Järgmiseks tuli minna panka ja hunnik sulli pangast kätte saada, kuna üle piiri minnes on vist mingi 10k Euri piirang, siis ei saanud lihtsalt ATM'ist miljon 50 Eurist võtta, mis taskutest välja punnitaksid, vaid tuli 500'seid minna kontorist küsima, obv toredad maksud on nendel asjadel, kui pole ette bookitud ja niisama hea protsent läheb maha. Igatahes sellex, et minu enda kontolt sull kätte saada, tuli pangale maksta juba kolmekohaline summa Eurisi, UNREAL.

Olin ärganud päeval kell 13 ja oli selline kahtlane värk, kas oskan magama jääda ärevusega ja siis end kell 5 hommikul ärkama saada. Kuskil kell 1 öösel tegin pokkerilauad lahti ja otsustasin, et küll lennukites ja rännates saab magada ning jätsin öise une vahele. Tallinnast Riiga lennates jõudsin vist korra nokkida, kui juba lennuk maanduma hakkas. Riiast Frankfurdi poole jõudsin juba veidi rohkem nokkida, kuigi eriti ebamugav on seal lennukis küll. Olin siis enamvähem 50:50 uneseisundis kuni lennuk kõrgust vähendama hakkas, siis juba oli maandumise põnevus sees. Kuigi mitte halligi näha polnud, sest all tundus eriti paks pilvekiht olevat.

Frankfurdist oli vaja siis saada 100km põhja poole, kus asus üx auto, mida need olid ostma minemas, kellega koos ma sinna läksin. Rongi aeg oli sita klapiga ja pmst tuli odavam võtta kolme peale rendiauto. Rendiautol oli läbisõit vist 200km ainult :D Mingi väike junn oli igatahes. Jõudsime mööda päris vägevaid asfalteeritud ralli kiiruskatseid esimese sihtmärgini, kus oli siis neil plaan osta Audi A6 Touring 2009a oli vist. Päris hull kaupleja oli see vend ja pika sebimise peale sai vist kokku 1200 Euri hinnast alla veel mingi esiotsa täkete jutuga jms :D Ma sedasi igatahes ei oskaks. Sealt edasi võrreldes rendiautoga oli igatahes kõõõõvasti mugavam sõit, täitsa meeldima hakkas see Audi. Seal sain ka lõpuks pooleks tunniks veel unevajadust rahuldatud.

Pidime algul kell 17 juba kohtuma, aga jõudsime Hamburgi lõpux vist veidi pärast 19't. Teada oli, et auto oli nagu mingi vanamehe oma olnud, jõudsime lõpuks siis autoni ning mingi pruun vend kõnnib meile vastu, hmm. Kuigi jah, mingi rekkafirma tegelane pidi sõbra asemel seda nagu müüma jah. Igatahes hakkasime siis autot uurima ja enamvähem teise lausena hakkas selline standard pruunide meeste müügijutt pihta, Listen My friend, Let me tell You one thing, the car is 100 %. Lisaks oli service bookis viimane stamp esindusest panemata, kuigi service paber ise nagu oli olemas, ka natuke kahtlane. Service booke annab obv ise ka valmis kirjutada ja ex ka neid pabereid ise valmistada, kuigi see oleks päris vaevaline töö, sest service pabereid oli ikka omajagu, aga ega neid neegreid tea. Lisaks oli telefonis jutt, et vana omanik pidi auto neljap nagunii esindusse viima ja uue auto asemele ostma, nüüd juba seletas, et kui me ei osta, siis ostab ise ära selle auto ja vana omanik pidavat juba uue Alpina D5 Bi Turbo olema ostnud. Ehk siis nagu kõik jutt päris ei klappind ja see krdi tempel oli ka puudu :D Lisaks auto oli nii seest kui väljast ka natuke räpane. Igatahes saime kokkuleppe, et anname talle kas 500 Euri või mingi ID kaardi ning ta annab meile service bookid ja asjad ning läheme uurime ise hommikul esindusest järgi, miks viimane stamp puudu on ja kas kõik on ikka originaal. Kuidagi kergem tundus igatahes Talle jätta 500 Eurine, kui oma ID kaart kuskil välismaal käest ära anda ning läksime siis ööbimiseks hotelli otsima.

Enamus hotelle olid täis ja lõpux saime mingisse beefangi peldik hotelli, mis oli päris sarnane selle hotelliga, kus ma FPS turniiri ajal Pariisis ööbisin, kuigi hind oli kõvasti asjakohasem kui Pariisis isegi ette bookides. Vastuvõtus oli mingi noor asiaat, see kaupleja vend oli paras jutupaunik ning ajas selle asiaadi juba täitsa tilti seal igasuguse crapiga :D Käisime siis väikesel Kebabi retkel veel ja reisikaaslastel tundus olevat mingi joomaplaan, et Hamburgis pidi palju hookereid ja värke olema. Kuigi oli mu sünnipäeva õhtu, siis mulle ei tundunud eriti hea plaanina 20k Euriga taskus kuhugi võõrasse linna jooma minna ning suundusin oma hotellituppa ja pärast 35h'st ärkvelolemist väikeste vahepealsete lennukinokkimistega sain lõpuks 7h'sesse unne suikuda :)

TO BE CONTINUED...