Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 155 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 3095
  1. #1961
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ou god.

  2. #1962

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Miks pre-flop all-in ei läinud?
    21bb ka raha, mille võiks ilma flopita maha võtta.

  3. #1963

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Hetkel sain siiski 100bb'd 68% eduseisuga sisse pandud, selle asemel, et preflop 21bb'd maha võtta, olen oma mänguga rahul.

    Ei meeldi AK'ga preflop flippamine mingi tühise raha eest, kui saan nii vähe käsi limiidis mängitud, et aasta lõpuks mängib luck ülisuurt rolli. Ei flippa AK'ga ka madalamates limiitides väga, v.a kui on vastane, kelle vastu tean, et 1000'eid kordi seda lüket tehes, ei ole seal alati mul paar või teine AK vastas, vaid kohtan ka domineeritud range ning võtan ka poti tihti preflop maha, et hakkab kasum pika peale jooksma nendest olukordadest.

  4. #1964

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Haha, tra, kui naljakas arutlus
    The question: How many 5 year-olds could you take on at once?

    http://archives1.twoplustwo.com/show...Number=1556673

    lol

  5. #1965

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Wow, rahvaturniir välja müüdud, vägev üritus :)
    Mina lähen sõtta täna 17:00 !

  6. #1966
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    next year 700 matsi :D ise ka rahvaka 1 voorus :D

  7. #1967
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    võtaks ka osa aga L hommik on võistlused :/

  8. #1968
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ma etapp C osalen

  9. #1969

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ma olen ka rahvaturniiri 1A-s . GL!

  10. #1970

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Hah, foldisin nii kuis jaksasin, level 15, leian UNDER THE GUN AA, UTG +1 lükkab ka kohe insta , võitlusesse astuvad AA vs KK ning KK väljub võitlusest võitjana :D

    Ega midagi rohkem polegi rääkida, suht carddead, üx vana avas lauas kohati suht lambikäsi ja olin Ta oma repushi sihtmärgiks võtnud, aga ei leidnud ühtegi kätt, millega seda teha. Mõned käed enne lõppu oligi, kus ta oli jälle UTG avanud, mul oli Q9s(Mis oleks töenäoliselt suurepärane flipi käsi või kõvasti ees käsi, sest avas käsi nagu 26s, J9o, Q3o täiesti lampi posi'delt vahepeal), aga positsioonid olid liiga varajased ja otsustasin siiski foldida, tagant tuligi veel push AQ poolt, see vana callis A5s ära. Floppi lendasid 3 ristit, DOH, olexin triple up tõmmanud ja siis ka AA käe üle elanud hiljem, aga jääb luckbox siiski ME jaoks laetuna :D

    Laud oli ka suht standard, lootsin rohkem fishcakesi näha rahvaturniiril, aga ainult üx väga kahtlane vana oli õnneks otse mu paremal küll, aga tema chipsid läksid siiski teistesse kätesse.
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 28.02.13 at 21:14

  11. #1971

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Lowest volume month since forever :/ Ma süüdistan naisi !

    62h ainult. Aga noh, 28 päevane kuu ja käisin ka nädal Soomes suusareisil, seega on mida ja keda süüdistada :D


    Tegin omale Tournament poker edge'i subscriptioni, märtsis üritan võimalikult palju grindida ja videosi seal vaadata ning loodetavasti varsti tean ka, miks ma mingeid liigutusi turniirides teen ja miks teised igasuguseid asju seal teevad.

  12. #1972
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mõned käed enne lõppu oligi, kus ta oli jälle UTG avanud, mul oli Q9s(Mis oleks töenäoliselt suurepärane flipi käsi või kõvasti ees käsi, sest avas käsi nagu 26s, J9o, Q3o täiesti lampi posi'delt vahepeal), aga positsioonid olid liiga varajased ja otsustasin siiski foldida, tagant tuligi veel push AQ poolt, see vana callis A5s ära
    q9 minna ai loose utg vastu, kui pool lauda sügeleb taga, et nuppe panna-tunduks ev enesetapp

  13. #1973

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    q9 minna ai loose utg vastu, kui pool lauda sügeleb taga, et nuppe panna-tunduks ev enesetapp
    M oli umbes 3,5, aga eks jah, on probably paremaid kohti, kuigi arvestades selle avaja omapärasusi, siis ikka considerable spot imo

    15 min blindid ja 2 leveli pärast ei oleks enam orbiidi jagu chipsegi järgi, seega ei saa lõpmatuseni oodata.

  14. #1974

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Laud oli ka suht standard, lootsin rohkem fishcakesi näha rahvaturniiril, aga ainult üx väga kahtlane vana oli õnneks otse mu paremal küll, aga tema chipsid läksid siiski teistesse kätesse.
    Üks fish peale tema oli veel, sinust kaks kohta vasakul, ehk 10. positsioonil :D

  15. #1975

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Dunno, see kümnes koht vahetas istujaid päris tihti :D

    Aga mida ma hetkel tean on see, et NL1k lauas on mul pos 88/13 enneolematu vaala vastu ning Tal oli vahepeal juba üle 3k$stack, need high stakes regid ikka ei oska vaalade vastu mängida :D

  16. #1976

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Dunno, see kümnes koht vahetas istujaid päris tihti :D

    Aga mida ma hetkel tean on see, et NL1k lauas on mul pos 88/13 enneolematu vaala vastu ning Tal oli vahepeal juba üle 3k$stack, need high stakes regid ikka ei oska vaalade vastu mängida :D

    kala maitseb hästi.. waitinglist pungil
    Viimati muudetud supernova66666 poolt : 01.03.13 at 03:05

  17. #1977
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    solid :)

    umbes mitme BI'ga julged seda limiiti mängida kui saladus pole ?

  18. #1978

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    paljud ei mängi play moneyga ka nii kõrgel...

  19. #1979

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    solid :)

    umbes mitme BI'ga julged seda limiiti mängida kui saladus pole ?
    See on rohkem oma mugavustunde küsimus kui BR'i suuruse küsimus, seal saab nii vähe actionit, et vaevalt seal kunagi üle 3BI annab kaotada, kui põhilimiidid juba ammu kasumisse tagasi on toonud. Eks igaüks ise teab, kuidas Talle seal paari BI kaotus mõjub, fish uttu tõmbab, selle limiidi lauda enam ei eksisteeri ja tuleb 5 korda väixemas põhilimiidis see raha tagasi tõmmata.

    See vaal oli lõpux 136 kätt 96/19, unreal :) Jäin seal lauas umbes 1050$ kasumisse.

    Mul lemmiklimiit hetkel NL400, seal kõige mõnusam mängida ja viimasel ajal olen seal eriti hästi osanud suuri bluffi kohtasi valida, All in bluffe teen väga harva, aga viimasel ajal just NL400 olen neid kõige tihemini teinud :D Aga eks seal saab vist regulare usaldada, et nad ikka mõtlevad ja oskavad foldida :P

  20. #1980

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    no, FUUUUUUU

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $10(BB) Poker Stars
    Hero ($1,005)
    BB ($1,943)
    UTG ($1,000)
    UTG+1 ($1,062)
    CO ($395)
    BTN ($1,139)

    Dealt to Hero A K

    fold, fold, fold, BTN raises to $20, Hero raises to $63, fold, BTN raises to $150, Hero raises to $1,005 (AI), BTN calls $855

    FLOP ($2,020) 6 Q T

    TURN ($2,020) 6 Q T 2

    RIVER ($2,020) 6 Q T 2 9

    BTN shows A A
    (Pre 88%, Flop 83.1%, Turn 90.9%)

    Hero shows A K
    (Pre 12%, Flop 16.9%, Turn 9.1%)

    BTN wins $2,017

    Otsustasin ainult sellepärast 3bet shippida, et mul oli NL400 mingi minut tagasi selle sama vana vastu Quads vs Boat ja arvasin, et 4betib mind väga lightilt, pffffffffffffff

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES