Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 81, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3171798081828391131 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 3095
  1. #1601
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Dream table. :D

    GL!

  2. #1602

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    No need 9h'sed tööpäevad on ikka päris rasked, enne viimase kahe leveli algust olin juba suht väsind, aga õnneks või kahjuks väga palju mõtlema ei pidanud, sest viimased 3h'd just antede tulekust peale olin so fecking card dead.

    15k oli algstack, olin enamuse ajast plusspoolel kah. Esimene suurem käsi oli kui TT'ga floppasin top set nutsi T9x kahe teemantiga flopil ja turnist sain check raise, tõstsin suurelt üle ja tuli fold.

    Siis tuli üx ghey käsi, kus bb pealt nägin AT spadesiga floppi, floppasin 2nd pair + backdoor FD, turni tuli maha 4card straight ja mulle Royal tõmme, vana pani suht potsize beti, tundus, et probably AJ ehk siis nuts vms, bet oli küll suur, aga runner runner flushi väga ei usuks ning võimalik, et saaksin kogu stacki, kui tal J olemas, seega callisin, blankisin ja riveril veel üx suur bet ja pidin foldima. Siis jäi vist kuskil 11k alles.

    Järgmiseks vist oli käsi, kus AJ'iga floppasin AJ5 3way potis, cbet, sain positsioonis callinud vanamehelt calli, turn oli blank ja checkisin, bettis 3.5k, lükkasin ligi 10k sisse, mõtles päris mitmeid minuteid ja siis foldis, ja küsis mult , did I have AK beat jne, ehk siis ta probably tegi hea foldi.

    Järgmiseks oli käsi, kus ma avasin AK UTG ja sain BB'lt calli, kes oli üsnagi tight. K9x rainbow flopil leadis umbes 1.5k, callisin, turni 9 bettis uuesti 2.5k ja ma suht insta callisin, river täiesti blank ning vähe sellest, et ma turni insta callisin ja UTG olin avanud, pani vend suht kiirelt jälle 4k, ning calli puhul olex mul täpselt 5k chip ning umbes M5 stack alles jäänd.
    Tra, kui rigged värk oli, minu käsi tundus talle suht tugev ja päris retarded koht ka 3 barreli jaoks, beti nägemisest alates olin nagu 65/35 foldi kasuks, tankisin kuskil kolmeks minutiks umbes ja ägisesin. KQ oli nagu ainuke value käsi, millest jagu võix saada. Olin enamuse mõtlemise ajast foldi kasuks minemas, aga lõpus mõtlesin, et tra hui imes mingi 9 kolmiku kokku ja probably ei leadiks ju üheksat flopil ja viskasin chipsid sisse, näitas AQo lols.

    Siis oligi stack umbes 21k , leidsin veel ühe AKs'i avamiseks, kus 4way flopil polnud mul midagi peale hakata ja siis lihtsalt hakkasin vajuma, mingi suur stack toodi ka 2 seati minust paremale, kes hullult agrolt mängis ja olex sitaks lightilt saanud reshoveda, aga no ei tekkinud ühtegi varianti kuskilt otsast ning päeva lõpuks jäi siis 10.9k stack ning viimased blindid olid 300/600 ante 75 ehk siis homme lähen ülishortina katsetama :) Aga noh, ma olen kannatlik comeback master ning AA, KK, JJ ning AQ jäid tänase kaheksa tunni jooksul nägemata. Üsnagi kiired diilerid olid ja päris palju käsi sai läbi mängitud, seega homme on heater ees ootamas.

    Teisel levelil sai veel QQ'ga AA'd ka kohatud, kus sain riveri õnneks folditud, kuna board läx natuke ohtlikuks, siiski polnud kerge fold, sest oli ülepaar boardile siiski ning mitte just kõige suurem bet, aga foldisin ja lahkelt sain ka tasuta infi, et hea fold oli.

    Kokku tuli vist üle 540 mängija ning hetkel peaks siis alla 250 alles olema, loodetavasti tuleb homme pikk päev :D

    E: Chris Moormanil ja mingil teisel PS Pro'l väixemad stackid kui mul, nii, et olen õiges seltskonnas om stacki suurusega :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 09.11.12 at 23:38

  3. #1603
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    GL, et AA, KK, JJ oleksid olemas!

  4. #1604

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Unustasin mainida, et mu esimene laud oli Table nr 3 ja neljas iste, seega mu turniiri ID'ks sai 03 04 ning mu sünnipäev on 3. aprillil :D

    50 minuti pärast algab siis action pihta, struktuur on nüüd päris hea, 3 järgmist levelit on samad anted, ehk siis väike tõus ja kui õnnestub double saada, siis annab täica rahulikult edasi vaadata.

  5. #1605

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mul 2 aprill sp :) edu!

  6. #1606

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Sain kohe esimene käsi UTG pealt AQ lükata ja natuke lisa, käisin läbi blindide ära, leidsin KJs ja kohtusin AK'ga :/

    KhJh vs üleni must AK, esimene kaart, mis paistis oli heart, aga rohkemat sealt boardilt abi ei saanud ka ja game over.

    Nüüd siis hotelli grind, kolmapäeval rong Pariisi ja neljapäeval FPS Day1C, seal on algstack 25k, aga esimene päev on levelid 45 min, ex vaatab, mis seal siis saab :)

  7. #1607

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Alati öeldud, et kui midagi tasuta saada, siis tuleb ikka võtta, eile oli Pokerstarsi peol baaris kõik joogid tasuta :|

    Omamoodi rakeback siis, lol
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 11.11.12 at 16:51

  8. #1608

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Nice, seal midagi huvitavat ka juhtus?

  9. #1609

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Neh, lihtsalt joomine käis, baarileti äär oli rahvast täis obv :P Trügisin end selle tüübi seltskonda, kes mulle selle raske AK riveri otsuse tekitas , seal oli veel mingi Saksa Tourney pro, kes eelmise aasta TLB's oli vist mingi 60nda koha kanti ja EPT Barcelonal käinud. Oli ka üxinda siin UK's, siis saime sellega jutule ja kui piisavalt joodud oli, siis läksime vaatasime natuke linna peal ringi.

  10. #1610
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    naisi?

  11. #1611

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kuna Eesti on naiste poolest paradiis, siis ega siin Inglismaal midagi vaadata pole :D

  12. #1612

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    JJ vs AKs ei toonud EMV Main evendis kasumit

  13. #1613

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Eestisse tuleks ka paar türklast elama lubada, turkish kebab keset ööd , päris hea stuff. Täitsa norm linn see Bristol, kui isegi keset ööd süüa saab :D

  14. #1614
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Eestisse tuleks ka paar türklast elama lubada, turkish kebab keset ööd , päris hea stuff. Täitsa norm linn see Bristol, kui isegi keset ööd süüa saab :D
    Krt need Türklased oskavad vääga head rämpstoitu teha seal, See doner kebab mida seal pakutakse erineb eesti omadest nagu öö ja päev. Calazone pizza oli samuti üks lemmikutest. Suu hakkab vett jooksma. Võta ikka coleslaw salatit ka kõrvale :D:D

  15. #1615

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    13 kraadi ja tuulevaikus õues, isegi kui veidi tibutab, on mõnus ilm. Eesti sügis on ikka worst ever. Olen novembri kuus Saksamaal ka olnud, samuti oli sitaks mõnus soe ja ilus aastaaeg, Eestis on see kõige hullem aeg üldse, -10 ja lumi maas on kõvasti parem kui nulli piiril pori ja pask ja tuul näkku, korraliku talve vastu pole mul midagi.

    http://www.accuweather.com/en/fr/par...er-weather/623 Tundub, et Pariisis saan ka veel täpselt viimased ilusad ilmad ära näha. Ma mängin Day1C, neljapäeval kui 14 kraadi ja selge taevas, siis 1D, mul vaba päev ja saab päikest võtta :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 12.11.12 at 20:41

  16. #1616
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    13 kraadi ja tuulevaikus õues, isegi kui veidi tibutab, on mõnus ilm. Eesti sügis on ikka worst ever. Olen novembri kuus Saksamaal ka olnud, samuti oli sitaks mõnus soe ja ilus aastaaeg, Eestis on see kõige hullem aeg üldse, -10 ja lumi maas on kõvasti parem kui nulli piiril pori ja pask ja tuul näkku, korraliku talve vastu pole mul midagi.
    +1
    Imo see eesti sügis ebareaalne, kerge lume võiks maha visata juba.

  17. #1617
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    olgu ta kasvõi kõige hullem sügis maailmas, aga vähemalt meil on sügis, et oskaksime hinnata talve ja suve.

    olen käinud mitmes riigis ja ega enne aru ei saagi kui olla pikalt eestist eemal, et EESTI sügis on eht aeg.

  18. #1618

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    olen käinud mitmes riigis ja ega enne aru ei saagi kui olla pikalt eestist eemal, et EESTI sügis on eht aeg.
    +1
    sügis on väga ok. hankige korralikud riided või sõitke autoga. :P

  19. #1619
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    sügis on just meeldiv õppimise ja grindi aeg, pimedus, rahulik ja vähem kõrvalisi tegevusi. Või aeg trenni jaoks, hea kasvuaeg nagu kevadki.

  20. #1620
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    sügis on just meeldiv õppimise ja grindi aeg, pimedus, rahulik ja vähem kõrvalisi tegevusi. Või aeg trenni jaoks, hea kasvuaeg nagu kevadki.

    this needs more looooove <3
    op gl laudades!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES