Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 155 EsimeneEsimene ... 891011122060110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 3095
  1. #181
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Olen ka suht kindel, et väga tight stiiligi ei ole väga suured võimalused just esikohti noppida. Kes ei riski see ei võida, midagi naxeri stiilis toidab suurtematel turniiridel ;D , sest ootad ja ootad oma aa ja kk ning siis saad suckoudi.

  2. #182
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ma ei tea mis kepp on, nonSD langeb ka nii räigelt, lõpus hakkasin lihtsalt igaltpoolt potte maha võtma, kus vähegi nõrkust nägin ja Cbettisin ligi poti, suutsin enamvähem evenis hoida selle nonSD.
    Openshove alati PF/Flop, kui sul on mingigi käsi. Garanteerin, et nonSD joon on laes. Jutu mõte siis selles, et su mängus on väga suur viga -- pokker ei ole robotite ega joonekeste mäng. Ainuke joon, mida sa pead taga ajama ja pead ajama võimalikuks kõrgeks on - Total Profit joon. See, kuidas sa selle saavutad (kus on su all-in EV joon või non SD joon) see ei ole pikemas perspektiivis üldsegi tähtis!

  3. #183
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Käekäiku täpselt ei tea aga too JJ vs AA käsi on minu arvates cooler, eriti turniiri lõppfaasis.

  4. #184

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Openshove alati PF/Flop, kui sul on mingigi käsi. Garanteerin, et nonSD joon on laes. Jutu mõte siis selles, et su mängus on väga suur viga -- pokker ei ole robotite ega joonekeste mäng. Ainuke joon, mida sa pead taga ajama ja pead ajama võimalikuks kõrgeks on - Total Profit joon. See, kuidas sa selle saavutad (kus on su all-in EV joon või non SD joon) see ei ole pikemas perspektiivis üldsegi tähtis!
    Ma tean seda värki, kuid see non SD joon jooxeb mul NL25's täiesti otse väga pikka aega, nii suur vahe NL50'ga on see, mis mind häirib.

    Ning see saatuslik käsi nägi siis välja selline

    PokerStars No-Limit Hold'em, $5.00+$0.50 Tournament, 8000/16000 Blinds 1600 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB (t283733)
    UTG (t412409)
    Hero (UTG+1) (t829550)
    MP1 (t470570)
    MP2 (t261204)
    MP3 (t183300)
    CO (t202271)
    Button (t222391)
    SB (t482300)

    Hero's M: 21.60

    Preflop: Hero is UTG+1 with J, J
    UTG bets t44000, Hero calls t44000, 7 folds

    Flop: (t126400) 7, 9, 9 (2 players)
    UTG bets t73500, Hero calls t73500

    Turn: (t273400) 5 (2 players)
    UTG bets t185000, Hero raises to t370000, UTG calls t108309 (All-In)

    River: (t860018) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t860018

    Results:
    UTG had A, A (two pair, Aces and nines).
    Hero had J, J (two pair, Jacks and nines).
    Outcome: UTG won t860018

    Pärast tema tugevat turni betti jäi tal veel stacki järgi nii vähe, et sellest olexin võinud järeldada, et see on arvatavasti value bet, flopil ei saanud veel kindlasti foldida. Ning sel hetkel polnud Tema tournamendi seis veel väga hull ka, Ta oli vist esimese 50% hulgas, seega Tal ei olnud seal vaja mingit päris desperate moovi teha, kusjuures preflopist oli mul insta tunne, et nüüd on mul suur paar vastas.
    Aga noh, tüübil oli Bronzestar ka läikima löödud oma DP pildi juures ja raske oli siiski teda respectida.

    Üx käsi enne seda olin siis stackiliider 1.05m chipsiga.


  5. #185

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nädalavahetuse päästja. Täna mängisin maximum 11 lauda ja keskendusin nii kuis jaxasin, preflop 3bette eriti ei callinud ning üldse üritasin suurematest tülidest eemale hoida.
    Äkki saan jagu siiski!



    Kuna terve kuu olen ainult NL25 rüganud, siis on VPP'dega täpselt selline seis, et NL50'ga annax äkki Platinumina püsida, 2.6k VPP'd vaja, NL50's on see 12.5k kätt, 4 päeva aega. Kui tööle ei pea minema, siis peab üritama ära teha.

  6. #186

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nädala kokkuvõtte aeg siis, pmst esimesed neli päeva ei mänginudki ning siis tulid kaks NL50 shotti,millest siis esimene oli totaalselt perses, kuid teine osutus päästjaks ning tekitas jälle lootusekiire päikesesäras, et ehk on NL25 peagi ajalugu!


  7. #187
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Vähemalt lõppes ilusti ja loodan, et jääd nüüd nl50 püsima :).

  8. #188

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tuli meelde käsi, mille esmaspäevast üles tahtsin panna :)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($8.75)
    SB ($48.75)
    BB ($190)
    UTG ($23.40)
    UTG+1 ($19.55)
    Hero (MP1) ($141.80)
    MP2 ($50)
    CO ($48.30)

    Preflop: Hero is MP1 with Q, Q
    2 folds, Hero bets $1.50, 4 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) 10, 5, 8 (2 players)
    BB bets $2, Hero raises to $7, BB calls $5
    Insta oli pilk mul jub meie stackisuuruste peal ära käinud ja ei tahtnud siin viimastele tänavatele väga infovaesena jõuda ning see lead out bet, panin Ta insta flush draw peale ning otsustasin raisida.

    Turn: ($17.25) J (2 players)
    BB checks, Hero bets $13.50, BB calls $13.50

    Flushi veel ei tulnud ning mulle lisaks gutshot, jätkasin tugeva betiga

    River: ($44.25) 9 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Total pot: $44.25 | Rake: $2.15

    Väga huvitav kaart riveril ning huvitav, kas reg olex nii suure turni beti flush drawga callinud, kuid arvestades implied oddse võimalik. Kuigi miks Ta checkis nüüd riveril? Seti vastu olexin nüüd super riveri saanud, kuid board on praeguseks nii hirmus, et kas ta enam setiga callikski. Ning lisaks, miks Ta setiga varem ei raisinud? seega otsustasin järgi checkida ja oi blä , phew :)

    Results:
    BB had 6, 7 (straight flush, nine high).
    Hero mucked Q, Q (straight, Queen high).
    Outcome: BB won $42.10

    Planters, good instinct moment ;D

    ************************************************** ************************************************** **********************************
    ************************************************** ************************************************** **********************************

    Ja siis üx maiuspala, kes on siin käes kõige suurem fish? ;D
    Arvatavasti olexin pidanud flopil rahad sisse lükkama, aga flopil anti head oddsid nagunii, mõtlesin, et ega callimine ka suur kuritegu ei saa olla.
    Ning turnil see all in bet oli veic jama, kuid kuna see open ender juurde tuli ning all ini tüüp oli 82/0 mängija, teine tüüp oli 55/0, siis arvasin, et mu equity on siin käes piisavalt hea, et see call on +EV ning no shit, Best call ever ;D

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($16.95)
    UTG+1 ($82.15)
    MP1 ($15.10)
    MP2 ($40.40)
    MP3 ($26.40)
    Hero (CO) ($52.10)
    Button ($17.40)
    SB ($48.25)
    BB ($36.70)

    Preflop: Hero is CO with 10, K
    3 folds, MP2 calls $0.50, MP3 bets $2, Hero calls $2, 3 folds, MP2 calls $1.50

    Flop: ($6.75) 8, J, 2 (3 players)
    MP2 checks, MP3 bets $3, Hero calls $3, MP2 raises to $8, MP3 calls $5, Hero calls $5

    Turn: ($30.75) Q (3 players)
    MP2 bets $30.40 (All-In), MP3 calls $16.40 (All-In), Hero calls $30.40

    River: ($107.95) 9 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $107.95 | Rake: $3

    Results:
    MP2 had J, 6 (one pair, Jacks).
    MP3 mucked 4, 4 (one pair, fours).
    Hero had 10, K (straight, King high).
    Outcome: Hero won $104.95


  9. #189

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täna olex võinud nagu grindida, aga ei olnud isu laudadesse minna, jään siis probably Goldstariks see kuu, kui homme 10k kätt NL50's ei mängi :P

    Aga Full tilt andis mulle lambist 10$ boonuse täna, seega sain lõpux Matrixi SNG'si katsetada, algul võtsin 2$ oma ja tahtsin väga failida ning failisin ainult ühe kolmanda koha :P
    Aga kuna über suckoutid olid, siis mõtlesin, et järgmine peaks paremini minema ja võtsin 6$ oma ja sain BR'i duublisse juba :D



    Oh tra, screenshot tuli fail, siis kui Print scrn ja paintiga võtan ja kohe ilma midagi lõikamata panen save, siis millegipärast tuleb alla suur osa valget lehte ka, elu aeg selle arvutiga tulnud ja ei tea kuidas fixida , ehk saab sellele ka lahenduse, kellelgi olnud nii? ;D

  10. #190

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    see sõltub, et kui suur on algne lehe suurus(valge ala) paintis. Kui tirid selle väikseks, siis ei jää ka alla valget riba.

  11. #191

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik
    see sõltub, et kui suur on algne lehe suurus(valge ala) paintis. Kui tirid selle väikseks, siis ei jää ka alla valget riba.
    omfg, 4 aastat ajunussi copy to millega saab ainult BMP'na seivida ning siis reload ja uuesti JPG'na seivima ja nüüd lahendasid mu maailma mure! :D

    Mis Su starsi kasutaja, shipin 5$Sulle? :D :D

  12. #192

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Väga huvitav kaart riveril ning huvitav, kas reg olex nii suure turni beti flush drawga callinud, kuid arvestades implied oddse võimalik. Kuigi miks Ta checkis nüüd riveril? Seti vastu olexin nüüd super riveri saanud, kuid board on praeguseks nii hirmus, et kas ta enam setiga callikski. Ning lisaks, miks Ta setiga varem ei raisinud? seega otsustasin järgi checkida ja oi blä , phew
    Kui regular callib drawga suure turnbeti implied oddside tõttu, siis ta peab eeldama, et sa talle selle ikka kinni maksad, ehk ta peab sind pidama piisavalt agroks, et sa ka riveris betid, olenemata mastikaardist. seega võib ta minna enamuse ajast checkraise peale välja riveris. Ma ei usu, et sinu image nii agro on, järelikult oli tavaline stationist donk, kes valuet oma nutsidest ei saa. Tõenäoliselt ta ei tahtnud, et sa riveri foldiksid ja tahtis sulle oma ilusat kaarti näidata.

  13. #193

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    omfg, 4 aastat ajunussi copy to millega saab ainult BMP'na seivida ning siis reload ja uuesti JPG'na seivima ja nüüd lahendasid mu maailma mure! :D

    Mis Su starsi kasutaja, shipin 5$Sulle? :D :D
    Tore, et sai aidatud. Ega sihukese väikese asja eest maksma küll ei pea :)

    Siin saidel ju jagatakse head nõu koguaeg :)

  14. #194
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    kuule see paindi "valge ala" fail on kyll p2ris epic ja koomiline :D:D:D

    no offence though

  15. #195

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täiesti pael vend. Kaks kätt järjest, tüüp just istus lauda

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($61.35)
    UTG ($56)
    MP1 ($29.50)
    MP2 ($50)
    CO ($50)
    Button ($56.10)
    Hero (SB) ($51)

    Preflop: Hero is SB with A, Q
    1 fold, MP1 calls $0.50, 3 folds, Hero bets $2.50, 1 fold, MP1 raises to $4.50, Hero calls $2

    Flop: ($9.50) 3, 10, 9 (2 players)
    Hero checks, MP1 bets $1, Hero calls $1

    Turn: ($11.50) Q (2 players)
    Hero checks, MP1 checks

    River: ($11.50) A (2 players)
    Hero checks, MP1 bets $24 (All-In), Hero calls $24

    Total pot: $59.50 | Rake: $2.90

    Results:
    Hero mucked A, Q (two pair, Aces and Queens).
    MP1 had A, A (three of a kind, Aces).
    Outcome: MP1 won $56.60


    ************************************************** ************************************************** *******************************
    ************************************************** ************************************************** *******************************

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($60.85)
    BB ($56)
    UTG ($56.60)
    MP1 ($50)
    MP2 ($50)
    CO ($56.10)
    Hero (Button) ($50)

    Preflop: Hero is Button with A, Q
    UTG calls $0.50, 3 folds, Hero bets $2.50, 2 folds, UTG calls $2

    Flop: ($5.75) 8, 6, 8 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $4.50, UTG raises to $9, Hero calls $4.50

    Turn: ($23.75) A (2 players)
    UTG checks, Hero checks

    River: ($23.75) 4 (2 players)
    UTG bets $45.10 (All-In), Hero calls $38.50 (All-In)

    Total pot: $100.75 | Rake: $3

    Results:
    Hero mucked A, Q (two pair, Aces and eights).
    UTG had 10, 8 (three of a kind, eights).
    Outcome: UTG won $97.75

    Teise callisin, sest ei uskund, et tüüp teist kätt järjest mu AQ'd omab

  16. #196
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Teise käe call oli suur viga, nähes veel seda, et ta tegi eelmisel näen overshove-i "nutsiga".

  17. #197
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Täiesti pael vend. Kaks kätt järjest, tüüp just istus lauda



    Teise callisin, sest ei uskund, et tüüp teist kätt järjest mu AQ'd omab
    väga ohtlik ja vale mõtlemine imo

  18. #198

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    See sepp, kes mind eile Daily Thirty Grandist välja võttis lõpetas ise tournamendi teise koha ja ligi 4k$'iga.

    See on juba teine kord, kui mind top100 hulgas võrdse stackiga välja võtnud mängija lõpetab top3 :(

  19. #199

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täica pael kui tildirohke sess oli. Iga kord kui hakkas nulljoon paistma, siis saadeti donkide rügement peale riveripildujatega.

    Pärast ühte idiootset kätt mängisin ikka nii pasasti kui mängida andis, ma ei tea, kas ma täna üldse foldisin ka midagi :)

    *****, kui tihti üldse juhtub nii, et kui ma all ini ära callin ja hoopis vastase kaardid mucki läevad? Nahhui ma callin neid all ine NL50's nagu mingi tropp, kes foldida ei oska.
    Tahax lõuga anda endale ja siis ühele idikale, kes mu tildi algatas.

    Tüübi check raise oli flopis ja turnis 100%, fold ei olnud mõeldav.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($10)
    UTG+1 ($40.20)
    MP1 ($50.75)
    MP2 ($61.95)
    Hero (MP3) ($74.30)
    CO ($73.50)
    Button ($50)
    SB ($11.60)
    BB ($78.25)

    Preflop: Hero is MP3 with Q, Q
    3 folds, MP2 calls $0.50, Hero bets $2.50, 4 folds, MP2 calls $2

    Flop: ($5.75) J, 2, 5 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $4.50, MP2 raises to $15, Hero calls $10.50

    Turn: ($35.75) 2 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $16.50, MP2 raises to $44.45 (All-In), Hero calls $27.95

    River: ($124.65) A (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $124.65 | Rake: $3

    Results:
    MP2 had 7, A (two pair, Aces and twos).
    Hero mucked Q, Q (two pair, Queens and twos).
    Outcome: MP2 won $121.65






  20. #200

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nädala lõikes näeb siis graafik välja selline. Põhimõtteliselt 3 sessi vist mängisin. obv peaks way rohkem mängima ja eilne sess olex vist vabalt võinud plussis olla, mingil hetkel ikka mängisin puhta pe**es mängu, aga oli kaks set over setti ning üx flush over flush ka, kus tänu paardunud boardi riverile sain odavalt ära. Kuigi ühe kaardi kaugusel oli, et olex olnud Straight flush vs Royal flush :)
    Eile alustasin ka liiga paljude laudadega, aga krt lauad olid nii fishe täis, et oli tahtmine kõikidest fishidest osa saada, aga edaspidi peaks siiski üritama asja maximum 11 lauaga hoida.

    Mai kuu on siis ka hetkel miinuspoolel, kuid loodetavasti selle nädalaga saab Ta jäädavalt plusspoolele toodud.

    See nädal peaks omale peamise eesmärgi panema foldimise, ÜXKÕIK KUI FISH ON VASTANE, SIIS RIVERI SHOVE CALLIN AINULT SET VÕI PAREM.



    Tuli veel meelde, et uskumatu kui palju mul 3Bette eile calliti. Mingi KJs callis vahepeal 3beti ära ja tüüp oli regular. Krt ja AK AQ ei hiti 3betitud potis kunagi floppi ka, päris tilti ajab. Peab hakkama natuke valima, keda 3 bettida ja kellega callides läbi annab ajada. Väike fold equity peaks vist olemas olema, et OOP AK ja AQ 3betitud pottides kasumisse jääks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES