Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 86, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3676848586878896136 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 701 kuni 1 720, kokku 3095
  1. #1701

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Talk about sick run. See aasta Prahas on hullem kui sibivenna amet...lol.

  2. #1702

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Väike friday night online sess teeb kohe südame soojaks, live on rigged bullshit :D

  3. #1703

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Nice, +3k$ sess ja päris hea kogus VPP'si. Kui nüüd mõnes järelejäänud turniiris ka kaart jooksma hakkaks :)

  4. #1704
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    unhide korra :

  5. #1705

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tegin täna 110 Eur late night turbot, pärast kahte reentryt sain stacki lõpux üles, 101 sisseostu tehti kokku. Kaks viimast lauda enne lõppu sain stacki päris heaks ning FT tuli ülikiiresti kätte ka, FT's sain paar shippi teha nii ja naa kätega, calle ei saanud õnneks ning shorterid aina duubeldasid lauas kui 7 järgi oli . lõpuks siis UTG limp, mul Btn AQ miski 2 roundi blindidega, insta all in, bb callis K7o ja limperil AA lol.

    K7 imes kõigile ära ja sain seitsmenda koha ja 470 Euri, esikoht oli 3.1k

  6. #1706

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lol, 330 Eur Turbo, 20k algstackiga, 200/400 blindid, avan kuskil 16k stackiga QQ, 8k stack lükkab, tagant hakkab üx vend stacke uurima ja puurima, kellel AA juba olnud ka, lükkab lõpux all in, lükkasin ka ja ikka AA vanal lol, ffs. Praegu saab veel okei stacki, teen vist reentry ikkagi veel viimane level aega.

    Shorteril oli TT

  7. #1707

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    No sain jälle kasu taaskord reentryst. Pmst mängisin reentryst alates kuni FT'ni 2 kätt, sain AA vs QQ Eesti tüdruku vastu, kes Kivisaba ja Koplimaaga koos siin ja järgmine käsi kohe suur stack noris mu BTN'i AQ avangut ja lükkasin AI. Siis pmst olin M2 juba kui 11 järgi ja sain A9o UTG sisse, A8s callis ja flopis kohe 9, turnist noriti FD ja gutshotiga mind , aga õnneks pidas. Järgmine käsi kohe sama vend avas, ma shovesin kohe A8o BB pealt, foldis A7s face up.

    Siis pandi 10 handed FT kokku, lepiti 180 Euri bubble boyle kamba peale kokku ja pikaaegne chipleader kadus varsti lauast esimesena ning oli 9 järgi ja 490 Eurot olemas. Üx naine, kes oli ammu ülishort sai ka põske mõne aja pärast ning siis olin juba BE pmst kahe Entryga, kaheksas sai siis juba 635 Euri. Teine vend, kes oli sama short kui mina sai A6o'ga triple ning pea avg stacki omale, ma ootasin end peaagu surnuks, kui lõpuks sain SB pealt A7o ja Väga loose btn oli taas avanud ning sain sisse, aga ikka jälle nuts AQo vastas ja kaheksas koht jäi. Esikoht oli 5k Euri, 57 entryt tehti kokku.

    Homme veel proovida 110 Eur late night turbo ja kui see kiiresti lõppeb, siis 55 Eur rebuy sat GSOPile, küsisin, et kui mul BI tehtud, siis saab cashi ka. Rebuy satid on mu ühed lemmikud, ehk saab GSOP'i freerolliks muuta.

  8. #1708

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Selline staar nagu Vitali Lunkin mängib praegu all 200 Eurise sisseostuga 6max turniiri FT'd

  9. #1709

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tänane 110 Eur JJ vs KK, ei hakanud reentryt tegema, proovin GSOPi rebuy satti, mis tunni pärast hakkab.

  10. #1710

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Satelliidis siis hakkasid Ässad sadama lol.

    100/100 blindid esimesed 3 levelit, 2k/2k/5k BI,rebuy, Addon tournament.

    Sain eriti rohvel AA vs KK duubli, QQ vs KK tuli A floppi ja sain odavalt läbi. Lõpus kõige viimane käsi sain veel AA'ga Btnilt CO'd 3bettida.

    Mingi 95 entryt vist ja rebuyisi probably tehti mõnuga, seega loota on kõvasti üle 10 ticketi.

  11. #1711

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lol, veel AA vs JJ , aga kogu see heater on kasutu sest AKs leidis omale AA vastaseks. Unreal coolertown on see Praha.

  12. #1712

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    GSOP on siiamaani suht edukalt alanud pärast kuute levelit.

    Laud suht ok asetusega, agressorid paremal, nitimad vasakul. Algul tükk aega ei hittind midagi ja pold midagi väga mängida ka, siis lampi sain suht odavalt JT'oga potti ja tuli piisavalt suur pot, et mõni k üle algstacki saada. Seejärel turnisin ühe gutshoti seti vastu, kahjuks riverisse tuli four straight ja tuli suht väike pot. Siis floppasin Btn'il flushi J3'siga järgi limpides :D Käisin kuskil 36k peal ära, viimase käena üx AK squueze viis chipse minema, kui Q9s hittis floppi paremini kui ma, hetkel 27,5k umbes.

    E: Tuli meelde, vahepeal oli veel üx pot, kus olin juba üle algstacki saand ning tõstsin AJs UTG, sain BB'lt suht väixe 3beti miski 1.25k ja läxin floppi vaatama, T97 flop nut flush drawga, Cbettis kuskil 1.5k nii, et 10k oli järgi, lükkasin AI ja ägises kaua ja foldis , ütles, et tal olid ässad.
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 12.12.12 at 20:19

  13. #1713

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Wow, mida päeva lõpp.

    Esimeses lauas mängisin ka päris hästi ja 3bettisin natuke rohkem käsi kui tavaliselt ning suurtes pottides väga showdowni ei näidanud, seega päris hea imidz oli.

    Tegin ühe suure all in bluffi ka, 3bettisin Btn'i pealt suht suurt stacki AQs'iga, callis. Flop oli JTx, üx heart. Checkisin järgi, turni tuli masti tõmme, checkis, bettisin väixelt, teadsin, et probably raiseb mind ja sain mis tahtsin ja shippisin sisse, foldis suht ruttu. Siis olin kuskil 50k peal. Siis tegin paar sitta kätt ja langesin tagasi kuskil 35k peale, aga kohe lahenes, kui jälle 3bettisin sama venda AK'oga ja tagant üx vend lükkas isegi suht normi stacki, 20k sisse ja AQo oli. Seega sain kuskile natuke alla 60k kanti.

    Blindid 400/800 ante 100
    Siis lammutati meie laud ära ning läksin uude lauda, algus oli vaikne, aga siis tõstsin EP pealt 55, bb callis ja flop QJ5 kaks potit. Cbettisin ja sain chk raise kuskil 6k peale, tüübil oli minust suurem stack ja mõtlesin, et probably ta drawga siin sisse ei taha saada ja lasen tal bluffida. Turni poti 10, fck. Bettis 11k, vaacin, et krdi suur bet, väga maja tõmbamise oddse pole ja kui tuleb, siis ka natuke kahtlane, kuna mul madal maja, aga lõpux callisin siiski, river Q ja laksis kohe uuesti 30k lol. Kuna ei teadnud selle laua mängijaid, siis oli natuke wtf küll, et mis toimub, aga kuna turn teda ei hirmutanud ja river ka ei hirmutanud, siis polnud väga loogiline käsi, pmst pidin end all ini callima. Kaua mul callimiseks aega ei läinud ka, sest sain riverisse selle, mille järgi tulnud olin ja kui chipsid potti viskasin, siis nägin kohe, et suunurk tegi liigutuse, et pot minu ja muckis ka veel käe. Sain siis 107k peale umbes.

    Mõned käed hiljem, UTG tõstab, UTG callib , veel üx UTG callib ja MP pealt reraise ning see , kes mulle stacki kinkis miski 35k all in ja ma vaatan oma kätt ja otsa vaatab KK :D Vaatasin kõigi UTG'de stackid üle, olin kõigist suurem nagunii ja lükkasin sisse, UTG'd foldisid insta, reraiser ka insta calli ei teinud, siis oli juba tunne enesekindel. Pika mõtlemise peale foldis (ütles pärast, et TT) ja tilter vana AJo, flopis K ning easy game :D:D

    Ehk siis GSOPi esimese päeva lõpuks täpselt 160k stack, ning homme algab 600/1200 ante 100.
    Ekraanil näitas siis 207 mängijat järgi ning 72 saavad raha.

    :)

  14. #1714
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Palju avg hetkel ?

    GLGLGL!

  15. #1715

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    väga kõva (Y) GL

  16. #1716

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    AVG on umbes 50k :P

  17. #1717
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Good to read! gl järgmisel päevl :)

  18. #1718

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    vaata et alligaatorid ei ründa, aasma juba pressiti välja, kui selline hint muidugi aitab.!

  19. #1719

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Too võit koju! GL!

  20. #1720

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    glglg Rudi

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES