Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 155 EsimeneEsimene ... 242505152535462102152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 3095
  1. #1021
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Et korralikku tasakaalustatud menüüd saada, soovitan mina vastava ala spetsialisti poole pöörduda. Ütled talle, et eesmärk on kaalu tõsta ja ta teeb sulle vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele menüü. Puhtalt pähklite ja mandlite arvelt ei ole vast kõige mõistlikum oma kaloraaži tõsta, samas kvaliteetse rasva allikana on nad väga head.

  2. #1022
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Et korralikku tasakaalustatud menüüd saada, soovitan mina vastava ala spetsialisti poole pöörduda. Ütled talle, et eesmärk on kaalu tõsta ja ta teeb sulle vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele menüü. Puhtalt pähklite ja mandlite arvelt ei ole vast kõige mõistlikum oma kaloraaži tõsta, samas kvaliteetse rasva allikana on nad väga head.
    Mõistlikum kui hakata šokolaadi mugima. Spetsialisti kava on obv parim valik.

  3. #1023

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Pähklid ja mandlid on suht head asjad kah, peax omale 200 Euri eest mingi kausitäie siis grindi kõrvale ostma ja siis kogu aeg närima :D

    See massi eesmärk mul muidugi ei ole lihtsalt, et raske ja suur olla, rasv mulle absull ei meeldi, puhas lihas on lõppkokkuvõttes ikkagi see, mida vaja, aga ex väixe rasvakihi all see lihas kasvab paremini.

    Ühe korra elus olen kaalunud 76kg, sõjaväkke minnes oli vist mingi haige stress, ulmelised metsalaagrid ja 35 kraadi palavus väljas, eelmine suvi if You remember ja tõmbasin kuskil 2 kuu jooksul 67kg pealt sellise füüsilise pinge all 76kg peale ennast. Lihtsalt haiglane söögiisu oli, mul oli kogu aeg kõik asjad söödud, mis kätte anti ja kui kellelgi midagi üle jäi, anusin selle ka omale :D varem polnud kunagi kaal üle 70kg näidanud. Esialgu tundus tore küll, uus ja tore tunne natuke suurem olla, aga samas, kui sai taas pärast noorteaega natuke jõusaali tegema hakata ja suurem stress kadus ära ja isu vähenes, siis kui veresooned taas välja hakkasid tulema , siis see välimus on just see, mis mind jõusaalis motiveerib paugutama :D

  4. #1024

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    See massi eesmärk mul muidugi ei ole lihtsalt, et raske ja suur olla, rasv mulle absull ei meeldi, puhas lihas on lõppkokkuvõttes ikkagi see, mida vaja, aga ex väixe rasvakihi all see lihas kasvab paremini.
    Mul endal näiteks põhimõte, et ükski pingutus jõusaalis ei tohi raisku minna, seega üritan süüa võimalikult palju. Paraku on võimatu süüa täpselt nii palju, kui maksimaalseks arenguks keha vajab ja seega söön pigem veidi üle, mille enne suve ühe kuuga maha jooksen. Ehk siis ainult lihast kasvatades kasvavad su jõunäitajad palju aeglasemalt, kui võiks. Vb veidi captain obvious, ent liht soovitaks sul pigem seda rasva mitte nii väga vihata. :)


    Ja mis puudutab individuaalset toitumiskava, siis hmmm.....no internetis uskumatult palju informatsiooni, selle asemel, et spetsialistilt kava saada, on palju mõistlikum investeerida paar tundi ning surfata fitness.ee foorumis. Ise lugedes saad aru ka kava sisust, miks mida süüa jne, ehk saad teadmisi. Samas psüholoogiliselt on palju lihtsam kavast kinni pidada, kui selle on spetsialist koostanud.

  5. #1025

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Hunt for Supernova on nüüd lõpusirgel, viimased 10k VPP'd ainult jäänud!

    FPP'de kogus ka selline, et täpselt Supernovaks saades on kohe 1500$ boonuse FPP'd koos, loodetavasti laudades läheb ka hästi, siis tulevad kenad jõulud :)

  6. #1026
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Väga tore, 10k vpp ei tohiks probleem olla, saad rahulikult lasta, et 1500$ jõuludeks koju tuua ja edaspidi supernova hüvesi nautida :)

  7. #1027

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Saavutan SN'i juba 3 aastat järjest, kuigi sõjavägi on mul kahest viimasest aastast pooled kuud ära lõiganud.

    Mul kombeks saanud, et tunde järgi pärast sitemaid sesse graafikut ei vaata ning selle kuu esimene sess oli suht crap, hetkel pole ikka veel vaadanud graphi ega ühtegi indikaatorit, mis seisust aimu annaks. Ning üritan asja sedasi hoida, kuni SN saavutatud.
    Sellel graafiku vaatamisel pole ühtegi plussi nagunii v.a kui megaheater ja teeb tuju heaks. Aga niikaua kuni standard grind ja BR korras, et mingeid stop losse ja allaliikumisi pole vaja, siis on bohhui see graph!

  8. #1028

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Mõned turniirid cashi kõrval täna ja natuke tilti ajas, et Add-on jäi tegemata , tilt neljakordistus pärast seda unreal rigged setupit ja holdi lol

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $200(BB) Poker Stars
    SB ($19,739)
    BB ($20,928)
    UTG ($4,035)
    UTG+1 ($19,830)
    UTG+2 ($8,347)
    MP1 ($30,849)
    Hero ($6,261)
    CO ($14,834)
    BTN ($19,300)

    Dealt to Hero 8 T

    fold, UTG+1 calls $200, fold, fold, Hero calls $200, fold, BTN calls $200, fold, BB checks

    FLOP ($1,125) 7 9 6

    BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $562, BTN raises to $1,124, BB raises to $20,703 (AI), UTG+1 calls $19,605 (AI), Hero calls $5,474 (AI), BTN calls $17,951 (AI)

    TURN ($65,446) 7 9 6 8

    RIVER ($65,446) 7 9 6 8 5

    BB shows 5 8
    (Pre 14%, Flop 8.8%, Turn 1.9%)

    UTG+1 shows 7 7
    (Pre 38%, Flop 24.5%, Turn 14.4%)

    Hero shows 8 T
    (Pre 33%, Flop 61.8%, Turn 79.4%)

    BTN shows 6 6
    (Pre 16%, Flop 4.9%, Turn 4.4%)

    BB wins $13,569
    UTG+1 wins $13,569
    Hero wins $25,269
    BTN wins $13,039

  9. #1029

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    wow.

  10. #1030

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    väga sick käsi. Kas ise calliksid BTN'ina järgi 66'ga? selles suhtes, et vähemalt kahel on kas rida või kaks paari ja hero'l kuutega võib sellises situatsioonis tihti ka ainult üks out olla. See oleks üks väheseid EZ folde bottom setile imo.

  11. #1031

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Cashis olex tõesti EZ fold, aga nendes odavates tournides ma ei tea, vahest näeb siukest sitta all inides, et eriti ei taha nendes sette kunagi foldida, aga ma ei oska turniirides käsi lugeda ka ja olen suht crap :)
    Aga nuh, 3 suurte stackide all ini ikkagi, siin vist ei ole 66'ga 1$ turniiriski midagi peale hakata. See oli 4$ 2R + 1A vist

  12. #1032

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Sain Pokernewsist natuke rakebacki http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6024/

    e: 3000 post \o/
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 13.12.11 at 15:24

  13. #1033

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Vaatasin, et Nõia-Ints oli võidukas.

  14. #1034
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Hea töö aga teades sind siis mõttetu isegi õnnitleda... Tulemus oli ette teada ju.

  15. #1035

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    7.8k VPP veel Supernovani. Väga keeruline kuidagi mängida viimasel ajal, lükkan aina laudadesse istumist edasi iga päev ja lõpuks mängin ainult paar tundi. Vahepeal oli suht doomswitchine ka, viimased kaks päeva tulnud päris palju stacke NL100 ja ka NL100 Eur laudades, seega kuu peaks nüüd olema suht okei vist, aga graafikut pole siiamaani vaadanud :)
    Graphi vaatamise isu ka juba päris suur, aga suht lubadusena on juba endale sisestatud, et enne SN'iks saamist ei vaata, nii, et tuleb kannatada.

  16. #1036
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Nice kannatlikkus sul ikka....

  17. #1037

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    ise ka ei vaata graafikut, väga harva, näiteks paari nädala tagant ja siis kui tean, et olen kindlalt tipus, samuti sesside ajal ei vaata bankrolli, seda kontrollin päeva lõpus või paari päeva tagant, minu jaoks kindlalt +ev.

  18. #1038
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    ise ka ei vaata graafikut, väga harva, näiteks paari nädala tagant ja siis kui tean, et olen kindlalt tipus, samuti sesside ajal ei vaata bankrolli, seda kontrollin päeva lõpus või paari päeva tagant, minu jaoks kindlalt +ev.
    Seda võiks kõik järgida imo :)

  19. #1039

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    BLEH, stupid Sunday miljoon.

    Sain ülishefilt kohe 26k stacki, natukese aja pärast mingi ghay cooler AKs vs AA, 3bettis mind, callisin ja obv ilus nummi K23 flop.
    12k jäi järgi ja siis hakkas pihta standard kepp, kõik mis avan saab 3beti ja üx AK vs QJ käsi ka, turnist olin 70% ees, 7k pot läks ikka riveriks minema. Siis tuli ikka täielik rääbis run, lõpux A8o lükkasin sisse ja õnnestus A2s'ile kaotada, no fck.

    e: Supernovani alla 5k VPP
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 19.12.11 at 00:28

  20. #1040

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Edusammud jõusaalis, täna hommikul kaalusin 72.2kg ning sai 111kg uueks isiklikuks rinnalt surutud. Väga kenasti puhtalt ja kiirelt läks üles, kergemini kui 101 kunagi esimest korda läks, seega lootust on, et numbrid paranevad peagi veelgi !

    Eile hommikul olin suht väsind ja olin pmst magama minemas, kahtlesin ja mõtlesin, kas teha üx sess veel või mitte, üx liiga magus laud jäi silma ja sai siiski sessiooni alustatud. Sai siis kahes NL100 lauas 300bb stack kokku aetud ja ka NL50 tuli isuga stacke, seega päris kena sess oli vist.

    4k veel Supernovani jäänud. Järgmiseks aastaks olen tükk aega mõelnud, et tahaks ikka päris kõvad VPP'd kokku ajada(400k), aga praegu mõtlen küll, et ei meeldi üldse mingid VPP kohustused, tahan mängida siis kui tuju on, valida välja parimad lauad ja mängida kasvõi ainult 4-6 lauaga, aga mängida mõnusat mõtlevat pokkerit.

    Aga noh, järgmise aasta eesmärgid panen paika ja siia kirja, siis kui praegune aasta läbi, mingisugune plaan on peas juba ammu valmis ! :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES