Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 85, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3575838485868795135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 681 kuni 1 700, kokku 3095
  1. #1681
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Loutrakis sama oli. Ise suitsetaja ja surid ikka lauda suht ära. Macaus jällegi lasti tombi nii, mis koliseb, kasinnid rahvast täis aga üldse ei härinud, sest laed tohutult kõrged ja väga hea vent. Ei saanudki aru, et keegi tobi imes.

  2. #1682
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Käisin tegin veidi cashi, madalaim limiit 2/5 EUR, nice

    Ei tulnud väga suure raha varuga siia, sest BI'id ja asjad kõik ette ära makstud, seega väga mingit 2/5 swingi näha ei tahaks, muidu jääb kõht tühjaks :D Läksin praegu 400 Euroga sisse ja kuskil pärast tund istumist ja mõne käe mängimist sain 585 Euriga välja tuldud.

    Live cashi ikka natuke harjumatu mängida, kui netis on lihtsalt numbrid ekraanil, siis siin otse sula letti lükata, veidi on ikka wtf, et mis summad siin sedasi mööda lauda ringi liiguvad, teised töötavad kuskil Maximas 12h vahetusega, et mingi Cbeti suurune panus välja teenida lol.

    Sain ühe korra bb Speciali ka 52s mingi 6 limperit, flop A43 lol, vaatasin tükk aega wth :D Kahjuks selle poti võtsin flopil maha juba.
    teinekord ära vahi tükk aega :), see ju obv monster :)

  3. #1683
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Sain ühe korra bb Speciali ka 52s mingi 6 limperit, flop A43 lol, vaatasin tükk aega wth :D Kahjuks selle poti võtsin flopil maha juba.
    Oleks võind kuulutada kui sinuni complete'ti et karistad limpareid, I raise 400€ !!!

    flop oleks ju nuts olnd :)

  4. #1684

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tra, kaardid on täielikult minu vastu, J8o callis preflop UTG raise, kui mul M10 ja imes turni rea lol, ffuuu

  5. #1685

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Päev läbi premiumid ainult UTG endiselt tra, mingi sada venda callivad ja crackivad ära või saab mingi bb vastu flopist foldi. pfffff, rigged run.

    Eesti diiler oli viimasena veel

  6. #1686

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Two seats to his right sits Artur Wasek, the Pole finished fourth at EPT6 Berlin and repeated the trick at EPT7 London, he's up to 18,000 here in Prague.

    LOL, are You fucking kidding me, see oli laua kõige suurem donk, idikas mängis haigelt palju käsi ja mängis drawsi enamasti check callides ja pomises omaette kui mingid gutshotid mööda läxid jne rofl, wtf, EPT'l 2 korda FT'sse jõudnud, how , how, how?

    Üx kõige lollerim käsi oli, kui vend callis 456 boardil 2 tänavat nii, et turni bet oli suht samasuur kui järgi jäi, riveris pani vastane veel ühe beti ja ma nägin ta kätt, enne kui foldis A7o lol. Aga noh, esimesel levelil sai duubli AA vs KK ning donkas selle enamävhem nulli ära, siis tegi mingi ime comebacki imedes mitu korda K2 vs QQ ntx 75s vs J9s jms lol. 20k+ stack oli tal veel alles, siis kui ma bustisin polnud vend veel dinner breakilt tagasi tulnud, siis kui minema läxin, tuli vastu.

    Selline ohmoon oli siis mu vasakul päev läbi, aga mul ei õnnestunud tema vastu väga käsi mängida.

  7. #1687

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Eesti diilereid oli kokku vähemalt 3.

    Me lasime Markkuga õhtust 220€ turbot - no *****, kui rigged, samas olin vist läbi aegade kõige softimas lauas (enamus olid itaalia-küprose ärimehed :D).
    Lõpuks hävisin AK vs A2s, ta SBst shoves, ma snap ja ma out.


    Mida lähiajal mängida kavatsed (enne GSOPi)????
    Mõni õhtu võiks eestlastega hardcore peo teha südalinnas :D (veebruaris Unibet Openil käies jõudsime stripibaari, aga noo tra...see oli ikka nii softcore rõvedus, et jube).

    Samas, monsterkoxid olid tasemel (XL Moijo, ehk 400g rummi ja muud kraami- Hind 20€)

    ( Click to show/hide )

  8. #1688
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Eesti diilereid oli kokku vähemalt 3.

    Me lasime Markkuga õhtust 220€ turbot - no *****, kui rigged, samas olin vist läbi aegade kõige softimas lauas (enamus olid itaalia-küprose ärimehed :D).
    Lõpuks hävisin AK vs A2s, ta SBst shoves, ma snap ja ma out.


    Mida lähiajal mängida kavatsed (enne GSOPi)????
    Mõni õhtu võiks eestlastega hardcore peo teha südalinnas :D (veebruaris Unibet Openil käies jõudsime stripibaari, aga noo tra...see oli ikka nii softcore rõvedus, et jube).

    Samas, monsterkoxid olid tasemel (XL Moijo, ehk 400g rummi ja muud kraami- Hind 20€)

    ( Click to show/hide )
    haha see koks algul ei tundunudki nii suur, siis vaatasin tuhatoosi lol, nagu faking ämber lol...

  9. #1689
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Two seats to his right sits Artur Wasek, the Pole finished fourth at EPT6 Berlin and repeated the trick at EPT7 London, he's up to 18,000 here in Prague.

    LOL, are You fucking kidding me, see oli laua kõige suurem donk, idikas mängis haigelt palju käsi ja mängis drawsi enamasti check callides ja pomises omaette kui mingid gutshotid mööda läxid jne rofl, wtf, EPT'l 2 korda FT'sse jõudnud, how , how, how?

    Üx kõige lollerim käsi oli, kui vend callis 456 boardil 2 tänavat nii, et turni bet oli suht samasuur kui järgi jäi, riveris pani vastane veel ühe beti ja ma nägin ta kätt, enne kui foldis A7o lol. Aga noh, esimesel levelil sai duubli AA vs KK ning donkas selle enamävhem nulli ära, siis tegi mingi ime comebacki imedes mitu korda K2 vs QQ ntx 75s vs J9s jms lol. 20k+ stack oli tal veel alles, siis kui ma bustisin polnud vend veel dinner breakilt tagasi tulnud, siis kui minema läxin, tuli vastu.

    Selline ohmoon oli siis mu vasakul päev läbi, aga mul ei õnnestunud tema vastu väga käsi mängida.


    LOL need ju PS donkregularid kes teavad turnis isegi et riveriks on 50 50 et draw kokku tuleb D

  10. #1690

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    LOL need ju PS donkregularid kes teavad turnis isegi et riveriks on 50 50 et draw kokku tuleb D
    Miks sellist sitta on vaja toota lihtsalt? See pole isegi naljakas. Lihtsalt masendav.....

  11. #1691

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Miks sellist sitta on vaja toota lihtsalt? See pole isegi naljakas. Lihtsalt masendav.....
    +1, arengupeetusega oled k2okfor v?

  12. #1692

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Googeldasin seda Wasekit - maru tuttav nimi tundus olevat.

    Ja ongi nii, septembris Unibet Londonis nägin teda, ta mängis Featured Tables ning ta sõbrad railisid ja naersid ta üle (tollal jäi mulje nagu oleks tegu väga suure amatööriga, kes mängib esimest suurturniiri). Telekast näitas FT mängu ning no see oli ikka epic.

    Rudil on õigus, see on üks maailma suurimatest vaaladest. Prolly aastaid tagasi hittis ta sellepärast, et mängud olid kergemad ja härra oli godmodes.


    edit: krt, aga raha on poiss võitnud ja mitte vähe: http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=96336
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 06.12.12 at 13:10

  13. #1693

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    haha see koks algul ei tundunudki nii suur, siis vaatasin tuhatoosi lol, nagu faking ämber lol...
    See ongi ämber :D
    Ma poest ostsin samasuguse ja olen paar korda ise sarnast mohhitot teinud. Ainuke probleem on purustatud jää ning need meetrised kõrred. Tavaliste kõrtega ei saa sellist mohhitot juua, sest sa ei saa koxi segada ning kõrred vajuvad koxi sisse.

  14. #1694
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Palju ta kaotanud on?

  15. #1695

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    Palju ta kaotanud on?
    tõenäoliselt on ta veel plussis, sest ei usu et tal on kuskil mingid edukad firmad. Pealegi, ta näeb välja nagu rekkavend...:D

  16. #1696

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ma nillin neid õhtuseid late night turbosi kah, ma suht vihkan neid esimesi leveleid nagunii, kus ainult crackitakse, turbodes saab juba suht varakult päris palju käsi monsteriteks pidada ja olen online ka tihti suht suured stackid kokku ajanud turbodes. Peaaegu iga õhtu siin Corinthias mingi turbo. Mõnus lifti astuda ja mängida.

    Kaheksandal on Eureka ja EPT ME vendade party koos ühiselt, sinna ehk lähen, kuigi samal õhtul on deep stack hyperturbo õhtul krt :D Aga samas 10 minutiste levelitega võib see ikka päris ruttu läbi saada.

  17. #1697
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Miks sellist sitta on vaja toota lihtsalt? See pole isegi naljakas. Lihtsalt masendav.....
    Algselt postitas mikk2468

    +1, arengupeetusega oled k2okfor v?

    Soome ehitajad olete, et kohe sõimama kukute?

  18. #1698

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Krt, tahtsin täna 185 Eurist satti teha homsele 1500'sele turniirile, aga jäi ära ruumipuuduse tõttu, kui õigesti aru sain.

  19. #1699
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    härra oli godmodes.
    wellwellwell

  20. #1700

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Nu bläää, Tegin 55 Euri satti, reentryga sain pärast stacki üles, 4 said pileti 41st, 5's sai miski raha, 8 left, oli suht top5 stack, aga blindid läxid pmst kahekordseks järsku ja mul M2, leidsin A6 lükkamiseks, KK vastas, siis jäi 2bb'd, sain A7s bb peal, uuesti KK vastas ja kotti.

    Ostsin sisse 440Eur 200 Eur bounty turniirile , teisel levelil UTG raise, UTG flat, UTG flat, MP reraise, mõtsin, et kahtlaselt palju UTG tegevust, viskasin QQ minema, esimene flatter reraise, MP AI ja poistel AA vs KK, ma siis foldisin QQ BB Pealt lol, sick hand. Mu norimiseks oli QTT flop, aga turn A.

    Järgmiseks Reraisen MP'd CO pealt AK'ga, saan bb'lt flati ja MP call, checkitakse maha, BB'l AK, MP'l QQ.
    Lõpus tõstsin 2 kätt järjest hilistest posidest , sain mõlemal korral shove otsa ja ATs vs AKo game over .

    Tra ainult käsi vs käsi pidevalt, üldse ei saa midagi mängida, sick run.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES