Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3095

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    kuidas sa selle järelduseni jõudsid? 99% kindlalt ei.
    Sest ma olin pokkerist nii sees, et ma olin inimene , kes viitsis sügavamale kaevuda ning sain piisava info kätte nii või teisiti. Inimene on loomult laisk ja enamus tahavad asja lihtsalt kätte saada, kui nad peavad kuhugi interneti sügavustesse sukelduma, siis nad kas ei viitsi või ei oska, kui neile Pokkeriprode, 2p2 ja FB vahendusel strateegia artiklid ninaette pillutakse, siis nad võivad ka kogemata biitima hakata.

    Ja tegelt ei ole vaja kasutada siin mind mingi näitena, vaid juttu on avg hakkaja regular, kes otsiks vajaliku info üles NAGUNII ning avg pokkeriotsa sattunud inimesest, kellest võib liigselt kerge info korral saada pokkerimängija, kuid mitte juhul, kui info on raskesti saadav.

  2. #2

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Sest ma olin pokkerist nii sees, et ma olin inimene , kes viitsis sügavamale kaevuda ning sain piisava info kätte nii või teisiti. Inimene on loomult laisk ja enamus tahavad asja lihtsalt kätte saada, kui nad peavad kuhugi interneti sügavustesse sukelduma, siis nad kas ei viitsi või ei oska, kui neile Pokkeriprode, 2p2 ja FB vahendusel strateegia artiklid ninaette pillutakse, siis nad võivad ka kogemata biitima hakata.

    Ja tegelt ei ole vaja kasutada siin mind mingi näitena, vaid juttu on avg hakkaja regular, kes otsiks vajaliku info üles NAGUNII ning avg pokkeriotsa sattunud inimesest, kellest võib liigselt kerge info korral saada pokkerimängija, kuid mitte juhul, kui info on raskesti saadav.
    ma ei leidnud atm kiirelt otsides infot, aga millal sa mängimist alustasid muidu päris ausalt esimest korda?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES