Nii, aeg siis teha ka nädala kokkuvõte või noh, kuna alustasin märtsi algusest ja enne seda kokkuvõtet polnud, siis tuleb graafik märtsi algusest alates. Algus algas kohe biitide rohkelt ja juhtus igasuguseid jubedaid asju, siis tuli üx monster pot ning sellele järgnes ka selline hea tujuga mängitud hea jooxuga periood tänu suurele potile ja kasvasin juba päris hea kasumini, kuid obv järgmine sessioon oli kohe valus laks peale ja obv lendasin tagasi nulli. Siis kuskil 8.8k kätt oli mängitud ja olin kuskil +80 peal, mõtlesin, et no vähemalt esimesed 10k kätt tuleb vist NL50's plusspoolele, aga need 1200 kätt, mis veel minna oli ei tulnud üldse lõbusad ja suht tiltisin terve sessi pärast mingit alguses saadud räigeid biite :D
Aga siis võtsin ennast kokku ja mõtlesin kui palju suuri vigu olin teinud siiski nende esimese 10k käe jooksul ning otsustasin enne igat suurt calli võtta timebanki ja asi ikka suure hoolega läbi mõelda enne kui turnis all ini callin. Turnis all inide callimine on vist mu kõige suurem leak hetkel. Aga igatahes tuli siis üks võimas sess üle 5000 käega, millest siin juba on graafik ka olemas ja selle sessiooni jooksul võtsin enne kõiki suuri otsuseid time banki ja mõtlesin hoolega läbi, et mis krt siin toimub. Tegin mõned päris tugevad foldid kah seekord, top2 paari läxid kahel korral foldi ning kahel korral 3 betitud potis tegin võimsad callid, kus tuli terve stack 1 paariga koju ära :) Kuid viimase 5k käe jooxul, kus jooxin 13bb/100 tegin ka siiski veel mõned vead keskmiste stackide vastu ning samuti sain kaks väga valusat biiti, millest ka juba räägitud, seega järgmisel esmaspäeval on graafik loodetavasti kõvasti võimsam ja stabiilsem ning loodan, et kätearv väga palju ei kannata, sest koolis hakkas nüüd projekt!






Muide mida teha olukorras, kus on näiteks 1 4xbb raise ja 2-3 calli ning olen otsustanud squeezeda näiteks AJ'iga tõstes 12$ peale(On see liiga palju?).

Ning call tuleb viimaselt tüübilt, kelle stack pärast calli jääb kuskil 20-25$ vahele. Flopis te ei hiti , seega mis edasi?

Probleem on selles, et Cbet peaaegu igas normaalses suuruses commitib mind tema stacki vastu ära. Check ja give up? ???