Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 94, kokku 155 EsimeneEsimene ... 44849293949596104144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 861 kuni 1 880, kokku 3095
  1. #1861

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Aasta eelviimase sessi poole pealt alanud swing sai alistatud ning nagu näha, on veel intresse oodata :D


  2. #1862
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tõenäoliselt sama hiina regulariga mängisin päris pikalt HU'd, suht retarded tegelane, imelik et tükk aega keegi lauaga ei liitund.

    GL, küll tulevad intressid ka :) !

  3. #1863

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    2x 28kg reguleeritavad hantlid jõudsid kohale :)


  4. #1864

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kust tellisid? :P

  5. #1865

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ärge jumala pärast nimesid nimetage

  6. #1866

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mingi selline koht nagu Arcoman, veidi aega läks kohale jõudmisega ja pidin täna ise helistama, et tegutsema hakataks, aga kohale nad jõudsid.

  7. #1867

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    "They told me I could be anything so i became a cloud"

  8. #1868

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    "They told me I could be anything so i became a cloud"
    :D

  9. #1869

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    krt mulle meeldib ka jõudu teha, aga see video on jube

  10. #1870

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    krt mulle meeldib ka jõudu teha, aga see video on jube
    korralikult steroide täis pumbatud ahv

  11. #1871

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
    korralikult steroide täis pumbatud ahv
    See ahv on Mr Olympia 2011 ja 2012

    lol Paf Live donkuments. Sain kuskil turniiri keskel stacki käima, AQs vs 99 tulin august välja, siis üx tilter kinkis TT vs J6o 67k peale umbes. Siis millalgi tuli AA vs KK unreal kuskile üle 100k. Siis hoidsin stacki hästi ajastatud bluffidega ja 2 lauda enne lõppu tegin ühe hea suure squeeze ka A9s'iga suurte stackide vastu, üx ropendas ja foldis mingi pocketi, teine näitas AQ'o. Teadsin, et nad nii suurt flippi ei taha enne rahasi :D

    Siis veidi stack kahanes , aga ühel orbiidil sain hilisest positsioonist momentumi sisse ja minu taha jäid suhteliselt M2-M3 stackid ja siis shippisin enamuse ajast pea any twoga ja kui callida lõpux julgeti siis 97s sai AQ'ost jagu ning 73s sai T8s'ist jagu. Pärast 97s kätt, dealer vaatas mulle otsa ja küsis, 97s all in, wtf? hahahaaa. Mul oli mingi 450k stack ja üx steal tõi umbes 50k sisse ning mu taga olid 100k stackid kõik.

    FT'sse sain siis ligi 700k stackiga, 3.3milli total chips in play. Siis tuli SB vs Btn JJ vs AKo standard pool stacki läinud, jäin siis 300k+ stackiga, üx blindide round oli umbes 95k chipsi ehk siis M3+

    Lükkasin UTG A4s, üx leidis QQ , flopis A, turnis FD ka lisaks, aga riveris ikka focker Q rsk.

    BLEH. tegelt ei tea, kas A4s on FT's push üldse, kui ma olin veidi alla AVG ning isegi chipleaderid on kuskil M6-8, siis vb võix iseenesest kaugemale foldida ka, aga dunno, kui võidu peale mängida, siis vist läheb keeruliseks. Kuigi jah, 2 all iniga võib ka M1'st chipleaderiks enamvähem tõusta, dunno dunno, vb mõni targem kommenteerib :)

  12. #1872

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ah ja üx koom runout tuli ka meelde, A3s shippis, KK callis ja veel üks KK callis. Flop A3x, esialgu tundus, et KK'del oute pole, aga üx KK tõmbas runner flushi riverini, lol see oli päris sick teaser.

  13. #1873
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    See ahv on Mr Olympia 2011 ja 2012
    'sup?
    http://scoobysworkshop.com/2011/09/1...-use-steroids/

  14. #1874

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Minarust võiks nad veel suuremad olla, loodan koguaeg, et ikka paremaid rohte välja mõeldaks. Mõnus oleks vaadata lõpuks kehasid, nagu multikates, pea neli korda väiksem, kui õlg.

  15. #1875
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Multikas nad jalgu väga ei treeni seega võiks olla eraldi võistlus ala Mr.Multikas, kostüümid ka selga.

  16. #1876
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    heh see "dealer küsis 97s alli, wtf?" ajas korralikult muigele - täpselt see iseloomustabki seda mis parkis tihti toimub. ja kui mingis suvalises kohas ntks 40:60 võidab pre allin jaotuse, siis pool lauda kommenteerib: "oi oi oi, mis bad beat"vms:D

  17. #1877

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Enamus inimesi nagu arvaks, et sööd steroide ja saad niisama selliseks, ehk siis ei respectita üldse neid inimesi. Aga nope, see vend saab igast tavainimesest ilma igasuguste roidideta suuremaks oma toitumuse, pühendumuse, geenide ning pingutusega jõusaalis. Selleks, et maailma tippu jõuda ja sellega ka kõva pappi tasku panna, tuleb tal võtta steroide, sest selline see spordiala juba on. Siiski selle tulemuse saavutamiseks on tal vaja pmst 24h pühendumist ning selliseks asjaks on probably võimeline 0.05% populatsioonist. Lisaks nii palju, kui ma olen uurinud, on Phil heath veel ka suhteliselt intelligentne inimene, lihtsalt steroide täis topitust ahvist on asi kaugel.

    Ma pole mingi steroidide ja dopingu pooldaja, aga see suhtumine, et ah it's just roids ei meeldi. Võid end pooleks süstida, aga kui trennis ei käi ning õigesti ei toitu, siis ei ole nendest roididest midagi kasu.

  18. #1878
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    +1 Lisaks magamine/puhkus. Lihas on nagu väike laps, süüa, juua ja magada.

  19. #1879

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mul ehitajad panid metaka tablette, sõid valla vorsti ja kirde saia, tegid kätekõverdusi ja nägid välja, nagu oleks aastaid jõusaalis käinud. See on väga jõhker eelis, mida steroid annab. Muidugi peale lõpetamist olid varsti tagasi nullis.

  20. #1880

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    heh see "dealer küsis 97s alli, wtf?" ajas korralikult muigele - täpselt see iseloomustabki seda mis parkis tihti toimub. ja kui mingis suvalises kohas ntks 40:60 võidab pre allin jaotuse, siis pool lauda kommenteerib: "oi oi oi, mis bad beat"vms:D
    Jah, eile jäi minust päris korralik maniaki ja luckboxi mulje, ühe korra loose avangu vastu A2'ga reshovedes näitasin veel 2 ka ja pärast hiljem bubbles shippisin ikka päris kõvasti. Loodetavasti satun edaspidi samade mängijatega varajastes turniiri faasides samasse lauda ja hakkan kõvasti valuet saama :D Aga mis teha, kui inimesed matemaatikat ja bubble playd ei tunne :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES