Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 144, kokku 155 EsimeneEsimene ... 4494134142143144145146154 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 861 kuni 2 880, kokku 3095
  1. #2861

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mis strateegia muidu cashis sul 3x asemel 2x pre panna on igas positsioonis?

  2. #2862

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    3x on tänapäevaste 3betiste mängudega raha kinkimine vastastele.

    Ei ava alati 2x, avan vaheldumisi 2.5x ja 2x olenevalt paljudest faktoritest, käetugevusega pole mingit pistmist :)

    Lives pole veel midagi väga mänginud kõrgemat, peale Vienna, kus oli ka kõrgeimaks NL500. 1600 Euri, oli seal üks suurim pot, mida siin kuskil kirjeldasin ka, imes domineeritud drawga ära :]

    Eks selle EPT'ga seostuvalt võiks reisida küll veidi see hooaeg, ehk peaks jälle Prahasse minema, kus saab suuremas koguses turniire ühe peatusega proovida. Ning ühe EPT ME tahaks ka ikka ära proovida, et saada aimu, mis tunne seal mängida on, ei tahaks sisse ostes mängida, sest ei usu, et olen nende wizardite vastu mingitpidi +EV, aga kui cashis mõned kõvemad kuud suvel või sügisel tulemas, siis why not !

    Mingit pakettide müümist ka mul pole väga mõtet teha, sest ei ole mul väga suurt turniiri CV'd ette näidata, et klientuuri leida.

  3. #2863
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Ma usun päris mitmed ostaksid osakuid puhtalt selle info põhjal, mis siin päevikus liigub :)

  4. #2864

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.

  5. #2865
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.
    Samad mõtted.

  6. #2866
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.
    Ja pärast EPT-d sappi lendab.Vaja ainult foorumisõpru kes sae käima tõmbavad enne EPT-d

  7. #2867

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Pff, jooksen Olympicus ikka nagu koer.

    ME's oli üks suur pot, Olin KJo BB, callisin UTG+2 või 3 raise ja J4x flopilt, tema cbet, ma call. Turn J, leadisin, et teda confusida, callis üsna ruttu. River oli ka mingi madal kaart ja backdoor flush täitus, panen uue beti ja väga väike riveri raise, bläää. Algul mõtlesin, et callin, kuna võtsin unorthodox line, aga siis mõtlesin, et kas ta tõesti julgeks mind seal bluffida ja kõik sitemad value käed ju calliksid prolly ja foldisin siiski. Olin siis miski alla 20k ja mingi vana, kes mind päev otsa oli 3bettind, pani BB'lt taas, kui mul JJCO ja meil mõlemil umbes 40bb stackid , preflop AK vastu sisse ja good bye.

    See juhtus enamvähem 30 min enne 330 Euri sideeventi algust , ostsin siis pileti ära ja läksin chillisin NL200 cashis niikaua, mis oli eriti vaalane, mingid purjus vanad flippasid seal mitu kätt pre, üx lükkas 20+ Eurise iso peale 87o sisse ja sai 82s'ilt calli :D Jõudsin seal lauas 2 orbiiti teha ja ühe KK leida ning preflop squeeze 27 Euri, sain coldcalli ja teised callisid ka sisse. J84 rainbowga sai coldcallija stack enda kätte betitud.

    Sideeventil oli eriti pask jooks, kus ühtegi premiumit ei kohanud ning suutsin kuidagi shovede ja reshovedega püsida miski enamvähem stackiga ja lõpuks sain A7o vs T9s sisse ja insta good bye jälle.

    Mingi flips champion turniir korraldati ka , kust ma ise osa ei võtnud. Aga see oli siis pmst loto, mis tehti HU matshide näol. Ja kõige haigem on see, et finaali jõudsid kaks Eesti parimat HU mängijat, Codecci vs Andu_andu ning Andu luckis siis finaali võitjaks :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 31.05.14 at 00:01

  8. #2868
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    ME's oli üks suur pot, Olin KJo BB, callisin UTG+2 või 3 raise ja J4x flopilt, tema cbet, ma call. Turn J, leadisin, et teda confusida, callis üsna ruttu. River oli ka mingi madal kaart ja backdoor flush täitus, panen uue beti ja väga väike riveri raise, bläää. Algul mõtlesin, et callin, kuna võtsin unorthodox line, aga siis mõtlesin, et kas ta tõesti julgeks mind seal bluffida ja kõik sitemad value käed ju calliksid prolly ja foldisin siiski. Olin siis miski alla 20k ja mingi vana, kes mind päev otsa oli 3bettind, pani BB'lt taas, kui mul JJCO ja meil mõlemil umbes 40bb stackid , preflop AK vastu sisse ja good bye.
    a-ha kui kkaaqqtt oli? tahab thin valuet saada??

  9. #2869

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    32 out of 2849 Hotter 55$'is täna, järjekordne Turbo close one :) IT WILL HAPPEN !

  10. #2870

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Hotter 55$ Turbo taaskord deep run

    Selline ulmekirjandus käsi http://www.boomplayer.com/en/poker-h...296_083A62F25A
    ( Click to show/hide )


    Ning siis 30 left, OLLES ENDISELT CHIPLEADER


    ( Click to show/hide )


    Õnnestus veel paar foldi saada, kuid üpriski vähe spotte ja lõpux jäin väga väixex ja jõudsin siiski QQ leida ning vs AK vs TT jäi AK peale :/ 18 koht out of 2981, fffff

    Sunday Millionis olen endiselt doomed, kuigi sain üle pika aja 30k'ni stacki, aga siis 25k stackina vs 20k mees AK vs AQ, 5.4k all inilijal oli veel JJ, tuli Q high board, ffff ning järgmine käsi kohe out ka

  11. #2871

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Panin kardile Gopro cami ka külge :)

    Finaal
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 09.06.14 at 13:53

  12. #2872

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    1 vid 5.50 peal päris hea (Y)

  13. #2873

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Krt see kart on ikka cool spordiala. Kui palju stardikapitali algselt vaja on ja mis kuludega umbes ühe hooaja puhul arvestada tuleb?

  14. #2874

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    väärt kaamera.
    venna kaameralt(supermoto) ka üks klipp, 04.00 ok koht :)

    https://www.youtube.com/watch?v=7uh6WKajIPY

  15. #2875
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Sellel GoProl mingi stabilisaator vms? Üllatavalt vähe pilt väriseb selles videos.

  16. #2876
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    kinnitad go proo ära ja asi vask,ostsin ka selle 3+blacki ära ja vägev relv peaks mainima!

  17. #2877

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Selle kaameraga saab palju lõbusaid asju filmida jah, katsun seda igasuguste hobide puhul kasutada

    John peaks Taisse minnes omale sellise pähe teipima

    Ei ole näind küll kuskil mingit stabilisaatori juttu, sai vist hästi kinnitatud, Youtube jaoks vajaliku faili genereerimisega on osa kvaliteeti kaduma ka läinud, originaalidel ikka solid quality.

  18. #2878
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 684

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Selle kaameraga saab palju lõbusaid asju filmida jah, katsun seda igasuguste hobide puhul kasutada

    John peaks Taisse minnes omale sellise pähe teipima


    Ei ole näind küll kuskil mingit stabilisaatori juttu, sai vist hästi kinnitatud, Youtube jaoks vajaliku faili genereerimisega on osa kvaliteeti kaduma ka läinud, originaalidel ikka solid quality.

    :D :D :D

  19. #2879
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    See wifi ühendus nutikaga on nuts,pildi ja video kvaliteet ka üleprahi ikka!

  20. #2880

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    see probla kadunud herol, et nutikast live pilt üsna suure delayga? See omal ajal oli määravaks, miks võtsin Sony endale.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES