Ei ole viitsinud viimasel ajal nii palju grindida, natuke kopp ees old ja kuna kaks eelmist kevadet olen näinud ka , et laudade kvaliteet on sel perioodil tuntavalt halvem, siis see oli juba pikalt planeeritud, et kevadel ei keskendu volüümile. Kuigi ei planeerinud nii varakult loivamisega alustada päris, aga whatever :D

Igatahes oli kardilaagriga seoses nagunii 15nda paiku Itaaliasse minek ning TonnaMunnzler Euroopa kandis rändamas, siis otsustasin, et sõidan autoga juba veidi varem Euroopa kanti ja randomilt vaatame, mis saab. Saime Prahas kokku ja sõitsime kohe edasi Austriasse. Kuna Munnz on skateboarder, siis pakub Talle ka snowboardi värk huvi ja mulle suusatamine, seega läxime täna lumiseid mäetippe otsima.

Oleme Salzburgis hotellis ja lähim soovitus tuli miskine Flachau. Väga sicko värk igatahes, otse mäe all näitas auto +15 kraadi ja ülikuum päike, täiesti pilvitu taevas. Mäetipp on miski 2k meetrit merepinnast, igatahes oli üles välja ikka väggga soe, inimesed chillisid igalpool mäekohvikute väliterrassidel särkide väel. Ei tea, kuda see lumi sedasi püsib, kõige parem just sõita polnud, suht selline pudrune rada ja väga künkasse ka aetud, aga kuna ma ka suht algaja, siis sai veidike suusakontrolli oskust parandatud juba täna tänu veidi harjumatutele oludele võrreldes Soomega ning homme plaanime päevläbi seal mägedes slopesi uurida




Pärast Itaaliat plaanime EPT Viennat ka külastada ja nillime seal cash gamesi või mingeid odavamaid turniire või satikaid. Kui midagi põnevat toimub, siis panen kirja siia :)