Dunno, ma ei sobi vist mass multitableriks, kui palju laudu on siis lihtsalt tulevad enamus otsused insta , kuigi isegi aega olex ja paljudes kätes jääb value saamata või veel suurem probleem, et maxan vastastele välja kohati täiesti idiootsetes kohtades!

Eile tegin siis 4h'ga ainult 2500 kätt, aga mängisin ikka mõttega ja probably läxid flopil või preflop paljud käed foldi, mis vb olexid mulle swingi tekitanud mõnel teisel päeval!

NL25's hoian ka lauad max 17-18 kanti. Eilsest NL25 sessioonist nägingi, et tegin samasugust idiootset tiltmängu kohati nagu NL100's, kui palju laudu oli ja tegin ka oma NL25 kõige suurema langemise läbi!

Samuti on über paljude laudadega biitide talutavus raskem, kuna ühe sessi jooxul tuleb nii palju käsi, siis on selge, et biite esineb, aga tekib tunne, et biite on JUBEJUBE palju ja tekib tilt. Kuigi vb polegi biite väga palju üle keskmise, kuid saan neid rohkem lihtsalt tänu sellele, et mängin rohkem käsi läbi! Kuigi jah, ega see run kiita pole olnud viimane kuu, kuid siiski on sadu kohti, kus korralikult mõeldes olexin võinud kõvasti säästa!

Supernovani on vähem kui Platinumstari säilitamiseks see kuu, aga nv'ga vist veel ei jõua siis, kuna hakkan nüüd kvaliteedi meheks ! Bonuses are just Bonuses, PROFIT IS TEH SHIT!

Kõigile mängijatele, kes vinguvad lõpmatute downswingide üle , kuid mängivad pidevalt üle 14 laua, ma ütleks lihtsalt FU! :)
Oma eelmise kuu 100k break-evenit ei nimeta ma mitte mingil juhul downswingiks, kasum olex pidanud olema igaljuhul minu skilliga mängijal!