Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
korralikult steroide täis pumbatud ahv
See ahv on Mr Olympia 2011 ja 2012

lol Paf Live donkuments. Sain kuskil turniiri keskel stacki käima, AQs vs 99 tulin august välja, siis üx tilter kinkis TT vs J6o 67k peale umbes. Siis millalgi tuli AA vs KK unreal kuskile üle 100k. Siis hoidsin stacki hästi ajastatud bluffidega ja 2 lauda enne lõppu tegin ühe hea suure squeeze ka A9s'iga suurte stackide vastu, üx ropendas ja foldis mingi pocketi, teine näitas AQ'o. Teadsin, et nad nii suurt flippi ei taha enne rahasi :D

Siis veidi stack kahanes , aga ühel orbiidil sain hilisest positsioonist momentumi sisse ja minu taha jäid suhteliselt M2-M3 stackid ja siis shippisin enamuse ajast pea any twoga ja kui callida lõpux julgeti siis 97s sai AQ'ost jagu ning 73s sai T8s'ist jagu. Pärast 97s kätt, dealer vaatas mulle otsa ja küsis, 97s all in, wtf? hahahaaa. Mul oli mingi 450k stack ja üx steal tõi umbes 50k sisse ning mu taga olid 100k stackid kõik.

FT'sse sain siis ligi 700k stackiga, 3.3milli total chips in play. Siis tuli SB vs Btn JJ vs AKo standard pool stacki läinud, jäin siis 300k+ stackiga, üx blindide round oli umbes 95k chipsi ehk siis M3+

Lükkasin UTG A4s, üx leidis QQ , flopis A, turnis FD ka lisaks, aga riveris ikka focker Q rsk.

BLEH. tegelt ei tea, kas A4s on FT's push üldse, kui ma olin veidi alla AVG ning isegi chipleaderid on kuskil M6-8, siis vb võix iseenesest kaugemale foldida ka, aga dunno, kui võidu peale mängida, siis vist läheb keeruliseks. Kuigi jah, 2 all iniga võib ka M1'st chipleaderiks enamvähem tõusta, dunno dunno, vb mõni targem kommenteerib :)