Njah, täna EMV Turbo donkamendil oli suhteliselt hot run, esimene flop mida piilusin, oli kohe flopist Quadsid ja sai kohe hea algus tehtud, mõned käed hiljem võtsin kohe ühe vanamehe välja KK'ga, algul siis kohe 7.5k peale.

Kõiki suuri pocketeid nägin kah peale ässade ja JJ, QQ isegi mitu korda, kuid viimane neist lõpux ka saatuslikuks sai.

Suckoute tegin kah ise täna, kuigi need tulid obv kui potid olid suht väixed.

Valusa suckouti sain ise lõpupoole, kui juba BB oli 1200 vist. Ning pot oli preflop limpamisest juba nii suur, et neljandik stackile lisa olex tulemas, Buttonil KQ'ga limpisin kaasa. AAT flop checkiti ja turn J ning väike naab 5k lükkas sisse , ma callisin ära. Sepal KJ ja river J, ffs! 15k pot läx ja järgi jäi 15k mul.

Ning siis lõpus oli stack vahepeal jälle üle 20k kah, aga kui leidsin QQ siis UTG ja lükkasin kuskil 17k stacki 2k blindide juures, ehk siis M oli kuskil 3.3 ning mu stack oli isegi kuskil avg kandis, BB callis 66'ga ära tsipa suurema stackiga ja flopis oli 6 olemas ning 35's koht siis umbes.

Suurema osa tourneyst oli ikka tõesti hea kaardijoox, aga kui lõpux kaks korda 80% olukord põske saada, siis pole midagi teha :(
Võtsin isegi 6 mängijat välja tourneyst, ühe korra kaks ühe käega!