Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3095

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Pff, jooksen Olympicus ikka nagu koer.

    ME's oli üks suur pot, Olin KJo BB, callisin UTG+2 või 3 raise ja J4x flopilt, tema cbet, ma call. Turn J, leadisin, et teda confusida, callis üsna ruttu. River oli ka mingi madal kaart ja backdoor flush täitus, panen uue beti ja väga väike riveri raise, bläää. Algul mõtlesin, et callin, kuna võtsin unorthodox line, aga siis mõtlesin, et kas ta tõesti julgeks mind seal bluffida ja kõik sitemad value käed ju calliksid prolly ja foldisin siiski. Olin siis miski alla 20k ja mingi vana, kes mind päev otsa oli 3bettind, pani BB'lt taas, kui mul JJCO ja meil mõlemil umbes 40bb stackid , preflop AK vastu sisse ja good bye.

    See juhtus enamvähem 30 min enne 330 Euri sideeventi algust , ostsin siis pileti ära ja läksin chillisin NL200 cashis niikaua, mis oli eriti vaalane, mingid purjus vanad flippasid seal mitu kätt pre, üx lükkas 20+ Eurise iso peale 87o sisse ja sai 82s'ilt calli :D Jõudsin seal lauas 2 orbiiti teha ja ühe KK leida ning preflop squeeze 27 Euri, sain coldcalli ja teised callisid ka sisse. J84 rainbowga sai coldcallija stack enda kätte betitud.

    Sideeventil oli eriti pask jooks, kus ühtegi premiumit ei kohanud ning suutsin kuidagi shovede ja reshovedega püsida miski enamvähem stackiga ja lõpuks sain A7o vs T9s sisse ja insta good bye jälle.

    Mingi flips champion turniir korraldati ka , kust ma ise osa ei võtnud. Aga see oli siis pmst loto, mis tehti HU matshide näol. Ja kõige haigem on see, et finaali jõudsid kaks Eesti parimat HU mängijat, Codecci vs Andu_andu ning Andu luckis siis finaali võitjaks :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 31.05.14 at 00:01

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES