Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 155 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 3095
  1. #81
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    ma tõmbasin enne ujumist täna red bulli sisse .. no ***** yle 60 otsa ei ujunud, faking ajas pidevalt neid gaase jms paska üles, nii sitt, hingamine perses insta .. l2ksin tilti ja lõpetasin

    tavaliselt teen 2.5km+ rigged on see elu :d

    kaugel bemm on..mul sõber kytab yhe 2001 530D sedaani müüki vist .. t2isnahk, steptronic, pdc,dsc ... luuk, must lagi .. xenoneid vist polnud. võtad ära :D? UM'i 2a garantii kogu esisisllale + 1 aasta garantii kõikidele amortidele :D

  2. #82

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits


    kaugel bemm on..mul sõber kytab yhe 2001 530D sedaani müüki vist .. t2isnahk, steptronic, pdc,dsc ... luuk, must lagi .. xenoneid vist polnud. võtad ära :D? UM'i 2a garantii kogu esisisllale + 1 aasta garantii kõikidele amortidele :D
    lol, VÄRDJAS!

    Faking isuäratav, aga kui senise tempoga edasi läheb asi, siis ei ole veel tükk aega võimalik >:( Aga just selline auto olexki suht perfect laks!
    Kuigi ema kunagi rääkis, et võib järelmaxu oma nimele võtta, kui tahan osta, aga siiski tahaks mingisuguse normaalse sissemaksu koguda sel juhul. Lakbox peab tööle hakkama või siis 100k kätt kuus NL25 lol!

    Ja krt, see ujumisega on jah jama, et söömine peab mingi krdi õieti ajastatud olema, päris tühja kõhuga, siis pole ju jõudu, aga kui liiga hilja sööd või midagi valet sööd, siis on perses tunne terve ujumise aeg. Täna sõin mingi kilo viinamarju umbes 5 tundi enne, aga ma ei tea, siuke tunne oli pidevalt, et hakkan oxele seal basseinis tra, ei saanud päris maximumi sprintides välja panna.

  3. #83
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    tume halli värvi on la veel .. kani maasikas .. panime joonele täna .. tõmbas mytsi mulle mingi 1/4 auto pikkusega ... ta saan on mingi 150kg kergem ka kui minu oma .. ma orgunnin originaal matte endale sisse .. saan vist 300ga ühe tohmani käest ja viin keemilisse, esindus kysib mingi 3k vist ;D

  4. #84

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Persenahk, nüüd läx vist Battle of the planetsi tabel käest.

    Tulid kohad, 4,5,6 ja 8

    Seal kus viiendaks jäin, tra seal üx väike stack, kellega ma konkureerisin, sellele vennale oli vaja alati mingil teisel tüübil stack tagasi kinkida, nii haige.
    Neljandaks jäin kui blindid olid juba suht suured, üx monster stack ja 3 võrdset, üx shoves Q2s, callisin AT'ga ja sai oma flushi riveriks raisk. Enne olin muidugi valusalt lakboxind end vahepeal liidriks kah seal ja üldse tulin ühel hetkel 360chipsi pealt tagasi.

    Aga noh, 8 tourneyt veel aega ja 245 punkti hetkel BOP'i arvestuses, aga täna öösel on tööle minek, fck yea :'(

  5. #85
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Milles see battle of planetsi võlu ja mõte üldse seisneb?

  6. #86

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kui 5-9$ omades näiteks saad edetabeli tippu, siis saad 500$ kontole nädalalõpus ning 50k triple shootouti pileti.
    Ning üldse top40 hulka jõudes saavad kõik raha, viimane vist ainult 20$, aga seegi midagi :D
    Väixematel steikidel saavad rohkem kohti raha, kuid prizepool on ka väixem ja esikoht saab ka vähem.
    Aga jah, sinna 20 blokise edetabelisse jõudmiseks on vaja hullem luckbox olla, kuid sajase tippu annab skilli ja keskmisest tsipa parema runiga jõuda.

    Ma tänu sellele oma rolli PS'is saingi, et hittisin 20 3$ SNG jooxul nii räigelt, et sain vist mingi 180$ edetabeli koha eest ning samuti sain triple shootouti esimesest lauast võidu ja jõudsin teise roundi, kus kõik said juba ka mingi 180$ :)

    Praegu tuli veel üx suht närune sess, ühes oli kohe KK vastu tõmmati set ja viimane koht, kuna teised lauad pold veel jõudnud avanedagi tegin siis 5 tükki ja suht perses oli kõikides laudades seis, kuid ühes lauas õnnestus hea stack saada ning lõpus väga võrdne bubble, kõigil 5k stack, sealt õnnestus teine koht nihverdada, sest teised lihtsalt kukkusid ühe tüübi kaardijooxu otsa. Heads upis floppi ka kohe mu vastu straighti.

    Nüüd on mul 17 SNG'ga 291 punkti, seega perses juba. Aga järgmine nädal proovin kohe nädala algusest peale teha väheste laudadega ja kui esimese 20-40 pärast mingi okei score on, siis üritan High Oribitiga hittida, kus siis vaja 100 SNG'd scoori jaoks.

    Aga nüüd peaks minema oma Platinumstari ära kindlustama kuskil, 36 VPP'd veel, see nädal pole peaaegu cashi mänginudki.

  7. #87

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tegin nüüd siis üle pika aja NL25 ning 2k kätt ja täpipealt 125$ kasum.

    Persse, nüüd on tõesti nii, et grindin end NL100'ni ära NL25's, sest kui mu winrate on natuke üle 10bb/100 hetkel 35k käe kohta, siis milleks mul NL50'sse ronida vaja on, kui seal on obv tase kõvem ja winrate vb 5 oleks, kasum tuleks lõpuks sama. Ainuke gebberniit on see, et NL25's PatinumStari säilitamiseks ning Supernova kursil olekuks on vaja mängida mingi 75k kätt kuus, blät, seda küll vist ei suuda, seega peab kuskilt VPP'si siiski muretsema vahepeal.

    Täna hittisin ka mõnusalt, suuremad potid või lihtsalt vägevamad on Yes Threadis :)

  8. #88
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kuidas seis on ... ma jäin ikka VÄÄÄÄGA kaugele 5bb/100 eesmärgist :D see swing tõmbas mindsetile siukse põntsu, et anna kannatust. Samuti oli kohutavalt ebaõnne, käed ei pidanud vastu .. hetkel mingi 10BI vist olen plussis :D Masendav, aga noh on mille nimel pingutada järgmine kuu :D

    Järg kuu kui 1.5k ära hitin, siis insta chillin kuu lõpuni ja ei mängi :D Või teen cashaudi mingi 500$ et motiveeriks rohkem pingutama vms :D

  9. #89

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nii, teen siis omale kah SCOOPi plaani valmis McFoldbergi eeskujul :)

    SCOOP01 low: 2.APR 20:30CET 5.5$ NLHE rebuy event 6max ||| 2299 out of 27134 Entries 39.15$ - (5.50$Buy in + 10$Rebuy + 5$Addon) = 18.65$
    SCOOP04 low: 3.APR 22:30CET 16.50$ NLHE 2Xchance |||-16.50$
    SCOOP05 low: 4.APR 20:30CET 16.50$ NLHE Quadruple shootout |||-16.50$
    SCOOP08 low: 5.APR 22:30CET 33$ NLHE 2Day event ||| 28$ satid = Pilet + 66W$, win 30$ = 2$
    SCOOP14 low: 8.APR 22:30CET 55$ NLHE 6max||| Buy in 55W$, 154 out of 8301 entries = 257.34$
    SCOOP17 low: 10.APR 20:30CET 22$ NLHE[1R1A] Selles eventis osalemine sõltub samuti eelnevast edust.

    Ning Main event oleneb täielikult satelliitide edust, sest sinna küll buy inida ei jaxa, kuigi tahax väga mängida seda :)

    Kõige põnevam minu jaoks on esimene event, sest 3$ 6 max rebuy on tourney , kus olen kõige rohkem edu saavutanud triobetis, samuti 33$ 2Day event on väga lahe, seega loodetavasti nendelt kahelt tuleb tulemus, siis on ka nendel kallimatel võimalik osaleda :)
    Arvan, et proovin ka neid 16$ evente läbi satelliitide, sest siiamaani on satelliitidelt ikka suht hästi pileteid saadud, seega saab loodetavasti tänu nendele kõvasti odavamalt läbi :)

    Ah ja krt, üx jama asi, Enne oli enamustel tournidel max entrants täpselt nii, et prize pool tuleb täpselt tasa, nüüd on esimesel eventil juba 30k osalejat lubatud, siis tuleb ikka ropult lakboxida, et kuhugi välja jõuda jälle >:(

  10. #90

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Kuidas seis on ... ma jäin ikka VÄÄÄÄGA kaugele 5bb/100 eesmärgist :D see swing tõmbas mindsetile siukse põntsu, et anna kannatust. Samuti oli kohutavalt ebaõnne, käed ei pidanud vastu .. hetkel mingi 10BI vist olen plussis :D Masendav, aga noh on mille nimel pingutada järgmine kuu :D

    Järg kuu kui 1.5k ära hitin, siis insta chillin kuu lõpuni ja ei mängi :D Või teen cashaudi mingi 500$ et motiveeriks rohkem pingutama vms :D
    No eile mängisin NL25'te mingi 20bb/100, ehk see parandab mu kuu winrate natuke, kasum vist hetkel 200$ ;D Noh, faili võib juba selleks kuuks välja kuulutada ja järgmise kuu eesmärk on juba kah selge. NL25 ehitada BR'i nii palju kui vähegi jaxan :) Nagu juba ütlesin, on mul hetkel 10bb/100 35k käe kohta NL25's, seega kui suudan seda hoida, siis polegi mõtet mingit 5bb/100't NL50's taga ajada, sest kasum tuleb sama välja. Ja närvide kulu ja mindset peaks kõik olema kordades parem :)

  11. #91

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mängutuju oli suur see nädal obv



    Aga Platinumstar sai kinni püütud, mis ma ikka enam mängin :D

    Tegelikult peaks nüüd hakkama mõtlema, kuidas Supernova graafikus püsida, 82900 VPP'd selle jaoks veel vaja, see tähendab siis, et 9211 VPP'd kuus. See oleks siis NL25's 90k kätt kuus. Hetkel jään kindlasti natuke veel maha sellest arvatavasti järgmised 2 kuud, kuid see peaks olema kergesti tagasi tehtav, kui juba NL100 grindida saab, sest NL100's piisab 10k VPP kogumiseks ainult 30kst käest, mis on piece of cake.

  12. #92

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Päris toredalt lambad tegelased, see JJ'iga donkament tegi mõned käed hiljem samasuguse preflop calli TT'ga ja hittis veel seti KK vastu, insta 120$ine stack tüübil.

    999 vs KKK sain kah täna suhkamisse, aga sellegipoolest ainult 4$ miinust, NL25

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP3 ($28.30)
    CO ($25)
    Hero (Button) ($36.60)
    SB ($25)
    BB ($29.10)
    UTG ($60)
    UTG+1 ($25.70)
    MP1 ($30.25)
    MP2 ($5.90)

    Preflop: Hero is Button with K, K
    1 fold, UTG+1 bets $0.75, 4 folds, Hero raises to $2.50, 1 fold, BB raises to $6.50, UTG+1 calls $5.75, Hero raises to $26.10, BB raises to $29.10 (All-In), UTG+1 calls $19.20 (All-In), Hero calls $3

    Flop: ($84) J, 6, 5 (3 players, 2 all-in)

    Turn: ($84) 7 (3 players, 2 all-in)

    River: ($84) 9 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $84 | Rake: $3

    Results:
    Hero had K, K (one pair, Kings).
    BB had 6, A (one pair, sixes).
    UTG+1 had J, J (three of a kind, Jacks).
    Outcome: Hero won $6.80, UTG+1 won $74.20

  13. #93

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mul algas kuu päris hästi, peaagu 3k kätt kohe ning natuke üle 5BI tuli ära NL25.

    Siis tegin veel aprillinalja tourneisi Starsis, kus tegin mõned rebuyd ka ning cashisin ühelt lõpuks 17$ vms, seega jäin vist napilt plussi isegi, aga vahepeal olin sellel tournal stackiliider, kuid kuna 1 minutised blindid olid, siis ühel hetkel olid suur stack ja 5 minuti pärast ei olnud Sul enam big blindigi. Aga sellel tournal hittisin ikka eluhästi ja olexin hittinud igasuguseid käsi, mida ma ei mänginud kaasa ka. Loodetavasti hitin millalgi ka mõnel tavalisel tournal sedasi, kus lõpus ei ole loterii päris.

  14. #94
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    tra ma loodna tõsiselt ei keegi **** saaks mu mingi haige lakboxi enda peale . 2.5k kätt .. standard täna olen saanud 3 2 outer ja neli 3 outerit ... te ei saa kuus ka nii paljuu vist ega ju?

  15. #95

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    NL50's sain samasugust keppi nagu Sa, NL25's saan ise kõrgem set vs madalam set pidevalt, ma ei tea mis värk on ;D Täna oli just 888 või 999 vs 444.

    Saada see NL50 nahui, täna mängisin 20bb/100 NL25's , praeguseks on 40k kätt 10,5bb/100. Vahepeal oli 12bb/100, siis tekkis mingi swingimoodi asi sisse, vahepeal isegi 5BI'd läxin alla, siis kadus vahepeal 9bb/100 peale, nüüd tundub jälle tõusuteel olevat ning mängul on üx võimas aspekt juures, litin nüüd kõikide tugevate drawdega 2 samatugevat bulletit kui settide ja paaridega ning töötab väga hästi seni, lihtsalt hitin kõvasti või turnis folditakse palju. Enne ma kas bettisin nõrgemalt drawdega või turnis checkisin, seega peaksin nüüd riveriks alati suurema poti saama oma drawdega :)

  16. #96
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    mõtlen .. on näha t2nasest lakboxist et 5bi below on nii stanrad ... 3 2 audist riverit siis t2na ... tõsiselt see stars on ylihaigelt rigged

  17. #97

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mõtlen .. on näha t2nasest lakboxist et 5bi below on nii stanrad ... 3 2 audist riverit siis t2na ... tõsiselt see stars on ylihaigelt rigged
    Ma vaatasin just, et olen see aasta kuskil 1500bb alla EV. Et siis 15 buy ini on erinevates stakesides mul aanusesse keeratud :)
    Kokku võidetud oli 3500 bb'd vist ja EV oli üle 5k bb

  18. #98
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Head 21-st sünnipäeva! :)

  19. #99
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Head 21-st sünnipäeva! :)
    kasinnilaks ? :D


  20. #100

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    kasinnilaks ? :D

    Suvel kui Eestisse tulen siis obv :)

Lehekülg 5, kokku 155 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES