Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 155 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 3095
  1. #161

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Valus pepuvärk cashis olen +2BI pärast kuskil 3.5k kätt, kuid 4BI alla EV tra!

    Ja floppasin 89T flopiga seti 88'ga ja foldisin turnis, sest ei osanud vastast panna mingi käe peale, mis nii julgelt mängib. Aga tüübil oli JJ, no tra, never fold a set!!

  2. #162

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ajaliselt maratonist kauem ei mänginud, kuid kätearvu järgi arvestades tuli rekordpikkusega sess :P
    Suutsin 7k käeni välja pingutada, kuskil 3.4k peal siis oli väikene paus, kus jätsin ühe mahlase laua tiksuma, aga peagi avasin kohe uuesti kõik lauad :)

    Sick , kuidas keskkööl on näha, kuda lauad muutuvad , vahepeal olid ikka täiesti haiged tegelased laudades. See on umbes see hetk, kui ameeriklased õuest tuppa ronivad, siis on laudades ikka täielike kapsapäid :)

    Vahepeal keset upswingi tiltasin ka, viskas üle see võitmine ja tegin mõned haiged callid ning ühe bluffi :D



    Kokku läx siis 615 minutit!

  3. #163

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nädala pean siis lõppenuks pmst iga esmaspäev kell 12 päeval, just lõpetasin väixe hommikuse sessi ja nüüd kooli minek, seega rohkem ei mängi viimase 5h jooxul :P

    Nädala sees siis juhtus endiselt igasuguseid asju, mis juba eelmine nädal toimusid , kuid nädalalõpus siis olid laudades lihtsalt nii donkamendid, et ei saanud aru, kas vastased on ahvid, kes niisama arvutiga nuppe vajutavad või inimesed, kes kaarte mängivad.

    Seega õnnestus ligi -100$ pealt end ligi +200$ kasumi peale sõuda ning lisaks tulid Svenzalt rahad tagasi ning nüüdseks on Bankroll jõudnud enneolematu 2000$'ni ning see oligi mu soov pmst :]



    Tunnen, et ka mäng areneb iga päevaga ning suuri vigu teen aina vähem, sest põhivead, mis korduma kipuvad hakkavad nüüd juba pähe kuluma ja õnnestub neid vältida, kui on taas hetk teha sarnane otsus. Nädala lõpust ka näha, et Showdown winnings jookseb kenasti üles ning nonSD's on mõned suuremad hüpped, see tähendab, et foldimasin on ka jälle kenasti tööle saadud.

    Selle nädala eesmärgiks siis koguda veel nii palju kasumit NL25'st kui võimalik ning siis nädala lõpus , kui algab taas donkfest võtta oma viimane faking shot NL50 full ringis mingisuguse stop/lossiga.

  4. #164

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Jõudsin juba siis NL50't proovida ning nagu ikka, kohe jõhkralt miinusesse, jõudsin umbes 1000 kätt mängida ja käisin juba -220$ ära, lõpus sain tagasi -180$ peale.

    Nüüd tuli siis kaotus ära Fortunele pokkeriprod.com heads upis ning lähen siis laudadesse tagasi. Ausalt öeldes olen praegu valmis mängima kuni hommikuni, kuid ma ei tea, mis saab kui mingi -300$ peaks mingil hetkel tulema, päris perse ei taha ka jälle kukkuda, NL25's kuukasum oli seni +550$.

  5. #165

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tra, no mida vitttu . Saan kaks korda järjest poolestackiste käest KK vs AA.
    Siis 150bb deep, saan AA'ga 3beti 200 bb deepilt, flopis on Kxx. Checkib mulle kaks tänavat, checkin järgi, riveris betib ja callin ning ongi KK.
    3Betitud potis obv hitib 88 seti mu AA vastu.
    Fish hitib turnis kolmiku oma top paariga minu AA vastu.
    Flopin TOP2 AJ'iga monotone boardil, lükkan poolestackise venna all ini, tüübil polnud flush drawdki, ikka hitib oma parema teise paari.

    Ma ei tea mis kepp on, nonSD langeb ka nii räigelt, lõpus hakkasin lihtsalt igaltpoolt potte maha võtma, kus vähegi nõrkust nägin ja Cbettisin ligi poti, suutsin enamvähem evenis hoida selle nonSD.



    ******, terve kuu olen NL25 grindinud, nüüd üx shot NL50 ja jälle faking pool kuu kasumit läinud, täiesti ****** ma ütlen nahhui!

    Triobeti NL50's läx mul niimoodi, sel ajal teadsin krdi poole vähem cashi mängimisest



    Pokerstarsi NL25 lifetime



    Pokerstarsi NL50 lifetime







  6. #166
    Jube Noob Kasutaja Friiko avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Lobby
    Postitusi
    158

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    kas mingid graafikud puudu ei ole või?

  7. #167

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas Friiko
    kas mingid graafikud puudu ei ole või?
    Mis graafikud?

  8. #168
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mis graafikud?
    Tegid 1päev 7k kätt ja nüüd näitaid lifetime graafikuid kus kätearv on vägagi marginaalne. mitu lauda mängid?

  9. #169

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Tegid 1päev 7k kätt ja nüüd näitaid lifetime graafikuid kus kätearv on vägagi marginaalne. mitu lauda mängid?
    7k päev oligi haruldane, mul lifetime kokku probably ongi ainult mingi 250k HEM'iga mängituna ja ilma. Kõige rohkem kuus olen mänginud 40k kanti :)

    Mängin umbes 10-14 lauda PS'is.

    Muidu viimasel ajal oli mul NL25's PL'i laudades sitaks suurem winrate ning eile NL50's samamoodi, PL'i laudades olin kasumis. Täna võtan kõik PL'i lauad või valdav enamuse PL'i ja vaatab, mis saab :) PL'i juures on ka see hea, et shortstacke tundub kõvasti vähem olevat.

  10. #170

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    tervist
    Vaata,et siis 20k turna lukku paned :)

  11. #171

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    4h on selja taga, alates 850 inimest järgi olid või nii, siis pole top25 hulgast välja langenud :)

    Hetkel 2 out of 165, Peab lootma, et täna on minu päev :)

  12. #172

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    jälgin su actionit jah ;D
    veits langend aga kõik veel ees
    muide elad taanis või lampi panid Aarhus?

  13. #173

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    jälgin su actionit jah ;D
    veits langend aga kõik veel ees
    muide elad taanis või lampi panid Aarhus?
    Nati oli raske tund jah, kohe pärast seda suurt kätt tulid mõned halvad trapkäed ja flip läx mööda ning nüüd saadeti veel mingisse actioni lauda, callisin just riveris ace highga bluffi ära ;D

    Elangi Aarhusis Taanis :)

  14. #174

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    arvatavasti ülikoolis käid seal jah?

  15. #175

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    arvatavasti ülikoolis käid seal jah?
    Aarhus Busyness College, nüüd vist Aarhus Busyness Academyks ümber nimetatud :)

  16. #176

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Minge *****, olen stacki liider, Flopin KT'ga T89, lükkan mingi 170k järgioleva venna all ini, insta callib AJ'iga ja tõmbab oma sitase rea ära, järgmine käsi JJ mul, ning duubeldan AA ära ja pool stacki läinud ning nüüd sain A9 vs AT kotti ning ongi perse, 7h mängimist ja 44$

    TRA jälle 21 out of 4275, no minge **** *****, kaua ma faking jõuan mingi top30 hulka nendel tournadel, kus ma mitte sittagi selle eest raha ei saa, täiesti haige. Juhtisin seda tournat nii faking pikalt ja nii võimsalt mitmel korral, tra ikka enne lõppu tuleb mingi aanuse nuss, no täiesti munnis!

    Tra ja selle JJ käe olexin võinud turnis foldida, tundus kahtlaselt tugev bettimine, putsidemaa

    1.1mil chipsi oli koos juba vahepeal :'( Praegu liider 1.6m

  17. #177
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Aarhus Busyness College, nüüd vist Aarhus Busyness Academyks ümber nimetatud :)
    t'ana tegin omahat, mingi tyybi vastu, kelle kasutaja on Aarhus8200N, meeletu agronoom ja armutu 3 ning 4bettimine k2is. siiski tuleb tunnistada, et tema voitis enamuse 60/40 flippidest :(
    s6ber sul?

  18. #178

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas surka
    t'ana tegin omahat, mingi tyybi vastu, kelle kasutaja on Aarhus8200N, meeletu agronoom ja armutu 3 ning 4bettimine k2is. siiski tuleb tunnistada, et tema voitis enamuse 60/40 flippidest :(
    s6ber sul?
    Aarhusest näen mängijaid pidevalt, Taanis pokker ikka ülipopulaarne.

    See 8200 on vist ghetto piirkonna number, mingi Afganistani donk nagunii oli

  19. #179

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Natukene tildist jõudnud rahuneda, siis võib kirja panna, mida järjekordsest deep runist õppisin.

    Panin tähele, et lõpupoole hakkavad enamus mängijaid mängima small ball pokkerit, see tähendab, et pmst poti suurusest ja oddsidest olenemata bluffitakse ja mängitakse väga väikeste bettidega. Ning väga suured betid, eriti suur turni bet tähendab tavaliselt kätt.
    Ning lisaks väga võimas moove, sellised väga kuivad flopid ntx Q23 T42 jne, Top paariga all in Geniaalne liigutus, pmst mitte üxki paar ei foldi enamustel mängijatel ning vahest ka AK, AQ. Või siis sellisel boardil Top paariga callimine, umbes 5-6 korda selles tourneys oli, kus selline flop tõi mulle kõva stackilisa ning lõpus siis jälle olin väga heas seisus, kui see AJ instacallis mu all ini oma open enderiga.
    Järgmine asi, mida soovitaksin on pärast suure poti võitmist või kaotust võtta korraks aeg maha ning foldida marginaalsemad käed ning suurte kätega olla väga ettevaatlik, sest suure poti võidust tekkinud extaas võib varjutada tähtsaid faktoreid ja suure poti võit on kerge nullituks saama kohe järgmiste kätega. Samamoodi kaotades , üxkõik kui suur stack olgu, mingi tilt tuleb peale ning järgmised käed tulex hoog maha võtta.

    See saigi mul põhimõtteliselt saatuslikuks selles tourneys, ma ei mõelnud üldse korralikult läbi seda JJ vs AA kätt ning ei arvutanud riske korralikult läbi ja ei leidnud pärast suurt turni betti enam foldi nuppu ning tegin otsuse liiga ruttu. 350k'se stacki asemel olex võinud olla mul veel 600k'ne stack ning vb mängixin hetkel Final tabelis.

    Seega jah, loodan, et keegi saab mu kogemustest kasu ja loodan, et ka endal püsivad need asjad paremini meeles, kui nad nüüd siia läbi kirjutasin. Kui veel midagi meenub, siis üritan kirja panna :)

    Ahjaa ja muide, olen SCOOPidest alates hakanud mõistma, et sellise täiesti tight pokkeriga onlines ei ole pmst võimalik jõuda kuskile final tabelisse. Ma täna statte ei kasutanud ja ei tea, mis stiili mängisin, kuid suht sügaval faasis, K8 MP jne oli standard raise, v.a kui laud liiga hullunud oli, ühel hetkel tekkis siuke laud, kus pidin täiesti tightiks võtma, sest iga pot bluffiti jubedalt, aga lõpuks sain ka ühe full house ja magusa riveri all in bluffi vahele võetud.
    SCOOPide pikemate levelitega siis sain aru, et pmst rahasse annab mängida suht kindla peale nendes deep tournides, kuid isegi nendes pikkades tournides tuleb mängida rohkem potte ja sellega tekitada omale rohkem võimalusi saada stackilisa. Ning kuna ma nendes SCOOPi deep stackides juba hõljusin rahade ajaks sellise M10 - M15 stackiga, siis mõistsin, et nendes tavatournades polegi võimalik sellise mänguga kuhugi jõuda, mingiks hetkeks söövad blindid Sind lihtsalt ära.
    Võimalik on jõuda rahadesse, kuid pmst täpselt nii kaugele Sa sellise mänguga jõuadki, eriti Pokerstarsi 5k fieldidega tournades, tightilt annab mängida selliseid tournasi, kus pmst rahadesse jõudmine tähendabki juba ka FT'sse jõudmist, ehk siis maximum 180 inimese omasi.

    Vot nii!

  20. #180

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    7 h ja saad närused 40 daala ajab ikka korralikult tilti

Lehekülg 9, kokku 155 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES