Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 155 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 3095
  1. #141
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mul kiiresti vaja ja ostan ainult mõneks ajaks. Üldjuhul mingi 30-40k eest, kõige normaalsem imo. Kui kõik läheb plaanide päraselt, siis vahetan sügisel MB vastu välja. Midagi sellist oleks ülinice http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
    kurb silm mersu on kõige koledam mersu üldse IMO

  2. #142

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ei .. sa ei jõua seda autot ülal pidada
    http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

    Selline nüüd küll mingit ülisuuri kulutusi ei vaja. Kuigi kas ta ka edasi liigub...


  3. #143

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kurat, Sa lagastad mu päevikut mingite mersu linkidega raisk! :D

    obv E39 on valik sellise hinna eest!!

  4. #144
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

    Selline nüüd küll mingit ülisuuri kulutusi ei vaja. Kuigi kas ta ka edasi liigub...

    Ärge rudi päevikus oma auto juttudega üle pingutage Ning audi a8 on vinge ja pole seal mingeid kulutusi, bmw 7 jätan kommenteerimata on natuke ajast ja arust selle kõrval ;D

  5. #145

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kurat, Sa lagastad mu päevikut mingite mersu linkidega raisk! :D

    obv E39 on valik sellise hinna eest!!
    Rudi, for you! :D

  6. #146

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

    Selline nüüd küll mingit ülisuuri kulutusi ei vaja. Kuigi kas ta ka edasi liigub...

    2.5TDI ... sa oled autovõõras nagu olin mina. 2.5tdi vajab 200-220tkm pealt nukkvõllide vahetust, mis oleneb mootori olekust maksab ca 20-45k krooni. ise omal nahal kogetud :) Kui sellise pilli ostma peaksid, panen sidebeti 1k$ et sa vahetad need nukad l2hiajal :)

  7. #147

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Rudi, for you! :D
    Unreal, kui ilus ! :)

  8. #148

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Flopin omaarust nutsi, kuid tegelikult olen drawing dead :)
    Donkament oli ja õnneks polnud ka full stack, pole hullu.

    Ja õnneks sai täna ka mõned käed Yes teemasse postitada, aga muidu algus oli jälle standard hüpe miinusesse, standard insta hüpe nulli tagasi ja siis hakkan kõikuma seal ümbruses, aga suure potiga lõpus suutsin siiski kuu kasumi piiki ülespoole kergitada.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($5)
    BB ($13.85)
    UTG ($5.15)
    UTG+1 ($26.25)
    MP1 ($10.50)
    MP2 ($19.75)
    Hero (CO) ($28.75)
    Button ($6.10)

    Preflop: Hero is CO with 10, 10
    3 folds, MP2 bets $1, Hero calls $1, 2 folds, BB raises to $3, 1 fold, Hero calls $2

    Flop: ($7.10) 10, J, J (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($7.10) 8 (2 players)
    BB bets $2, Hero raises to $4, BB raises to $6, Hero raises to $8, BB raises to $10.85 (All-In), Hero calls $2.85

    River: ($28.80) Q (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $28.80 | Rake: $1.40

    Results:
    BB had J, J (four of a kind, Jacks).
    Hero mucked 10, 10 (full house, tens over Jacks).
    Outcome: BB won $27.40

  9. #149
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Flopin omaarust nutsi, kuid tegelikult olen drawing dead :)
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($5)
    MP1 ($4.19)
    MP2 ($2.86)
    Hero (MP3) ($5.71)
    CO ($11.80)
    Button ($12.59)
    SB ($10.24)
    BB ($10)
    UTG ($4.04)

    Preflop: Hero is MP3 with A, A
    UTG bets $0.15, 1 fold, MP1 calls $0.15, 1 fold, Hero raises to $0.80, 5 folds, MP1 calls $0.65

    Flop: ($1.87) 2, 2, 2 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $1.20, MP1 raises to $2.40, Hero raises to $4.85, MP1 calls $0.99 (All-In)

    Turn: ($8.65) 8 (2 players, 1 all-in)

    River: ($8.65) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $8.65 | Rake: $0.40

    A2 vastas obv

  10. #150

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Sellist asja mul ka juhtunud jah, JJ oli ja reraisesin donki preflopist, flopis oli kaks deuce ja 4 vist, turn oli veel üx 2, siis oli juba enesekindlus põhjas ja donk sai see õhtu õlle juua.

  11. #151

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    kani swingine p2ev .. +110$ ... -10 ... +60 .. lõpetasin +8 ... sick fuck

  12. #152

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    SNG'd maxid mulle täna natuke equity võlga tagasi

    44 vs QQ tuli ära
    AJs vs AKs tuli ära
    A8s pold üldse vaja higistadagi QQ vastu.
    KJo tekitas natuke pinget AKs'i vastu, kuid river ikka aitas.

    Aga tulemus ei olnud siiski päris maximum, 6st 18 mehe SNG'st üx teine koht, kus heads uppi jõudsime ülivarakult ja olin suurelt liider, aga vastane sai kaks suurt potti, mis mind metsa keerasid.
    Kuid teises SNG's läx vastupidi, suutsin heads upis tagant tulla ja võita
    Ühes SNG's riskisin bubbles hästi ja tõusin juba heaks stackiks, kuid raha alates sain kohe põske ja tuli kõigest neljas
    Ning ühes SNG's tuli bubble kahjuks!

  13. #153

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tegin veel 8 SNG, algus oli päris jube, pooltel laudadel juba alla 1k stackid, aga mõnes lauas tõusin tuhast ning mõnes lauas oli järsku ootamatult 3k stack ning kasumit jooxis sellestki sessioonist.
    Aga ühes lauas oli mingi päris haige laks, 100/200 blindid olid vist, final table juba, UTG limbib, donk limbib järgi, tõstan 800 AT'ga, UTG läheb all ini, noh 700 oli vist vaja panna 3k potti, easy call. Aga mis kaarte ma vastas näen, polnudki taga, QJs oli regulari poolt nii mängitud ning 3.8k'ne pot läks ikka väljaimemisele , mul jäi 1.7k järgi, mis järgmine käsi selle sama tüübi vastu A5 AQ kadus. Sealt läks siis 5k stacki asemel 0 stackiks, kahju, aga muidu SNG'de kaardijooksu võlgnevus jätkas hästi, Q8 vs AQ tuli jälle ära. Vahepeal mõtlesin, et uskumatu kui palju neid outkicked olukordi mul ära tõmmatakse, ei uskunud, et ühel heal päeval võin ise 4-5 korda sedamoodi ära tõmmata :)

    hotdonkacola sai nüüd heads upis minust 2:0 ette, sain algul ise palju nutse, aga coocal pold midagi suurt , ja minul oli kahes tähtsas kohas 2 paari, kui coolal oli kas rida või mast.


    Nüüd peaks natuke cashi ka veel tegema , ehk tilgub sealt SNG'de kasumile lisaks :)


    Muide, homme peab kindlasti jätkama SNG'dega kah, sest esimese bloki eest sain 353 punkti ja see on heas graafikus high orbiti tabelisse, kuid hea run peab jätkuma!

  14. #154

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täna siis ületasin vist napilt NL25's suurima downswingi rekordi, ligi 6 BI'd !

    57k käe jooxul varem oli olnud kaks -135$ kanti swingi, täna tuli vist mõne dollariga üle.

    Aga sick sess oli ka, preflop oli valus kaardijooks, premium premium premiumi otsas, aga iga flop oli 3 way ja nii madal kui üldse oskas olla. Suuri pocketeid oli ka sitaks, aga obv üx neist oli KK vs AA, üx oli KK vs set, kus lihtsalt vastane minraises mind flush drawga flopil ja ei arvanud, et ta nii lammas on, et setiga nii teeb ja panime stackid sisse.
    Ning enamus siis võtsid 3 betiga kas mingi raise maha või siis pidin kuskil turnis jälle foldima, kus oli lihtsalt midagi peale seti ei saanud eriti vastas olla.
    Set over set oli ka, kus ühel oli parem set ja teine tõmbas turni rea.

    Enne viimast kätt olin 1300 käe jooxul siis võitnud kõige suurema poti, kus võitsin 6.10$'it.



    Aga jälle, kui olin juba enamus lauad kinni saanud ja ühel laual oli viimane orbiit ja esimesest positsioonist veel AA, siis tuli natuke põnevust:

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($24.60)
    Hero (UTG) ($25)
    UTG+1 ($29.95)
    MP1 ($10.95)
    MP2 ($15.35)
    MP3 ($25)
    CO ($23.60)
    Button ($4.90)
    SB ($25)

    Preflop: Hero is UTG with A, A
    Hero bets $1, 3 folds, MP3 raises to $3, 3 folds, BB calls $2.75, Hero raises to $7.75, MP3 calls $4.75, BB calls $4.75

    Flop: ($23.35) 3, 9, 7 (3 players)
    BB bets $16.85 (All-In), Hero raises to $17.25 (All-In), MP3 calls $17.25 (All-In)

    Turn: ($74.70) 8 (3 players, 3 all-in)

    River: ($74.70) 4 (3 players, 3 all-in)

    Total pot: $74.70 | Rake: $3

    Results:
    BB mucked Q, Q (one pair, Queens).
    Hero had A, A (one pair, Aces).
    MP3 mucked K, K (one pair, Kings).
    Outcome: Hero won $71.70

    Tavapäraselt olexin raisenud umbes 9$ peale preflopist, kuid praegu oli suht all or nothingu isu ja jätsin 4beti natuke väixemax, kuid nagu näha, ega vahet pold, olexin võinud ka open shoveda :D

  15. #155
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    peaasi et huumorit on

  16. #156

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo

    Set over set oli ka, kus ühel oli parem set ja teine tõmbas turni rea.
    Äkki sa seletaksid palun, kuidas see välja näeks, ma ei saa päris täpselt aru.

  17. #157
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas raidov
    Äkki sa seletaksid palun, kuidas see välja näeks, ma ei saa päris täpselt aru.
    Sul 66, vastasel 77, kolmandal vastasel 89. Flop 673 ja turn on T. Nii vä?

  18. #158

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mul oli vist 66, ühel KK, ühel 78.

    flop tuli 69K rainbow, seega straighti mees bettis välja ja obv me mõlemad setimehed callisime järgi, turn on pealtnäha süütu 5 ja läxime kõik all ini ning rida hoidis. Bottom setti peaks vb isegi foldima nendes multiway pottides, aga tüübid olid vist liiga donkid, et mõelda foldile.


  19. #159
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Readin nii hästi, et ilma HH-ta panin ka käed suht täppi.

  20. #160

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    bläää küll, faking sick.

    Võtsin umbes 10 SNG'd lahti algul ning poole peal, kui laudu vähenes, võtsin veel mõned juurde, vb kuskil 14 oli kokku.

    Ja ma olin sitaks paljudes laudades vahepeal esimese või teise koha stackiga ja jõudsin enamustes rahadesse ning kohe kui rahadesse jõudsin, siis shovefestil ei pidanud kaart ja jäin mingi enamustes laudades neljandaks ja ühe korra sain teise koha :'(

    Olex kõik lauad kasvõi koha võrra kõrgemad tulnud, oleks praegu Battle of the planetsis high orbitile top10 siht ilus, aga nüüd vist keeras perse, peab ootama kuni kõik SNG'd lõppenud ja siis õigeid numbreid näeb :/


    EDIT: Vaatasin siis, et eile tuli hoopis kokku ainult 12 SNG'd ning jäin neljandaks 5'l korral >:( Ex peab rahul olema, et kõik need korrad bubble ei olnud, aga samas, kui olexin rohkem riske võtnud enne bubblet ja väixe edumaa kasvatanud , siis vb olexin jäänud bubblesse ntx 3 korda, kuid ühe korra võitnud ja ühe korra teiseks ning olexin suurema kasumi teeninud.
    Sellest järeldus siis, et peab oma bubble mängu natukene agressiivsemaks võtma, muidugi jõudsin paljudesse rahadesse suht võrdsetes seisudes ja olexin vabalt ka sedasi võita võinud, kuid variatsioon tuli peale. Aga suurem stack kindlasti aitaks variatsiooni vastu.

Lehekülg 8, kokku 155 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES