Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 155 EsimeneEsimene ... 545535455565765105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 3095
  1. #1081
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Samas vaimus jätkad siis saad varsti oma maja ja auto liisingusse võta.

  2. #1082

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    keegi ei biid full ringi 5BB/100 ju? küll see reaalsus ka peale tuleb.. enne ei tasu vist suuri laene peale võtta :P
    Kadedus räägib vist

  3. #1083
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Ei tahaks uskuda jah, aga on nii palju üldse vaja?
    Viimati muudetud albinar poolt : 16.01.12 at 21:18

  4. #1084
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    kuis ei biidi siis, sn kahjuks ei mäleta, aga vapsik siit foorumist näitas näiteks 5bb winrate fr's.

  5. #1085
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    NL25 ei ole teab mis ulme 5BB biitida, sellest kõrgemal väga palju imo pole siukseid vendi.

  6. #1086

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mitu lauda sa mängid?
    Kõige mugavam on 8-11, aga ega NL100 ja NL200 pole ennast talitseda suutnud, kui laudade valik on ülihea olnud, siis on ka 17 lauaseid perioode hetkel ette tulnud, aga sel juhul üritan kiiresti sitemad välja praakida. Laudu on päris tihti seal 15 kandis lahti, aga siis on paljudel alles wait for big blind ja sitematel siis juba sit out ära märgitud, kõva sõelumine käib ikka kogu aeg.

    Ega ühegi winrate kohta ei saa jah, enne 150-200k kätt järeldusi teha. Rohkem ei tohiks küll vaja minna. Need vennad, kellel PTR'is on miljon kätt ilus tõus ja siis järsku 2 miljonit BE vms, põhipõhjuseks on alati see, et minnakse SNE järgi vms ja tõstetakse laudade arvu. Motivatsiooniks vaadakse Ronfar3'e aasta kokkuvõtet www.pairtheboard.net, tüüp on 12/10 nit, algusest peale 24 lauda mänginud, mindset korras ja asi on nii stabiilne, et uskumatu. Ning vaadake Tema selle aasta graafikut, viimased 400k hakkas vähem laudu mängima ja graafikus on ilmselge kohene winrate tõus ja täpselt sama stabiilselt läheb edasi. Laudade arv on üx suurim faktor winrate jaoks ning kui 12/10, kelle agg factor on 1 suudab 7.5bb/100 mängida NL100+ limiitides , siis olen 100% kindel, et mõne loosema stiiliga mängija väheste laudadega on 10bb/100 võimeline näitama endiselt tänapäeval.

  7. #1087
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust

    Ega ühegi winrate kohta ei saa jah, enne 150-200k kätt järeldusi teha. Rohkem ei tohiks küll vaja minna.
    200K käe peale tuleb enam-vähem winrate välja jah, aga see võib IMO vabalt kuni 3-4bb võrra veel paigast ära olla olenevalt milline jooks on olnud ja mis stiilis mängid...

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust

    Need vennad, kellel PTR'is on miljon kätt ilus tõus ja siis järsku 2 miljonit BE vms, põhipõhjuseks on alati see, et minnakse SNE järgi vms ja tõstetakse laudade arvu.
    Üheks põhjuseks on ka kindlasti see, et cash on palju raskem kui 3 aastat tagasi. On regulare, kes suutsid enam-vähem normaalset winrate näidata, aga nüüd ei suuda seda enam teha. Mida madalamaks winrate jääb, seda rohkem mõjub see mindsetile ja seda rohkem vigu hakatakse tegema laudades. Abi otsitakse valest kohtast - suurendatakse volume ja aetakse RB taga...

  8. #1088

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Päris kaua aega pole juba 4Way all ini näinud
    Arvan, et coca, andu, Cypheri ja probably paljude teiste rekordkuud ei ole mingi lamp, laudade kvaliteet on tõesti ülihea olnud viimasel ajal.
    Saladuskatte all võin öelda, et ka minul on rekordkuu tulemas :D

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($41)
    UTG+1 ($44.10)
    MP1 ($23.40)
    MP2 ($134.40)
    CO ($130.45)
    Hero (Button) ($100)
    SB ($134.60)
    BB ($100)

    Preflop: Hero is Button with J, J
    UTG calls $1, UTG+1 calls $1, MP1 calls $1, 2 folds, Hero bets $7.50, 2 folds, UTG calls $6.50, UTG+1 raises to $44.10 (All-In), MP1 calls $22.40 (All-In), Hero raises to $100 (All-In), UTG calls $33.50 (All-In)

    Flop: ($154.10) Q, 2, 8 (4 players, 4 all-in)

    Turn: ($154.10) J (4 players, 4 all-in)

    River: ($154.10) 3 (4 players, 4 all-in)

    Total pot: $154.10 | Rake: $3

    Results:
    Hero had J, J (three of a kind, Jacks).
    UTG mucked 10, 8 (one pair, eights).
    UTG+1 had 7, 7 (one pair, sevens).
    MP1 mucked 8, 5 (one pair, eights).
    Outcome: Hero won $151.10

  9. #1089

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Päris põnev. Ma ise olen just nl100 uuesti sukeldumas ja eile tegin väikse 6k käelise proovisessi. No krt, tee voi tina, aga ei leia laudu. Koik rege tais. Hea, kui 7-8 lauda leidsin, kus 1 fish istub. Ja see ka selline poolpidune 30/6 vend 40$-ga. Tundus, nagu oleks asi surnud :) Kuna mu roll hetkel hõbluke ja esimene sess tervitati mind -4bi alla ev jooksuga, siis jätkan veel nl25/50 genemist ja kogun enesekindlust, et uuesti rünnata.

  10. #1090

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Ma ei tea, kuidas Te laudu ei leia, mul on praegu NL100 ja NL200 olnud hands hour kõrgem kui NL100/NL50 oli, sest lauad on nii krdi head kogu aeg ja sessioonid on ka haigelt pikad, sest ei suuda sesse lõpetada kuidagi.
    Kui kõrgema trafficuga aegadel alustada mängimist, siis vahel tundub jah, et sitad lauad, aga kui pool tunnikest sõeluda, siis lõpuks on ikkagi kvaliteet üsnagi hea. Tuleb lihtsalt sõeluda kõvasti, table selection on lausa 25% mõttetegevusest sessiooni ajal :)

  11. #1091

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Ohoo, selle üle on nüüd küll ainult siiras rõõm. Pastilaa arvas, et ehk pühapäevane päev ei ole parim shotitamiseks. Kuigi varasemast ajast (mängisin viimati augustis nl100 FR) mäletan, et mul ei olnud laudade leidmisega kunagi suuri raskusi. Igatahes kasvatan rolli natuke ja siis uus katse :) Edu!!

  12. #1092

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Pühapäev oli kunagi palju parem mängimiseks. Aga muidu esmaspäev on tavaliselt kõva, kui fishid on Sunday Majoritelt raha ära hittinud, väixe une teinud ja siis tulevad rahalaudadesse oma unistusi purustama :D

  13. #1093
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Puhkepäev tuleb teisipäevaks jätta ja esmapäev nv päevade hulka lugeda, kus tasub tõsiselt grindida :)

  14. #1094
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Ma sellest pühapäeva loogikast eriti aru ei saa. Kunagi Vapsik (Ida - ja Lääne Viru paremuselt kolmas grinder) juhtis sellele tähelepanu ja nii ka on. Justkui peaks hea olema, kõik kodus jne, aga tegelikkuses väga nadid lauad.

  15. #1095

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    No minu meelest ka igaõhtune "primetime" kell 18.30-00.00 on tegelikult paras pask. Parimaid laudu sai näiteks täna hommikul kell 9.

  16. #1096

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Prime time ongi tegelikult sitt, hea on Ta ainult 24 tableritele, sest laudu on palju. Tegelikult on Starsis isegi liiga palju trafficut mõnes mõttes ja prime time ajal käib asi nii, et kui tekib laud ja sinna istub üx fish, on 10 sekundiga laud regulare täis ja waiting list insta. Siis kui juba mängijaid vähem, ehk hommikusel ajal, siis on sedasi, et fish kaob lauast ära, paned juba sit out next BB, siis hakkad lauda sulgema ja vahepeal kui laud on jõudnud laguneda on vabade kohtade peale juba fishid asemele istunud ja sit back in ja oled 2-4 fishiga lauas , woohoo. Eriti NL200 hommikul, mingis lauas on open seat sedasi, et Bronze stari vasakule annax otse istuda ja mingi 5 minutit ei istu sinna mitte keegi, prime time ajal kuskile fishi vasakule vaba kohta näed, siis peab kõva reaktsiooni kiirus olema, et jõuaxid enne mõnda shortstackerit sinna istuda.

    Prime time ajal on lihtsalt laudu sitaks, aga kvaliteetsed lauad on trafficu vaegsetel aegadel, ehk siis millal bumhunterid tegelikult mängima peaxidki :)

  17. #1097

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Kunagi olin fishcake, vaatasin ranka NL200 graphe ja driimisin.

    Täna postitan oma NL200 graphi ning vaatan coca ja andu graphe ja driimin edasi Cheers to the Future !

    ( Click to show/hide )

    Stats:
    ( Click to show/hide )


    Olen varem siis ainult proovinud NL200, aga nüüd siis olen NL100/NL200 mixiv regular ning tunnen end NL200 laudades väga kindlalt juba. BR on kah nüüd selle kuuga jõudnud siis sellisesse punkti, kus ma tahan, et Ta olex. Seega edaspidi kui tuleb selline kuu, siis võin kasvõi kogu papi välja cashida ning Indiasse lennata või whatever.

    Aga see on lihtsalt näide, mis ma võixin teha, eesmärk on ikkagi BR kasvamas hoida ning olla võimeline istuma igasse lauda, igas limiidis, kus fishe leidub.

    Muidu koos teenitud FPP'de ja Stellaritega on see kuu siis natuke üle 9000$, mis tähendab siis Kroonides esimest 100k+ kuud, FCK YEAH !

  18. #1098
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Väga hea töö.

  19. #1099
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tuletaks siinkohal seda meelde :)
    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Samas vaimus jätkad siis saad varsti oma maja ja auto liisingusse võta.

  20. #1100
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Töö võit :)
    Kena, mis muud. Soovin edu edaspidiseks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES