Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 155 EsimeneEsimene ... 41495051525361101151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 3095

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 389

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Üks uus ala on veel popiks saamas, valikuid peaks sul olema.

    http://www.kroonika.ee/index.php?id=46247
    Hehe. Kusjuures RT postitust lugedes meenus sama artikkel.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tegeled siis rohkem sellega, et lihast vormida ilusaks ja kergemate raskustega trenni?
    Endale see laval mässamine ei istu, niiet lasen toore jõuga massi ja lihast :) Praegu peab 7-10 kg alla võtma tho, sellepärast on palju aeroobset trenni, aga loodan mõne aja pärast seda kaalu saavutada ning siis saab edasi plaanipäraselt jätkata :)

  3. #3

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Tegeled siis rohkem sellega, et lihast vormida ilusaks ja kergemate raskustega trenni?
    Endale see laval mässamine ei istu, niiet lasen toore jõuga massi ja lihast :) Praegu peab 7-10 kg alla võtma tho, sellepärast on palju aeroobset trenni, aga loodan mõne aja pärast seda kaalu saavutada ning siis saab edasi plaanipäraselt jätkata :)
    Lihase vorm on mul ujumisest ja sünnist vist kaasa antud, pole väga kergeid raskuseid kasutanud, kuskil 6-12 korduse kanti seeriad ikka ja peamine ülesanne on lihas iga harjutusega ptsi tõmmata :D Hetkeeesmärk oleks ka pigem puhas lihasmass, aga ma ei tea, selle söömisega mul raskusi, ei lähe söök sisse noh :) Pean end sööma sundima lausa. Mul nagu sellist "off-seasoni"
    kaalu pole, pidevalt nullis rasvaga , aeroobset on ka hetkel 0 pmst. Kuigi nüüd Tervisekeskuse kõrval elades , kui öine elugraafik, siis peax olema ülikõva hommikul mingi tunnine ujumispiinamine teha, päris hea siis vist magama minna ! :) Kui nv ära ei riku, siis tulev nädal saan järgi proovida :)

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Jaa, mis sul muidu pikkus ja kaal on? Õigesti söömine on ka väga suur asi kui soovid kas olenevalt siis kaalu langetada või tõsta. Ning tuleks süüa ka igapäev enam-vähem samadel kellaaegadel.

  5. #5

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    176cm ja 72kg kandis olen hommikuti

    Tavalise väljanägemisega 18 aastased lapsukesed kaaluvad ka 80 kanti, mul vist luud seest tühjad :D

  6. #6

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Võta mingi suvaline pulber abiks, kasvõi kõige odavam. Peaks olema valk ja süsivesikud juba kokku segatud. Kindlasti aitab kaalu saada, kui tavatoit alla ei lähe suurtes kogustes.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Jea, miskit sheiki võiks kindlasti juua, kui on plaan kaalus juurde võtta ja ei jõua füüsiliselt lihtsalt süüa nii suuri koguseid päevas.

  8. #8

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Valgud ja dekstroosid võtsin viimaste kuude jooksul menüüsse jah, pärast trenni läheb kohe iga kord väike kokteil :)

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Kaua nagu oled tegelenud selle massi juurdesaamisega jõusaalis praeguseks? Ja kas tulemusi ka juba on?

  10. #10

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    No kui ma sõjaväest tulin mai lõpus, siis oli kuu aega mandlioperatsioonist ja nälgimisest möödas ning kaalusin kodus alguses natuke alla 67 kg isegi. Esimese kuuga tegin hüpermuutuse läbi ja sain kuskile 70kg ligi ja nüüd siis olen seal 72kg kandis. Aga kõvasti rohkem kaloreid oleks vaja sisse süüa. Peab šokolaadi dieedile üle minema, et korra väike kasukas peale tõmmata :D

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Teed probeti, see aasta käid ainult mäkis/hessburgeris söömas :D.

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Mingi kasukas oli ikka, kuna ma sõin päris palju ja aeroobset tegin suhtkoht vähe.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Need valgud ja süsikad peale trenni on rohkem taastava iseloomuga, et organism lihsaeid lagundama ei hakkaks, vaid saaks kiirelt toitained peale. Peamine kasvamine toimub siiski süües. Sööma ei pea ka nagu ogar, esialgu piisab mõistlikust ülekaloraažist. Alguses on kindlasti raske suuremate toidukogustega ära harjuda, kuid kui neid tasa ja targu suurendada, siis ei ole asi nii hull.

    Umbes neli aastat tagasi kaalusin 75kg, siis hakkasin tõsisemalt jõusaaliga tegelema ja 1,5 aastaga olin 93kg raskune. Jõusaalis käisin 4x nädalas. Siis aga teatud põhjustel loobusin jõusaalist ja nüüd olen põhimõtteliselt algkaalus tagasi.

  14. #14

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Aga, kas rasvaprotsent püsis sarnasena, võid olid 93 kilosena siiski mingi kasuka all?

    kivisaba: 700 Euri on vb rohkem andu_andu teema, mitte veel minu :D

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Et korralikku tasakaalustatud menüüd saada, soovitan mina vastava ala spetsialisti poole pöörduda. Ütled talle, et eesmärk on kaalu tõsta ja ta teeb sulle vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele menüü. Puhtalt pähklite ja mandlite arvelt ei ole vast kõige mõistlikum oma kaloraaži tõsta, samas kvaliteetse rasva allikana on nad väga head.

  16. #16
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Et korralikku tasakaalustatud menüüd saada, soovitan mina vastava ala spetsialisti poole pöörduda. Ütled talle, et eesmärk on kaalu tõsta ja ta teeb sulle vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele menüü. Puhtalt pähklite ja mandlite arvelt ei ole vast kõige mõistlikum oma kaloraaži tõsta, samas kvaliteetse rasva allikana on nad väga head.
    Mõistlikum kui hakata šokolaadi mugima. Spetsialisti kava on obv parim valik.

  17. #17
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Sellises kaalus olles ei tohiks küll tavatoiduga ülemäära keeruline olla kaalu juurde saada. Lisa igale toidukorrale näiteks peotäis pähkleid(mandlid ja sarapuu on parimad valikud). 100g pähkleid on juba 600+ kcal. Reeglina on kvaliteetsetest rasvadest niikuinii menüüs puudus, seega 2in1.

  18. #18

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Pähklid ja mandlid on suht head asjad kah, peax omale 200 Euri eest mingi kausitäie siis grindi kõrvale ostma ja siis kogu aeg närima :D

    See massi eesmärk mul muidugi ei ole lihtsalt, et raske ja suur olla, rasv mulle absull ei meeldi, puhas lihas on lõppkokkuvõttes ikkagi see, mida vaja, aga ex väixe rasvakihi all see lihas kasvab paremini.

    Ühe korra elus olen kaalunud 76kg, sõjaväkke minnes oli vist mingi haige stress, ulmelised metsalaagrid ja 35 kraadi palavus väljas, eelmine suvi if You remember ja tõmbasin kuskil 2 kuu jooksul 67kg pealt sellise füüsilise pinge all 76kg peale ennast. Lihtsalt haiglane söögiisu oli, mul oli kogu aeg kõik asjad söödud, mis kätte anti ja kui kellelgi midagi üle jäi, anusin selle ka omale :D varem polnud kunagi kaal üle 70kg näidanud. Esialgu tundus tore küll, uus ja tore tunne natuke suurem olla, aga samas, kui sai taas pärast noorteaega natuke jõusaali tegema hakata ja suurem stress kadus ära ja isu vähenes, siis kui veresooned taas välja hakkasid tulema , siis see välimus on just see, mis mind jõusaalis motiveerib paugutama :D

  19. #19

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    See massi eesmärk mul muidugi ei ole lihtsalt, et raske ja suur olla, rasv mulle absull ei meeldi, puhas lihas on lõppkokkuvõttes ikkagi see, mida vaja, aga ex väixe rasvakihi all see lihas kasvab paremini.
    Mul endal näiteks põhimõte, et ükski pingutus jõusaalis ei tohi raisku minna, seega üritan süüa võimalikult palju. Paraku on võimatu süüa täpselt nii palju, kui maksimaalseks arenguks keha vajab ja seega söön pigem veidi üle, mille enne suve ühe kuuga maha jooksen. Ehk siis ainult lihast kasvatades kasvavad su jõunäitajad palju aeglasemalt, kui võiks. Vb veidi captain obvious, ent liht soovitaks sul pigem seda rasva mitte nii väga vihata. :)


    Ja mis puudutab individuaalset toitumiskava, siis hmmm.....no internetis uskumatult palju informatsiooni, selle asemel, et spetsialistilt kava saada, on palju mõistlikum investeerida paar tundi ning surfata fitness.ee foorumis. Ise lugedes saad aru ka kava sisust, miks mida süüa jne, ehk saad teadmisi. Samas psüholoogiliselt on palju lihtsam kavast kinni pidada, kui selle on spetsialist koostanud.

  20. #20

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Hunt for Supernova on nüüd lõpusirgel, viimased 10k VPP'd ainult jäänud!

    FPP'de kogus ka selline, et täpselt Supernovaks saades on kohe 1500$ boonuse FPP'd koos, loodetavasti laudades läheb ka hästi, siis tulevad kenad jõulud :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES