Blät, mingi swingimine käib, sessiooni algus jätkas kohe nagu eelmise sessiooni lõpp, suht insta -200$ lähedale ning siis pool ööd miinuses tildiga grindimist.
Vahepeal tegin pausi ja vaatasin ära telekast kaks osa järjest tulevat King of Queensi ning siis tegin tund aega grindi taas, mis oli ka enamuses ajast miinuses, kuid siiski lõppes nullis, siis tulid telekast kaks osa Friendsi, vaatasin need kah ära ja siis sain hommikuste fishide kallale asuda. Umbes 3k kätt oli juba selja taga ning seis oli -80$ kandis siis pärast kahte esimest sessi, aga siis pmst tund või poolteist selline jooks, kus tundus, et kaotada on võimatu, ühtegi suurt potti vist ei tulnud, kuid aina pappi pritsis. Seega oli juba toimunud ligi 400 dollariline ronimine -200 pealt +200 lähedale ning öö oli päästetud. Lõpus tuli veel natuke paska kaela ja lõppkokkuvõttes jäi siiski pärast 5k kätt +100$. Aga mulle meeldis see vahepealne 400$'ine tõus ja nüüd kõik koos palvetama, PLS ONE TIME tulex terve nädalavahetus selline sujuv jooks!

2000 VPP'd veel platinumini, see on siis 10k kätt, kui suudaks teha kaks sellist ööd nagu täna nädalavahetusel , sis olex tehtud ja järgmine nädal saaks teenida lisa ja vähendada igakuist nõuet Supernova jaoks tulevikuks!

Ja blät, tunnihinne on see kuu seni natuke madalam, kui Ta mul NL25'es oli, lõppeks see swingimine nüüd ära ja tulex üx normaalne kasum kah lõpuks ära, aga vahepealsed pikad stretchid, kus olen sujuvat graafikut ehitanud annavad vähemalt kindlust, et väga väga longrunnis vist siiski biidin NL50't lõdvalt :P

EDIT: Unustasin selle käe panna! :P

GOOD INSTINCT MOMENT, BROUGHT TO YOU BY PLANTERS :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($54.85)
MP1 ($50)
MP2 ($20)
MP3 ($24.25)
Hero (CO) ($50)
Button ($56.45)
SB ($50)
BB ($50)
UTG ($50)

Preflop: Hero is CO with 6, 6
2 folds, MP1 bets $1.50, 2 folds, Hero calls $1.50, 2 folds, BB calls $1

Flop: ($4.75) 6, 7, K (3 players)
BB checks, MP1 checks, Hero bets $3, 1 fold, MP1 raises to $8, Hero calls $5

Turn: ($20.75) 3 (2 players)
MP1 checks, Hero checks

River: ($20.75) 2 (2 players)
MP1 bets $10, Hero calls $10

Total pot: $40.75 | Rake: $1.95

Results:
MP1 had K, K (three of a kind, Kings).
Hero mucked 6, 6 (three of a kind, sixes).
Outcome: MP1 won $38.80