Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3095

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
    korralikult steroide täis pumbatud ahv
    See ahv on Mr Olympia 2011 ja 2012

    lol Paf Live donkuments. Sain kuskil turniiri keskel stacki käima, AQs vs 99 tulin august välja, siis üx tilter kinkis TT vs J6o 67k peale umbes. Siis millalgi tuli AA vs KK unreal kuskile üle 100k. Siis hoidsin stacki hästi ajastatud bluffidega ja 2 lauda enne lõppu tegin ühe hea suure squeeze ka A9s'iga suurte stackide vastu, üx ropendas ja foldis mingi pocketi, teine näitas AQ'o. Teadsin, et nad nii suurt flippi ei taha enne rahasi :D

    Siis veidi stack kahanes , aga ühel orbiidil sain hilisest positsioonist momentumi sisse ja minu taha jäid suhteliselt M2-M3 stackid ja siis shippisin enamuse ajast pea any twoga ja kui callida lõpux julgeti siis 97s sai AQ'ost jagu ning 73s sai T8s'ist jagu. Pärast 97s kätt, dealer vaatas mulle otsa ja küsis, 97s all in, wtf? hahahaaa. Mul oli mingi 450k stack ja üx steal tõi umbes 50k sisse ning mu taga olid 100k stackid kõik.

    FT'sse sain siis ligi 700k stackiga, 3.3milli total chips in play. Siis tuli SB vs Btn JJ vs AKo standard pool stacki läinud, jäin siis 300k+ stackiga, üx blindide round oli umbes 95k chipsi ehk siis M3+

    Lükkasin UTG A4s, üx leidis QQ , flopis A, turnis FD ka lisaks, aga riveris ikka focker Q rsk.

    BLEH. tegelt ei tea, kas A4s on FT's push üldse, kui ma olin veidi alla AVG ning isegi chipleaderid on kuskil M6-8, siis vb võix iseenesest kaugemale foldida ka, aga dunno, kui võidu peale mängida, siis vist läheb keeruliseks. Kuigi jah, 2 all iniga võib ka M1'st chipleaderiks enamvähem tõusta, dunno dunno, vb mõni targem kommenteerib :)

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    See ahv on Mr Olympia 2011 ja 2012
    'sup?
    http://scoobysworkshop.com/2011/09/1...-use-steroids/

  3. #3

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Enamus inimesi nagu arvaks, et sööd steroide ja saad niisama selliseks, ehk siis ei respectita üldse neid inimesi. Aga nope, see vend saab igast tavainimesest ilma igasuguste roidideta suuremaks oma toitumuse, pühendumuse, geenide ning pingutusega jõusaalis. Selleks, et maailma tippu jõuda ja sellega ka kõva pappi tasku panna, tuleb tal võtta steroide, sest selline see spordiala juba on. Siiski selle tulemuse saavutamiseks on tal vaja pmst 24h pühendumist ning selliseks asjaks on probably võimeline 0.05% populatsioonist. Lisaks nii palju, kui ma olen uurinud, on Phil heath veel ka suhteliselt intelligentne inimene, lihtsalt steroide täis topitust ahvist on asi kaugel.

    Ma pole mingi steroidide ja dopingu pooldaja, aga see suhtumine, et ah it's just roids ei meeldi. Võid end pooleks süstida, aga kui trennis ei käi ning õigesti ei toitu, siis ei ole nendest roididest midagi kasu.

  4. #4

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Enamus inimesi nagu arvaks, et sööd steroide ja saad niisama selliseks, ehk siis ei respectita üldse neid inimesi. Aga nope, see vend saab igast tavainimesest ilma igasuguste roidideta suuremaks oma toitumuse, pühendumuse, geenide ning pingutusega jõusaalis. Selleks, et maailma tippu jõuda ja sellega ka kõva pappi tasku panna, tuleb tal võtta steroide, sest selline see spordiala juba on. Siiski selle tulemuse saavutamiseks on tal vaja pmst 24h pühendumist ning selliseks asjaks on probably võimeline 0.05% populatsioonist. Lisaks nii palju, kui ma olen uurinud, on Phil heath veel ka suhteliselt intelligentne inimene, lihtsalt steroide täis topitust ahvist on asi kaugel.

    Ma pole mingi steroidide ja dopingu pooldaja, aga see suhtumine, et ah it's just roids ei meeldi. Võid end pooleks süstida, aga kui trennis ei käi ning õigesti ei toitu, siis ei ole nendest roididest midagi kasu.
    Fakt on see, et need kutid, kes on top of the top on oma pühendumuselt ning sooritusvõimelt kadestamist väärt.

    Aga see ei muuda asjaolu, et see ei ole okei. Sina võid mõelda, et Mr Olympia on kõva vend, kes pistab kõvasti pappi tasku. Aga mina mõtlen, et tänu tema "suurepärasele eeskujule" süstivad tuhanded inimesed endalt syntholi ja mis muud imepaska. Ning kes nende süstitud sitta pärast riisuma hakkab? Maksumaksja hakkab.

    Tean, et seda juttu võib iga spordiala kohta rääkida, kuid vähemalt teistel spordialadel on doping keelatud.

    Minu silmis on need suured poisid täielikud *****, kes ehivad ennast võõraste sulgedega. Rääkimata kompleksidest, mis neil on.

    Kiitma peaksid sa tõsist spordihinge, kes saavutab ja püüdleb enda isikliku füüsilise maksimumini, mitte venda, kes on driven by being the biggest.

    Edit: mu highlightimine läks pigem mööda ning see ei ole rünnak su arvamuse vastu, vaid eelkõige oma arvamus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES