Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 89, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3979878889909199139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 761 kuni 1 780, kokku 3095
  1. #1761
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    lol mulle on kaks korda sisse keeratud, õige pisut bumperit kriimustatud, mõlemal korral parklas. Mõlemal korral 700$ kindlustuse käest saanud. Korda pole viitsinud teha, ootan kolmanda laksu veel ära siis ostan 300$ eest uue :D
    Pretty sure that's fraud.

  2. #1762
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Pretty sure that's fraud.
    oi kuidas mulle meeldivad idioodid, kes võtavad sõna teemadel, millest nad sittagi ei jaga.

  3. #1763

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Strawberry , kas sa oled bm?

  4. #1764
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Strawberry , kas sa oled bm?
    bm ? Bad Manner ?

  5. #1765
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    oi kuidas mulle meeldivad idioodid, kes võtavad sõna teemadel, millest nad sittagi ei jaga.
    Peaaegu identne kohtuasi käis see aasta korra meediast ka läbi. Sisuks olid liikluskindlustusmaksed, mille eest reaalset tööd ja parandusi ei tehtud.

    Milline kindlustus sulle lihtsalt pappi käe peale laob anyway ? Tavaliselt käib ikka arve alusel.

    Seal kohtuasjas oli nii, et peale väikest värvikriipimist mees lasi sõbral (kellel oli töötav autogaraaži business) liikluskindlustuse jaoks arve kirjutada. Kindlustus maksis summa kinni, aga reaalselt autole ühtegi parandustööd ei tehtud.

    Kohus ütles....
    wait for it..
    .
    .
    .
    BOOM! FRAUD!
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 23.12.12 at 06:29

  6. #1766
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Peaaegu identne kohtuasi käis see aasta korra meediast ka läbi. Sisuks olid liikluskindlustusmaksed, mille eest reaalset tööd ja parandusi ei tehtud.

    Milline kindlustus sulle lihtsalt pappi käe peale laob anyway ? Tavaliselt käib ikka arve alusel.

    Seal kohtuasjas oli nii, et peale väikest värvikriipimist mees lasi sõbral (kellel oli töötav autogaraaži business) liikluskindlustuse jaoks arve kirjutada. Kindlustus maksis summa kinni, aga reaalselt autole ühtegi parandustööd ei tehtud.

    Kohus ütles....
    wait for it..
    .
    .
    .
    BOOM! FRAUD!
    Kui ma ei eksi, siis vennike elab Austraalias ja eeldan, et ta jutu tegevus on toimunud kaugel mandril. Seega tead peast Austraalia seadusi ja muid asju?

  7. #1767
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui ma ei eksi, siis vennike elab Austraalias ja eeldan, et ta jutu tegevus on toimunud kaugel mandril. Seega tead peast Austraalia seadusi ja muid asju?
    Ma tean ainult seda mida meedia mulle ette söödab <3

  8. #1768
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ma tean ainult seda mida meedia mulle ette söödab <3
    Palju õnne! Siis su teadmised üldjuhul on väga moonutatud ja subjektiivsed.

  9. #1769
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    tundub levevaator

  10. #1770
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tundub olevat iroonia.

  11. #1771

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Peaaegu identne kohtuasi käis see aasta korra meediast ka läbi. Sisuks olid liikluskindlustusmaksed, mille eest reaalset tööd ja parandusi ei tehtud.

    Milline kindlustus sulle lihtsalt pappi käe peale laob anyway ? Tavaliselt käib ikka arve alusel.

    Seal kohtuasjas oli nii, et peale väikest värvikriipimist mees lasi sõbral (kellel oli töötav autogaraaži business) liikluskindlustuse jaoks arve kirjutada. Kindlustus maksis summa kinni, aga reaalselt autole ühtegi parandustööd ei tehtud.

    Kohus ütles....
    wait for it..
    .
    .
    .
    BOOM! FRAUD!
    See on ju ILMSELGE, et kui esitad arve tööde eest, mida tegelikult EI TEHTA siis see on pettus... AGA keegi ei kohusta sind autot korda tegema, Eestis võid sama moodi võtta ise hüvitise rahas ( tavaliselt on see küll natukene väiksem kui remonditöökojale makstav summa) ja siis on juba täiesti sinu enda asi kas teed korda või mitte.

  12. #1772
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Peaaegu identne kohtuasi käis see aasta korra meediast ka läbi. Sisuks olid liikluskindlustusmaksed, mille eest reaalset tööd ja parandusi ei tehtud.

    Milline kindlustus sulle lihtsalt pappi käe peale laob anyway ? Tavaliselt käib ikka arve alusel.

    Seal kohtuasjas oli nii, et peale väikest värvikriipimist mees lasi sõbral (kellel oli töötav autogaraaži business) liikluskindlustuse jaoks arve kirjutada. Kindlustus maksis summa kinni, aga reaalselt autole ühtegi parandustööd ei tehtud.

    Kohus ütles....
    wait for it..
    .
    .
    .
    BOOM! FRAUD!
    jajah, w/e, see et sul kõrvade vahel kõik korras ei ole, sai selgeks juba avutimängude teemas.

    ühel tuttaval sõitis mingi kili tagant sisse nii, et auto parandus oleks kallimaks läinud kui auto ise. maksis kindlustus asja kinni, auto jäi omale, natuke klopsimist siit sealt ja müüdi maha.

    ahjaa, siin riigis pole ju liikluskindlustus kohustuslik. Kui mingile kallimale asjale sisse sõidad ilma kindlustuseta, on suht pekkis. Bäkkereid muidugi ei koti.

  13. #1773

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    See on ju ILMSELGE, et kui esitad arve tööde eest, mida tegelikult EI TEHTA siis see on pettus... AGA keegi ei kohusta sind autot korda tegema, Eestis võid sama moodi võtta ise hüvitise rahas ( tavaliselt on see küll natukene väiksem kui remonditöökojale makstav summa) ja siis on juba täiesti sinu enda asi kas teed korda või mitte.
    +1

    kunagi oli rahas hüvitise võtmine 80% remonditöökoja kalkulatsioonist.

  14. #1774
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Minu mäletamistmööda see 80% oli/on sellepärast, et remonditöö tulumaks läks maha...

  15. #1775

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Nii, järgmine teema :D Xbox 360 või PS3?

    Ei taha mingeid konkreetseid mänge üxinda grindida v.a vb Gran Turismo vms, aga peamiselt tahaks meelelahutuslikul eesmärgil et oleks lõbus seltskonnaga mängida. Seega, kuidas see Kinect ja Ps3 move süsteem vms Wiiga võrdlevad? Või kui tahta teleka ees vehkida, siis on wii parim variant?

    Edit: Olin eelnevalt juba PS3 poolt ja pärast mõne artikli lugemist tundub, et PS3 on best choice
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 23.12.12 at 17:13

  16. #1776

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mul Ps3 millel cfw ja homebrew peal ja väga eht. 3d filme striimin arvutist, mänge hoian ka arvutis ainuke jama on et raske leida häkitava firmwarega ps3e. Ise ostsin ebayst.

  17. #1777
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Imo Kinecti või PS3 Move kasutad sa korra-kaks ja sellega asi suht ammendab end.
    Mul endal xbox ning Fifa ning Nba said ikka põhirõhku. Nii 1vs1 kui ka 2vs2. Mulle endale meeldib Xboxi pult rohkem, samas eks ta maitse asi on. Media Centerina toimib ka Xbox ehk üle wifi arvutiga ühenduses ja suudab ilusti kõik filmid ja asjad ära streamida telekasse.

  18. #1778

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Päris international laud Sunday Millis: Ghana, Vietnam, Costa Rica, Canada, Romania, Argentina, Netherlands, Poland

  19. #1779

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Siiamaani päris hästi saanud rahad sisse, AA vs AKo ning QQ vs Q9o :]

  20. #1780

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lol, Sunday Millionis täna päris fishised lauad olnud terve aja

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $12,000(BB) Poker Stars
    SB ($624,648)
    Hero ($267,775)
    UTG ($96,117)
    UTG+1 ($223,188)
    UTG+2 ($402,658)
    MP1 ($100,401)
    MP2 ($596,916)
    CO ($190,142)
    BTN ($327,034)

    Dealt to Hero K K

    fold, fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $60,000, fold, Hero raises to $266,575 (AI), BTN calls $206,575

    FLOP ($549,950) J 9 7

    TURN ($549,950) J 9 7 3

    RIVER ($549,950) J 9 7 3 3

    BTN shows 6 A
    (Pre 32%, Flop 46.7%, Turn 27.3%)

    Hero shows K K
    (Pre 68%, Flop 53.3%, Turn 72.7%)

    Hero wins $549,950

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES