Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 155 EsimeneEsimene ... 311121314152363113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 3095
  1. #241

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Grindisin täna jälle 3$ SNG'si ning olen oma üleeilse swingi pmst tagasi teinud, 10$ veel vaja ;D
    Aga need 3$ SNG'd on nii lahedad pingevabad. Teen neid kindlasti veel selle kuu jooxul ja üritan oma sharkscope graafiku kah kõrgemaks ajada ;D
    6$ omasi ei viici praegu proovima hakata, olen seal kunagi nullsesse kah saanud mingi 10 laua omadest ja siis läheb jälle terve NL50 BI minema, ei taha seda praegu :D

    Aga neid SNG'si olen nüüd kahe öö peale nii palju grindinud, et esimene öö sain ühe 100'se blocki tehtud, kus sain 1330 punkti ja sain hetkel top40, kuid eelmise nädala tulmuste järgi jõuab selle tulemusega nädala lõpux vaevalt top100!

    Kuid nüüd hakkab täis saama juba teine high orbit, hetkel siis tehtud 80 SNG'd teisest blockist ning punkte on koos 1130. Ning eelmise nädala tulemuste järgi jõuab rahadesse täpselt siis, kui tulex selline standard avg run, ehk umbes 270 punkti juurde. Kuid see on kõigest 10$. Aga kui suudaks mõned võidud juurde nihverdada kuidagi ja suudaks ühe 400 punktise viimase low orbiti bloki teha, siis eelmise nädala tulemusi vaadates olex lootust saada top10 ning Triple shootouti pilet sellega + siis natuke rohkem raha.

    Seega viimased 20 tournamenti proovin 4 tableda 3$ mitte turbosi, et siis saavutada maximum kvaliteet ;D
    Natukene kuuma runi peab kindlasti olema, kuid nelja lauaga annab saavutada riide, mis võivad siis tulemust väga suurelt parandada erinevalt 12 lauaga laxides :)

  2. #242
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    mitme mehe sng lased?

  3. #243

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    mitme mehe sng lased?
    10 inimese omi

  4. #244

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Esimene Royal vist Pokerstarsi cashis. Runner runner ikka tahab tulla :D
    Alles hiljuti sain kuskil ka mingi straight flushi, mis oli vist King high, aga ei mäleta täpselt, kuid see oli vist mingis tourneys :)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($31.85)
    Hero (Button) ($66.90)
    SB ($47.75)
    BB ($64.65)
    UTG ($48)
    UTG+1 ($50.30)
    MP1 ($47.20)
    MP2 ($49.25)
    MP3 ($74.95)

    Preflop: Hero is Button with Q, 10
    5 folds, CO calls $0.50, Hero calls $0.50, SB calls $0.25, BB checks

    Flop: ($2) 10, 5, J (4 players)
    SB checks, BB bets $1.50, CO calls $1.50, Hero calls $1.50, 1 fold

    Turn: ($6.50) K (3 players)
    BB checks, CO bets $5, Hero calls $5, 1 fold

    River: ($16.50) A (2 players)
    CO bets $10.50, Hero raises to $59.90 (All-In), 1 fold

    Total pot: $37.50 | Rake: $1.80

    Results:
    Hero didn't show Q, 10 (nothing).
    Outcome: Hero won $35.70


    Muidu praegu tuli päris hea +342$ sess, lõpus üx fishament tõmbas turni Aces up oma AJ'iga, kui mul AQ, mudu olex +400$ ära tuld rsk :)

  5. #245
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    NV päevad on ikka head, br kasvab nagu mühiseb ;D

  6. #246

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Bah, aga SNG'dega läx persse. Ei leidnud aega, et neid 4 kaupa mängida ning ärkasin nüüd 1h ja 23 minti enne kui BOPi arvestuses uus nädal hakkab ning tegin enamvähem kõik korraga ära ja tuli hoopis miinus sess , pff

  7. #247
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Starsis praegu ka vist veel kuldne cashi mängida.

  8. #248

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Starsis praegu ka vist veel kuldne cashi mängida.
    Praegune kellaaeg on umbes siuke, et mõni fish veel on alles, kuid varsti vajuvad kõik magama ja siis jäävad aint nitid järgi :P


    Vaatasin praegu, et kaua ma juba NL50's võitvana olen mänginud. 60k kätt on siis möödunud sellest ajast, kui hakkasin tuhast tõusma ning justkui see CLICK ära käis NL50's.
    Ning nende käte jooxul on siis mu winrate 6.75bb/100, mis on suht super tulemus, arvestades kui perses ma 45k kätt enne seda olin seal mänginud :)
    Seega nende 60k käe jooxul siis ligi 2k$, mis siis peaks olema vabalt ühe kuuga tehtav. Senimaani pole küll õnnestunud üle 1000$ kasumikuud teha, kuid kui mängida veic rohkem kui eelmised kuud, siis on ka potensiaali teha 2k$ kuu :)

    Siiski pole ma mänginud päris täiuslikult ja vigu ning suuri halbasi calle on tehtud kõvasti, seega on ruumi ka winrate parandamiseks, kuid roll on nüüd peaaegu juba NL100 võimeline ning ostsin ka 650$ boonuse, mis on selle kuu jooxul vabanemas.

    Boonuse ostsin sellepärast, et vb tuleb peagi üx cashout teha, boonus aitab siis säilitada bankrolli stabiilse kasvu ning ei sega minu limiitide alistamise plaani! :)

  9. #249

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Juuniussi algus on siis selline, pühapäeva öösel tuli ka veel natuke raha , kuid minu nädala kokkuvõtted käivad esmaspäeva kaheteistkümnest alates ;D
    Seega kuu on juba natuke kõrgemas plussis. Laupäeva ja pühapäeva ööse läx see nädal magamisgraafik natuke nihu ja ei jõudnud mängima, sellepärast ka väike volume ning arvatavasti ka madalam graafik, kui muidu olex võinud olla!


  10. #250

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    kena kena ... mõtlesin et kuulan ka vb Nl50 again :) õnnestus natukene sunday millil eile sumistada ja andis bankrollile "kerge põntsu" :) Aga mõtlen veel .. vb üritan nl25 normaalselt jooksma saadud. Sulle aga edu ja veelkord edu :)

  11. #251

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kena kena ... mõtlesin et kuulan ka vb Nl50 again :) õnnestus natukene sunday millil eile sumistada ja andis bankrollile "kerge põntsu" :) Aga mõtlen veel .. vb üritan nl25 normaalselt jooksma saadud. Sulle aga edu ja veelkord edu :)
    thx :)

    Aga Sina oled NL25's edasi niikaua, kuni Sa kaks nädalat ühegi biidi üle foorumis ei vingu ja siis ma annan Sulle loa NL50 tulla :D

  12. #252

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Et siis põhimõtteliselt vist I JUST TURNED PRO :D

    Sest, et kool ei ole juba kaua aega huvi pakkunud, ei andnud ühte projekti ära mõned nädalad tagasi ning ametlikult siis võtsin aastase pausi koolist ning mõne nädala pärast kolin Eestisse tagasi. Kuna Eestis lähen tagasi ema juurde elama, siis maxulisi kohustusi mul eriti ei tule ning see annab eeldused heaks ning pingevabaks mindsetiks ning üritan elada võimalikult tagasihoidlikult, et bankrolli kasv olex kiire ja kõrged limiidid tulexid ruttu kätte.

    Vahepeal oli kuskil teema, kus pandi oma mängitud pokkeritunde kirja, mulle oli suht suur üllatus, et olin tundide poolest väga palju vähem mänginud paljudest ning tundusin täica noob sellesmõttes :) Nüüd siis kui hakkan pokkerile keskenduma 100% ehk siis võtan seda oma karjäärina, loodan, et see kogemuse vahe saab peagi tagasi tehtud ning kogemuste pagas täieneb kiiresti ja jõuan vanadele kaladele järgi!

    Praegu siis olen muidugi sellises suht ebamugavas seisus, et BR on täpselt NL100 piirimail, boonus on vabanemas, kuid teha tuleb kolimise jaoks suht suur cashout, seega kui hetkel 4k täis peaxin saama, siis ei tea, kas julgen NL100 ronida. Arvan, et tuleks oma BI'de piir tõsta 50'neni. Esimene eesmärk on siis jääda pidama NL100 ning saavutada boonuste näol omale korralik sissetulek ning laudadest tulev kasum jääb kõik kontole bankrolli kasvuks ja kõrgemate limiitide alistamiseks. Samas NL100 on hea limiit, kus ka omale väike reservfond koguda elamise jaoks, arvan, et sinna limiiti jään pikemalt pidama ja oma mängu täiustama.

    Njah, hea nali on kui nüüd jõhker downswing peaks hakkama muidugi :D Aga kui ma peaxin siiski failima, siis tean, et on NL25 , mida biidin alati silmad kinni ja elan ära sellest, kui vaja. Ning sel juhul on ka kool mind aasta pärast siin Taanis ootamas ja ex siis peab ikkagi arvuti nohikuks hakkama, kui pokkeri persersse peax minema.

    Ning laduge oma raamatud siin letti kõik, juulis tahax kõvasti lugema hakata, esimesena The Poker Mindset! Cash gamide kohta pole üldse kunagi lugenud, omaenda ning foorumist leiduvate mõtteteradega on seda biitima hakatud, seega olex vaja ka cashi kirjandust kõvasti :)

    Ja see nv tuleb nüüd vist jõhkra volüümiga tähistada, sest pole see nädal eriti mänginud anyways ning boonuse peaks kah ruttu ära vabastama ja siis vaatama, kas jõuab enne kolimist NL100 ragistama minna :]

    Good luck ME!

  13. #253

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Good luck ja have fun!

  14. #254
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    GL! ma arvan sust saab edukas mängija erinevalt paljudest, kes siin foorumis räuskavad kui ****** kõik on ning 20buyin nl50 mängiojad on sul mindset korras, br management korras ning edu mis muud :)

    eesits nagu kui suht tavaliselt ema juures elad peaks 1000 doltsiga ikka ära elama mida teenib juba nl50 boonustega

  15. #255

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Oi mulle meeldib kui inimestel on julgust valida see tee, mis neile tõeliselt huvi pakub. Kindlasti ei ole paljud tulnud ära töölt just selle pärast, et pokkeri elukutsega kaasnevad ikka teatud riskid, aga riskid on ju tegelikult ka igal pool mujal, eriti praeguses majanduskeskkonnas. Tegin ka selle otsuse aasta alguses ja siiani pole kahetsenud, kuigi mul on rahalisi kohustusi ilmselt oluliselt rohkem kui Sul.

    Muuseas, mis raamatute lugemisse puutub, siis siiamaani polnud ka ühtegi arvestatavat pokkeriraamatut algusest lõpuni läbi lugenud, aga leian, et see on olnud väga hea! Kuna nüüdseks on oma stiil kujunenud (mis loomulikult peab olema pidevas liikumises), siis on jube huvitav just nüüd teooriat lugeda. Paljudes kohtades on on selline AHAA! tunne, ehk mida siiani mängides olen lihtsalt tajunud, siis nüüd saab see nagu raamidesse ja just kindlustunne kasvab oluliselt.

    Edu igatahes!

  16. #256

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Oi mulle meeldib kui inimestel on julgust valida see tee, mis neile tõeliselt huvi pakub. Kindlasti ei ole paljud tulnud ära töölt just selle pärast, et pokkeri elukutsega kaasnevad ikka teatud riskid, aga riskid on ju tegelikult ka igal pool mujal, eriti praeguses majanduskeskkonnas. Tegin ka selle otsuse aasta alguses ja siiani pole kahetsenud, kuigi mul on rahalisi kohustusi ilmselt oluliselt rohkem kui Sul.
    Ma mõtlesin uue lause ka välja, KES EI RISKI, SEE TÖÖTAB ÜHEKSAST VIIENI :D
    Ning praeguses majandus seisus on tõesti selline seis, et minu bustoland on vähem töenäoline kui kellegi koondamine :)

  17. #257
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Muuseas, mis raamatute lugemisse puutub, siis siiamaani polnud ka ühtegi arvestatavat pokkeriraamatut algusest lõpuni läbi lugenud, aga leian, et see on olnud väga hea! Kuna nüüdseks on oma stiil kujunenud (mis loomulikult peab olema pidevas liikumises), siis on jube huvitav just nüüd teooriat lugeda. Paljudes kohtades on on selline AHAA! tunne, ehk mida siiani mängides olen lihtsalt tajunud, siis nüüd saab see nagu raamidesse ja just kindlustunne kasvab oluliselt.
    oojaa.. ma plaanin ka selle ahha efekti nimel võtta vaikselt ette paar raamatut, mida siiani pole läbi lugenud:-D

    aga jah.. mulle meeldib Rudi BRM ja pokkeri mindset, aga ei meeldi kooli pooleli jätmine. Vahet pole kas ja kuidas pokkeriga läheb ja kuidas raha juurde toob, aga kooli võiks ikkagi lõpuni teha.

    p.s. mul ka kool pooleli, aga veidi teistel põhjustel, aga sellegipoolest tänu koolile ma sain erialale mida tahtsin ja teen tööd mis mulle meeldib nii palju, et isegi kui ma hitiksin WSOPi maineventi.. ma käiksin ikkagi tööl edasi mitte ei hakkaks proplayaks

  18. #258

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nojah .. mina sind kiitma selle idee eest ei hakka, sorry :) Kooli lõpetamine oleks minu silmis prioriteet nr 1 ja pokker nr 2. Soovitan soojalt see kool ära lõpetada, sest sa ei tea kunagi, et ala see pokker viskab üle ja mis edasi saab? Or tuleb hullemat sorti downswing, ei biidi enam mängu, mida iganes .. kollid võtavad interneti ära

    Ma ei tea, ma soovitaks sul küll tagasi kooli minna .. tänapäev nagu me teame loeb suht koht paber, obv pead midagi oskama ka, kuid kui paberit ei ole on ka keeruline


    päikest ... mul on ainult 3aastat lõpetamiseni jäänud :)

  19. #259
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kool on kindlasti kõige tähtsam. Kui siin juba natuke teemast kõrvale mindi (loodan, et Hero ei pahanda), siis ise olen õnneks hariduse kätte saanud. Samuti kuis Rage mainis - sellise, mis ka väga köidab. Nimelt olen magistrikraadiga arhitekt, väikese arhitektuuribüroo omanik. Pokker on juba paar aastat teleliigasi, WSOP-d jälgides ja sõpradega kuni 15 inimese livemänge pidades köitnud. Kui seni majandushulluses ei olnud vähematki aega pokkeriga tõsisemalt tegeleda, siis nüüd on põhitöö ja teiste hobide kõrvalt ka ruumi pokkerile. Tänu pokkeriprod.com foorumile on tekkinud tõsine innustatus ja hasart. Tundub, et lähitulevikus saan aega pokkerile siiski häbematult vähe kulutada, kuid mine tea mis siin Eestis veel toimuma hakkab...

    Lihtne muidugi kõrvalt öelda, kuid alustada paberid taskus on kindlasti pehmem variant. Mis tehtud see tehtud!

    P.S kui grindid tippu siis NL200+ coaching sessioonide eest villa projekteerimine mega alega!




  20. #260

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tjah, ega see kooli "Pausile" panek ei olnud praegu päris pokkeri pärast. Mul on siin Taanis olemisest kopp ees ja ausalt öeldes, ei tea, kas tahaxin tegeleda programmeerimisega. No valisin selle ala pmst, sest COMPUTERS, FUTURE, BIG MONEY, FCK YEAH! Aga noh ma pole päris selline geek kunagi olnud ning ei näe seda eriti oma tulevikuna.
    Aga oma huvide hulgast ei osanud jällegi midagi muud valida kah, mis olex kõva karjääritegemis potensiaaliga. Olen suur spordiarmastaja ning autode armastaja, aga mul pole aimugi, mis nendel teemadel võix õppida, millega ma head karjääri võixin teha.
    IMO on Eesti keskkoolidest puudu väga tähtis aine, mingisugune karjääri õpetus vms. Kust ma peaxin teadma, kelleks ma tahan saada, kui mul pole aimugi, mis ameteid siin suures laias maailmas leidub ning mida õppida, et nende ametiteni küündida. Eesti on selline riik ka, et noored elavad oma vanemate juures kuni keskkooli lõpuni ning nende ainuke mure on käia koolis ja õppida. Sellisest suurest laiast maailmast nagu ei jaga midagi veel pärast 12nda klassi lõppu ja sitaks raske on eriala valida.

    Mul on hetkel veel kolmandast semestrist üx exam failitud ning olexin pidanud selle järgi õppima nüüd pool aastat hiljem, et läbi saada. Muidugi ma olexin võinud pingutada ja selle paberi kätte saada, aga ei tunne, et mul olex piisavalt skilli, et minna kuhugi firmasse ja hakata koodi valmis laxima. See pole enam keskkool, kust lissalt on vaja paber kätte saada, nüüd on vaja otseselt oskused omandada, et sellel alal kuhugi tööle minna. Seega on mõttetu selle paberi jahile minna, kui ma tunnen, et skill pole piisavalt kõrge. Eriti minusugusel, kes lastakse alati kuidagi kergemini läbi, kuna ma jätan inimestele oma vaixe olemisega sellise targa mulje. Vahel on unreal, kuda minu suunas lendab kiidusõnu, kuigi polex nagu halligi teinudki :)

    Ning see Taanis elamine pole olnud ajaraisk, krdi hea elukool on olnud, olen näinud erinevaid kultuure ja rasse siin. Olen õppinud iseseisvalt elama ning hakanud mõistma, et money pole kõige tähtsam. Tähtis on elu elada sedasi, nagu ma seda tahan elada ning pole lihtsalt mõtet olla rikas, kui ma käixin päevast päeva kuskil tööl tehes mingit igavat rutiinset tööd, mille lõpptulemus mind absull ei koti.
    Kujutage ette, kui Te käite elu aeg tööl 8h päevas , magate 8h, järele jääb veel iga päev 8h vaba aega. obv on nädalavahetused kah, kuid mõelge, et Te nüüd ELU AEG 50% oma nädala sees olevast ärkveloleku ajast teete mingit paska, mis Teid ei koti. Nu oi blää, Waste of Life :) Põhimõtteliselt elate nädalavahetuste nimel ning kaotate ligi pool oma elu väärtusest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES