Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 155 EsimeneEsimene ... 2363717273747583123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 3095
  1. #1441

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    See oli üx otsustav käsi, vastane 21/19, teinud omajagu 3bettimist, näinud teda Cbettimas K highd päris drawisel flopil, hittides bettis veel ühe tänava, aga riveris checkis. Bet sizide järgi on väga kahtlane tunne, et ta oli sellel boardil drawimas ja kiire all in riveri K puhul tundus ka nii bluffy, aga dunno.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 5200 Tournament, 150/300 Blinds 40 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 (t32172)
    CO (t21251)
    Button (t8938)
    SB (t15412)
    BB (t31922)
    UTG (t30770)
    UTG+1 (t25077)
    Hero (MP1) (t14458)

    Hero's M: 18.78

    Preflop: Hero is MP1 with 9, 9
    2 folds, Hero bets t637, 4 folds, BB raises to t1748, Hero calls t1111

    Flop: (t3966) 7, 8, J (2 players)
    BB bets t1748, Hero calls t1748

    Turn: (t7462) J (2 players)
    BB bets t2799, Hero calls t2799

    River: (t13060) K (2 players)
    BB bets t8300, Hero folds

    Total pot: t13060

    Results:
    BB didn't show
    Outcome: BB won t13060

  2. #1442
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Milline su enda image, statsid olid?

    Üldiselt ma ei tahaks callida seda riverit, ei näe eriti mingeid bluffe vastas.

  3. #1443

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Success jõusaalis, kaalun 71.5kg, rinnalt läks täna 120kg \o/

  4. #1444
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tissipilte?
    ( Click to show/hide )

  5. #1445
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    wtf

  6. #1446
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    tubli!

  7. #1447

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Pikk Sa oled, kui saladus pole?

  8. #1448

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    178cm tundus täpselt laua taga kunagi.


    edit: wooow kui sick, et oledki 178cm, leidsin oma talendi lõpuks ja hakkan kõigi laua taga istujate pikkust arvutama.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 26.09.12 at 16:05

  9. #1449

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Tissipilte?
    ( Click to show/hide )
    iluuuus, googeldades kohe 3. pilt tissipilt ja screensaver võimalused olemas.

  10. #1450
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    178cm tundus täpselt laua taga kunagi.


    edit: wooow kui sick, et oledki 178cm, leidsin oma talendi lõpuks ja hakkan kõigi laua taga istujate pikkust arvutama.
    Kas see käib sinu puhul ainult kehapikkuse kohta või on silma kõigele :O?

  11. #1451

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kas see käib sinu puhul ainult kehapikkuse kohta või on silma kõigele :O?
    Ütlen vaid niipalju, et sinu puhul peaks kasutama :o, mitte :O :(

  12. #1452

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Omaarust kunagi mõõtsin ka ennast 178cm välja, aga sõjaväes alandati mind 175cm pikkuseks

  13. #1453

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    WCOOPi winneri boom vist juba alanud, lauad on ruslane täis

    Kolm regulari juba mult laudades küsinud, et WTF kuidas ma Main eventi mängisin :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 27.09.12 at 16:48

  14. #1454

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Olin sellele satile satil bubbles , ühe hittisin ära, sain juba AA vs AK double upi ja siis hittisin veel 77£ tourney dollareid teise satiga ja siis juhtisin seda ka kuna final tabelini, kus juba natuke rigged värk käis ja mõned suured stackid tegid idiootseid folde, kus 2bb shorterid lükkasid. Inimesed ei mõista ikka üldse neid satte mängida, pushimise poole pealt oldi selles satis enamvähem though



    See ei ole see live UKIPT, vaid online turniir, selle turniiri vägev värk on see, et Final tabel mängitakse lives ja FT saavad kõik omale ka Bristol live paketid, ehk siis lendad Bristolisse, mängid seal decent summade peale ühe FT ära ja järgmine päev freerollid UKIPT Live :)

    Eurekale tahax ka heameelega hittida, aga krdi sitad satid on, enamasti ainult võitja saab, ei meeldi sellised satelliidid.

  15. #1455
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lihtsalt huvipärast küsin, et mis raskustega kangi surumist omal ajal alustasid ning kaua seda teinud oled? Huvi seetõttu, et krt ma olen suur poiss aga kangi pole kunagi jõudnud väga pressida. Teiste harjutustega pole probleemi olnud. Kui kiirelt raskused juurde tulevad?

  16. #1456
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    lihtsalt huvipärast küsin, et mis raskustega kangi surumist omal ajal alustasid ning kaua seda teinud oled? Huvi seetõttu, et krt ma olen suur poiss aga kangi pole kunagi jõudnud väga pressida. Teiste harjutustega pole probleemi olnud. Kui kiirelt raskused juurde tulevad?
    Tegureid on palju. Alustades geneetikast, treeningu tüübist (pikemad seeriad/lühemad seeriad), toitumisest ja tehnikast.

  17. #1457

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kunagi kui umbes 16 aastasena jõusaalis käima hakkasin, siis vägistasin seal 50kg'ga seeriaid, 70kg oli algul vist tükk aega rekord.
    Ujumine oli siis põhiala ja üle 80kg ma vist seal aastaid ei lükanudki. Siis käisin Taanis, seal vajus veel rohkem jõusaal ära ja tagasi tulles alustasin suht nullist 2009 - 2010 aasta suveni kuni sõjaväeni saavutasin siis päris kõva vormi ja mai kuu alguses enne väkke minekut sain kauaoodatud 100kg kätte. Sõjavägi oli ghay ja väga teha ei saanud, autojuhtide periood tuli, siis sain natuke rohkem käia ning kaalu oli ka juurde tulnud ning suutsin jälle 100kg ära lükata.

    Siis lõpuosa jälle niipalju käia ei saanud, tuli ka mandlioperatsioon ning kuu aega nälgimist ja tulin siis sõjaväest kuskil 67 kg'ise inimesena välja ja hakkasin julmalt jõusaali raiuma :D Algul oli jälle raskusi üle 80kg surumisega. Enne jõule oli vist 100kg tagasi, kevadkuudel sain millalgi vist 110kg peale, mõned kuud tagasi tuli 115 ära ning nüüd siis 120kg, kõik viimased rekordid on tulnud suhteliselt kergelt, et on tunda olnud, et väga hea haardega tuleks ka natuke rohkem. Esimest korda 100kg surumine oli selline põnev 10 sekundine surumine, kus julgestaja näppe vastu ei pannud ja pika punnimise peale alles sain üles :D

    Hetkel teen selliseid seeriaid, et algraskuseks on selline raskus, millega 12 korda piiri peal ära tuleb ning siis hakkan 10kg kaupa tõstma ja teen nii palju kui jõuan, viimasel ajal olen hakanud esimestel seeriatel neid päris piiri peale mineku lükkeid ära jätma ning jõudu säästma natuke suuremate raskuste piiri peal lükkamiseks. Kuna mul vastupidavus on suht sitt, siis mul on väga järsk ära kukkumine, nüüd kui 120kg tuli, siis tegin ka 2 seeriat juba ette, see võib päris palju mõjutada, vb 125kg juba rauas olemas. Oktoobri lõpus enne trippidele minekut proovin 125kg +

    Ostsin hunniku igasuguseid toidulisandeid ka septembri keskel, esialgu tundub, et tänu nendele on hetkel raskused järsul kasvuteel, õlga tegin ka eile enneolematute hantlitega, loodetavasti õnnestub ka piisavalt tihti süüa ning neid lisandeid ka sisse punnida, kuidagi vaevaline on see söömine mul, Enamus inimestest ei suuda söömisest hoiduda, ma kuidagi vastupidi, mõtlen aina, et gahhhh, jälle peab sööma :D

  18. #1458

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    lihtsalt huvipärast küsin, et mis raskustega kangi surumist omal ajal alustasid ning kaua seda teinud oled? Huvi seetõttu, et krt ma olen suur poiss aga kangi pole kunagi jõudnud väga pressida. Teiste harjutustega pole probleemi olnud. Kui kiirelt raskused juurde tulevad?
    Vabandan et ma su teemat spammin RudiTurbo, aga kui u 3-5 päeva nädalas teha surumist, siis kuni 90kg tuleb ikka väga kiirelt.. edasi läheb aeglasemaks..

  19. #1459

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Sedasi ei saa väita, et mingi teatud raskus tuleb kiirelt. Kui Provoker 50kg kaalub, siis ei tule tal see 90kg elusees kiirelt, kui ta kaalub 120kg siis peaks tal see 90kg ilma trennis käimata ära tulema. Enamus sõltub massist.

  20. #1460

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Palju kükk ja jõutõmme on?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES