Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 64, kokku 155 EsimeneEsimene ... 1454626364656674114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 3095
  1. #1261

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Kui suur on sul pre SD %? 20 tuuris? väiksem?
    Kui tihti pre paned QQ maha 5bet shove peale?

  2. #1262
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]


  3. #1263

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Kui suur on sul pre SD %? 20 tuuris? väiksem?
    Kui tihti pre paned QQ maha 5bet shove peale?
    Vabandan oma võhiklikkust, kuid mis on pre SD%?

    Teisele küsimusele pakuks vastuseks, et Rudi ei 4-bet/foldi QQ never.

  4. #1264

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Ma ei tea samuti, mis see esimene asi on.

    Ja 4Bet fold QQ tõesti, QQ bluffiks keeramine, why on Earth? Väga üllatav, et Ajuvaba kaliibriga mängijalt selline küsimus üldse :)

  5. #1265
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    unreal statid, agg 1.7, 3bet 2,7, Wtsd 30% ja w$sd 60+... lihtsalt callid maha tuimalt inimesi? aga well played good sir...


  6. #1266

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Ei calli tuimalt maha, aga regularide vastu mängides hoian lihtsalt passiivsust, et mu nõrgemaid kui ka tugevamaid paare drawdega raisides üle mängida ei saa.

    Ja 3 barrelit mu vastu tuimalt iga kord teha ei saa, sest võin ka 3 tänavat järjest top setti checkida.
    Seda ei pea kartma, et value jääb saamata, kuna enamus käed, mis calliksid 3, panevad ka ise kolm. Lisaraha tekib nende ziljonbiljoni väikese bluffi pealt, mida ma vastastel teha lasen.

    Arvan, et mul on veel kõvasti winrate saada, kui 3Bet pottides julgemalt ja suuremalt mängima hakata, sest enamuse ajast ollakse nendes pottides ikkagi tõelise rääbisega these days aga sellegipoolest lendab vähemalt 2 barrelit pea alati nendes pottides vastu nägu. Samuti oleks juba aeg teha väikest uurimistööd mängijate käte kohta, kellega ma igapäevaselt kõige rohkem laudades koos istun. Enim käsi on mul vist ühe NL200 SNE kohta, kuskil ligi 30k juba, arvan, et sealt võib päris konkreetsed noted tüübi kohta kirja panna, kui käsi korralikult uurida.

    Aasta lõpu poole tahaks põnevat katsetust teha õppimise eesmärgil, kui NL100 oma 12/9/1 HUD täiega ära kasutada ja mängida mingi 20/18 ning bluffida igas võimalikus kohas, kus väikegi foldimise lootus on. Kui üle mängin ja kasumit ei tooda, siis kindlasti toob see mitmes aspektis pikas jooksus palju tarkust ja kasu kindlasti.

  7. #1267

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Trolololollololooooo

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Poker Stars
    Hero ($313)
    BB ($216)
    UTG ($278)
    UTG+1 ($200)
    UTG+2 ($200)
    MP1 ($245)
    CO ($288)
    BTN ($163)

    Dealt to Hero A A

    fold, fold, fold, fold, CO raises to $4, fold, Hero raises to $28, fold, CO calls $24

    FLOP ($58) 9 5 7

    Hero checks, CO checks

    TURN ($58) 9 5 7 J

    Hero checks, CO bets $260 (AI), Hero calls $260

    RIVER ($578) 9 5 7 J 2

    Hero shows A A
    (Pre 85%, Flop 93.7%, Turn 84.1%)

    CO shows Q T
    (Pre 15%, Flop 6.3%, Turn 15.9%)

    Hero wins $575

  8. #1268
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Turnis oli outse tohhuija

  9. #1269

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Mõtlen praegu millist 27 tollist monitori osta. Katsetasin korra oma 42 tollist LED telekat arvutile taha, päris kaif oli sõita :D Värvid ulme ilusad võrreldes monitoriga.



    Mõtlen, kas võtta mõni 300 Euri hinnakanti jääv või siis võtta 2560x1440 resoga ntx see http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/158424/

    Viimase resoga peaks päris mõnusalt laudasi ekraanile mahtuma vist küll, aga dunno, kas on mõtet nii palju kulutada monitorile. Samas 3BI, ma pole vist veel harjunud kulutama oma sissetulekutele kohaselt :D

  10. #1270

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Rudi, kas sa viitsid rääkida oma SK ajast? Kuidas sind sinna värbati, palju teenisid kuus jne?
    ma mäletan aastaid tagasi ma olin väga kade, et keegi eestlane mängib SK all :D

  11. #1271

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Mõtlen praegu millist 27 tollist monitori osta. Katsetasin korra oma 42 tollist LED telekat arvutile taha, päris kaif oli sõita :D Värvid ulme ilusad võrreldes monitoriga.



    Mõtlen, kas võtta mõni 300 Euri hinnakanti jääv või siis võtta 2560x1440 resoga ntx see http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/158424/

    Viimase resoga peaks päris mõnusalt laudasi ekraanile mahtuma vist küll, aga dunno, kas on mõtet nii palju kulutada monitorile. Samas 3BI, ma pole vist veel harjunud kulutama oma sissetulekutele kohaselt :D
    Võta see Dell...see on nutssssssssss!!!!!!!!!!! Ise oman seda juba 1,5aastat, no problemsz

  12. #1272

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Misasi see SK on, sisekaitseväed?

  13. #1273
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Misasi see SK on, sisekaitseväed?
    http://www.sk-gaming.com/

  14. #1274
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    mis mängu ta mängis nende all=?

  15. #1275

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]


  16. #1276

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Live for speed oli jah ning SK'sse läks meil terve tiim, mis enne oli Ocrana racing, see oli samuti üks suur Saksa multigaming clan, käisin seal sünnipäevapeol isegi Saksamaal ja värki, olin mingi 15 või 16 siis. Mäletan jah, et nägin enda kohta igalpool mingeid kommentaare, et OMFG Estonian in SK jne :D Endal oli suht savi :D

    Mingit palka ega asja muidu ei olnud, sakslastel vb oli mingeid värke seal rohkem. Aga 2008 aastal vist vms, kui ma enam väga aktiivne sõitja ei olnud, siis tuli üks võistlus v-wtcc, kus oli poolfinaalid erinevates WTCC etappide toimumiskohtades ja finaalis oli auhinnaks päris auto, siis oli meie tiimil sinna plaan suurte jõududega kohale minna. Kuna see ei toimunud Live For Speedis ja selleks ajaks kui mina sellest võistlusest kuulsin, oli ainult üks poolfinaal Rootsis järgi jäänud, siis pidin väga ruttu uut mängu õppima hakkama.

    Kõigepealt vist oli mingi hotlapi värk, kus parimad said tasuta selle vajaliku mängu omale ja siis online kahesõiduline sõit. Esimeses sõidus jäin vist mingi 5ndaks vms ning järgmises sõidus oli reversed grid top8'l Startisin eestpoolt ja sain kuidagi ruttu liidriks ja mingi 12 ringi või mis see sõit oli, siis võitsin sõidu , hoides enamus ringe oma seljataga seda rootslast, kes lõpuks kogu asja kinni pani. Kvalifitseerusin kahe sõidu kokkuvõttes kolmandana siis Rootsis toimuvasse poolfinaali ja sõitsin Taanist rongiga sinna kohale ja SK poolt oli mul siis 2 ööd hotellis bookitud.

    Rootsis Mantorp Parkis oli kohal 16 venda ja seal siis jälle , esimene sõit startisin vist teiselt kohalt ja kruiisisin mingi 2.5 sekise vahega sama finaali üldvõitja sabas teisele kohale. Teises sõidus jälle reversed grid ja start läks kuidagi sitasti ning olin suht taga lõpuks, suutsin vist ennast kuuendaks sõita kui õigesti mäletan ja ülejäänud vendade kohad olid täpselt kuidagi nii, et jäin kolmanda neljanda kohaga võrdsete punktitega, aga minu esimese sõidu aeg tõstis mind kolmandaks ja taaskord viimase kvalifitseerujana olin saanud omale finaali kohae Monzas Itaalias :D
    Väike video Rootsist Mantorp Parki etapilt



    Siis oli mul insta telefonikõne Saksamaale , et I made it ja kahe nädala pärast tuli lihtsalt Taanis lennujaama kõndida, oma nimi öelda ja SK poolt tasuta lend Itaaliasse Monzasse finaali.
    Jama oli see, et finaalini oli ainult 2 nädalat, võõras mängus maailma tippude kiirusele saada oli siis raske ja finaalis tulin ainult viiendaks. Kuigi mõlema sõidu stardid ebaõnnestusid täielikult ja langesin mõlema sõidu alguses suht viimaste hulka, top3 oleks vist täieliku õnnestumise puhul võimalik olnud küll.

    Väikene mälestus Monzast, kui sai bossina WTCC sõitjate vahel stardieel chillida. Oleks tahtnud BMW taustal teha pilti, aga raiped ei startinud esirest ja neil polnud kahte naist autoees numbrit hoidmas :D



    Lisaks autole olid veel teise ja kolmanda koha auhinnad ka mitu tuhat Eurot, täpselt ei mäleta enam kui palju.

    Oma lauaarvuti , mille just välja vahetasin, võitsin ka kunagi 2004 aasta lõpus Saksamaal võisteldes, kus olid kohal for sure 2 maailma parimat sõitjat, üks neist eestlane, Kokku 20 finalisti. Sel päeval õnnestus nad kõik alistada, võitsin 2 kvalifikatsiooni, 1 ja 3nda sõidu juhtisin stardist finishini, 2 ja 4nda sõidu, mis olid taas pööratud top8'ga suutsin piisavalt kõrgel lõpetada, et üldvõitjaks tulla.
    See päev on ka minu jaoks siiamaani ülioluline, sest siis sain teada, et kui ma millelegi pühendun, suudan olla Maailma parim ja väga suurelt tänu sellele julgesin ma 2009 võtta vastu otsuse tulla Taanist kolledzist ära ja hakata pokkerimängijaks, no regret since :D

    Simracingu värk vajus mul ära suurelt vist tänu ühele värdjale golfimängule, millest ma haigelt sõltuvusse jäin. See on tasuta mäng, seal saab küll rahaeest igasuguseid asju juurde osta ja tuleb oma golfimängijat siis üles leveldada hästi ja palju mängides. Naljakas oli, et seal üks kõrgeim level oli mängija nimega TigerWood ja peaaegu alistamata võitis suuremaid turniire.
    Kui ma olin mingi lvl 68, siis toimus üks turniir, mille panin siis kinni selle Tigerwoodi ees, kes oli minust mingi 10-15 levelit kõvem, ehk siis tema kepid ulatusid kõvasti kaugemale ja täpsemalt lööma. Väidetavalt on sellel mängul üle miljoni mängija woldwide ja kuna suurematel levelitel olevatel mängijatel oli ikka kõva eelis, siis oli see minu jaoks järjekordne talendi tõestus.

    Hetkel olen seal vist mitu aastat mingi lvl 75, kes soovib proovida siis www.shot-online.com
    Aga ärge süüdistage mind kui pokkerikarjäär pooleli jääb, kuigi enamus praegu seal lvl100+, siis pole nii väga põnev, sest enne vaja miljon ziljon tundi mängida, kui maailma parimatega rinda pista saab.

    Golfivärk kestiski suht pokkeri algusaegadeni, üks teine golfimäng oli ka vahepeal, kus sai raha peale mängida ja sealt kaevasin poole aasta jooksul kuskil üle 4000$ välja, enne kui see site suhteliselt ära pankrotistus. Suurim võit oli ühe kolmanda koha eest 650$ vist

    Ülikahju sellest pankrotist, sest kõva printimise koht oli ning olen otsinud selliseid skillgame põhiseid rahakohti netist, aga midagi sarnast pole leidnud.
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 09.08.12 at 01:11

  17. #1277

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Võta see Dell...see on nutssssssssss!!!!!!!!!!! Ise oman seda juba 1,5aastat, no problemsz
    No kui Coca ütleb, siis tuleb küll ära võtta :D

    Palju selle resoga cascades laudasi standard suuruses ära mahub ?

  18. #1278

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    wow sick human

  19. #1279

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    great stuff

  20. #1280

    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    No kui Coca ütleb, siis tuleb küll ära võtta :D

    Palju selle resoga cascades laudasi standard suuruses ära mahub ?
    krt, ei teagi, aga kui koju saan, siis annan teada (kui meenub), aga tõenäoliselt 24+.

    Usun, et sa ei kahetse!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES