Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 92, kokku 155 EsimeneEsimene ... 42829091929394102142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 821 kuni 1 840, kokku 3095
  1. #1821
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Palju laudu korraga mängid, mitu kätt tunnis tuleb ca ?
    See viimane spoiler siis, on see Priidixi oma ?

  2. #1822

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Viimane on vist Priidixi oma jah, aga mu oma on suht sarnane viimased 4 sessi :D

    Enamasti olen 7-12 laua mängija, aga viimased 2 kuud VPP'si taga ajades olen natuke ära harjunud kuni 20 lauaga ning viimase kuu winrate oli väga hea, seega kui laudasi jagub, siis luban omale veic rohkem.

    Eelmise aasta keskmine oli vist ainult kuskil natuke üle 500hands/h

  3. #1823

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    SNE 2013? :P

  4. #1824

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Never, pole minu ala :P

  5. #1825

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Uskumatult ilus aasta graafik!
    Sellise stabiilsuse taga kindlasti table selection mida palju rõhutanud oled, aga milliseid märksõnasid veel esile tooksid, mis olulised sellise diagonaali saavutamise juures

  6. #1826

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Uskumatult ilus aasta graafik!
    Sellise stabiilsuse taga kindlasti table selection mida palju rõhutanud oled, aga milliseid märksõnasid veel esile tooksid, mis olulised sellise diagonaali saavutamise juures
    Probably tugev nii pokkeri- kui elumindset.

  7. #1827
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Postflop skills

  8. #1828

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Probably tugev nii pokkeri- kui elumindset.
    Nagu ka teerajaja viimase aja graafikutest näha, siis on näha, et ka sõber hakkab asjale lõpux õigest vinklist pihta saama ja siinkohal tõi samuti õige aspekti välja.

    Mindset on jah üx peamisi stabiilsuse allikaid, suur BR ning mängimine limiitides, mis Sinu jaoks mugavad on summade poolest.
    Samuti mängustiil, mis mul on suht variatsiooni kindel, viimasel ajal vb olengi hakanud veits vähem variatsiooni kartma, mängima kergemeelsemalt suuremate limiitide laudades ning ka rohkem variatsioonile avatud liigutusi tegema ning hetkel olengi dollarites elu suurimas swingis :P Aga noh, väga suur osa on midstakes all EV jooks, kuna ma juba kuskil aprilli kuust alates mid stakes laudades figureerinud , siis oli arvata, et igavesti ei saa kuni 2k$ swingidega läbi :D


    Õnnestus täna teist korda elus 24h täis magada ning isegi mitte üxi, vaid naine magas ka 24h täis lol ning olex vist veelgi kauem maganud. Ex need viimased 5-6h juba olid sellise kerge unega ja palju küljekeeramisi, aga siiski kui lõpux ärkasin kell4 öösel, siis ärkasin reaalsest unest ning kuna kõht oli pika magamise peale tühjaks läinud, siis olin unes politsei eest põgenemas mingis talude piirkonnas ja igas majas, kus sees käisin , üritasin midagi süüa leida ja marjapõõsad ja asjad, kõik mis seal taluhoovides olid :D Ühe korra varem olen ka 24h täis maganud mõned aastad Taanis oma ühikas.

    Muidu 11-15h'sed uned on mul tavalised. Ning kuna ärkvel olen ka enamasti üle 12h, siis mu ööpäev ongi pidevalt väikeses nihkes, iga päev jälle mõne h võrra hiljem magama ja ka ärkama. Kõige paremini jääb püsima seal 16-20 vahemikus õhtul ärkamine, aga kui sealt üle läheb, siis juba hakkab nihkuma :D

  9. #1829
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ning kuna ärkvel olen ka enamasti üle 12h, siis mu ööpäev ongi pidevalt väikeses nihkes, iga päev jälle mõne h võrra hiljem magama ja ka ärkama. Kõige paremini jääb püsima seal 16-20 vahemikus õhtul ärkamine, aga kui sealt üle läheb, siis juba hakkab nihkuma :D
    +1, endal samamoodi, aga üldiselt mitte kaua magamisest, vaid kaua ülal olemisest.. ööpäev peaks 26 tundi pikk olema, 18h ülal ja 8h magada. Praegu on taaskord uni päevasele ajale nihkund. Paari tunnis pärast ilmselt magama ja õhtul üles.

  10. #1830

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    WTF 24h und?!?!
    Ma ise magan max 13h (kord kvartalis max). Standard uni on 9-12h.

    24h tundub ikka übersick olevat :D

  11. #1831

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ma pole ammu üle kuue tunni korraga maganud.Kunagi sõjaväes tuli 12 tundi järjest,aga siis olin 36 tundi enne seda üleval.

  12. #1832

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Ma pole ammu üle kuue tunni korraga maganud.Kunagi sõjaväes tuli 12 tundi järjest,aga siis olin 36 tundi enne seda üleval.
    Ja kuhu jäävad 250h'sed grindikuud? :D

  13. #1833

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Nu blääd, ei saa kaarti jooksma. Tuleb 11/8 mängustill appi võtta

  14. #1834

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Woohoo, käisin kuu peakis korra ära +47.23$ :D

  15. #1835

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Sunday Million pls gimme!

    http://www.auto24.ee/used/1206682

    Thx.

  16. #1836

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    krt ma olen nii üheksakümnendatesse takerdunud selle bemmi välimusega, viimane ilus bemm oli E38. Natuke suutis M6 kah huvi tekitada, aga alates sellest on koguaeg Audi FTW.
    Bemmi sisu on parim, aga see disaini suund on kuidagi väga mööda siiamaani ikka.

  17. #1837

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ( Click to show/hide )
    imo

  18. #1838
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    See generatsioon mis rudi lingil (eriti 5. ja 7. seeria) olid vast veits ilmetumad, aga uued küll kenad imo ja vanad ka.

  19. #1839
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    8

  20. #1840
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    imo

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES