Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 155 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 3095
  1. #101

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Panin ühe LFS'i sõidu nii jõhkralt kinni, et tuli jälle kunni tunne peale! Oleks ma pokkeris ka nii ülekaalukas.
    Sõidus sõitsin veel oma nimele kuuluvast maailmarekordist ka 0.6 sekundit kiirema ringi :)
    See oli 2h pikkune sõit ning võis sõita ka kahekesi, nii, et poole sõidu pealt vahetatakse sõitja autos, kuid mina sõitsin üksinda kogu 2h ning tuli teha lihtsalt üks kohustuslik boksipeatus, et mul eelist ei oleks.

  2. #102
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Räägi nats laiemalt, mis värk selle LFSiga on, mingid kindlal ajal toimuvad sõidud, osaled mingis sarjas vms?

  3. #103

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ja kas multigaming köhib raha ka?

  4. #104

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    Räägi nats laiemalt, mis värk selle LFSiga on, mingid kindlal ajal toimuvad sõidud, osaled mingis sarjas vms?
    Hästi palju liigasi korraldatakse , see sõit oli hetkel lihtsalt üx munapühade sõit.
    Kui soovid sõita algajana kuskil liigas, siis on hea valik näiteks www.lfs-league.com. Seal peaks uus hooaeg algama peagi.
    Hetkel ise kuskil liigas ei osale, kuid eelmainitud liiga huvipakkuvad etapid sõidan kaasa.

  5. #105

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet
    Ja kas multigaming köhib raha ka?
    SK-Gaming mulle otseselt raha ei kõhi, aga eelmine aasta kui käisin Rootsis ühe liiga finaali kvalifitseerumas, siis hotell maksti kinni ning rongipiletid samuti. Ning nädal hiljem oli finaal, seega järgmine reede läksin lennujaama, ütlesin oma nime ja läksin lennuki peale ja sõitsin Itaaliasse, ehk siis lennukipiletid olid ära broneeritud minu jaoks SK poolt, ilma, et mina mingit raha kõhima peaks :P
    Finaalis oli peaauhinnaks muidu auto, kuid võisteldi ühes teises mängus peale LFS'i ning kuna ma jõudsin finaaliks ainult 4 päeva harjutada, siis kahjuks seal viiendast kohast paremat ei suutnud. Kuigi ebaõnne oli kõvasti ning kui õnnetusi oleks vältida suutnud, siis oleks poodiumile jõudnud.

    Aga Monzas WTCC vaatamine oma võistlustele lisaks oli Nuts :)


  6. #106
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Näita oma selle kuu graafikut palun :)

    Tahaks näha kui hästi proffidel NL-25-s läheb.

  7. #107
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    SK-Gaming mulle otseselt raha ei kõhi, aga eelmine aasta kui käisin Rootsis ühe liiga finaali kvalifitseerumas, siis hotell maksti kinni ning rongipiletid samuti. Ning nädal hiljem oli finaal, seega järgmine reede läksin lennujaama, ütlesin oma nime ja läksin lennuki peale ja sõitsin Itaaliasse, ehk siis lennukipiletid olid ära broneeritud minu jaoks SK poolt, ilma, et mina mingit raha kõhima peaks :P
    Finaalis oli peaauhinnaks muidu auto, kuid võisteldi ühes teises mängus peale LFS'i ning kuna ma jõudsin finaaliks ainult 4 päeva harjutada, siis kahjuks seal viiendast kohast paremat ei suutnud. Kuigi ebaõnne oli kõvasti ning kui õnnetusi oleks vältida suutnud, siis oleks poodiumile jõudnud.

    Aga Monzas WTCC vaatamine oma võistlustele lisaks oli Nuts :)

    Pildil on leits - bmw särk ju.

  8. #108

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Näita oma selle kuu graafikut palun :)

    Tahaks näha kui hästi proffidel NL-25-s läheb.
    Homme tuleb nädala kokkuvõte, pole eriti palju käsi, kuid loodan täna juurde mängida enne SCOOPi, kui nüüd satid lõppevad :)
    Pilet käes juba 33$ omale, üx bubble oli ka juba valus, aga 3 sati jooxevad veel, ehk tuleb enne tourneyt juba kasum ära ning just duubeldasin kahel satil, ühel vahetult enne bubblet ja teisel suht varajane faas olen top10's, 57 saavad pileti ;D
    Satid on kuldsed!

  9. #109

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nädal oli siis selline, krdi vähe käsi, aga seda peamiselt SCOOPi tournadele, mida tahtsin suure keskendumisega mängida ning senimaani 2 cashi neljast pole sugugi paha tulemus ning eilne ülim satelliitide edu kindlustas osalemise ka 55$ 6 maxi evendil, kus cashimine tooks kindlasti ka kogu üritusele hea kasumi. Ning kui see event läbi, siis tuleb vaadata, kust Main eventi pilet muretseda. Mõte liikus tegelikult sedapidi, et kuna mul hetkel 66W$, siis ehk teeks sellele 55$ eventile satte samamoodi nagu 33$ eventile ning kui peaks võitma ühe pileti ning lisaks veel ühe pileti, siis tuleks 55W$'it juurde ja oleks Main eventi jaoks buy in olemas.
    Miks mitte teha otse Main eventile satte? Sest 55$'se eventi sattide buy inid on minu jaoks odavamad ning successi võimalus on suurem. Ma arvan, et on suurem võimalus hittida ntx 10$ sattidega kaks piletit 55$ piletit , kui üx 109$ pilet, sest ühel juhul on vaja 10% sisse jõuda, teisel juhul 20% sisse. Ning minu tournamendi stiil sobib sattidesse superhästi, sest mu rahasse jõudmise protsent on kõrgem kui keskmisel edukal mängijal, kuid selle eest ma ei hiti suurelt. Kuid sattides ongi vaja lihtsalt rahasse jõuda ja maximum success on garanteeritud. Seda on senimaani mu sattide mängimine ka tõestanud, väga edukalt olen võitnud pileteid senimaani.



  10. #110

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Krt, see nädala lõpu üles-alla hüppamine jätkub veel, täna 2k käe jooxul -30 pealt +35 peale ning taas -30 peale, lõpuks siiski +25$ peale.

    Set over set sain ning kohe alguses 3 Way all ini flopilt setiga ei pidanud, AA oli õnnestunud mul ära crackida, kuid AKsuitedi vastu ei pidanud. Siis veel tegin ise mõned suuremad loosed mängud donkide vastu, tegelikult tegin täna vist päris sitaks vigu, kus oleks pidanud alla andma varakult ning oleks võinud vist isegi suht kena kasum olla, algul ei keskendunud piisavalt.

    Vahepeal lihtsalt tuleb tuju mingisuguse 12% 3 bettija vastu KQ'ga mängida, kuid obv see lihtsalt pole käsi, millega 3 betted potti võitlema minna, olgu kui suur see 3Bet% tahes.

    Suutsin ka ühe regulari vastu unreal kavalust kasutada riveris :D

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($4.80)
    BB ($26.75)
    UTG ($4.10)
    MP1 ($6.25)
    Unreal Kavalus Jr. (MP2) ($25.70)
    CO ($29.15)
    Button ($25.55)

    Preflop: Unreal Kavalus Jr. is MP2 with A, Q
    2 folds, Unreal Kavalus Jr. bets $1, 1 fold, Button raises to $3, 2 folds, Unreal Kavalus Jr. calls $2

    Flop: ($6.35) 2, 6, A (2 players)
    Unreal Kavalus Jr. checks, Button bets $3, Unreal Kavalus Jr. calls $3

    Turn: ($12.35) 4 (2 players)
    Unreal Kavalus Jr. checks, Button checks

    River: ($12.35) 7 (2 players)
    Unreal Kavalus Jr. bets $2.25, Button raises to $19.55 (All-In), Unreal Kavalus Jr. calls $17.30

    Total pot: $51.45 | Rake: $2.50

    Results:
    Button had 10, 10 (one pair, tens).
    Unreal Kavalus Jr. had A, Q (one pair, Aces).
    Outcome: Unreal Kavalus Jr. won $48.95


    Tavaliselt ei calli nii 3Betti OOP AQs'iga, aga sellel mängijal oli 3Bet% 4% ning ilusad südamed mu käes panid callima!

  11. #111

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täiesti pael, olin 3$ rebuydega Turbo 6maxi tournal Unibetis 6 out of 70 midagi ja mingi lammas limpis, tõstsin TT'ga mingi sitaks palju ja idioot tuli oma suht väikese stackiga setminema ja obv hittis seti 22'ga. Mul läks mingi pool stacki ja hiljem ei tulnud AT vs 55 ära ja 39ndaks jäin, kui 36 said raha tra!

    Krdi idioodi kari, mis siis, et turbo tourna, vahel võix ikka foldida ka oma väixeid pocketeid.

    Vähemalt juhtus midagi positiivset ka, Pokerstarsis vaatasin, et nende W$ eest saab stepse ka teha ja mul oli 11W$, seega võtsin 2 stepsi ning esimeses oli 3 way suht võrdne, kuid tunda olid, et mingid parajad idioodid olid vastas ja peagi nad omavahel all ini bluffisidki ja pilet oli käes. Samal ajal teises lauas olin veel sel hetkel liider, kuid mitte suurelt, aga seal oli ka näha, et lakbox töötas kui shortide vastu inid ära tulid ja lõpuks olin juba 5k stackiga, kui kuskil 2.2k'ne stack vms shoves mu AQ'ga raise peale. Vastas oli obv AKs ning flopist talle flush draw ka, kuid imede ime, mida viimasel ajal on hakanud tournides natuke minu kasuks juhtuma, pääsesin tänu lauale tulnud kahe paariga ja säilitasin suure liidrikoha, sealt edasi hävitasin laua täielikult ning tuli veel üx step 2 pilet :)

    Olen tükk aega mõelnud, et tahaks stepsidega mingit projekti aretada, seega vb on see heaks alguseks, kuid ei tahaks enne step2'te minna, kui seal on mingi normaalne arv pileteid.
    Ainuke jama nende stepside juures on, et BR kahaneb pidevalt enne kuni mingi lõpptulemuseni jõuad, seega hetkel neid veel väga suure hooga toksima ei hakka.

  12. #112

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Proovisin üle pika aja 6.50$ Turbo SNG'si.

    obv esimene sess on vaja 3 tükki ära võita ja üx kolmas saada, et tekiks mulje, et on võimalik võita.
    Teine sess juba tuli väike miinus, kolmanda sessiga põlesin juba tagasi nulli pmst.

    Neljandas sessis olid veel 2 lauda alles, kuid mõlemas oli võidulootusega stack. Selles, kus olin pikalt juhtinud raisen TT'ga, saan shove nagu loodetud, AT on vastas, Turn on A. Jään väixex stackiks. Kaks korda folditakse mulle, siis lükkan A6o juba taas täica normi stackiga, callib Q6s ning tõmbab flushi, taas biiditi mind alla 1K stackiks kui blindid olid juba 200/400.
    Lükkasin siis veel mingisugused kõrged kaardid sisse, vastas sama tüübi 85s, jälle olen riverini ees ilusti ja tõmbab teist korda järjest oma flushi ära, UNREAL 3 biiti bubbles nahhui noh.

    Teisest tuli võit, aga ühest võidust ei piisa, et 8 laua buy inid tasa teha ja lõpetuseks jäi siiski 32 SNG'ga -25$ umbes, olex võind ju kohe esimese sessiga miinus tulla, polex edasi aega raisanud.

  13. #113

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Perse küll, kui põnevad viimased 7.5k kätt on. Aina üles ja alla, saad juba väikse kasumi kätte, insta set over set või mõni mõnus river. Praegu jälle, mõtlesin, et teen +50 peal väixe pausi ja käin duši all, tulid mingid kaks keskmist potti, mis perse läxid ja siis oli donk, RIGHT WHERE I WANT HIM, KK'ga set ning sain turnis chipsud sisse, donkamendil oli äss ja flush draw ja riverisse tuli dongi tahtmine, ptsi jälle otse nulli mingi riveri pärast. Ja sellisel up and down perioodil ei ole kindlasti ka mäng parim, külma närviga inimene oleks kindlasti hetkel ka võitmas.



  14. #114

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Endiselt lased NL25?

  15. #115

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Endiselt lased NL25?
    Yup, pole mänginud piisavalt, vb võtan mingi hetk shoti NL50 6maxi, kui failin, siis lasen edasi NL25 :P

  16. #116
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    aga võiks midagi kvaliteediga ette võtta, ei?

  17. #117

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    kvaliteet on ok, pigem volume.
    Ning NL50 ei lähe sama libedalt vb vaimsetel põhjustel, sest roll on liiga väike, aga selle kallal ma praegu töötangi, et järgmise shoti ajal poleks enam roll liiga väike.
    Kuigi NL50's enamus käed, mis mänginud olen, on kõik meenutanud neid, mis mul hetkel viimased NL25's on, kuid seal on vähem fishe, kes vahepeal downswingist päästaxid oma stacke kinkides.



    Muide, olen proovinud videoid ka teha oma mängust, kuid pole midagi põnevat senimaani välja tulnud, kuid oleks hea, vist mõne video kaudu feedbacki saada. Ehk proovin veel mõnikord!

  18. #118

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Perse küll, sain veel aanusesse, KK floppas A iga kord ja AA'le tõmbas KK runner runner rea pärast flopi all ini + üx donk mängis liiga hästi, et teda mitte stackida.

    Lähen magama ära!

  19. #119

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Sõidust veel rääkida siis, sa vist yritasid kunagi rbr-i ka mängida, vähemalt seal liigas olid korra mul on meelde jäänud? Enam ei ole viitsind sõita seal (hotläppimine viskas tala ette :)) ei tea kas enam sõidad.

  20. #120

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas vaenekala
    Sõidust veel rääkida siis, sa vist yritasid kunagi rbr-i ka mängida, vähemalt seal liigas olid korra mul on meelde jäänud? Enam ei ole viitsind sõita seal (hotläppimine viskas tala ette :)) ei tea kas enam sõidad.
    Ma olen seal proovinud sõita jah, aga tihtipeale läks meelest ära, millal sõita vaja ning need katsed oleks tulnud liiga pähe õppida ka, et esimeste kohtadega võidelda, selleks pole küll aega või tahtmist :) Kuid lemmikkatsetel sai ikka esikoha eest võideldud, eriti katsete esimeses sektoris, mida mul teatud põhjustel õnnestus alati katsetest kõige rohkem harjutada :P

    Enam pole sõitnud seal tükk aega, sest ausaltöeldes, ma ei saa nendest autode värkidest seal ka aru, seal annab mingeid uuemaid autosi panna ja osad on kiiremad jne. Mul pole aimugi, mis aasta autod mul kuhu on pandud ja kus nendega võib sõita, kunagi proovisin vist midagi Cote'd Arbrozi katsel, vist sõitsin originaalautoga 2.32 aja vist ning kuskil suurel hotlapi saidil oli 2.27 parim aeg, tegin vist mõned proovid siis mingi uuendatud Subaruga, sõitsin kohe esimestel katsetel 2.29 ning esimeses sektoris olin maailmarekordist ees, kuid siis viskas suht üle, sest ma ei saanud enam aru, mis autodega, kus hotlapitakse ja kui asi pole võrdne, siis pole mõtet punnida, kui pole aimu, kui hea aeg tegelikult on :)

    Aga muidu jah, RBR on krdi hea juhitavusega sim ja sõita on ikka suht kaif, aga kiiruskatsetes on nagu midagi puudu minuarust, pole nii väga huvitavad.

    Kunagi oli muidu üx rallimäng Ralli Championship 2000, seal ei saanud muidugi heast sõidu füüsikast rääkidagi, kuid katsed olid ülilahedad ning pikimad katsed kestsid üle 20 minuti, vot selle mängu tagant ei saanud ma end kunagi sõbraga kohe kuidagi minema ;D

Lehekülg 6, kokku 155 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES