Päris julm, mu roheliste sessiionide rekordseeria on endiselt jätkumas!

Aga täna läx napilt, alguses sain kaks korda kaheksate setiga kanni, ühel korral trappisin top setiga nii kenasti, riverisse lendas Q ja obv QQ'd trappisin SO BEAUTIFULLY!
Siis juhtus veel selline asi, et AA vs AA , mul mustad ässad ja flop tuli 3 ärtut ja suht mingi KQx, mõtlesin, et olen juba suht drawing dead, aga hoopis neljas ärtu riveris hävitas mu :)
KK vs KK oli ka veel täna lisaks, see tuli ikka split õnnex!

Käisin siis -400$ ära juba, aga lõpetasin siiski +200$ ning täna lasin pidevalt kuskil 16-20 lauda :)
Lõpus keerasin veel ühe JJ käega perse, käsi arenes kuidagi sitasti ja board jooxis ka rigged ning maxin fishi ässad kinni lihtsalt.

Igatahes päris hea, eile ja täna lasin ikka suht palju laudu ja vahepealne vähemate laudadega mängimine ajas mängu nii paika ja nii hea enesekindlus hetkel, vb isegi on mul lootust saada mingiks NL100 megagrinderiks, kuid BR nii suur juba, et väixed NL200 mõtted käivad peas.

Aga jah, autot on ka vaja ja teen varsti Bemmi cashouti kah ära kui boonused nüüd vabanevad ja siis vaatab kui edukalt järgmised kuud NL100's lähevad :) Järgmisest aastast võix algusest peale juba NL200 reg olla küll!