Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 35

Teema: NL 10

  1. #1

    NL 10

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($12.57)
    BB ($4)
    UTG ($10.40)
    MP ($9.80)
    Button ($9.73)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    UTG bets $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.20, 1 fold, UTG calls $0.80

    Flop: ($2.50) J, 4, J (2 players)
    Hero bets $2, UTG calls $2

    Turn: ($6.50) 7 (2 players)
    Hero ?

    Lükata sisse või checkida?

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: NL 10

    Turn ei muuda ju midagi või callib villain ainult parema käega?

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL 10

    Ck tundub päris hea siin. Või betiks uuesti 2$.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ck tundub päris hea siin. Või betiks uuesti 2$.
    2 oleks selgelt liiga väike bet. Pool potti võiks vähemalt panna.
    Ja chekki siin küll ei paneks. Kui sa siin chekid ja vastane betib, siis sul ei ole õrna aimugi, kus sa oled. Beti pool potti, kui saad raise võid uskuda, et vastane slowplays flopil tripsi ja võid kaardid maha visata.

  5. #5

    Re: NL 10

    Turn: ($6.50) 7 (2 players)
    Hero bets $7.20, UTG calls $7.20 (All-In)

    River: ($20.90) 3 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $20.90 | Rake: $1.02

    Results:
    Hero had A, A (two pair, Aces and Jacks).
    UTG mucked Q, Q (two pair, Queens and Jacks).


    All in oli väga vale tegu siis? Kolmikut oleks ta vist flopis agressiivsemalt mänginud.. ühtegi tõmmet ka lauas pole.

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL 10

    miks peaks keegi flopis Jx (kolmikuga) agressiivsemalt mängima kui juba ise ära mainisid, et lauas ühtegi tõmmet ka ei ole? mõlemad laused sul vastuolus. pealegi ei näe sa siin pea kunagi vastasel kolmikut, sest vastase ranges ei ole Jx käsi.

    turnis panen pool potti, et any river allin saada. samas check ei ole ka kohutav. annab võimaluse vastasel bluffida.

    kui vastane vähegi tajub mängu, siis tema 3bet callingrange OOP (arvestades, et sina näitad sitaks tugevus UTG avangut 3bettides) ongi ilmselt QQ-AA. JJ on vaid üks kombo, mis teeb selle käe väga ebatõenäoliseks + sellega ilmselt ei caliks 3beti kah. niiet standard koht, kus QQ/KK käest valuet võtta.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    2 oleks selgelt liiga väike bet.
    Edasi ei tahtnud lugeda. 2$ oleks siin turnil väga fine bet. Meil on tegu no limit holdemiga, mitte mingisuguse mänguga, kus on selged "ettekirjutused" vms, kui palju bettida.. antud juhul võib väiksem bet induceda vastast spewima jne, drawsid niikuinii ei ole. Obviously ei beti hero siin 2$ selleks, et raisele foldida.. kamoon simmo.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: NL 10

    Samas, IMO jällegi selline väike bet on väga standard kui villain tahab valuebettida, siis nad ikka betivad nii ja see võib ära reeta käe tugevuse. fyte'i jutt kõik õige aga lihtsalt lisan oma väikse vaate.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Samas, IMO jällegi selline väike bet on väga standard kui villain tahab valuebettida, siis nad ikka betivad nii ja see võib ära reeta käe tugevuse. fyte'i jutt kõik õige aga lihtsalt lisan oma väikse vaate.
    Ei loe see mida sina mõtled, vaid loeb see, kuidas keskmisele nl10 grinderile see tundub - nad ei foldi seal AK vmt kätt pmtl never. Veelvähem foldivad paari, ja kui lõpuks riverini on jõutud ja ta shove callimisel 3:1 oddsid saab, siis ta ei foldi seal oma 99-TT ka.
    Puhas leveldamise küsimus ju - mõnele tundub, et "oh, obv valuebettimine nii väikselt", samas kui teine inimene läheneb asjale nii, et "nkn proovib odavalt bluffida ja potti maha võtta."

  10. #10
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: NL 10

    damn, tahtsin kirjutada ennem. Bet, bet, bet(AI) ja näeme QQ-d.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Edasi ei tahtnud lugeda. 2$ oleks siin turnil väga fine bet. Meil on tegu no limit holdemiga, mitte mingisuguse mänguga, kus on selged "ettekirjutused" vms, kui palju bettida.. antud juhul võib väiksem bet induceda vastast spewima jne, drawsid niikuinii ei ole. Obviously ei beti hero siin 2$ selleks, et raisele foldida.. kamoon simmo.
    Ok, sa betid 2 ja vastane lükkab nupud sisse. Call? Mille peale sa ta paned siis, et teda callida?

    Või ongi siin see loogika, et ma betin madalalt, mistõttu vastane arvab, et mul pole midagi käes ja raiseb selle peale kehvema käega mille ma võin julgelt ära callida?
    Veits tricky liin, minu arvates.

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ok, sa betid 2 ja vastane lükkab nupud sisse. Call? Mille peale sa ta paned siis, et teda callida?

    no mille peale sina vastase paned? mind täitsa huvitab.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    no mille peale sina vastase paned? mind täitsa huvitab.
    Ok, ma mõtlesin kah selle peale aga mul jooksis enne juhe kokku, kui ma tulemini jõudsin. A ma proovin siis uuesti. Vastane betib UTG-lt, tema ranges on kõik taskupaarid, samuti AT+, ning suited broadwayd ja broadwy connectorid. Samas ässa sisaldavad käed võime tõenäoliselt eemaldada, kuna kaks neist on meie käes.
    Me raiseme ja ta lihtsalt callib. Seega võime ta rangest maha võtta ka KK sest nendega oleks ta meid pre-flopis raisenud. Samal põhjusel võime tõenäoliselt ka QQ maha võtta (tegelt ma 6maxist midagi ei tea, aga ühe 6max preflop charti järgi peaks ka QQ-ga AI minema, erinevalt FR-ist)
    Väikeste taskupaaridega ei saa ta meie preflop raiset siin callida kuna 0.80 järgi callimiseks peaks tema ja minu stack olema vähemalt 16 daala. Seega võtame ka väiksed taskupaarid maha.
    Jäävadki järgi broadway kaardid,tõenäoliselt ilma ässata ja võib olla QQ ja JJ. (Ok, mina FR pre-flopis ei calliks raiset ühegi broadwayga ka AK mitte aga see selleks.)

    Flopil saime calli. Millega? Vahet pole, vastane võis oma boradwaydega näiteks QK floatima minna.

    Turn: Blank, mis ei sobi floatimiseks. Me betime ja vastane lükkab nupud sisse. Ma paneks ta JK, JQ(kõige tõenäolisem) või JA peale.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 20.11.11 at 23:18

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ma paneks ta JK, JQ(kõige tõenäolisem) või JA peale.
    Ära mõtle üle. Tripsi on raske hittida ning enamus villaneid teab ka seda, et herol pole siin just kuigi tihti Jx ja sp on ta range suht float-heavy..

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL 10

    KJ, QJ ja AJ väga suure tõenäosusega ei calli meie betti OOP (KJ, QJ ilmselt isegi ava UTG) eeldades, et vastane on vähegi teadlik rangedest (kuna vastane on tundmatu, siis nähes, et mängib 100bb deep eeldan, et tegu on enamvähem mängijaga). Jx tema ranges ei ole. ennem on seal blufid kui Jx imo.

  16. #16

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Ära mõtle üle. Tripsi on raske hittida ning enamus villaneid teab ka seda, et herol pole siin just kuigi tihti Jx ja sp on ta range suht float-heavy..
    +1
    lisaks ei ole ju vastase kohta mingisugust infi, sa ei saa nozzu võtta, et vastane mängib perfektselt ja ei tee viga (väikeste pocketitega callimine)
    tõsiselt, sa näed iga käe puhul ainult (ja tõsiselt ainult) top range'i vastas. niimoodi sa ei saagi võitma hakata ju, kui vastase range sinu jaoks antud käes koosneb AINULT QJ; KJ ja AJ (miks QJ kõige tõenäolisem on, sellest ei saa ka aru).
    edu

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    +1
    lisaks ei ole ju vastase kohta mingisugust infi, sa ei saa nozzu võtta, et vastane mängib perfektselt ja ei tee viga (väikeste pocketitega callimine)
    tõsiselt, sa näed iga käe puhul ainult (ja tõsiselt ainult) top range'i vastas. niimoodi sa ei saagi võitma hakata ju, kui vastase range sinu jaoks antud käes koosneb AINULT QJ; KJ ja AJ (miks QJ kõige tõenäolisem on, sellest ei saa ka aru).
    edu
    pigem rohkem kallutatud JJ poole :)
    aga jah, liiga palju tonte näed.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    +1
    lisaks ei ole ju vastase kohta mingisugust infi, sa ei saa nozzu võtta, et vastane mängib perfektselt ja ei tee viga (väikeste pocketitega callimine)
    tõsiselt, sa näed iga käe puhul ainult (ja tõsiselt ainult) top range'i vastas. niimoodi sa ei saagi võitma hakata ju, kui vastase range sinu jaoks antud käes koosneb AINULT QJ; KJ ja AJ (miks QJ kõige tõenäolisem on, sellest ei saa ka aru).
    edu
    Sest kaks A-d on meie käes ja pigem callib ta meid pre-flopis suited connector QJ kui one capper KJ-ga.

  19. #19

    Re: NL 10

    no see oli kõige vähem tähtis mu jutu pointist, aga fair enough.

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: NL 10

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    no see oli kõige vähem tähtis mu jutu pointist, aga fair enough.
    Muus osas ma olen sinuga lihtsalt nõus. Kuigi :) fck, ma ei tahaks kõigiga koguaeg vaielda aga ma olen lugenud, et kui vastase kohta mingit infi pole, siis tuleb igaks-juhuks eeldada, et ta mängib perfektselt, seda siis kuni ilminguteni, mis selle eelduse kummutavad.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES