Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 134, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3484124132133134135136144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 661 kuni 2 680, kokku 3095
  1. #2661

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Ja kui palju neid 2007 aasta biitijaid praegu veel existeerib , kes kõigile lahkelt teadmisi jagasid ? Suht vähe ma usun ja nad ise kaevasidki omale selle augu :)

    Kui poleks 2p2 foorumit ning pokkeriprosi, polex ka pokkeris praegu aasta 2014 vaid endiselt 2006 ning siis polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem.

    Tegelt ma ei viitsi üldse vaielda, igatahes on see mõtteviis nagunii kasulik kõigile, kes kunagi mulle andsid, kuna nad on hetkel töenäoliselt edasijõudnud mängijad ning nende tulevik sõltub mängude heaolust , aru ei saa ma sellest loogikast, mix 2014 tekkinud uutele inimestele, kes kõik on MEIE potensiaalsed leivaröövlid , peaksime ME "TAGASI ANDMA" ????????????? :)

    Ma ei mõtle siin absoluutselt ainult enda peale, vaid pigem on see mõtteviis just +EV kõigile neile, kellega ma siin kommunis olen üles kasvanud. On lihtsalt uus ajastu ja tuleb uutmoodi mõtlema hakata, 2007 oli fishe jalaga segada ja kõigil oli poogen paarist targemast inimesest, aga nüüd on selle tulemus näha ning parimad mängijad pokkeris ongi need, kes Adaptivad KÕIGEGA.

  2. #2662

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem..
    kuidas sa selle järelduseni jõudsid? 99% kindlalt ei.

  3. #2663
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Rudi jutt jumala õige.

    Aga mitte strati postitamine pole ka piisav imo, võiks veel ühe reegli pokkeri foorumisse lisada: et ei tohi võitvaid graafikuid panna, sest need, nagu karupoeg ütles, motiveerivad mängima/õppima.

    Või tegelt tuli veel parem mõte mul just seoses selle kiriku foorumiga, et graafikuid võib panna aga stratis hakkame lihtsalt mingit sitta ajama ja leveldama kõiki eesti uusi mängijaid.

    Nt rudi paneb käe siis herrjanks kirjutab, et teeks flopil minraise, et näha kus olen. Siis ranka tuleb lisab ka, et flopil standard feeler raise koht ja lõpus tuleb pastilaa ja ütleb, et halb laud -- ära fishidega mängi need ei oska foldida. Parem regida mängida, neid saab bluffida ka, jne jne.

    Ma teen ise otsa lahti full ringi foorumis.

  4. #2664

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ja kui palju neid 2007 aasta biitijaid praegu veel existeerib , kes kõigile lahkelt teadmisi jagasid ? Suht vähe ma usun ja nad ise kaevasidki omale selle augu :)

    Kui poleks 2p2 foorumit ning pokkeriprosi, polex ka pokkeris praegu aasta 2014 vaid endiselt 2006 ning siis polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem.

    Tegelt ma ei viitsi üldse vaielda, igatahes on see mõtteviis nagunii kasulik kõigile, kes kunagi mulle andsid, kuna nad on hetkel töenäoliselt edasijõudnud mängijad ning nende tulevik sõltub mängude heaolust , aru ei saa ma sellest loogikast, mix 2014 tekkinud uutele inimestele, kes kõik on MEIE potensiaalsed leivaröövlid , peaksime ME "TAGASI ANDMA" ????????????? :)

    Ma ei mõtle siin absoluutselt ainult enda peale, vaid pigem on see mõtteviis just +EV kõigile neile, kellega ma siin kommunis olen üles kasvanud. On lihtsalt uus ajastu ja tuleb uutmoodi mõtlema hakata, 2007 oli fishe jalaga segada ja kõigil oli poogen paarist targemast inimesest, aga nüüd on selle tulemus näha ning parimad mängijad pokkeris ongi need, kes Adaptivad KÕIGEGA.
    Teise lõigu kohta kohe, kui poleks pokkeriprosi ja poleks 2p2d, poleks ka sina tõenäoliselt pokkerini nii lihtsalt jõudnud, veel vähem ennast isegi selle fishi tasemeni viinud, kes 2006 aasta mänge biidiks.

    Ma ka ei viitsi ka vaielda:), aga tahan lihtsalt öelda, et need asjad pole nii lihtsad ja su vaatenurk kui selline on minu arvates väga ühekülgne antud teemal. Pokker ongi selline mäng mis nõuab lahendamist ja nö evolutsiooni. Kui sa tahad, et tänapäeva pokker oleks 2006 aasta tasemel, siis oleks see mäng väga vähe tuntud ja eestis mängiks seda vb 10 kümme inimest.

    Sa ei saa aru loogikast, miks väga head mängijad teevad õppevideosid training saitidele ja pakuvad coachingut? Nad teenivad sellega raha, su küsimus peaks olema pigem see, et miks sina seda ei tee ja ei võta lisaväärtust oma oskuselt!

  5. #2665

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    kuidas sa selle järelduseni jõudsid? 99% kindlalt ei.
    Sest ma olin pokkerist nii sees, et ma olin inimene , kes viitsis sügavamale kaevuda ning sain piisava info kätte nii või teisiti. Inimene on loomult laisk ja enamus tahavad asja lihtsalt kätte saada, kui nad peavad kuhugi interneti sügavustesse sukelduma, siis nad kas ei viitsi või ei oska, kui neile Pokkeriprode, 2p2 ja FB vahendusel strateegia artiklid ninaette pillutakse, siis nad võivad ka kogemata biitima hakata.

    Ja tegelt ei ole vaja kasutada siin mind mingi näitena, vaid juttu on avg hakkaja regular, kes otsiks vajaliku info üles NAGUNII ning avg pokkeriotsa sattunud inimesest, kellest võib liigselt kerge info korral saada pokkerimängija, kuid mitte juhul, kui info on raskesti saadav.

  6. #2666
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Rudi jutt jumala õige.

    Aga mitte strati postitamine pole ka piisav imo, võiks veel ühe reegli pokkeri foorumisse lisada: et ei tohi võitvaid graafikuid panna, sest need, nagu karupoeg ütles, motiveerivad mängima/õppima.

    Või tegelt tuli veel parem mõte mul just seoses selle kiriku foorumiga, et graafikuid võib panna aga stratis hakkame lihtsalt mingit sitta ajama ja leveldama kõiki eesti uusi mängijaid.

    Nt rudi paneb käe siis herrjanks kirjutab, et teeks flopil minraise, et näha kus olen. Siis ranka tuleb lisab ka, et flopil standard feeler raise koht ja lõpus tuleb pastilaa ja ütleb, et halb laud -- ära fishidega mängi need ei oska foldida. Parem regida mängida, neid saab bluffida ka, jne jne.

    Ma teen ise otsa lahti full ringi foorumis.
    Mulle saadeti siin foorumis ükskord PM et kas ma viitsiks õppevideot teha , oleks suht sama välja teinud :D

  7. #2667

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Sest ma olin pokkerist nii sees, et ma olin inimene , kes viitsis sügavamale kaevuda ning sain piisava info kätte nii või teisiti. Inimene on loomult laisk ja enamus tahavad asja lihtsalt kätte saada, kui nad peavad kuhugi interneti sügavustesse sukelduma, siis nad kas ei viitsi või ei oska, kui neile Pokkeriprode, 2p2 ja FB vahendusel strateegia artiklid ninaette pillutakse, siis nad võivad ka kogemata biitima hakata.

    Ja tegelt ei ole vaja kasutada siin mind mingi näitena, vaid juttu on avg hakkaja regular, kes otsiks vajaliku info üles NAGUNII ning avg pokkeriotsa sattunud inimesest, kellest võib liigselt kerge info korral saada pokkerimängija, kuid mitte juhul, kui info on raskesti saadav.
    ma ei leidnud atm kiirelt otsides infot, aga millal sa mängimist alustasid muidu päris ausalt esimest korda?

  8. #2668

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Ma alustasin 2007 lõpukuudel vist

    q_q variant oleks best ever ja kõikide pokkerisaadete kommentaatorid tuleks ka clueless koomikutega välja vahetada, nagu ntx HSP ning WSOP ülekannete kommentaatorid teevad seda mõnusal algtasemel pokkeri kommenteerimist, mis oleks kõige suurem +EV haritud fishide kohapealt.

  9. #2669
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    q_q variant oleks päris epic. Üks kuulsust koguv kasutaja on siin foorumis juba algust teinud. Eesti tasemel õrnalt pärsiks arengut, aga kuniks 2+2 strat teemad ei sarane BBV teemadega, ei muutu suures pildis midagi.

  10. #2670

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    2007-8 sai müüa rs miljoneid 25eek tükk, googeldamine ütles, et 2010 sai osta bitcoine 1c tükk, 2014? gl collecting profits. Hindsight on fun küll.

    Üleüldiselt olen arvamusel, et paralleeluniversumis, kus on aasta 2014, pokker on sama populaarne nagu ta on praegu, aga puuduvad igasugused õppesaidid + sa oleksid pokkeris edukas, siis sa oleksid pigem see, kes teeks esimese õppesaidi, sest sa oleksid tark. Nagu oldi enne sind ja ollakse ka tulevikus.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 17.02.14 at 01:42

  11. #2671

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Viimasel ajal öösel 3-6 vahemikus on Cashi traffic ikka väga vaikne ja hakkab veits igav kohati, seega näpin kõrvale igast muid asju, turniire jne.

    Täna Igavamatel hetkedel tegin Hyper 15$ HUSNG'si kõrvale

    Lõpus tuli selline oosom heater :

    Lõpus neli kaotatud mängu sai mingi Austraalia vaala pool tekitatud, callis väga looselt 3bette ja hittis kõiki floppe, kohe kui ühe mängu tagasi võitsin, siis declines ära. Üks varasemalt kuskil fishiks märgitud vend tegi minuga 34 matshi enne kui declines, nende matshide lõpp oligi suht selle heateri algus.

    173$ sai lisaraha sellest kõrvalgamblimisest kokku

  12. #2672
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mulle saadeti siin foorumis ükskord PM et kas ma viitsiks õppevideot teha , oleks suht sama välja teinud :D

    nagu et kuidas mitte mängida video või mis mõttes?

  13. #2673
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Kui mängud muutuvad raskemaks ja kõik lauas on regularid, siis peab selleks et mängu biitida ise ilmselt fishiks muutuma

  14. #2674
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Palju on tube kus toimub action Nl400+ igapäevaselt?

  15. #2675
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    Teise lõigu kohta kohe, kui poleks pokkeriprosi ja poleks 2p2d, poleks ka sina tõenäoliselt pokkerini nii lihtsalt jõudnud, veel vähem ennast isegi selle fishi tasemeni viinud, kes 2006 aasta mänge biidiks.

    Ma ka ei viitsi ka vaielda:), aga tahan lihtsalt öelda, et need asjad pole nii lihtsad ja su vaatenurk kui selline on minu arvates väga ühekülgne antud teemal. Pokker ongi selline mäng mis nõuab lahendamist ja nö evolutsiooni. Kui sa tahad, et tänapäeva pokker oleks 2006 aasta tasemel, siis oleks see mäng väga vähe tuntud ja eestis mängiks seda vb 10 kümme inimest.

    Sa ei saa aru loogikast, miks väga head mängijad teevad õppevideosid training saitidele ja pakuvad coachingut? Nad teenivad sellega raha, su küsimus peaks olema pigem see, et miks sina seda ei tee ja ei võta lisaväärtust oma oskuselt!
    Amen.

    Kui poleks treeningsaite jms siis mina pokkerit biitima poleks hakanud. Ma pole mingi matemaatika PhD kes ise suudab olukorrad välja lahendada, ma lihtsalt copyn edukamaid ja usaldan, et nad teavad mis teevad. Kui ma oleksin üles kasvanud tingimustes, et ühtegi õppematerjali poleks olnud ja ühtegi head mängijat ka railida ei saa siis ma prolly praegu HU cashis avaks buttonilt mingi 50% või vähem ja mõtleks, et jube sitasti mängisin kui set over set stacki ära annan.

    Tagasiandmisest I don't give a fuck, ma räägin stratist lihtsalt sellepärast, et mulle endale meeldib ja veidi endale ka kasulik. Eestis on kõik nii väikesed tegijad, et see kasu mis sa välja annad on suures pildis täiesti mikroskoopiline - Galfondi suvalisest videost paariminutine jupp on prolly kordades kahjulikum kui kogu sinu või minu elu jooksul postitatud strat.

  16. #2676

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Ma soovitaks küll kõigil julgelt oma strateegiat avaldada. Fishid nagu mina hoiab see asi poti juures. Ega see ei tähenda et me mängu biitima hakkame, veel vähem paremaid rexe biitima.
    Kui me aga ise pusides ainult raha ära kingime siis varem või hiljem realiseerub, et mõttetu tegevus ja hakkame hoopis golfi mängima.
    Kõik koolis matemaatikat õppinud, paljudest teist matemaatikud said? (Võrdlus pole teab mis kohane aga intelligentsete inimestena saate pointile pihta küll ma usun :) )
    Viimati muudetud Miisu poolt : 17.02.14 at 13:41

  17. #2677

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    teine variant muidugi on, et jumala eest ärge uusi mängijaid laske peale kasvada. Veel vähem ärge laske neid oma limiitidesse. Seda veel vaja, et lisaks rexidele mõni uus fish tuleks keda reipida :)

  18. #2678
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Galfondi suvalisest videost paariminutine jupp on prolly kordades kahjulikum kui kogu sinu või minu elu jooksul postitatud strat.


    THIS

  19. #2679

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Kui mängud muutuvad raskemaks ja kõik lauas on regularid, siis peab selleks et mängu biitida ise ilmselt fishiks muutuma
    Mul on selle kohapealt juba teooriad ja natuke praktikat ka käimas, aga obv mitte Pokerstarsis :D

  20. #2680

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Kaader James Bondi filmivõtetelt



    Järgmine käsi jagati mulle QQ, mõtlesin, kas tasub üldse mängida
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 23.02.14 at 23:42

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES