Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 150, kokku 155 EsimeneEsimene ... 50100140148149150151152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 981 kuni 3 000, kokku 3095
  1. #2981
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    .
    Viimati muudetud virukunn poolt : 30.07.15 at 06:26

  2. #2982
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    kus viimsi rada on?

  3. #2983
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mis skoorid teil on siis kui nii julmalt volli annate, solid miinus juba ees? Ise korra olen mänginud so far, +31 tuli Paluküla rajal :D

  4. #2984

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Viimsis ei ole rada, Pirital on, aga mitte enam kauaks.

    Mina annan Volüümi kõige rohkem Nõmme ja Keila rajal, kuna kõige lähemad obv. Nendel radadel suutnud parimad trenniringid ka õrnalt miinusesse ära mängida, aga arenguks on veel ruumi jubedalt, backhandi näiteks üldse ei julge üle 25m rakendada olulistel hetkedel, sest viskes on liigselt suur randomness faktor sees :D

    Andu oma skooridega hirmutab juba Eesti parimaid mängijaid :)

  5. #2985
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Vaata ise skoorin.com lehelt järgi.

  6. #2986
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Eelmine post Codeccile. Tra, see foorum on katki, quoteda ega muuta enam normaalselt ei saa.

  7. #2987
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis skoorid teil on siis kui nii julmalt volli annate, solid miinus juba ees? Ise korra olen mänginud so far, +31 tuli Paluküla rajal :D
    lol Paluküla rada Eesti kõige raskem ka, esimesena sinna pole üldse mõtet minna.

    Tra meil jäävad home gamed ära juba vahepeal sest kõik vennad discis nahhui :D Ise ei taha väga mängima hakata, ma lähen iga asjaga nii naksi. Varsti ka 100 ketast kotis ja 100 puuki peal.
    Viimati muudetud Ballahollic poolt : 30.07.15 at 13:10

  8. #2988

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mul jäi ka vahepeal juba jõusaal tahaplaanile, kuna olin ärkamisest kuni viimsete valgusraasukesteni discimas.

    Suveilm on ainult nii fantastiline olnud, et kevadel sai vist rohkem mängida, kui praegu juulis saand.

  9. #2989

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mis seis sul käega on, kui sa põmst ainult eeskäega mängid? Ma teen paar pikemat päeva jutti ja siis ei kannata mitu päeva normaalselt mängida, käsi nii valus lihtsalt. Muidu äge mäng, kahjuks pole nii palju aega, et tagantkäsi selgeks õppida.

  10. #2990
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mis kätt üldse viskama peaks complete beginnerina? Ma aint tagantkätt viskasin, tundus loomulikum lihtsalt...

  11. #2991
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Olen pigem kuulnud, et Valgehobusemäe rada on üks Eesti raskemaid.

    Codeccile: Viska nii, nagu sul mugavam on. Täna üks tõsisem discgolfar ütles, et paljud ei oskagi eeskätt visata, kuna see nende jaoks lihtsalt nii ebaloomulik käeliigutus.

  12. #2992

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mul pole käega mingeid probleeme olnud, väikene imelik tunne on küünarliigese juures, mis nagu hirmutab, et sealt võix miski suurem valu areneda, aga määrin Voltareni vahel igaks juhuks ja pole mängu takistanud üxki valu seni.

    Suuremaks probleemiks on villid kätel, mis erinevate haaretega tekivad, pole veel seda ühte ja lemmikut haaret viskamiseks leidnudki ja pidevalt eksperimenteerin.

    Viske valikul pmst jah, misiganes Sul algul paremini välja tuleb, seda siis viska. Enamustel algajatel tundub see Forehand ikka jubedalt raskusi tekitavat, endal oli nii, et niikaua kuni backi üritasin, siis heitisin seda mängu, aga kuna sõbrad olid nii hooked forehandi mängides, siis lõpuks kui proovisin ka Foret, siis hakkasid visked ruttu arenema ja mänguarmastus kasvas iga viskega.

    Vahepeal vaatasin õhtul/öösel mingeid disc golfi videosi, hommikuks oli ärevus nii suur, et magada ei saanud ja kohe kui päike tõusis, läksin loopima.

    Siin Forehandi viskamiseks üks hea randme harjutus @ 6:05
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 31.07.15 at 06:54

  13. #2993
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Ise ka alles hiljuti mängima hakanud ja samuti sõltuvus sees kiirelt.

    Viljandi rada:

  14. #2994
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    see discgolf tundub tõesti mõnus. sry ot pärast, aga kas need beginnerite kolme kettaga standardkomplektid ca 30eur on esialgu ok või jäävad peagi prygikasti kui veidi tegeleda asjaga?

  15. #2995
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Kettad väsivad (vastu puud, maad või korvi loopides tulevad täkked jms sisse ning lennuomadused halvenevad) ära nagunii mingi hetk, seega prügikasti lähevad nad enamus mingist hetkest.

  16. #2996

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    see discgolf tundub tõesti mõnus. sry ot pärast, aga kas need beginnerite kolme kettaga standardkomplektid ca 30eur on esialgu ok või jäävad peagi prygikasti kui veidi tegeleda asjaga?
    sõber, kes max 25x mänginud (iga kord 1 korra nõmme läbi), rekord nõmmel on -4 ja seda ühe kettaga. Hea oleks muidugi kui putter juures, aga see "30erinevat ketast kotis" algajale on overkill.

    Paralleeli tooks tennisega, kus algajad peale poolt aastat-aastat mängimist tulevad jutuga, et "reket või keeled ei sobi"

    Ei ole muidugi eriline diskiäss ja tulemused seal + poolel ikka, aga loogika ütleb, et alguses tehnika paika ja siis võid varustuse pärast põdema hakata (loe: varustust süüdistama hakata).

  17. #2997
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    väga hea - tänud :)

  18. #2998
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Ma ostsin ka driveri + putteri ja see putter tundub veits overkill isegi :D

    Pigem sellega arvestama, et kuskile metsa või tiiki kaob ära neid aeg-ajalt, ehk siis kui mängu pooleli ei taha jätta võta 1 varuks :P

  19. #2999

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma ostsin ka driveri + putteri ja see putter tundub veits overkill isegi :D

    Pigem sellega arvestama, et kuskile metsa või tiiki kaob ära neid aeg-ajalt, ehk siis kui mängu pooleli ei taha jätta võta 1 varuks :P
    putterit soovitan omast kogemusest kohe kasutama hakata. saab kohe õige tehnika kätte + lihtne põhjus, et ei lähe rollerisse. ise puttisin päris kaua driveriga, sest ei viitsinud puttama õppida ja praegu kahetsen :(.

  20. #3000

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Oli juba tunne, et needus peal, 14 korda tiilt korvile pihta saanud ja sisse pole saanud seni. Igasuguste kõverate visetega mehed alati pidevalt kahel käel oma ässasi ette lugenud, täna lõpuks sai siis needus murtud Nõmme #12


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES