Nii, pidasin siis vastu kuskil 7h kanti. Tegelikult läks kõht juba päris vara tühjaks, kuid iga kord kui tundsin kõhus mingeid urinaid, siis sõin ühe palja leivaviilu ja pidasin jälle vastu ning lõpuks oli Goldstar lihtsalt nii lähedal, et punnitasin end Goldstariks tagasi, sest eelmine kuu jäi saavutamata!

Mingist hetkes tõmbas mõnusasse plussi ära ja sain ka eelneva sessi miinuse tagasi tehtud ning siis oli päris hea tuju edasi mängida. Lõpus siiski olin juba suht väsinud ja silmad olid uneliiva täis ja kaarte oli natuke raske näha. Tegin lõpus ise mõned vead, kuid nagu graafikult näha, tulid mõned valusad biidid ka ja EV joon tõmbas päris mõnusalt eest ära lõpus. Kaks viga tegin squeezides, kui olin mingi 12$peale tõstnud pärast seda kui mingi 3 tegelast 2$ olid ära callinud ja mõlemal korral viimane jobu callis ära ja mingi valusa käega. Igatahes viga oli selles, et oma Ace highga tegin obv Cbeti, kuid kuna vastase stack oli liiga väike, siis committisin end ära ja pidin kohe all ini ka ära callima.

Aga kaks haiget biiti mis siis olid. Mõlemad olid top set TT'ga. Ühes lauas oli mingi päris kahtlane teema, esimene käsi oli mul KK, tõmbasin mingi 12$ 3Beti kuna oli jälle vist 3 meest juba potis 2$'iga ning sain 2 calli. Checkiti vist minuni ja tõmbasin Cbeti peale, üx foldis, teine vend jälle all ini. Flop oli T high, seda ma foldima ei hakanud ning wtf, mingi TJ oli ära callinud ja kinkis oma stacki mulle selle kümne paariga. Insta vend kadus lauast ja kohe järgmine käsi istus sama koha peale uus vend. Ning jälle umbes sama pull, 1 raise ja call ja ma 3Betin seekord kuskil 7$ peale vms. Mõlemad jälle callisid ning lisaks üx minu tagant ja flopist on top set ja kaks teemanti. Tõmban kohe suurelt peale, see tüüp , kes just lauda istus callib ja turn on A ja vend tõmbab all ini, insta call ja riverisse kolmas teemant ja tüübil oli Q9s vist lol! See oli siis esimene biit, kuid kuna eelmine käsi sain selle KK just veica suurema poti, siis õnneks tilti ei ajanud.

Teise biidi lugu on lihtsam, flopist top set jälle TT'ga. Võimalik flush draw, kuid vastasel on piisavalt agressiivsust ja otsustan natuke riskida ja positsioonis olles lihtsalt callin. Turn on blank ja väga hea, vastane betib 10$, panin kohe 30$ peale ja vend mõtles end pooleks, lõpuks shoves ning river A ning minu kaardid lähevad mucki! obv AA tõmbas ära :) Päris 2 outer ei olnud, sest 4 outi oli Tal ka wheeldraw jaoks olemas.

Nendest biitidest hoolimata, kus siis mõlemal korral 100$'ine pot shipiti tänu riverile vastasele tuli umbes 15bb/100 ja graafik näeb välja selline: