Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 155 EsimeneEsimene ... 1119202122233171121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 3095
  1. #401
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    mul AA vs KK ja KK vs AA olukordadega samamoodi, sitaks närvi ajab juba, KK-d tuleb hakata foldima kui tunned ära juba, et AA :D

  2. #402

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    mul AA vs KK ja KK vs AA olukordadega samamoodi, sitaks närvi ajab juba, KK-d tuleb hakata foldima kui tunned ära juba, et AA :D
    Tõesti on väga tihti, kus vastase stati ja positsioonide ja olukorra arengu järgi tunned ära, kus vastasel on AA ja ootad seda showdowni, et lihtsalt kinnitust saada asjale. Samas on olukordi, kus saab KK enesekindlalt all ini ja madala boardi korral oled 80% kindel, et vastane muckib.
    Kui ainult suudaks otsuse tegemise hetkel oma instinkte usaldada...

  3. #403
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Tõesti on väga tihti, kus vastase stati ja positsioonide ja olukorra arengu järgi tunned ära, kus vastasel on AA ja ootad seda showdowni, et lihtsalt kinnitust saada asjale. Samas on olukordi, kus saab KK enesekindlalt all ini ja madala boardi korral oled 80% kindel, et vastane muckib.
    Kui ainult suudaks otsuse tegemise hetkel oma instinkte usaldada...
    täpselt nii on.. aga ei saa ju KK pre maha ka panna, ranka poob ülesse muidu :D

  4. #404
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ma olen arusaanud, et nl200+ ei tohi KK maha panna aga NL 25+ tuleb vist hakata panema, päriselt, ma saan 4 korda päevas fullstackiga vasta pükse, võidan vb 1 korra 6st KK vs AA ja vastupidi olukordi lihtsalt ei ole, kammi hem, läbi, 1 kord 10k käe peale :S

    no obv keda juba korra oled QQ või AK-ga müttamas näinud, nende vastu mitte, aga selliseid vanasid on kelle 4bet on 0.4 15k käe peale :D


    iga 1500/2000 käe tagant selline olukord -BI aga tagasi ??
    ei ole tulemas lihtsalt..

  5. #405
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    *****
    lõpetad postituse ära ja nii siis ongi

    http://www.pokerhand.org/?4686346

    peaks mainima, et minu esimesed shotid nl50 ongi ainult KK vs AA

    JA NÄE SETT TULI AGA ****** IKKAGI

  6. #406

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    No tra, sellised hälvikud on lauas ja ei suuda kasumit teha.

    170$ stacki sai siis see väike open enderi hälvik, mina jäin käega 18$ kasumisse...

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (BB) ($183.20)
    UTG ($285.70)
    MP1 ($99)
    MP2 ($102.50)
    CO ($100)
    Button ($134.20)
    SB ($57.90)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    4 folds, Button bets $2, SB calls $1.50, Hero raises to $10, Button calls $8, SB calls $8

    Flop: ($30) 3, 5, 4 (3 players)
    SB checks, Hero bets $17, Button raises to $124.20 (All-In), SB calls $47.90 (All-In), Hero calls $107.20

    Turn: ($326.30) 7 (3 players, 2 all-in)

    River: ($326.30) 8 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $326.30 | Rake: $3

    Results:
    Button mucked K, 5 (one pair, fives).
    SB had 6, K (straight, eight high).
    Hero had Q, Q (one pair, Queens).
    Outcome: SB won $170.70, Hero won $152.60


    4k kätt täna ei tekkinud ühtegi olukorda, kus võita kelleltki terve stack.
    Samas üx õnnestus endal ikka ära anda, AK 3Bet A92 flop, donk oli obv 22 setminenud

    Suured paarid peaxid teoorias siis 0.45% esinema, mul täna AA 0.24%, KK 0.34%, QQ 0.21%, JJ 0.39%

    Set% on mingi ulme 15% pidevalt, aga sitaks kasu kui reraisen 3way potis, tagant flatitakse, turnis on mast ja vastane all ini. Õnnex täna enam ei callinud vähemalt, nii tilt peal polnud.

    Peab vist happy olema, et ainult -40$ tänase runiga tulemus!

    Aga jah, nii palju pole ammu ära tõmmatud kui eile ja täna, ning lisaks kõik käed mis vastu peavad, board jooxeb ikkagi nii rappa, et lihtsalt ei saa valuet võtta!

    Tuli leitsi sarnane postitus, YES!

  7. #407
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    No tra, sellised hälvikud on lauas ja ei suuda kasumit teha.
    on jah ma kah maadeln nendega suudad ennast kuidagi kasvatada väikeste pottidega siis mingi hälvik tõmbab sulle haigelt suhkamisse

  8. #408

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    ruditurps r22gi selle live for speedi koha, et kuidas see regamine seal k2ib ja v2rki(A)

    just seda litsentsi v2rki ma m6tlen, et milleks seda vaja on jne

    ja panin selle m2ngu peale ffs mix see huisnimm ei lase mul pedaalne gaasiks ja piduriks panna?:O

    rool t66tab, aga pedaalid mitte ja igavene küna auto on ei taha üldse pöördesse minna

  9. #409

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    ruditurps r22gi selle live for speedi koha, et kuidas see regamine seal k2ib ja v2rki(A)

    just seda litsentsi v2rki ma m6tlen, et milleks seda vaja on jne

    ja panin selle m2ngu peale ffs mix see huisnimm ei lase mul pedaalne gaasiks ja piduriks panna?:O

    rool t66tab, aga pedaalid mitte ja igavene küna auto on ei taha üldse pöördesse minna
    Rooli kohta ei oska öelda, mul pole kunagi selliseid probleeme olnud, aga google on kindlasti abiks, kui sinna oma rooli nime LFSi ja mured kirja paned.

    Litsentsi saab osta krediitkaardiga ja see ei tähenda suurt midagi muud, kui täisversiooni ostmist pmst!
    Saad kõik autod ja rajad ning saad nendega onlines sõita ja samuti hotlappe uploadida www.lfsworld.net + mõned muud asjad, mis LFS Worldis lisaks!

  10. #410

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    pmts muu toimib, aga just need krdi pedaalid jah nyyd panin automaat k2igukasti ja siis käigu nuppude all on siis gaas ja pidur aga nii on ebamugav, eks uurin, aga muidu sitaks pull m2ng ikka:D

    kergelt lasin juba netis mingite jorssidega:D

  11. #411

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Table Ninjal siis lausa 30 päevane free trial ja otsustasin proovida.

    Tegin ühe katse sessiooni NL10's, kus algul üritasin 4 lauaga asju paika saada ja siis hiljem võtsin 24 lauda ja littisin nii kuis jaxasin :D
    Võtsin siis peamiselt selle Auto Time Banki feature pärast selle ning tänu sellele annab 24 tables madalas limiidis ikka vabalt mängida. Kuskil vaja natuke rohkem mõelda võid seda vabalt teha, kohati ikka nägin, kus neljas-viies lauas timebank juba tixus kui foldisin, polex Ninjat old, olex kõik Sit outi läinud!

    See nüüd muidugi ei tähenda, et ma hakkan NL100's 24 table FPP proks, kui 24 lauda on lahti, siis on ikkagi natuke selline "Rush" peal ja ei mõtle asju nii palju läbi. Kuid arvan, et võin nüüd NL100's mängida sama kvaliteetset mängu 16 lauaga, kui enne 12 lauaga. Arvan, et seal 12-16 laua vahel just tulebki suurim kvaliteedi langus postflop mängus!

    Aga edaspidi NL25'es katsetan probably küll 24 tablemist ja harjutan oma kiirkorras mõtlemist!

    Edit: Ah jaa, ning NL10 sessi tulemus 2.7k käega isegi täica kõhtu täitev +43$ kasumit :D

  12. #412
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ma kasutan stars assistanti Auto Time Banki jaoks, midagi maksma selle eest ei pea.

    http://forumserver.twoplustwo.com/45...rstars-102738/
    http://overcards.com/wiki/moin.cgi/StarsAssistant

  13. #413

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mulle juba hakkas see ka meeldima, et preflop on kõik betsized ja asjad paigas, mingeid limpereid ega midagi lugema ei pea, nii, et mul tuleb vist siiski Table Ninja ost teha järgmine kuu :P
    Aga postflopis panin Flopi beti suuruse ka paika, kuid turni ja riveri jätsin mingi hästi väixe protsendi, et ma liiga automaatseks ei muutuks ja panexin selle beti suuruse kõikidest faktoritest olenevalt ikkagi!

  14. #414

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nägin sind NL10-s jah ja imestasin... nüüd siis selge miks .p

  15. #415
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    tableninja on ülipro tool, korra maitse suhu saad siis ilma enam ei oskagi :)

  16. #416

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tra, eile tegin õhtuläbi Pot controlli ja siis kui lõpux mingi 80/50 dongid floppisid mu vastu väixed 1087:1'le ja 100:1'le flopid, siis jäi tegemata ning shippisin neile kaks 240$ + potti, MOTHERFUCKING GAYFISH!

    Eile käisin siis pärast 60k kätt isegi sessiooni keskel korraks kuu plusspoolel, yes, no lootust on siiski! Igatahes viimase 20k käe jooxul olen variatsiooni suutnud kõvasti vähendada, enam ei käi päris 500-600$ üles alla sessi jooxul pidevalt. Aga nende viimase 20k käe jooxul on jällegi EV joon eest ära sõitnud, et kui lõpux all inid pidama hakkavad, siis vb suudan kasumi poolele jõuda ja sinna ka jääda!
    W@SD on kah kõvasti parananenud, kuigi WTSD on samas suht kõrge, dunno mis sellest järeldada. Vb see tänu suuremale 3Bet rangile!

    Täpselt ei tea, aga usun, et tilt + lihtsalt pask mäng või vähese keskendumisega tehtud otsused on mult see kuu vb juba 2000$ kuskil röövinud. Väga ei nuta muidugi, sest FPP'si tuleb, aga ei taha mingi break-even sõdur olla ikkagi. Peaks vist hakkama kõiki käsi alati foldima, kui reraise tuleb. Siis vist ei kaota neid suuri potte aina.

  17. #417

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Ma kasutan stars assistanti Auto Time Banki jaoks, midagi maksma selle eest ei pea.

    http://forumserver.twoplustwo.com/45...rstars-102738/
    http://overcards.com/wiki/moin.cgi/StarsAssistant

    Tundub hea script, tänud :)

  18. #418
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Tra, eile tegin õhtuläbi Pot controlli ja siis kui lõpux mingi 80/50 dongid floppisid mu vastu väixed 1087:1'le ja 100:1'le flopid, siis jäi tegemata ning shippisin neile kaks 240$ + potti, MOTHERFUCKING GAYFISH!

    Eile käisin siis pärast 60k kätt isegi sessiooni keskel korraks kuu plusspoolel, yes, no lootust on siiski! Igatahes viimase 20k käe jooxul olen variatsiooni suutnud kõvasti vähendada, enam ei käi päris 500-600$ üles alla sessi jooxul pidevalt. Aga nende viimase 20k käe jooxul on jällegi EV joon eest ära sõitnud, et kui lõpux all inid pidama hakkavad, siis vb suudan kasumi poolele jõuda ja sinna ka jääda!
    W@SD on kah kõvasti parananenud, kuigi WTSD on samas suht kõrge, dunno mis sellest järeldada. Vb see tänu suuremale 3Bet rangile!

    Täpselt ei tea, aga usun, et tilt + lihtsalt pask mäng või vähese keskendumisega tehtud otsused on mult see kuu vb juba 2000$ kuskil röövinud. Väga ei nuta muidugi, sest FPP'si tuleb, aga ei taha mingi break-even sõdur olla ikkagi. Peaks vist hakkama kõiki käsi alati foldima, kui reraise tuleb. Siis vist ei kaota neid suuri potte aina.
    missuguste kätega Sa suuri potte ära annad siis ?

  19. #419

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Vastane 34/23 , flopi AF 5.0

    Reraisesin Teda enne kui vaatasin meie stackide suurust ja nähes seda minraise kahetsesin ilgelt, et ma kohe potti flopist suurendama hakkasin. River olex kindlasti pidanud juba vähemalt fold olema, aga no ei suutnud sellise tegelase vastu

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($174.45)
    MP1 ($100)
    MP2 ($227.30)
    Hero (MP3) ($205.50)
    CO ($112.85)
    Button ($172.65)
    SB ($75.25)
    BB ($100)
    UTG ($118.10)

    Preflop: Hero is MP3 with 10, 9
    4 folds, Hero bets $3, 1 fold, Button calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 10, 10, J (2 players)
    Hero bets $4.40, Button raises to $8.80, Hero raises to $24, Button raises to $39.20, Hero calls $15.20

    Turn: ($85.90) 8 (2 players)
    Hero checks, Button bets $31, Hero calls $31

    River: ($147.90) 2 (2 players)
    Hero checks, Button bets $53, Hero calls $53

    Total pot: $253.90 | Rake: $3

    Results:
    Button had 10, J (full house, tens over Jacks).
    Hero mucked 10, 9 (three of a kind, tens).
    Outcome: Button won $250.90


    Ja see vend on 51/16 Riveri AF on suurem kui eelmistel tänavatel ning sellise VPIPi juures on Ta võitnud 57% kätest, kus floppi nähtud.
    Tra ma seda turni järgi ei chekkinud, vaatasin fishi statte ja mõtlesin, et sellise venna vastu peax siin küll potti kasvatama hakkama.
    Riveris Teda flopatud flushi peale küll ei pane, et hakata foldima. No vedas, et Tal Straight flush minu Ace high vastu ära ei tulnud.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($88.50)
    SB ($107.50)
    BB ($157.40)
    UTG ($32.95)
    UTG+1 ($229.95)
    MP1 ($100)
    MP2 ($116.05)
    Hero (CO) ($197)

    Preflop: Hero is CO with A, K
    1 fold, UTG+1 bets $4, 2 folds, Hero raises to $15, 3 folds, UTG+1 calls $11

    Flop: ($31.50) 10, 7, J (2 players)
    UTG+1 checks, Hero checks

    Turn: ($31.50) A (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $18, UTG+1 raises to $50, Hero calls $32

    River: ($131.50) Q (2 players)
    UTG+1 bets $76, Hero calls $76

    Total pot: $283.50 | Rake: $3

    Results:
    UTG+1 had 9, K (flush, King high).
    Hero mucked A, K (straight, Ace high).
    Outcome: UTG+1 won $280.50


    Õnnex tänane sessioon on juba sootuks teistsugune, täna oli esimesed 2k kätt sujuv joox ja tundsin, et I'm in the ZONE!
    Väikene uni on nagu silma tikkunud, aga kohe peax taas lauad avama, kõige magusam aeg algamas!

  20. #420

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Perkele hea võimalus oli praegu KK vs AA ära foldida.

    2.2k kätt regular , 4Bet range 1.2% ning lisaks sellele olime UTG 1 ja UTG 2

    Aga ma siiski päris foldida ei tahtnud, mõtlesin, et vaatan flopi ära ja kui Ta mulle kohe suurelt sisse betib, siis foldin ära ka. Aga kaval rebane, madal board jooxis ning tüüp checkis flopi ja turni, ma checkisin järgi ja shoves riveri. Well, nice hand Sir! Vähemalt teenis Ta selle AA vs KK hea mänguga välja :)

    +500$ täna ning hakkab vaixelt tunneli lõpust kasumit paistma :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES