See siis selle nädala kokkuvõte, hea, et nädala sees vahepeal väike pluss õnnestus teha. Aga uskumatu kui stabiilselt nonSD läheb alla. Ma ei tea, see vb sellest, et 3 betitud pottides ei hittinud või siis on need idioodist limp caller regularid minu mängust sotti saanud ja aina floativad ja võtavad mult potte ära. Muidugi viimased käed olin ikka päris tiltis ka ja suur osa lollusi ka sees vist.
See nädal siis panen rõhku rohkem kvaliteedile ja üritan mingeid reade regularide kohta rohkem saada, mängin vist maximum 9 lauaga, et käigud rohkem läbi mõelda, eelmine nädal kohati võtsin juba üle 12 laua ja natuke rutates tegin otsuseid ja läbimõtlemata. Aga kuna mu kuukasum kukkus nulli tagasi, siis ma ei teagi, kui nüüd veel miinus peaks jätkuma, siis kaua ma julgen siia NL50'sse jääda. Jubedalt ikka vihkan seda limiiti Pokerstarsis rsk!
Kui peaks siis failima NL50's see nädal, siis tegelen vb millegi muuga natuke. Nädalavahetusest algab vaba nädal koolist, siis ehk teen mõned SNG eksperimendid jälle. Äkki saab sellest NL50st üle hüpatud kuidagimoodi :)