Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 95, kokku 155 EsimeneEsimene ... 45859394959697105145 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 3095
  1. #1881
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Võib ka nii!

    ( Click to show/hide )

  2. #1882
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    See on jube asi. Hästi kergesti tekkis nakkus mingil hetkel, kui süstiti ühes dokumentaalis ja lõpp suht kurb. Juhul, kui on sama asi.

  3. #1883

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Synthol man:D See on kuskil Hispaania kandis mingi populaarne asi

  4. #1884
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas


  5. #1885
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Jah, eile jäi minust päris korralik maniaki ja luckboxi mulje, ühe korra loose avangu vastu A2'ga reshovedes näitasin veel 2 ka ja pärast hiljem bubbles shippisin ikka päris kõvasti. Loodetavasti satun edaspidi samade mängijatega varajastes turniiri faasides samasse lauda ja hakkan kõvasti valuet saama :D Aga mis teha, kui inimesed matemaatikat ja bubble playd ei tunne :)
    LOL nice game FFS ma mängisin suht ok mängu kui sattusin siis teie lauda kui mingi 20 alles peale breaki suht ok stack ja siis hakkasin tegema väga sitta mängu :D tasuks oli bubble. Tagantjärge võin öelda, et hullemini kui ma kõik käed mängisn enam vist mängida ei saa... Ma ei saa aru kuda sain foldisin su stealede peale suht lõpus kui oli veel ca 110k (blind vist 16k) alles sul mingi 200k tol hektel kui k10o oli käes sa panid sb ai ma bb mida ma veel ootasin ja mõtlesin... Ja ise samas ei showenud stealinud buttonilt üldse kui folditi minuni. Aga, mis ei tapa teeb tugevaks overall mängisin pretty well kogu turna endgame oli total s..t ja näide kuidas mängida ei tohi :D

  6. #1886

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    LOL nice game FFS ma mängisin suht ok mängu kui sattusin siis teie lauda kui mingi 20 alles peale breaki suht ok stack ja siis hakkasin tegema väga sitta mängu :D tasuks oli bubble. Tagantjärge võin öelda, et hullemini kui ma kõik käed mängisn enam vist mängida ei saa... Ma ei saa aru kuda sain foldisin su stealede peale suht lõpus kui oli veel ca 110k (blind vist 16k) alles sul mingi 200k tol hektel kui k10o oli käes sa panid sb ai ma bb mida ma veel ootasin ja mõtlesin... Ja ise samas ei showenud stealinud buttonilt üldse kui folditi minuni. Aga, mis ei tapa teeb tugevaks overall mängisin pretty well kogu turna endgame oli total s..t ja näide kuidas mängida ei tohi :D
    Heh jah, huvitav, mis AJ vs KQs saanud oleks 550k pot :P, ma arvasin, et olen seal probably ülitihti ees, aga ei tahtnud callides flipata, pigem ise kedagi üle surudes mõnes muus olukorras.

    Ega tegelt see KTo kõige sitem ka polnud, kui Sa oled juba võidu jaoks suht lootusetus seisus ja teisi väikseid stacke on veel, siis ma pigem foldin rahadesse ära, kui hakkan flippama bubblel callides. Kui Sul suurem stack oli ja A8s foldisid 60k into 180k pot, see oli kõvasti suurem viga.

  7. #1887

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Enamus inimesi nagu arvaks, et sööd steroide ja saad niisama selliseks, ehk siis ei respectita üldse neid inimesi. Aga nope, see vend saab igast tavainimesest ilma igasuguste roidideta suuremaks oma toitumuse, pühendumuse, geenide ning pingutusega jõusaalis. Selleks, et maailma tippu jõuda ja sellega ka kõva pappi tasku panna, tuleb tal võtta steroide, sest selline see spordiala juba on. Siiski selle tulemuse saavutamiseks on tal vaja pmst 24h pühendumist ning selliseks asjaks on probably võimeline 0.05% populatsioonist. Lisaks nii palju, kui ma olen uurinud, on Phil heath veel ka suhteliselt intelligentne inimene, lihtsalt steroide täis topitust ahvist on asi kaugel.

    Ma pole mingi steroidide ja dopingu pooldaja, aga see suhtumine, et ah it's just roids ei meeldi. Võid end pooleks süstida, aga kui trennis ei käi ning õigesti ei toitu, siis ei ole nendest roididest midagi kasu.
    Fakt on see, et need kutid, kes on top of the top on oma pühendumuselt ning sooritusvõimelt kadestamist väärt.

    Aga see ei muuda asjaolu, et see ei ole okei. Sina võid mõelda, et Mr Olympia on kõva vend, kes pistab kõvasti pappi tasku. Aga mina mõtlen, et tänu tema "suurepärasele eeskujule" süstivad tuhanded inimesed endalt syntholi ja mis muud imepaska. Ning kes nende süstitud sitta pärast riisuma hakkab? Maksumaksja hakkab.

    Tean, et seda juttu võib iga spordiala kohta rääkida, kuid vähemalt teistel spordialadel on doping keelatud.

    Minu silmis on need suured poisid täielikud *****, kes ehivad ennast võõraste sulgedega. Rääkimata kompleksidest, mis neil on.

    Kiitma peaksid sa tõsist spordihinge, kes saavutab ja püüdleb enda isikliku füüsilise maksimumini, mitte venda, kes on driven by being the biggest.

    Edit: mu highlightimine läks pigem mööda ning see ei ole rünnak su arvamuse vastu, vaid eelkõige oma arvamus.

  8. #1888

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Aga mul ei ole kahju ka nendest, kes on ise nii lollid, et hakkavad ise omale igasugust sitta süstima jms uskudes, et see värk on nii lihtne, samamoodi nagu mul ei ole kahju nendest, kes on piisavalt lollid, et mulle oma raha pokkeris ära kaotada.

    Kahju on mul, kui mõni suur teadlane vms saab krokodilli poolt ära söödud, kuna temast on inimkonnale kasu, aga kes oma lolluse või naiivsuse tõttu ennast kanni keerab, siis mul savi. Sest evolutsioon ju selline ongi, dumbassid ja nõrgemad surevad ning tugevamad jätkavad geenide edasiviimist :P

    Ning ma olen ise samasuguse suhtumisega, et cheating is not cool, aga reeglite või kohtunike valuläve piires olen valmis kõike tegema, et võita.

    Ma loodan, et keegi sellest jutust nii aru ei saa, et ma ise rämedalt igast kraami panen :D see on lihtsalt mu üldine suhtumine kõikide alade suhtes. Kui ma raha sellega ei teeni, siis pole väga vahet, kas mu biceps on 35cm või 45cm :P

  9. #1889

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ei, arusaadav.

    Ma ei tahagi tuua mingeid paralleele üldise nägemuse kohta elust, vaid valdkonna (bodybuilding) siseselt. Minu jaoks on see kulturismi roidide põhine valdkond niivõrd idiootne, et ei suuda seda kuidagi tolereerida. Mis ei tähenda, et ma näiteks ei austaks bikini fitnessi

  10. #1890
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    See tundub väga haiglane suhtumine järjekordselt

    Kas sa tahad pretenteerida sellele, et kõik kes teevad lihtsustatult öeldes vigu on naiivsed ja ongi nii, et looduslik valik teeb oma tööd?

    KÕIK teevad vigu ja KÕIK ei saagi maailma targimad olla. Enamus inimesi saab parimal juhul olla vaid ühes kitsas valdkonnas väga tark, ilus ja osav.

    Kõigil inimestel on oma nõrkused, mis viivad neid erinevate vigade tegemiseni...

    Sellised inimesed kes on nö ''rambivalguses'' ja keda tituleeritakse maailma parimateks mõjutavad paljusid inimesi. Kindlasti meeles pidada ka, et eelkõige noored on kõige rohkem mõjutatavad eeskujudest... Suhtumine, et ''teha kõike, et võita'' on omamoodi tore ja kindlasti vajalik kui eesmärk on nii kõrge, aga no kurat ma ei saa olemata olla idealist ses suhtes, et teatud väärtused peaksid inimesel olema.

    EDIT:

    Ja ma ei saa psühholoogiliselt terveks pidada inimest kes on valmis teadlikult iseennast ohustama (oma tervist), et saavutada mingi üpris umbmäärane eesmärk... Minu jaoks viitab see automaatselt väga suurtele probleemidele inimese psüühikas. Igasuguseid asju ei tohiks ülistada ja promoda... Loomulikult me ei ela ka ideaalses maailmas + kõik ei ole must ja valge.

    Tahtsin lihtsalt filosofeerida :P
    Viimati muudetud Jäämees poolt : 21.01.13 at 01:26

  11. #1891
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Heh jah, huvitav, mis AJ vs KQs saanud oleks 550k pot :P, ma arvasin, et olen seal probably ülitihti ees, aga ei tahtnud callides flipata, pigem ise kedagi üle surudes mõnes muus olukorras.

    Ega tegelt see KTo kõige sitem ka polnud, kui Sa oled juba võidu jaoks suht lootusetus seisus ja teisi väikseid stacke on veel, siis ma pigem foldin rahadesse ära, kui hakkan flippama bubblel callides. Kui Sul suurem stack oli ja A8s foldisid 60k into 180k pot, see oli kõvasti suurem viga.
    Yep sealt sai alguse halb mäng teadsin, et A8s on tõenäoliselt taga... hiljem möeldes vb pani mind stealile või tegi move ka kj väikse paariga vms kaardiga...oleks pidand callima.... sel hetkel mõtlesin, et ok fold, et tuleb veel spotte, et pole mõtet kingkida ära chippe(stacki on). Edasi läks suht räigeks varastamiseks yhe korra oli võimalus callida BB olles 77-ga hilisema võitja buttoni all inni, kes pani ka suht anyga ...stack oli ca 250k ja blind 10 v12k. Later kui K10 oleks pidand siiski BB olles callima sinu SB showe kuna stack oli juba suht short kui mitte kõige shordim 13 mängijast ja ega vahet ei ole kas callida AK v k10 kui rääbisega varastatakse :D onlines poleks ilmselt sekunditki mõelnud.

  12. #1892
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kogu tippsport on teadlikult tervist kahjustav. Ekstreemsportlased riskivad otseselt oma eluga järgmise doosi nimel. Lisaks ei promo bodybuilderid steroide, see on lihtsalt avalik saladus ja hämmastavalt palju inimesi on, kes usuvad, et vahele mitte jäänud ongi puhtad. Reklaamitakse toidulisandeid, sest see müüb. Toidulisandite äri baseerub niigi väiksemal või rohkemal määral väheefektiivsete toodete promomisele ja kui kõik teaks, et ainult steroididega kasvab nii suureks, siis see ei teeks müügile kuidagi head. Marginaalse kandepinnaga ala tegelikult lisaks kõigele muule. See HGH'ga kasvama hakkav "kõht" on küll ebaesteetiline ja üleüldse Arnoldi ajal oli rohi rohelisem, aga maitse asi.
    Ei saa päris mulli sisse ära pakkida kõike, et äkki jääb kuskilt midagi valesti külge.

  13. #1893

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mr.Olympia 77-79



    Tänapäeva Mr.Olympia võistluse juures ainus positiivne nähtus on see, et nad ei varja steroidide kasutamist.
    Eestis jäävad(jäid) teadupärast kontrollis vahele ainult kuninga suurimad konkurendid, mitte kuningas ise.

  14. #1894
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kuningas ise väidetavalt puhas. Õnneks on kuninga kõrval selline tegelane, nagu Koovit, kes vähekenegi vaheldust suudab tuua.

  15. #1895

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ostan järgmine nädal omale Rotax Max kardi. Sain hea pakkumise ja saab mõned etapid Eesti meistrivõistlustel ka kaasa teha, tervet hooaega ei hakka tegema, sest see on rohkem selline neljanda koha kart vms, kuna juba hooaja ära sõitnud raam.

    Aga on nende inimeste kaudu igasuguseid häid kontakte ja asju, otsivad mulle ise kõik mootorid ja vajalikud asjad ning ntx mitmekordse Eesti meistri saan vb mehhaanikuks, kes tunneb seda karti läbi ja lõhki, mis võib kindlasti abiks olla :)

    Võtan seda asja rohkem hobikorras proovimisena, kuna ei soovi niipalju raha sinna sisse panna, nagu esikoha peale sõitjad seda teevad. Elu suurim unistus muidugi olnud alati pro võidusõitja olla, aga enne kui oma kodu olemas ei ole, siis tuleb kulutused kontrolli all hoida :) Pokkeripro amet on väga super asendusunistus hetkel siiski, Living The Dream :D

  16. #1896

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    kus kohast ostad?

  17. #1897
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kallis lõbu.

  18. #1898

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kus kohast ostad?
    Ühe FK'ga seotud tüübi kaudu. Eelmine hooaeg sõitis selle kardiga vist selline nimi nagu Raiko Annask

    Õigemini RAAMIGA sõitis, mootor sebitakse uus.
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 24.01.13 at 18:20

  19. #1899
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mis selle raamiga siis 1 hooajag juhtub, et 4koha kardiks kohe muutub?

  20. #1900

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    kui muud varustust, juppe vms vaja Rotaxile, siis võin kontakti anda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES