Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 155 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3095
  1. #1

    [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Teen ka siis lõpuks oma päeviku, et ma tegutseksin rohkem teiste inimeste silme all ning omaette idiootsusi korda ei saadaks. Hetkel üritan Pokerstarsis NL50'sse ronimisega hakkama saada ning olen 4 päevaga mänginud juba üle 8k käe ja sealhulgas on mõned päris valusad all ini callid. Ma ei tea, kuskilt HEM'i HUD'ist annab alati otsida mingi vabanduse, et keegi jälle ära callida, kuigi board ja betting pattern näitab mulle setti! Ja imelik on see, et mida kõrgemal limiidis mängin, seda kergemeelsemalt teen neid calle.
    Seega hakkan siia üles panema käsi, mille omaarvates tagantjärele vaadates mängisin väga halvasti, et siis mõni inimene tuleks ütleks, WTF, insta fold see! Ehk siis sööbivad need mulle pähe ja järgmine kord kui selline olukord tekib, siis suudan näha oma halba mängu ette ning seda ära hoida!

    Üritan siia üles panna ka nädala kokkuvõtteid, nagu teeb seda Mcfoldberg, päris tore on Tema graafikuid vaadata iga nädala tagant :)

    Lisaks Pokerstarsile on mul pärast viimast cashouti väikene BR veel Triobetis ja ka Unibetis challenge roll on, mille üx õhtu kasvatasin ligi 64 Euroni umbes 300 käega NL10'es.

    Muide mu NL50'sse ronimine pole esmakordne katse, Triobetis olen NL50't mänginud edukalt 500$'ie BR'i pealt üles mitu korda ning Pokerstarsis olen isegi NL100's mänginud ligi 20k kätt väga halva BR managemendiga, algul mingi lucky sess tõi +300$ ning selle peal sai liugu lastud päris kaua. Kuid siis tuli mingi tilt peale ja siis taandusin NL50'sse, kuid seal oli mul vist elu kohutavaim run üldse ja BR käis vahepeal 300$ peal ära jaanuaris. Seega oli siis mul päris suur hunnik käsi Pokerstarsis mängitud, kuid Cash oli mul miinuses , sest roll oli tulnud SNG'dest ja Battle of the planetsist võidetud lisarahadest. Seega otsustasin end NL25's üles mängida ning tuua ka oma Pokerstarsi all hands graafik taas plusspoolele nii bb'des kui $'ites ning sellega sain veebruari kuus edukalt hakkama ja nüüd olen siis jõudnud praeguse hetkeni ;D
    Regulaarse grindimisega pole ma kunagi alla NL25'e tegelenud, hetkel Unibetis esimest korda teen siis natukene NL10't, kus plaanin ka suht varakult üles liikuda!

    Aga nüüd peaks olema piisavalt mu ajaloost ja värgist ning päevik algab nüüd! ;D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 31.03.14 at 01:57

  2. #2
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kumba Sa mängisidki, kas FR või 6-max?

  3. #3

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Kumba Sa mängisidki, kas FR või 6-max?
    Full ring, NL25's muidu mõned esimesed sessid olid 6 max, aga ei meeldinud nii vähesed käte arvud ja õppisin 12 tablema Pokerstarsi imelise softiga full ringis :)

    Kuigi tournamentides olen jõudnud väga palju rohkem kordi final tabelisse just 6 maxis, kuigi final tabelites vähem kohti on :P

  4. #4
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    See nädala kokkuvõtete tegemine on kuradima hea mõte. Huvitav lugeda ja saab ise hiljem ka mõnusalt vaadata kuidas läinud on.
    See on idee, mida peaks hakkama isegi blogis teostama :).

  5. #5
    goldec
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nädala kokkuvõtteid on jah alati huvitav lugeda :D

  6. #6

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Praegu leidsin selle postituse, kus oli mingi vaidlus postflop artiklite ja asjade üle ja ranka rääkis seal pikalt, et kõik on stattides nii kinni jne!
    Krdi hea meel, et selle postituse otsa sattusin. Arvan, et seal mu enamus halvast mängust tulebki, ma leian alati kuskilt stattidest mingi näitaja, mille põhjal luban endal mingi ülisita calli teha.
    Mul oli eelmine aasta septembris üx nädal, kus ma elus esimest korda proovisin grindida järjepidevalt. Mu BR oli Triobetis umbes 179$ vms ning ma läxin NL50'sse nelja lauda 25$'iga ning esimene päev oli +300$. Ning selle nädala lõpuks oli BR üle 1000$ ja mul polnud mingeid statse ega mitte halligi ning see on siiamaani mu parim nädal pokkeris ja sellel ajal mul polnud erilist cash game kogemustki. Mul pole aimugi palju käsi ma mängisin või mis mu winrate oli, aga mängisin ainult 4 lauaga ja istusin alati lauda poole stackiga, seega mu mängukvaliteet pidi ikka ülikõva olema sel nädalal :)

    Mul hetkel HUD'is jubedalt statte, aga selline tunne, et kui need ära peaksin võtma, siis olexin nagu pime kana. Kas ma olen äkki postflop mängu üldse ära unustanud? ;D

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    heater.. ehk lihtsalt hea run... ja BR management? 180 taalaga NL50?

  8. #8

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    heater.. ehk lihtsalt hea run... ja BR management? 180 taalaga NL50?
    Yep, ma olin septembris fish ju alles :)
    ranka blogi leidsin, siis hakkasin parandama kõiki muid aspekte peale lihtsalt käe mängimise.
    Nüüd ma olen kõik BR managemendid, tournamentide faasid värgid, stackide suurustest tulenevad teemad , igasuguseid equiteid ja asju omale selgeks teinud ja kogu selle aja peale on vist elementaarne postflop mäng suht laiali valgunud. Sest keskendumine on olnud igasugustel muudel aspektidel. Aga mu Harrington 1 vol on Eestis, ei saa praegu seda lugeda :)
    Oleks aeg taas panna natuke rõhku jaotuste mängimisele ning siis peaksin olema teel täiusliku mängijani :P

  9. #9

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täiesti pael, esimesed 10k kätt läbi NL50's, viimased 1100 kätt, mis just tegin +90$ pealt -90$ peale. Sessiooni alguses tuli kohe mingi haige käsi ja läksin põhimõtteliselt suht tilti ning tiltasin käed läbi, et lissalt 10k täis saada ja väike paus teha ning võtta mingisugune teistsugune lähenemisviis järgmisele 10k'le käele. Igasugust sitta on juhtunud, kuid vigu olen ka haigelt palju teinud ja kui neid vigu poleks teinud, mis peamiselt on halva callid väga suurtes summades, siis oleksin hetkel plussis.

    Seega järgmise 10k käe lähenemise võtan sellise: Turnis reraise ning isegi minraise on peaaegu alati nuts ning isegi kui ma mõnikord foldin parema käe, siis on see kokkuvõttes +EV kõigega, mis on setist nõrgem!!

    Ja tra, kuidas ma seda NL50't vihkan, seal lihtsalt juhtub asju, mida mujal ei juhtu ja ma ei tea miks!
    Kui ma järgmised 10k kätt failin, siis ma ei tea kuidas ma sellest NL50'st üle pean hüppama, aga tahaks ilgelt NL100 juba jõuda, sest mulle seal ilgelt meeldis!

    Ja nüüd lähen grindin niikaua kuni vähegi vastu pean!

  10. #10

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nii, pidasin siis vastu kuskil 7h kanti. Tegelikult läks kõht juba päris vara tühjaks, kuid iga kord kui tundsin kõhus mingeid urinaid, siis sõin ühe palja leivaviilu ja pidasin jälle vastu ning lõpuks oli Goldstar lihtsalt nii lähedal, et punnitasin end Goldstariks tagasi, sest eelmine kuu jäi saavutamata!

    Mingist hetkes tõmbas mõnusasse plussi ära ja sain ka eelneva sessi miinuse tagasi tehtud ning siis oli päris hea tuju edasi mängida. Lõpus siiski olin juba suht väsinud ja silmad olid uneliiva täis ja kaarte oli natuke raske näha. Tegin lõpus ise mõned vead, kuid nagu graafikult näha, tulid mõned valusad biidid ka ja EV joon tõmbas päris mõnusalt eest ära lõpus. Kaks viga tegin squeezides, kui olin mingi 12$peale tõstnud pärast seda kui mingi 3 tegelast 2$ olid ära callinud ja mõlemal korral viimane jobu callis ära ja mingi valusa käega. Igatahes viga oli selles, et oma Ace highga tegin obv Cbeti, kuid kuna vastase stack oli liiga väike, siis committisin end ära ja pidin kohe all ini ka ära callima.

    Aga kaks haiget biiti mis siis olid. Mõlemad olid top set TT'ga. Ühes lauas oli mingi päris kahtlane teema, esimene käsi oli mul KK, tõmbasin mingi 12$ 3Beti kuna oli jälle vist 3 meest juba potis 2$'iga ning sain 2 calli. Checkiti vist minuni ja tõmbasin Cbeti peale, üx foldis, teine vend jälle all ini. Flop oli T high, seda ma foldima ei hakanud ning wtf, mingi TJ oli ära callinud ja kinkis oma stacki mulle selle kümne paariga. Insta vend kadus lauast ja kohe järgmine käsi istus sama koha peale uus vend. Ning jälle umbes sama pull, 1 raise ja call ja ma 3Betin seekord kuskil 7$ peale vms. Mõlemad jälle callisid ning lisaks üx minu tagant ja flopist on top set ja kaks teemanti. Tõmban kohe suurelt peale, see tüüp , kes just lauda istus callib ja turn on A ja vend tõmbab all ini, insta call ja riverisse kolmas teemant ja tüübil oli Q9s vist lol! See oli siis esimene biit, kuid kuna eelmine käsi sain selle KK just veica suurema poti, siis õnneks tilti ei ajanud.

    Teise biidi lugu on lihtsam, flopist top set jälle TT'ga. Võimalik flush draw, kuid vastasel on piisavalt agressiivsust ja otsustan natuke riskida ja positsioonis olles lihtsalt callin. Turn on blank ja väga hea, vastane betib 10$, panin kohe 30$ peale ja vend mõtles end pooleks, lõpuks shoves ning river A ning minu kaardid lähevad mucki! obv AA tõmbas ära :) Päris 2 outer ei olnud, sest 4 outi oli Tal ka wheeldraw jaoks olemas.

    Nendest biitidest hoolimata, kus siis mõlemal korral 100$'ine pot shipiti tänu riverile vastasele tuli umbes 15bb/100 ja graafik näeb välja selline:


  11. #11

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Väga kena ju. Fishe oli ka laupäeva öösel meeletult. Tegin ise mingi paar tundi mängu, aga oleks pidanud ka ennast kauemaks sundima. :D

  12. #12
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    mnja päris hea päev, eile ise ei mänginud, kukkusin nats korgi otsa. reedel tegin 6k kätt, jäin mingi -10, 5-6BI below ev ... seega suht enma vähem, kuda VPP'dega lood on:)? Palju platiniumini jäänud on?

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Väga kena ju. Fishe oli ka laupäeva öösel meeletult. Tegin ise mingi paar tundi mängu, aga oleks pidanud ka ennast kauemaks sundima. :D
    Ongame peaks minema nüüd lähiajal väga fishiseks.

  14. #14

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mnja päris hea päev, eile ise ei mänginud, kukkusin nats korgi otsa. reedel tegin 6k kätt, jäin mingi -10, 5-6BI below ev ... seega suht enma vähem, kuda VPP'dega lood on:)? Palju platiniumini jäänud on?
    Sain just 3000 täis, eile tuli natuke üle 1000 viimase sessiga :)

    Eile oli muidu mingi kahtlane hetk, kus umbes kella 2 ajal mu aja järgi läxid mul kõik lauad hoobilt jube halvaks ja polnud eriti uusi ka valida. Aga kuskil tunni jooxul läxid lauad suht magusaks tagasi.

    Ja praegu on veel kahtlasem hetk ,kui läxin 5:37 umbes magama täiega unisena ja korra tegin silmad lahti juba 8:40 ajal ning praegu on kell 10:54 ja ma olen üleval, wtf!?
    Ja ma olen nagu endiselt unine, mix perkele ma üles ärkasin? Väljas on haudvaikus ka veel!

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Pokkeriga keerab lihtsalt uneajad tohutult sassi, ärkad ja lähed magama, kuidas jumal juhatab, kui mingit süsteemi ei tee ;D

  16. #16
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Õnneks on mul veel kerge edumaa VPP'de suhtes :D

  17. #17

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Õnneks on mul veel kerge edumaa VPP'de suhtes :D
    Ma tahaks täna õhtul ka veel mingi suht suure sessi teha, aga peab üritama veel und saada siis, muidu vist jääb ära :)

  18. #18
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ma aravatavasti ei saa, kuna kani surub see õppeprotsess peale :D

  19. #19

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Sain just 3000 täis, eile tuli natuke üle 1000 viimase sessiga :)

    Eile oli muidu mingi kahtlane hetk, kus umbes kella 2 ajal mu aja järgi läxid mul kõik lauad hoobilt jube halvaks ja polnud eriti uusi ka valida. Aga kuskil tunni jooxul läxid lauad suht magusaks tagasi.

    Ja praegu on veel kahtlasem hetk ,kui läxin 5:37 umbes magama täiega unisena ja korra tegin silmad lahti juba 8:40 ajal ning praegu on kell 10:54 ja ma olen üleval, wtf!?
    Ja ma olen nagu endiselt unine, mix perkele ma üles ärkasin? Väljas on haudvaikus ka veel!
    Mul see viskaski üle, et lauad lagunesid ning ühel 19" monitoril on neid jube tüütu koguaeg vahetada ning tõmbasin kinni. bljäät. ;D

  20. #20

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tuli meelde praegu, et eile enne sessi lõppu, kui olin juba enamus lauad kinni pannud, siis ühel laual oli veel EP'l Ässad ja tõstsin 2$ peale. Ja kuskil late positsioonis mingi vend tõmbas puhtalt selle raise peale FULL STACKIGA all ini, oi see oli mõnus dream come true ässadele ;D Eriti kui lauda pandi flop 3A3. Muidu vastasel oli TT :)

Lehekülg 1, kokku 155 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES