Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 153, kokku 155 EsimeneEsimene ... 53103143151152153154155 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 041 kuni 3 060, kokku 3095
  1. #3041
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Sügis tuleb... tuul puhub...
    Pauku ei kuule
    Vihma sajab...
    jälgi ei jää

  2. #3042

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Nädalavahetusel nüüd Kõrvemaale Discis võistlema, aga siis tuleb neid VPP'si kolinaga, nagu downswingide ajal ikka kombeks, võitlen niikaua ööd ja päevad, kuni välja rabelen.

    Swing on hetkel muidugi enamjaolt peas kinni, üks päev bluffasin 3 stacki NL600, eile mõned stackid NL400 ja täna jõudsin järeldusele, et kõrgemates limiitides võiks All in bluffid ära jätta, siis täna lükkasin NL100 3 stacki auku.

    Probably tuleb sellest, et hakkasin NL100 ka taas võtma, kuna games are so dead NL200+ ning siis kui kuskil kõrgemal mõne poti kaotad, siis tekib kohe tunne, et leiutaks kuskilt tagasi, et ei läheks mitu aastat NL100's tagasi evenisse jõudmiseks.

    Mindset on muidu tugevuseks mul just, aga miski on vast närvikava veidi paigast löönud ja siis ei säilita laudades külma närvi.

    Krdi veneverd naised ma ütlen

  3. #3043
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Palju õnne! wp

  4. #3044
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    WP RudiTurps!

    Kes ei tea, siis:

  5. #3045
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    sick!!

  6. #3046

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    õnnitlused, saab veel veidi discgolfi loopida

  7. #3047
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Nice WP! Ajab endal isu peale MTTsid näppida uuesti :D

  8. #3048

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    congratz!

  9. #3049

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    :D Thx

    Naljakas, et juhtus jälle nii, et ei olnud tavapärane grindi öö kodus arvutitaga, vaid olin Kõrvemaal ja ööbisin kuskil lambitoas mitmete inimestega.

    Veidi pärast kella üheksat hakkas mingi Cornhole mäng, kus loobitakse "riisikotte" aukudesse, loositi tiimid ja olin oma järge ootamas. Kuna enamus seltskonda oli purjus, siis aeg venis ja venis ja minu kord jõudis kätte kuskil 21:45, olin juba veidi närvis, sest plaanisin napilt enne late regi lõppu kirja panna. Sai siis esimene match ära võidetud ja jooksin kohe ruttu autosse iPadi järgi. Napilt enne täistunni pausi sain end turniirile kirja.

    Kuna olin cornholis edasi saand, siis järgmisele matchile läksin iPad kaenlas, cornhole match sai küll kaotatud, aga matchi kestel vaatas mulle vastu AA ning lükkasin avangule 3Beti, kuskilt tagantpoolt tuli suur cold4Bet ja kuna ei teadnud, kui kaugel ma mõnest wifi antennist asun, siis igaks juhuks poole käe pealt DC'd kartes shovesin kogu stacki sisse ja ennäe, vastas KK :) Stack duublis ning võimalik, et tuleb pikk öö.

    Cornholes sain põske, seega läksin tuppa, kus ööbima pidime. Disc golfijad pidid ka mingi cashilaua varsti avama ja mõtlesin, et lähen iPad kaenlas sinna, aga sain juba veel veidi stacki lisa ja mõtlesin, et jään tuppa ja katsun oma lisarakebacki kätte saada. Järgnes vist ligi poolteist tundi ikaldust, kui pmst ei mänginudki ühtegi kätt.

    Üldiselt turniiri plaan oli mängida võimalikult tightilt ja lihtsalt, sest eelmine päev olin 24h üleval , magasin umbes 9h ja ärkasin hommikul 5:30 ning olin sinnamaani ärkvel olnud, ehk suht väsinud juba selleks hetkeks. Igatahes, mida mäletan, et turniiri jooksul lugesin kokku 9 paari AA'si, millele kahel korral olid vastu Kuningad ja ühel korral 3way QQ vs AQ väiksemate stackide vastu. Lõpupoole sain AK vs AQ vastu näppe ja tundus, et mäng läbi, sest jäin kuskil 6bb kanti, aga kiire comeback ja stack oli pea sama, mis enne ning ühekorra mäletan veel, et langesin umbes 4bb peale ning sai samamoodi kiirelt stacki sarnaseks comebackitud.

    Lõpus oli pidevalt mõned shortstackid, tänu kellele plaanisin ladderida, aga samas peas oli ka see, et olen nii tihti end bubbelittesse nittind. Aga kaardid selliseid olukordi väga ei pakkunud ka, kus väga potensiaalseid lighte olukordi võtta ja enamvähem mängisin lõpus lihtsalt kaarti jätkuvalt.

    9nda koha heitlus oli vaevaline, kui ise olin ka shortide hulgas ja pidevalt shortid survivesid all ine, aga lõpuks ei mäleta, kas üks juba kadus või mitte, aga sain A7'ga SB 8To shove vastu ise end keskmike hulka ja järsku kadusid väiksed ning tuli ka käsi, kus üks võttis kaks ühe käega välja ja oligi mingi 55k või 66k juba GRT, siis oli juba suht pingevaba mäng, aga teised shortid tundusid ikka selliseid tightipoolsed ja Chipleader oli pikalt ees, arvasin, et suudan nad outlastida probably veidi rohkem chipliidrile vastu hakates ja peagi olin juba teise koha stackiga kah.

    Lõpus olin üliväsinud ja väga ei tahtnud postflop monsterliidriga jageleda, enamasti lihtsalt shovesin, viimane käsi A9o shove vb oli ka veidi luuga suur openshove, arvestades, et 3 koht oli minust palju väiksem ja võis varsti langeda, aga kuna polnud tavapärane FT strukuur, siis vast pold nii hull kah, igatahes 66 vastu flip ära ei tulnud ja tuli kolmanda kohaga leppida. Flopist Talle set, ning kolm ärtut, mul Ah, aga blankis ära kahjuks :)

    Üks asi tuli veel meelde, FT algusepoole openfoldisin 99 UTG +1 vist, mis minu stacki suuruses enamusele maailmale instashove, aga ma olen 99'tega nii krdi palju vastu pead saanud tähtsates kohtades, kõige suurem kord Sunday Miljoni 14 koht ja lihtsalt foldisin ära ning minu tagant oligi KK millegivastu all inis, HUHU, Superuser fold :D Oleksin muidu 9nda koha ja 15K'ga lõpetanud :)
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 09.11.15 at 07:01

  10. #3050

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tuli veel meelde, et kuskil kella 2 aeg hakkasid mõned purjus discgolflased tuppa magama saabuma ja railisid seal osad mind mõnda aega ja kui hommikul FT just lõppema hakkas, siis hakkasid kõik ärkama ja sööma minema ja osad jälle railisid mind, siis kui juba suuremad summad GRT oli, seega veidi oli ka distractionit lõpus.

    Disci võistlus läks sellele järgneva väsimusega endal perse, vihma sadas ja ei viitsinud neid kettaid enam üldse kuivatada, tahtsin lihtsalt asjaga lõpule saada :D

  11. #3051
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Üks asi tuli veel meelde, FT algusepoole openfoldisin 99 UTG +1 vist, mis minu stacki suuruses enamusele maailmale instashove, aga ma olen 99'tega nii krdi palju vastu pead saanud tähtsates kohtades, kõige suurem kord Sunday Miljoni 14 koht ja lihtsalt foldisin ära ning minu tagant oligi KK millegivastu all inis, HUHU, Superuser fold :D Oleksin muidu 9nda koha ja 15K'ga lõpetanud :)
    Mitu bb stack oli, et selliseid ulmefolde tegid?

  12. #3052

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Üks päev sai kodus homegame-i tehtud mõne tuttavaga. Tuli jutuks, et kes mu lempar mängija on. Ütlesin, et RudiTurbo. Nad ei teadnud sind. Pead Hellmuthi moodi discgolfi võistlusele minema. A la Lady Gaga imiteerijad laulmas vms. Varsti celeb.

  13. #3053

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mitu bb stack oli, et selliseid ulmefolde tegid?
    Ma ei mäleta, mis see BB see hetk oli. Kas nendest Quarterlitest ei jookse Starsis replayd? Mängisin terve turniiri iPadiga, pean enne history tellima ja importima, et miskit järgi vaadata :D

  14. #3054

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    Üks päev sai kodus homegame-i tehtud mõne tuttavaga. Tuli jutuks, et kes mu lempar mängija on. Ütlesin, et RudiTurbo. Nad ei teadnud sind. Pead Hellmuthi moodi discgolfi võistlusele minema. A la Lady Gaga imiteerijad laulmas vms. Varsti celeb.
    Haha Thank You.

    Ju siis, ei olnud piisavalt suured huvilised, mul omalajal alustades päevikud olid suurimaks motivatsiooniks ja tänu ranka blogile vast olengi seal, kus olen :)

    Cashimängijad saavad salaja raha teenida, tournakunnid saavad kuulsust :D

  15. #3055
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    gg

  16. #3056
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Samas ega mingi Kq,aj,up to 99 ei pruugi eriline equity olla 10-20bb ep-t avades kas shove v mr, kuigi kipume seda eeldama. Balanseerimiseks siiski vajalik, et sul päris open premium poleks

  17. #3057

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    laulupidudel 10-20bb deep ei pea imo balanseerimise peale mõtlema.

  18. #3058

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez


  19. #3059

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    wow

  20. #3060

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Korralik tegelane, mitmel laual ka veel

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES