kah kõigele lisaks. Hiljem veel KQ'ga AA vastu broadway flopist ning nuts oli riverini olemas ja fish lükkas riveris all ini ka ja nii mõnus oli callida teades, et hullem mis võib juhtuda on split. Üx pot läx raisku kah, kui AQ'ga AA9 floppasin ja mingi regular callis mu suured betid A4'ga ära, kuid riverisse päästev split pot maja tuli raisale.

    Igatahes +300$ 800 käega , olen küll paha poiss, aga üle pika aja on hea olla.

    NL50't ma vist enam ei mängi, sest seal juhtus täna jälle asju.

  8. #68

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Njah, natuke kadus motivatsioon ära see nädal ja tuli kõvasti vähem käsi ning reede, laupäev tegin miinust hoopis tournadega.
    NL50 viskas üle ja lõpp on natuke NL100 4 tabletud, tuli väike heater ja täna tegin ka veel väixe sessi, kus olin juba +80$ ühel hetkel, aga siis hakkas üx donk hittima ja üx BvB QQ vs KK tuli, 4 bettisin teda ja insta shoves, no ma ei tea, kas NL100 on veel piisavalt väike limiit, et võib QQ foldida shove peale? Aga täna igatahes callisin ja tänu sellele tuli täna väike miinus, aga kuna sain kohe esimene sess sellise väixe plussi, mille peale liugu lasta, siis enne NL100'st ära ei lähegi kuni peaxin nulli lähedale sattuma. Kes teab, äkki veab ja saan kohalt minema. Vähemalt FPP'si tuleb ka normaalselt ja tsipakene veel teha Platinumini.

    Unibetis sain ka rolli korra juba 140 Euri lähedale, aga siis tuli krdi mingi biitimine jälle ja hetkel 94 Euri ainult. Ja krt minu arvutuste järgi peaxin ikka way liiga palju grindima, et NL20's see 10k punkti kokku saada, seega kui ma need punktid tahan kokku saada, siis pean rolli ruttu üles saama kuidagi. Prima softiga 10 lauaga grindida 3h päevas olex tappev!



    Krt, alguses tuli igaltpoolt raha nagu lademetes, viimased 3 kuud on ikka igalpool kõik nii rigged ja lisaks sellele ei oska ma foldida ka enam nii hästi. Aga mängin ka natuke rohkem sedasi nagu siin foorumis õpetatakse igalpool, siin on Sul equity nii palju ja naa ja shove ja shove, aga ei tule ära see kaart ja see variatsioon tapab mind. Enne olin valmis QQ preflop foldima 3 beti peale insta ning kasum oli Triobeti NL50's kena ja stabiilne. Mängiks praegu samamoodi, aga mingi jonn on sees ja ikka üritan mingeid trikke teha.

    Samas jooxen ma ka päris palju alla EV kogu selle aasta peale ja ka see kuu jälle, seega ehk on lootust, et mingi hetk tuleb see kõik tagasi.


  9. #69
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    pokker on üks imelik asi, üks hetk tõstab ta meid kõrgustesse teine hetk kütab jalaga näkku ja situb pähe. Mul samamoodi, praegu täiesti kopp ees, mängisin puhkuse ajal 14K kätt 5päevaga, esimesed 4000 kätt oli downswing nl25 12 buyin,(esimene downswing kogu mu elus) see oli ime mis toimus ning kuidas folpist polnud mingi probleem 7korda järjest minu AA ära crackida, ja Jx5 boardil 6max ei leia foldi ka(loe: ei tohi), järgmised 8K kätt ronisin sellest sitaaugust välja ning nüüd on isu mängule täiesti kadunud. Teen puhkuse 2 nädalat pokkerist ja tegelen millegi huvitavamaga. Siin loodetavasti juba isu mängida edasi. Sest kui ma hakkan mõtlema kui mitu tundi ma raiskasin selle peale, et sealt sitaaguust välja ronida ja kasum oli lõpuks 0. Rakeback õnneks päästab.

  10. #70

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Pokerstarsis pole rakebacki kah, aga suure tuleviku nimel tuleb Pokerstarsis elada :(

  11. #71
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    mul sama seis ära muretse .. midgai rõõmustavat pole .. peale downswingi olen +4BI saand .. käsi olen üle ootuste palju mänginud see kuu - 60K bb/100'le on mingi 2.5 ... nahui see downswing tõmbas ikka nii põske et vähe ei ole :D No see Nl100's QQ'ga shove callida on suht variatsiooni rikas olgu ta isegi donk .. AK vastu saame me coinflipi ... aga noh, proovima peab ..

  12. #72

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Äkki peaks proovima nii mängida, et 3bette absull ei calli alla KK, siis peaks variatsioon tekkima ainult bad biitidest.
    bohhui see winrate võimsus, mingi stabiilne winrate tuleb kõige pealt saavutada, siis vaadata, kuidas seda winrate improovida.

    Vaatasin ka, mõned suht 12/10/1 mängijad on isegi NL100's stabiilsed võitjad. Kui passiivsed ahvid suudavad võita, siis peaks suutma rahulikult mängides kah võita.
    Näiteks nägin sellist asja, kui AJ'iga hittis A flopist ning checkis mulle 3 tänavat, äärepealt bettisin riveris TT'ga, aga mingil põhjusel otsustasin mitte ja päris üllatuslik oli, et mu kaardid mucki läxid.

  13. #73
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    ehee ... ma callin qq'ga insta 3beti .. jj oleneb vahel callin vahel mitte, kui ded money sees siis insta, oleneb kes 3betib ka muidugi :) kui 8/3/3 3betib, siis insta call .. sest kui ma hitin, stackib ta mu ära ka :)

  14. #74

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ei tea, callimine on halb, CBet lendab peaaegu alati otsa ja mõtle siis välja, kas on AK või AA vastas.

    Odavam on 4Bet kohe otsa, aga jällegi, kui shovele foldida, siis ei ole vist see mäng kasumlik.
    Kuigi , kui valida õieti inimesi, kes 3Betivad liiga palju ja 4Beti teed suht väixe, siis ehk jääb kasumisse, aga ma ei tea.

  15. #75

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Proovisin praegu 20 lauaga SNG'si mängida, tegin 3.40$ 10 inimese turbosi, no ma ei kujuta ette, kuidas see Boku 50 lauda paneb, mul hakkasid 20'ega kõige tihedamatel hetkedel silmad vett jooxma. Aru ka mitte sittagi ei saanud mis toimus, igalpool nägin oma kaardid ära, lõpufaasis oli aint all in või fold , krt kujutan ette kui palju bubblesi perse keerasin, jäin kohutavalt palju neljandaks ja kolmandaks. Ühe võidu võrra jäin kahjumisse kah rsk. Aga üx heads up oli ka lõpus rigged, idikas tagus aint all ini, lõpuks AK vs A9, no lihtsalt niiiiii faking obv on flop 99x

  16. #76

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    10 inimese omad on midagi muud, kui 45 inimese omad. Ma vaatasin neid boku mängusid, lauas käis selline munemine lõpus, nagu oleks kõigil 40 lauda lahti.

  17. #77

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Koolis mõne lauaga mänides on ikka super lakbox. Mängisin praegu 3x 18 inimese 5$ SNG'd ning ühe võitsin ilusti ära, teises tõusin väixest stackist teisele kohale bubble ajal ning üx monster stack läx sit outi 18k stackiga järsku ning kui olin jäänud ühe tüübiga koos alles, siis leppisin kokku, et raisime kordamööda tühjaks ta raisa, lasin tal ausalt hoida oma chipsi edu ka, mis tal mu ees oli ning lõpus callisime mõlemad, et ta välja võtta ja tüüp oli ka aus ning ei bettinug oma setiga kuni riverini :) Igatahes siis hakkasime mängima heads uppi umbes 11k 15k seisust vms ja lakbox oli jälle hea ja võitsin ka selle ära ning kolmandas SNG's tekkis natuke kaardisurm ja blindisin peaaegu välja, kuid jõudsin ka seitsemenda kohani.

    Igatahes selge on see, et lihtsalt jube kui kõvasti parema kvaliteediga annab mängida, kui mängida ainult mõned lauad korraga :)

    Hetkel on hea algus ka 20 blokisele Battle of the planetsi tabelile, seega üritan selle bloki mõne laua haaval täis mängida.

  18. #78

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Fair play teeb alati tuju rõõmsaks. Minupoolne respect.

  19. #79

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tra, see teine koht, seal olin mingi 18k 6k , flop QTx, mul Q8, teen väixe panusekese ja vastane lendab all ini ja INSTA CALL, turn on krdi J nahui ja hiljem 3 võtmekätt ka luckboxis raisk, turnis ühes kohas gutshoti minu turnitud kahe paari vastu ja siis viimane käsi KTs callis mu 75o ära, kohe 5x5 flop.

    Aga njuh, hetkel nillin vaixelt Battle of the Planetsi kohta, õhtul või siis homme jätkan 4 lauaga maximum kvaliteediga mängimist :)
    Täna õhtul ujumistrenn ja siis pärast trenni vaja üx kebberniit teha ja edasi vist liiga väsinud, et teha veel.




    EDIT: Tehtud on muidu 7 SNG'd, see polnud vist sharkscope jõudnud, aga jäin ka kuskil 8ndale kohale vist.
    Ja Krt, üx SNG oli varasemast mitte cashitud, seega battle of the planetsi bloki jaoks on veel 12 SNG'd vaja.

  20. #80

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Eile piinasin kõhulihast täiega jõusaalis ja rinda. Kõhulihase tegemine teeb kõrvaliselt ka palju muid lihaseid ja täna ujudes, kui kaasatud on kõik lihased veelgi suuremal määral, siis ikka mõnus tunda, kuidas keha on lihaseid täis 8)

    Ja nüüd on mõnus surisev tunne naha vahel , kui kaif rsk!

    Kui mu krooniline nohu mu enesetunnet nii palju ei nussiks, siis elaks ainult jõusaalis ja ujulas, nagu mõned aastad tagasi. Aga see asi on siin Taanis elades kuidagi nilbeks kätte ära läinud.
    Eestis lähen arsti juurde, ehk lõigatakse ninast mingid jupid välja ja saab hingata natuke normaalsemalt!

    Söömine on ka obv nii off, pole lihtsalt leidnud siin Taanis tooteid, mida naudiks sama palju kui Eesti omasi. Või siis noh, mu rahakott lihtsalt ei ulatu siinsete kvaliteet toodeteni.

Lehekülg 4, kokku 155 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES