Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 74, kokku 155 EsimeneEsimene ... 2464727374757684124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 3095
  1. #1461
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ma nühin juba pikka aega 140 ümber ja ei taha areneda edasi :/ (kaalun around 95)
    Aga surumine üldiselt hõlmab üsna vähe lihaseid proportsionaalselt, kükk/tõmme kordades tähtsamad...

  2. #1462
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mul läheb 35 rinnalt.

  3. #1463

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mul läheb 35 rinnalt.
    u. sama:(

  4. #1464
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    No ma hetkel ~90kg juures ja surun 50-ga väikeseid seeriaid. Lihtsalt narr tunne kui suur poiss paneb väiksed kettad kangile ja siis ka enne viimase seeria lõppu juba ägiseb :( aga eks ma arenen ka vast mingi aeg. põhimõtteliselt pole jõutrenni kunagi teinud ning hakkasin alles poole septembri pealt jõukas käima. Eesmärk pigem 10kg kaalust maha saada.

  5. #1465
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kui sul terava ninaga kingad on siis pole vahet palju sul rinnalt läheb.

  6. #1466
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    No ma hetkel ~90kg juures ja surun 50-ga väikeseid seeriaid. Lihtsalt narr tunne kui suur poiss paneb väiksed kettad kangile ja siis ka enne viimase seeria lõppu juba ägiseb :( aga eks ma arenen ka vast mingi aeg. põhimõtteliselt pole jõutrenni kunagi teinud ning hakkasin alles poole septembri pealt jõukas käima. Eesmärk pigem 10kg kaalust maha saada.
    Alustuseks väga okei, eriti kui sa pole veel varem eriti jõutrenni teinud. Alguses raskused suurenevad kiiremini, hiljem juba kõvasti aeglasemalt. Ise laksan kaldpingi (pisut raskem) pealt püramiidiseeriat ~70kg ringis. Pole siiamaani proovinud palju rinnalt läheb. Rudi jutu peale peab ikka ära katsetama. Kuigi kardan jään talle oluliselt alla :D.

    Ise nüüd olen juba suht nö laisemapoolsem jõukas käija. Käin 3x nädalas ja raskusi eriti ei suurenda. Kui siis vähehaaval. Paar aastat ikka käidud. Eesmärk lihtsalt vormis hoida, st. reljeefset kehaehitust säilitada :D. Kuigi vaikselt lihas ikka kasvab. Jalka kõrvalt rohkem ei jõuaks/viitsiks käia, tähendaks 7x nädalas trenni. Muidu hea ülevaade Rudi poolt. Credit to you, et viitsid rassida ja uued raskused langevad.

  7. #1467

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Palju kükk ja jõutõmme on?
    Pole neid kunagi nii palju teinud, et mingeid rekordeid nendes ei ole proovinudki

  8. #1468

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Lauri, kusjuures jõusaal jalgpalli ega ka vastupidi eriti teineteistei takista, st võid samal päeval mõlemaid trenne teha. Peaasi, et keha vastu peab.

  9. #1469

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    No ma hetkel ~90kg juures ja surun 50-ga väikeseid seeriaid. Lihtsalt narr tunne kui suur poiss paneb väiksed kettad kangile ja siis ka enne viimase seeria lõppu juba ägiseb :( aga eks ma arenen ka vast mingi aeg. põhimõtteliselt pole jõutrenni kunagi teinud ning hakkasin alles poole septembri pealt jõukas käima. Eesmärk pigem 10kg kaalust maha saada.
    Kui kaalust maha tahad võtta siis jõusaal pole parim lahendus imo. Kepikõnd on reaalsem variant.

  10. #1470
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    No ma hetkel ~90kg juures ja surun 50-ga väikeseid seeriaid. Lihtsalt narr tunne kui suur poiss paneb väiksed kettad kangile ja siis ka enne viimase seeria lõppu juba ägiseb :( aga eks ma arenen ka vast mingi aeg. põhimõtteliselt pole jõutrenni kunagi teinud ning hakkasin alles poole septembri pealt jõukas käima. Eesmärk pigem 10kg kaalust maha saada.
    Narr tunne? Suva ei ole w? Narr tunne on just neil (minul näiteks), kes ei viitsi end üldse jõusaali vedada.

  11. #1471
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lol@kepikõnd. Ainus sport millest ma aru ei saa. Mu arvates peaks seda tegema need inimesed kellel jooksmine meedikute poolt vastunäidustatud. Ma teen jooksmist peale jõukat mingi 6km koos soojendusega. Täpselt ringe pole lugenud, aga ajaliselt võib sinnakanti jääda umbes.

    Ja see narri tunde asi on loomulikult mindsetis kinni. Tean isegi et valehäbiga tegemist.

  12. #1472
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Pole vahet millist aeroobset treeningut teed, peaasi, et pulss 130 kandis oleks.

  13. #1473
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Imo väga korralikult teed aeroobset (jooksmist). 6km iga trenn on väga OK.

  14. #1474
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Srry aga minu arvates pole nürimat tegevust kui jõusaalis raua sikutamine, iga kell eelistan treeningut värskes õhus ala lõuatõmbed, pumbad, jne. tallinnas selleks suurepärased võimalused tervise radade näol.

  15. #1475

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    No perkele ahvimaailm küll, 5bb'ne elukas sai kaks korda all inis spliti ja siis imes triple up kokku ning ma lendan AQ vs AK otsa rsk.



    Päris ulme palju shovesin aga all inis olin väga väheseid kordi, bubblet abusesin ka päris hästi

  16. #1476
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas nalg Vaata postitust
    Pole vahet millist aeroobset treeningut teed, peaasi, et pulss 130 kandis oleks.
    130 on isegi minusuguse vanamehe jaoks vähe. Karvoneni valem imo parim südame löögisageduse tsoonide määramiseks http://www.body-perfect-fitness.com/...ning-Zone.html

  17. #1477
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Lauri, kusjuures jõusaal jalgpalli ega ka vastupidi eriti teineteistei takista, st võid samal päeval mõlemaid trenne teha. Peaasi, et keha vastu peab.
    Saab küll jah, olen teinud ka nii. Paljuks läheb siiski, tüütuks kisub ära.

  18. #1478
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    130 on isegi minusuguse vanamehe jaoks vähe. Karvoneni valem imo parim südame löögisageduse tsoonide määramiseks http://www.body-perfect-fitness.com/...ning-Zone.html
    Sina vanamees muidugi tead , millise pulsiga kõige efektiivsemalt rasva põletada!

  19. #1479

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Madalal pulsisagedusel pikalt treenimine hakkab organismis kortisooli tootma, mis on stressihormoon ja mille tulemusel rasva põletamine vööpiirkonnast raskeneb. Tegelt isegi hakkab sinna rohkem kogunema. Lisaks ajab selline treening suure nälja peale ja ülesöömine on kerge tulema.
    Südame tugevdamiseks kuni 1h päevas jällegi väga hea, aga rasva põletuseks tuleks siis mõnedel päevadel kangi või mingit intensiivsemat trenni juurde teha.

  20. #1480
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ühesõnaga iga trenn ja iga söök on väga ebatervislik.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES