Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
Tegeled siis rohkem sellega, et lihast vormida ilusaks ja kergemate raskustega trenni?
Endale see laval mässamine ei istu, niiet lasen toore jõuga massi ja lihast :) Praegu peab 7-10 kg alla võtma tho, sellepärast on palju aeroobset trenni, aga loodan mõne aja pärast seda kaalu saavutada ning siis saab edasi plaanipäraselt jätkata :)
Lihase vorm on mul ujumisest ja sünnist vist kaasa antud, pole väga kergeid raskuseid kasutanud, kuskil 6-12 korduse kanti seeriad ikka ja peamine ülesanne on lihas iga harjutusega ptsi tõmmata :D Hetkeeesmärk oleks ka pigem puhas lihasmass, aga ma ei tea, selle söömisega mul raskusi, ei lähe söök sisse noh :) Pean end sööma sundima lausa. Mul nagu sellist "off-seasoni"
kaalu pole, pidevalt nullis rasvaga , aeroobset on ka hetkel 0 pmst. Kuigi nüüd Tervisekeskuse kõrval elades , kui öine elugraafik, siis peax olema ülikõva hommikul mingi tunnine ujumispiinamine teha, päris hea siis vist magama minna ! :) Kui nv ära ei riku, siis tulev nädal saan järgi proovida :)