Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 88, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3878868788899098138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 741 kuni 1 760, kokku 3095
  1. #1741

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ainult pocket seitsmeid mängib natuke naljakalt :D

    Üx käsi oli mu lauas, kui ta callis BB peal 77'ga. BTN'i vastu, 8Tx flopi leadis 4k, x turni bettis 4k, river 7 bettis 4k :D Vastane callis ja muckis ja muigas.

    Aga muidu mängis normaalselt jah, preflop sizingud ja asjad olid suht paigas, reraises samuti , probably postflop oli suht abc, aga tundub, et sellest on hetkel piisanud.

  2. #1742
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ühele piisas veel vähemast

  3. #1743

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tra, tegin veel 220 Eur Mega deepstack turbot täna, 88 osalejat oli vist kokku, 5 handed lauas lõpus 11 left 77 vs JJ ja pmst bubble boy, vittunen

  4. #1744

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tegin täna veel online öögrindi Prahas ja Eestisse jääb siis veel 10.9k VPP'd 200k milestoneni teha, enamvähem täpselt saab siis 100k FPP'd ka täis, lendab siis 2.6k + 1.6k kohe juurd BR'ile, very nice.

    Kuna GSOP'is jõudsin siiski rahadeni välja, siis lükkub ka järgmine cashout edasi, seega kõik BR'id ja profiti goalid ja asjad hetkel väga heas graafikus :)

  5. #1745

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Back home, mõnus suure monitori taga tagasi olla. Päris tuuline ilm, Helsingis maandumine ja pärast sääreväristajaga Helsingist õhkutõus ja Tallinnas maandumine oli üpriski shaky stuff. Lennu keskel oli väga sujuv.
    Tuul oli nii kõva, et lennuk juba alguses stardirajal kohapeal kõikus tuule pärast, külje tuul oli ja stardirajal juba tehti seal mitu korrigeerimist suuna suhtes :D Maandumisel Eestis oli ka ikka, vaatasin parem aknast välja, kui ette vaadata, siis oli näha hästi kuda lennuk igas suunas vänderdas mõnuga, enne maandumist käis ka mõnus jõnks mõlemale poole, aga enne mahapuudet sai ilusti otseks.

    Unreal, kui külm siin on.

  6. #1746

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Back home, mõnus suure monitori taga tagasi olla. Päris tuuline ilm, Helsingis maandumine ja pärast sääreväristajaga Helsingist õhkutõus ja Tallinnas maandumine oli üpriski shaky stuff. Lennu keskel oli väga sujuv.
    Tuul oli nii kõva, et lennuk juba alguses stardirajal kohapeal kõikus tuule pärast, külje tuul oli ja stardirajal juba tehti seal mitu korrigeerimist suuna suhtes :D Maandumisel Eestis oli ka ikka, vaatasin parem aknast välja, kui ette vaadata, siis oli näha hästi kuda lennuk igas suunas vänderdas mõnuga, enne maandumist käis ka mõnus jõnks mõlemale poole, aga enne mahapuudet sai ilusti otseks.

    Unreal, kui külm siin on.

    Hahahaha +1, sama siin! Monitor (Y), maandumine (N)

  7. #1747

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    NL400 variatsiooni enam ei karda :)

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Poker Stars
    SB ($557)
    Hero ($400)
    UTG ($406)
    UTG+1 ($411)
    CO ($400)
    BTN ($284)

    Dealt to Hero Q J

    fold, fold, fold, BTN raises to $12, fold, Hero calls $8

    FLOP ($26) 3 T 3

    Hero checks, BTN bets $14, Hero raises to $32, BTN calls $18

    TURN ($90) 3 T 3 8

    Hero bets $52, BTN calls $52

    RIVER ($194) 3 T 3 8 A

    Hero bets $304 (AI), BTN folds

    Hero shows Q J

    Hero wins $191

  8. #1748

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    5.2k VPP to go ==> 200k milestone

  9. #1749

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Vaene väike confused regular

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $1(BB) Poker Stars
    Hero ($100)
    BB ($100)
    UTG ($112)
    UTG+1 ($110)
    UTG+2 ($38.73)
    MP1 ($100)
    MP2 ($41.50)
    CO ($103)
    BTN ($53.66)

    Dealt to Hero A K

    fold, fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $2.50, Hero calls $2, BB raises to $9.50, fold, Hero raises to $21, BB calls $11.50

    FLOP ($44.50) 4 2 3

    Hero checks, BB bets $21.25, Hero raises to $79 (AI), BB calls $57.75 (AI)

    TURN ($202) 4 2 3 3

    RIVER ($202) 4 2 3 3 7

    Hero shows A K
    (Pre 74%, Flop 80.3%, Turn 81.8%)

    BB shows J A
    (Pre 26%, Flop 19.7%, Turn 18.2%)

    Hero wins $199


  10. #1750

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ära joo , kui mämgid, lihtsalt sõbralik soovitus.

    viimane käsi panid ka cärna lamp

  11. #1751

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas S1CKM4N Vaata postitust
    ära joo , kui mämgid, lihtsalt sõbralik soovitus.

    viimane käsi panid ka cärna lamp
    lol wut? :D

  12. #1752
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas S1CKM4N Vaata postitust
    ära joo , kui mämgid, lihtsalt sõbralik soovitus.

    viimane käsi panid ka cärna lamp
    mis sellel käel viga on?

  13. #1753

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Oli selline huvitav situatsioon Kristiine parklas, et üx dziip oli end selle saarekes peale parkinud nii, et mul oli vaja vasakule minna, aga selleks, et vasakult tulevaid autosi näha, tuli mul pmst nina keset teed toppida ja sõitis mul nina eest just läbi üx naine siuxe hooga, et parema käe reeglist oli tal bohhui. Avariist oli asi kaugel, kuna olin ettevaatlik ja ajastus ei olnud päris kriitiline, aga hakkasin lihtsalt mõtlema, et avarii puhul , kas liiklusseadus jätaks selle valesti parkija süüdi ja tema kindlustus maksaks kõik kinni, kuna tegelikult oleks tema avarii olukorra pasiivne põhjustaja oma valesti parkimisega. Või siiski oleks avarii süüdlane ikkagi see naine ja kui politsei onu viitsib seal -15 kraadi käes passida, siis parkija saaks mõne niisama trahvi ehk ?

  14. #1754
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Oli selline huvitav situatsioon Kristiine parklas, et üx dziip oli end selle saarekes peale parkinud nii, et mul oli vaja vasakule minna, aga selleks, et vasakult tulevaid autosi näha, tuli mul pmst nina keset teed toppida ja sõitis mul nina eest just läbi üx naine siuxe hooga, et parema käe reeglist oli tal bohhui. Avariist oli asi kaugel, kuna olin ettevaatlik ja ajastus ei olnud päris kriitiline, aga hakkasin lihtsalt mõtlema, et avarii puhul , kas liiklusseadus jätaks selle valesti parkija süüdi ja tema kindlustus maksaks kõik kinni, kuna tegelikult oleks tema avarii olukorra pasiivne põhjustaja oma valesti parkimisega. Või siiski oleks avarii süüdlane ikkagi see naine ja kui politsei onu viitsib seal -15 kraadi käes passida, siis parkija saaks mõne niisama trahvi ehk ?
    kui meeles on, siis uurin tuttavalt. ta avariiosakonnas tööl. a muidu parklas üleüldse julmalt eiratakse seda parema käe reeglit. mõnes selveri parklas tund aega ringi tiirutada, siis kindlasti leiaks paar potentsiaalset kõksu. : D

  15. #1755

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Naine ikka süüdi ja jeepile ei tehta midagi. Tal võib auto katki olla või midaiganes. Sellesmõttes et mingi trahvi talle kindlasti leiab vajadusel, aga avariiga pole ta seotud.

  16. #1756

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Naine ikka süüdi ja jeepile ei tehta midagi. Tal võib auto katki olla või midaiganes. Sellesmõttes et mingi trahvi talle kindlasti leiab vajadusel, aga avariiga pole ta seotud.
    confirmin

  17. #1757
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ma ei ole 100% kindel aga kas parklas tehtud avarii kuulub üldse kindlustuse alla? Ma mõtlen tavalist mitte kaskot.

  18. #1758

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lol

  19. #1759
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Ma ei ole 100% kindel aga kas parklas tehtud avarii kuulub üldse kindlustuse alla? Ma mõtlen tavalist mitte kaskot.
    Vanasti oli juristidele palju vaidlemisainet sel teemal. Kuna liiklusseadus ja liikluskindlustus kehtis ainult Eesti teedel, siis oli tõlgendamise küsimus, mis on tee ja mis ei ole.

    Hetkel kehtiv seadus katab kõik, isegi põllumaa. Mõne erandiga.

    (2) Teeliiklus käesoleva seaduse tähenduses on käesoleva seaduse §-s 4 sätestatud sõiduki kasutamine Eesti territooriumil.
    (3) Teeliiklus käesoleva seaduse tähenduses ei ole liiklus:
    1) hoone sees ja sõidukis, välja arvatud hoones asuvas parklas;
    2) kohas, mis on eraldatud ja tähistatud võistlusteks või treeninguks;
    3) tegutseva lennuvälja territooriumi osal, mis on liikluseks suletud.

  20. #1760
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lol mulle on kaks korda sisse keeratud, õige pisut bumperit kriimustatud, mõlemal korral parklas. Mõlemal korral 700$ kindlustuse käest saanud. Korda pole viitsinud teha, ootan kolmanda laksu veel ära siis ostan 300$ eest uue :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES