Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3095

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Mingi sohk?

  2. #2

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Mingi sohk?
    jaanuari-veebruari cash out läks coinidesse obv.

  3. #3

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    jaanuari-veebruari cash out läks coinidesse obv.
    Ei ole seal coinitanud midagi peale mingite e-maili referralite eest saadud creditite.
    Mu character on isegi veidi sitasti tehtud, sest algul ei keskendunud stattide parandamisele piisavalt ja ei hüpanud üldse ning klikkisin neid taske seal miski 7 levelit vms :D

    Ma olen juba lapsepõlvest saati suusahüppaja olnud http://www.nomasi.com/sj3/ Sellist asja ning ka selle eelkäivat versiooni sai aastaid toksitud 386 arvuti peal.

    Samas ei meeldi see mäng niiväga, sest konkreetselt hüpetes on raske suurt skillieelist omada, sest hüppamine on nii lihtne, pigem on see rohkem mõtlemise ja statside rajamise mäng.

    Palju rohkem meeldis mulle levelite ehitamise mänguna http://shotonline.gamescampus.com/ Seal on ikkagi skill VÄGA SUURELT löömisel mängus, jah, suurematel levelitel on pikemate löökide ja muu näol eelised, aga samas ikkagi on seal löökide arvestamisel niii palju faktoreid, et väga hästi mängides annab seal vabalt 20-30 levelit kõrgemaid mehi matshides seljatada.
    Mängisin seda aastaid ja olen seal lvl 75, aga mingil hetkel kadus veits huvi, kui levelid hakkasid nii kõrgeks kõigil minema, et pmst löödi vintidega ümber nurga juba palle. Samas on nüüd uusi raskemaid radu juurde tulnud jne, viimasel ajal olen veidike jälle näppinud, lvl 75 saigi mõned päevad tagasi saavutatud, polnud mitte aastat level uppi saanud :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES