Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 155 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 3095
  1. #121

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Eks seal oli jah neid autode variante hajooba. Endal õnnestus isegi paar rallit võita, käisin siis koolis veel, huii viitsisin õppida koolist koju ja rbri laskma :) ei olnud just väga kirev elu

  2. #122
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Rally Championship seeria oli tõesti päris tore :)

  3. #123

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Hakkasin täna taas 3Bettima pmst kõigega, mida otsustan blindidest mängida, v.a mõned käed ja mõnede vastaste vastu :)
    Samuti Buttoni ja CO pealt 3bettisin ja squeezezin ning donkidele ei andnud absull rahu, ei mingeid odavaid floppe minult enam, EVER !

    Ning see tänane sess praegu pani mõtlema, et kuna olen alati liigväixe rolliga NL50 roninud, siis pole mul olnud seda maniakaalset 3bettimist julgust seal, seega vb olen NL50 full ringile nõus ühe viimase võimaluse andma, kui roll jõuab seekord miski 40-45BI peale NL50 jaoks.

    See on hetkel muidugi short term, kuid need viimased 8k kätt enne tänast sessi, ma ei 3bettinud eriti üldse ning ei olnud tunda seda graafiku ülesrebivat soovi, tundus nagu raha tuleb ainult siis, kui mõned suuremad käed kohtuvad, kuid kui 3bettida sitaks, siis graafik rebib pidevalt ülespoole ning alla läheb ainult siis, kui mõni biit tuleb.

    Üx värdjas käsi oli ka , kus open enderiga bettisin välja flopil, olin J8'ga saanud tasuta flopi blindist ning üx donkament callis ning turnisingi straighti ja sain rahad sisse. Aga donkament oli gutshotiga callinud ning Tal oli nutstraight minu straighti vastu näidata :(


  4. #124

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Eelmine sessioon ja hilisem sessioon siis kokku. Ei saanud rohkem mängida, sest tõusin ühe 2 dollarise turbo tourney liidriks ja keskendusin sellele, aga njah, kahjuks tulemus on siiski asdjaspauks teemas, mitte "Yes" threadis.

    Aga vähemalt on cash taas tõusuteel ning Bankroll on taas jõudnud tagasi tipphetkele, kus Ta enne NL50 langust oli , seega motivatsioon nüüd arvatavasti taastub, sest aeg on jõuda uutesse kõrgustesse :]


    Ning loodetavasti tuleb mul üx tournamendi hit ka lõppude lõpuks ära, siis hakkab taas päike minu pea kohal maximumiga paistma :)

  5. #125

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Jätkas siis eelmise nädala lõpus alanud üles-alla hüppamine, kuid õnneks lõpus tuli üx heater päev ja tõmbas kasumi siiski sisse. Aga nädala tegi kenaks SCOOPi 257$'ine cashimine ning Bankroll on taas ületamas kõige kõrgema hetke piiri, seega ehk tekib motivatsiooni see nädal kõvasti ja tuleb ehk suurema volüümiga nädal. Kuu winrate on hetkel 8.80bb/100, sooviks upitada Ta siiski üle 10bb/100, siis olexin rahul. Ja loodan, et selline hüppamine on nüüd lõppenud selle laupäevase heateriga, eilne sess algas suht flippide kaotustega shortidele ja tõmbas väikse miinuse sisse, kuid siis tuli suht stabiilne ülesjooks, kuid lõpu tõmbas jälle natuke ära, aga tundub, et hetkel võib taas hakata ülespoole sõudma.


  6. #126

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    kaugel bemm on:D?
    mul standard kevadine v2ljaminek tulemas .. pigi maha + poleerimine
    võtsin um'st hinnapakkumise genekarihma ja rullikute vahetamiseks, strandard 3.5k :D Üks rullik rõvedald krigiseb, lausa marru ajab.

    PS kui ostma hakkad siis 540 ikka :) alla 200kw pillid on võrrid ( sõbra tsitaat ):D

  7. #127
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    miks sa UM neid asju vahetad, kui sul garantiid nagunii pole? See on mõttetu raha põletamine. Ainult garantiiga autosid võib esinduses remontida.

  8. #128

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    miks sa UM neid asju vahetad, kui sul garantiid nagunii pole? See on mõttetu raha põletamine. Ainult garantiiga autosid võib esinduses remontida.
    paljhuysid asju ei oleig vahetanud. samas juppide hinnad on põhmst samad mis UMs. ma panen ainult lemförder osasid alla (bemmi originaali toodab). ma ei viidsi huga buga china sitta alla toppida, mida peab iga 2 kuu tagant vahetama.

    ja um annab tehtud tööle garantii 2a :) Midagi juhtub l2hed kohale ja vahetvad tasuta

    aga ruudi sinult ootan varsti bemmi, kaua ma ikka see ainukene siin olen (a fak rankal on ka .. seega pole ainuke)

  9. #129

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Minul on 6 aastat bemm olnud ja kindlasti sõidan veel 6 aastat sellega. Mina autosid ei müü, kui siis ainult Kuusakoskisse. ;D

  10. #130

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Bemm oleneb volüümist või lakboxist ;D

    Probleem on selles, et kogu BR'i auto ostuks ei saa ju välja võtta, enne cashouti tegema ei hakka, kuni olen NL100's kanda kinnitanud. Läheb kaua läheb, alla andjana mind ei teata :)

  11. #131

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tahan see kuu ka auto osta. A6 arvatavasti. ;D

  12. #132

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Audi mehed on ilmselt teises foorumis ;D Mulle ei meeldi juba põhimõtte pärast need audid enam :D Eelmine eit oli teh audi **** .. ainult üks auto maailmas on, see oli ka audi .. siis sai bemmiga sõita, v2idab et mugavam ja parem, aga ikkagi audi on ägedam :D


    Buildup ... vaata palun bmw poole ;D

  13. #133

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Audi on Front wheel drive :(

    Muidu need uuemad Audid on juba päris kenad, kuid ma ei tea, kust on tulnud varasemad Audi fännid ;D

    Ja kui Audil paned A tähe asemele R'i, siis on Rudi :D

  14. #134

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Audi on Front wheel drive :(

    Muidu need uuemad Audid on juba päris kenad, kuid ma ei tea, kust on tulnud varasemad Audi fännid ;D

    Ja kui Audil paned A tähe asemele R'i, siis on Rudi :D
    quattrot on ka ikka olemas :D
    Mul sõber ka rääkis et A6 tal 2.8 Quattro on siuke püss nii ja naa, igas asendist tõmbab bemmile tuppe. mõlemal siis 142kw ... kani pidi poiss eelmine nädal oma sõnu sööma ;D (vabanduseks toodi siis see, et mina startisin 2k rpmi pealt, et turbo kohe taha lendaks, et hoiad piduriga autot kinni. sai siis ka ilma proovitud, siis tõsi, vahe oli väiksem kuid ikkagi suhu mis suhu)

    Praegu ise autot osteksm vaataks 530i'd või 540i'd. nende hinnad on nii all lihtsalt

    Mina ei tea, minu jaoks on see 4 vedu täiesti mõttetu, ma ei sõida lihytsalt metsas :D

  15. #135
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Tahan see kuu ka auto osta. A6 arvatavasti. ;D
    Jube auto ;D

  16. #136

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mul kiiresti vaja ja ostan ainult mõneks ajaks. Üldjuhul mingi 30-40k eest, kõige normaalsem imo. Kui kõik läheb plaanide päraselt, siis vahetan sügisel MB vastu välja. Midagi sellist oleks ülinice http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

  17. #137

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    sro for ot aga oled sa reaalselt sellisega sõitnud?

    Mina olen, ei jätnud just keskmisest kallima auto muljet (uuest peast mis nende hinnad siis on) ...

  18. #138
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    100k eest otsiks natuke juurde ja vaataks pigem BMW poole ja oleks leitsiga päri :).

  19. #139

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ei ole tõesti sõitnud, aga noh eks näis. A8 ei arva te ka midagi v? ;D

  20. #140

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ei ole tõesti sõitnud, aga noh eks näis. A8 ei arva te ka midagi v? ;D
    ei .. sa ei jõua seda autot ülal pidada ... imo ilus ka ta kyll nyyd pole :/ uus s klass on ilus, e500 on ka kena :D

Lehekülg 7, kokku 155 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES